KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KATA - dnevnik zaozbiljno

+41
maja76
nesalela
želja
Yvonne
Cupava
roda
Niki-Kiki
medab
vajsi
svestrana
era
caci
mijica
gogs-ii
sasha
Agata27
sevenMAJA
Jeckie
michael
Nekica
zoxa
lasa
TetaSneki
duga76
Hitron-Luka
megica-pegica67
nadalina
tedi
alo-alo
Sami
HappyGirl
zalosna_sova
adriatika
tanjaz
Jelence
maus
terka
jul
Gala
vakic
Kata
45 posters

Strana 8 od 23 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 15 ... 23  Sledeći

Ići dole

dnevnik - KATA - dnevnik zaozbiljno - Page 8 Empty Re: KATA - dnevnik zaozbiljno

Počalji od adriatika 9/1/2009, 09:55

Kato ima li vesti o grejanju.
Sta se desava............ h
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - KATA - dnevnik zaozbiljno - Page 8 Empty Re: KATA - dnevnik zaozbiljno

Počalji od HappyGirl 9/1/2009, 10:17

E ovi ukrajinci su stvrano bezobrazni. I u Beogradu su juče bili isključeni neki delovi grada. Takođe isključili su svu dekorativnu rasvetu i još neke stvari. Iskreno kad su rekli da štedimo struju, ja sam poisključivala sve nepotrebno, tipa ove lampice za ng i sve ostalo. Mora da se štedi, moraju ljudi da se greju... Nažalost nisam neki optimista ali opet nadam se ubrzo rešenju. Ma brate mili kuća je zakon. Smederevac je zakon! Slobodan si čovek i ne zavisiš ni od koga! g
Kato imaš li gd eda odeš dok se ovo ne reši.Nemoj samo sada da navučeš neku prehladu Crying or Very sad
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - KATA - dnevnik zaozbiljno - Page 8 Empty Re: KATA - dnevnik zaozbiljno

Počalji od Kata 9/1/2009, 21:03

zenice hvala na brizi, divne ste!
covek ni ne zna do ovakvih situacija kakve prijatelje ima, a ja otkako sam ostala trudna sve se iznenadjujem koliko ljudi brinu i koliko im je stalo, cak i neki za koje nikada ne bih pretpostavila.
grejala sam se juce na klimu, jutros su nam ukljucili taj madjarski/nemacki gas koji su iskukali a za dalje cemo videti. drugarica mi sutra ide na zimovanje pa ce mi ostaviti uljani radijator za svaki slucaj!
Kata
Kata

Broj poruka : 575
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 17.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - KATA - dnevnik zaozbiljno - Page 8 Empty Re: KATA - dnevnik zaozbiljno

Počalji od Gala 10/1/2009, 09:56

Ja se grejem na 2 TApeci, ali ukljucim i elektricni radijator jer je mnogo hladno!

Strasno je to sto se desava sa gasom, sada su nasli da iskljucuju kada je crca zima!
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - KATA - dnevnik zaozbiljno - Page 8 Empty Re: KATA - dnevnik zaozbiljno

Počalji od Agata27 10/1/2009, 14:25

Danas je cini mi se najhladnije jutro! Dobro je da su juce pustili gas!
Nista,grlite se,mazite se ne bi li podigli temp! sunny
Agata27
Agata27

Broj poruka : 778
Godina : 53
Datum upisa : 28.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - KATA - dnevnik zaozbiljno - Page 8 Empty Re: KATA - dnevnik zaozbiljno

Počalji od Kata 10/1/2009, 20:38

nista nam drugo ni ne ostaje... danas su nagarili, pa je toplo!
nego zene opet ja moram da kukam lol! zatvor imam konstantno i to je borba sa vetrenjacama, ali izlazim na kraj nekako, nego sad imam ludji problem
; boli me zub!
dakle da li mozete da verujete? affraid
Kata
Kata

Broj poruka : 575
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 17.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - KATA - dnevnik zaozbiljno - Page 8 Empty Re: KATA - dnevnik zaozbiljno

Počalji od HappyGirl 10/1/2009, 21:54

Joj kato Crying or Very sad a da ga izbiješ Wink
Zva li nekogzubara da pitaš za savet?
Nemoj slučajno da se kljukaš nekim lekovima protiv bolova...bez znanja i odobrenja lekara .
Daklem , trudnoća je stvarno dugo stanje Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - KATA - dnevnik zaozbiljno - Page 8 Empty Re: KATA - dnevnik zaozbiljno

