KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KATA - dnevnik zaozbiljno

+41
maja76
nesalela
želja
Yvonne
Cupava
roda
Niki-Kiki
medab
vajsi
svestrana
era
caci
mijica
gogs-ii
sasha
Agata27
sevenMAJA
Jeckie
michael
Nekica
zoxa
lasa
TetaSneki
duga76
Hitron-Luka
megica-pegica67
nadalina
tedi
alo-alo
Sami
HappyGirl
zalosna_sova
adriatika
tanjaz
Jelence
maus
terka
jul
Gala
vakic
Kata
45 posters

Strana 15 od 23 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 19 ... 23  Sledeći

Ići dole

dnevnik - KATA - dnevnik zaozbiljno - Page 15 Empty Re: KATA - dnevnik zaozbiljno

Počalji od tedi 17/2/2009, 08:44

f good job čestitamo
 b  b  b  b  b
tedi
tedi

Broj poruka : 248
Godina : 56
Location : Beograd-Zagreb
Datum upisa : 17.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - KATA - dnevnik zaozbiljno - Page 15 Empty Re: KATA - dnevnik zaozbiljno

Počalji od alo-alo 17/2/2009, 09:49

h jaoooo vidi sta sam propustila v
to kato! Sacekusa, nego sta! sex
alo-alo
alo-alo

Broj poruka : 686
Datum upisa : 04.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - KATA - dnevnik zaozbiljno - Page 15 Empty Re: KATA - dnevnik zaozbiljno

Počalji od adriatika 17/2/2009, 14:48

Jaooooooooooooooj sta rade ove trudnjace
love love love love love
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - KATA - dnevnik zaozbiljno - Page 15 Empty Re: KATA - dnevnik zaozbiljno

Počalji od zoxa 17/2/2009, 14:54

Svaka cast Kato igra lijep provod zelim na Zlatiboru ljubav
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - KATA - dnevnik zaozbiljno - Page 15 Empty Re: KATA - dnevnik zaozbiljno

Počalji od Niki-Kiki 18/2/2009, 00:14

Eh, vesele trudnicice lol! igracice ljubav
Niki-Kiki
Niki-Kiki

Broj poruka : 1860
Godina : 53
Location : Lisabon
Datum upisa : 24.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - KATA - dnevnik zaozbiljno - Page 15 Empty Re: KATA - dnevnik zaozbiljno

Počalji od Jeckie 18/2/2009, 09:42

sex ???? sram te bilo...još na megafon! kakva je ovo omladina, to u moje vreme nije bilo Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy , još trudnica ,pa vođenje ljubavi

Pametno iskoristi vreme na Zlatiboru, nemoj samo da šetaš, nego sex navijacica


poljubac i ff
Jeckie
Jeckie

Broj poruka : 527
Datum upisa : 18.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - KATA - dnevnik zaozbiljno - Page 15 Empty Re: KATA - dnevnik zaozbiljno

Počalji od Sami 18/2/2009, 21:28

Kato što nećeš da nam se javiš,ili si još u poslu sex i nemaš vremena za nas.
Ajde bolan dosta je  b  b  b
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - KATA - dnevnik zaozbiljno - Page 15 Empty Re: KATA - dnevnik zaozbiljno

Počalji od Gala 18/2/2009, 21:47

Samo navali Katto... wavecrowd
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - KATA - dnevnik zaozbiljno - Page 15 Empty Re: KATA - dnevnik zaozbiljno

Počalji od HappyGirl 19/2/2009, 05:23

Pa jer dosta ili da navali  b  b  b
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - KATA - dnevnik zaozbiljno - Page 15 Empty Re: KATA - dnevnik zaozbiljno

Počalji od maus 19/2/2009, 08:15

HappyGirl ::Pa jer dosta ili da navali  b  b  b
Nemojte zbunjivati trudnu zenu  b  b  b  b  b  b  b  b
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - KATA - dnevnik zaozbiljno - Page 15 Empty Re: KATA - dnevnik zaozbiljno

Počalji od alo-alo 19/2/2009, 09:34

Kata sada uziva u carolijama sex , i carolijama ZIMA6
Sve u svemu, odlicno se provodi!! Go kato tapšanje go tapšanje go tapšanje
alo-alo
alo-alo

Broj poruka : 686
Datum upisa : 04.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - KATA - dnevnik zaozbiljno - Page 15 Empty Re: KATA - dnevnik zaozbiljno

Počalji od adriatika 19/2/2009, 12:10

DA, DA, SAMO NAVALI v
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - KATA - dnevnik zaozbiljno - Page 15 Empty Re: KATA - dnevnik zaozbiljno

Počalji od Kata 19/2/2009, 15:41

Drage moje evo me sedim kuci i utapam se u DEPRESIJI, koja nema veze sa trudnocom, bar ja tako mislim...
Spopalo me i stiglo me... mama i seje mi prolaze kroz jako tezak period u zivotu... place mi se po ceo dan... ne mogu da sastave kraj sa krajem, racuni su od nove godine otisli u nebesa, ona je samohrana majka, njih dve studiraju, troskovi se gomilaju... trudim se da pomognem koliko mogu, ali najgore mi je kad ih vidim ili kada im osetim tugu u glasu...
a trude se da me ne opterecuju... i nisu neke zahtevne, nemaju kaprice, ne izvoljevaju, zaista su skromne sve tri...dusa me boli sto ne mogu sebi da priuste ni najosnovnije stvari...
ne mogu, idem da se isplacem....
Kata
Kata

Broj poruka : 575
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 17.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - KATA - dnevnik zaozbiljno - Page 15 Empty Re: KATA - dnevnik zaozbiljno

Počalji od zalosna_sova 19/2/2009, 17:04

Jao draga Kato ne znam sta bih ti rekla i kako bih vam pomogla. Ma da ga ebes i zivot i sve. Ne znam, jel postoji mogucnost da tvoje sestre i pored studiranja rade negde makar po 4 h dnevno, cisto da se nesto zaradi. Ja inace radim u Mc Donalds'u i ima mnogo da kazem dece i omladine i studenata koji rade skraceno ili nocnu smenu pa zarade bar nesto za sebe. Znam da je to malo al eto bar nesto. Ili neka prodavnica, bilo sta jer ipak se mora. Mislim sto kazu ne mora se nista al to je njihov zivot i treba se boriti. Ma ne znam lupam al vidi predlozi im pa neka probaju. Njih je dve pa makar jedna.
smajli angel
zalosna_sova
zalosna_sova

Broj poruka : 505
Godina : 48
Location : Novi Beograd - Blokovi
Datum upisa : 30.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - KATA - dnevnik zaozbiljno - Page 15 Empty Re: KATA - dnevnik zaozbiljno

Počalji od Kata 19/2/2009, 19:41

malo sam se smirila..
ma rade, kad god nesto iskrsne, ali sve je to klimavo...
ova jedna je sad imala 9 ispita za mesec dana, i dala je svih devet...
snacicemo se nekako, nego me dusa boli sto moraju da se pate. Ja sam pocela da radim u 16, pa mi zao, znam kako je meni billo tesko...
Kata
Kata

Broj poruka : 575
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 17.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - KATA - dnevnik zaozbiljno - Page 15 Empty Re: KATA - dnevnik zaozbiljno

Počalji od Gala 19/2/2009, 20:07

To sto kaze Sova, mozda bi mogle da se zaposle na primer u Meku ili slicno, puno bi znacilo!
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - KATA - dnevnik zaozbiljno - Page 15 Empty Re: KATA - dnevnik zaozbiljno

Počalji od HappyGirl 20/2/2009, 06:10

Kato grljenje
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - KATA - dnevnik zaozbiljno - Page 15 Empty Re: KATA - dnevnik zaozbiljno

Počalji od Jeckie 20/2/2009, 11:05

Ne znam šta reći, ali jedno je sigurno, izrašće u kvalitetne ljude, koji znaju da cene trud, napor, prave životne vrednosti. Nije to nimalo lak put, ali vidim da su i pored svih problema uspešni studenti, i neka samo tako nastave.
Za Katu, "nevaljalicu" Very Happy , puno usne i lep odmor i provod
PS: ženo, ostavi tog čoveka na miru, imaće traume  b
Jeckie
Jeckie

Broj poruka : 527
Datum upisa : 18.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - KATA - dnevnik zaozbiljno - Page 15 Empty Re: KATA - dnevnik zaozbiljno

Počalji od maus 20/2/2009, 11:14

Ih draga...Mogu zamisliti koliko ti je tesko ,a i njima. Nadam se da ce se brzo izvuci iz te novcane krize. Tesko jeste i znam kako je. I ja sam studirala 90-ih godina u NS i bila sam primorana, kao i moje sestre da radimo, da se snalazimo. Procice to tesko vreme, veruj mi. Ljubim te usne
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - KATA - dnevnik zaozbiljno - Page 15 Empty Re: KATA - dnevnik zaozbiljno

Počalji od adriatika 20/2/2009, 12:35

Slusaj uvek ima gorih prica,,bolest,gubitak..
Nek su one zive i zdrave, izvuci ce se.Vidis lepo studiraju.Dace Bog. yes
Neko se muci na pocetku neko kasnije.Takav je zivot.
Ti se ne nerviraj nego misli na trudnocu.Sve ce se to srediti jednog dana.
ljubav
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - KATA - dnevnik zaozbiljno - Page 15 Empty Re: KATA - dnevnik zaozbiljno

Počalji od Kata 20/2/2009, 18:55

ma prosla je kriza (psiholoska), zato svaki dan kazem da cu ovog mog od blata da pravim, svaki dan ako treba king obozavam ga.
najbolji je na svetu, sta sve istrpi od mene!
sve u svemu, zacepili smo najvece rupe na tom supljem camcu, i sad smo u pripremama za Zlatibor.
Fora je sto sam se ja uprpala od ovolikog snega i ovog blesavog vremena. Ne mozemo da dobijemo drugi termin, posto smo ovo dobili na poklon, a ja kao prava mama samo razmisljam kako da zastitim ovo moje zgepce!
u nedelju ujutru krecemo, tako da.... samo hrabro vicem sebi svakih 15 min!  b
Kata
Kata

Broj poruka : 575
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 17.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - KATA - dnevnik zaozbiljno - Page 15 Empty Re: KATA - dnevnik zaozbiljno

Počalji od Hitron-Luka 21/2/2009, 13:01

Kato Kato ne znam sta bi ti rekla , malo kod koga je sjajno i bajno...
Ja idrzavam svoje roditelje vise od 10 