Počalji od Kata 10/1/2009, 22:01

ma znam, j..cu mu mamicu! zvala sam cika zubu, sutra popodne ce da me sredi, covek je na vikendu!
jeste primetili da zub uvek pocinje da boli subotom popodne? lol! lol!
nije jos tako strasno, izdrzacu...
znam za lekove, inace ja ne pijem nista od toga, ni to protiv bolova ni aspirine jedino antibiotike ali samo kad je neka urinarna ili vaginalna infekcija... i to samo po receptu! inace ne priznajem ja te ''bolesti'' gripe prehlade i slicno, samo mehanicke kvarove! lol!
cak i ginekologe iz zezanja zovem ''mehanicari''.najsmesnije je kad razgovaram sa nekim bliskim a slusa neko ko bas nije upucen Very Happy pocnem da pricam o odlasku kod mehanicara pa se svi zblanu u fazonu: imate nova kola, jel to redovan servis ili nesto nije u redu? lol!
Kata
Kata

Broj poruka : 575
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 17.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - KATA - dnevnik zaozbiljno - Page 8 Empty Re: KATA - dnevnik zaozbiljno

Počalji od Gala 10/1/2009, 22:44

Draga, a da probas laxomucul protiv opstipacije, ako ti je bas gusto i ne mozes da sacekas nekoliko dana da ti laxomucul regulise stolicu kupi cepice od glicerola i videces efekat!
Portalak je takodje dobra stvar ali on nije za opstipaciju koju vec imas , vise sluzi kao prevencija protiv iste tj da je ne dobijes!
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - KATA - dnevnik zaozbiljno - Page 8 Empty Re: KATA - dnevnik zaozbiljno

Počalji od Kata 10/1/2009, 22:56

savatala sam neke cepice od kantariona i nevena, nego nisam sigurna smem li (mojmuz nije siguran smem li, a ja ne mogu da se natezem sa njim)
nisam nikad probala taj laksomucul, ali ne mogu nista od tih varijanti za ciscenje da koristim posto me kidaju i bude mi bas lose, pred svaku pripremu za operaciju je bilo bas strasno....
moram da vidim za taj portalak
inace je meni stolica usporena i metabolizam je katastrofa.... ali izboricu se ja sa tim!
Kata
Kata

Broj poruka : 575
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 17.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - KATA - dnevnik zaozbiljno - Page 8 Empty Re: KATA - dnevnik zaozbiljno

Počalji od Gala 10/1/2009, 23:13

Portalak ne znam da li ce ti sada pomoci kada vec imas zatvor. On je za ne dobijanje zatvora. Za cepice ja sam pitala nekoliko ginekologa i apotekarku, kaze sme se ali ne svaki dan! Stavi jednom u nedelju dana pa kada se lepo...znas sta... onda predji na portalak!
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - KATA - dnevnik zaozbiljno - Page 8 Empty Re: KATA - dnevnik zaozbiljno

Počalji od Kata 10/1/2009, 23:20

e pa to, na to sam i mislila, kad jednom obavim da imam alternativu Very Happy
Kata
Kata

Broj poruka : 575
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 17.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - KATA - dnevnik zaozbiljno - Page 8 Empty Re: KATA - dnevnik zaozbiljno

Počalji od Hitron-Luka 11/1/2009, 09:45

Kato casu hladno jusa ujutro na prazan stomak,meni je to najbolja alternativa Very Happy
ajd proaj pa mi javi
zagrljaj
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - KATA - dnevnik zaozbiljno - Page 8 Empty Re: KATA - dnevnik zaozbiljno

Počalji od zalosna_sova 11/1/2009, 10:32

Kato ko o cemu baba o ustipcima lol! Ja opet o maslinovom ulju i medu. Jeste gadno ali stvarno ne da pomaze nego je mmmmmm milina lol! Probaj dva-tri dana tri kasike maslinovog ulja i kasiku meda. Kad gutas ulje naravno nemoj da osecas jer ce ti se zgaditi a med naravno posle neutralise ukus ulja. Ali veruj provereno. Em je zdravo i prirodno em pomaze.
zalosna_sova
zalosna_sova

Broj poruka : 505
Godina : 48
Location : Novi Beograd - Blokovi
Datum upisa : 30.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - KATA - dnevnik zaozbiljno - Page 8 Empty Re: KATA - dnevnik zaozbiljno

Počalji od vakic 11/1/2009, 12:20

Sovo i kasicisu taannnnnn
i sve promesas ma milinaaaaaaaaaaa
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - KATA - dnevnik zaozbiljno - Page 8 Empty Re: KATA - dnevnik zaozbiljno

Počalji od Gala 11/1/2009, 20:24

Kato, kako ide poseta wc-eu? Very Happy
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - KATA - dnevnik zaozbiljno - Page 8 Empty Re: KATA - dnevnik zaozbiljno

Počalji od Sami 11/1/2009, 20:34

Kato sta se desava,jeli prosao zub? Laughing srca
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - KATA - dnevnik zaozbiljno - Page 8 Empty Re: KATA - dnevnik zaozbiljno

Počalji od HappyGirl 11/1/2009, 20:59

a grejanje Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - KATA - dnevnik zaozbiljno - Page 8 Empty Re: KATA - dnevnik zaozbiljno

Počalji od alo-alo 12/1/2009, 13:24

dnevnik - KATA - dnevnik zaozbiljno - Page 8 C026 dnevnik - KATA - dnevnik zaozbiljno - Page 8 Hladno dnevnik - KATA - dnevnik zaozbiljno - Page 8 864549 ??
alo-alo
alo-alo

Broj poruka : 686
Datum upisa : 04.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - KATA - dnevnik zaozbiljno - Page 8 Empty Re: KATA - dnevnik zaozbiljno

Počalji od lasa 12/1/2009, 22:20

Gdje si Kato, prosto nam je neobično bez tebe

osmeh srce
lasa
lasa

Broj poruka : 698
Datum upisa : 29.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - KATA - dnevnik zaozbiljno - Page 8 Empty Re: KATA - dnevnik zaozbiljno

Počalji od Sami 12/1/2009, 22:39

Kato bre gde si ja svratila da te cmoknem a tebe nama.
poljubac poljubac poljubac
Znas da nam falis ti i tvoje price!
Ajde javi se curooooo
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - KATA - dnevnik zaozbiljno - Page 8 Empty Re: KATA - dnevnik zaozbiljno

Počalji od megica-pegica67 13/1/2009, 10:37

Kato samo da te pozdravim cvet , nadam se da je zubic ok i sve ostalo, ljubim te ljubav love .
megica-pegica67
megica-pegica67

Broj poruka : 1686
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 06.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - KATA - dnevnik zaozbiljno - Page 8 Empty Re: KATA - dnevnik zaozbiljno

Počalji od Kata 13/1/2009, 13:39

Drage moje, evo me!
Ako se pitate gde sam bila ova dva dana, ubi me sramota, spavala sam... Embarassed
Dakle, kao pijano pace, ali da krenemo redom:
bila kod zubara, stavio mi lek i rekao dodji u cetvrtak da stavimo plombu.
Ja dosla kuci, posle dva sata pocela da jedem (iako je rekao da mogu posle pola sata) kad ono ispala oplata koja drzi lek i pola tog istog zuba lol! srecom lek je ostao... kao malo dete sam...
juce sam jedino pre podne isla do firme, posto mi zatvaraju filijalu, isla da organizujem gde sta ide i da potpisem papire o primopredaji... smrzla se malko...
i prespavala ceo dan, i celu noc i ustala u 12 Embarassed

A stolicu sam sredila, ono je bila samo posledica hrane.... sad je ok. Mada sam juce konkretno ceo dan nesto zvakala i na kraju skontala da sam se prejela.... videcemo sad kako ce proci...
Kata
Kata

Broj poruka : 575
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 17.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - KATA - dnevnik zaozbiljno - Page 8 Empty Re: KATA - dnevnik zaozbiljno

Počalji od Gala 13/1/2009, 20:12

Draga, a jesi li krisom isla na UZ a da nam nisi prijavila? Laughing
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - KATA - dnevnik zaozbiljno - Page 8 Empty Re: KATA - dnevnik zaozbiljno

Počalji od HappyGirl 13/1/2009, 20:48

Spavaj curo spavaj, kad ćeš ako nećeš sad budenje
Cmokić za tebe i bebca
cmoka
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - KATA - dnevnik zaozbiljno - Page 8 Empty Re: KATA - dnevnik zaozbiljno

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 23 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 15 ... 23  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu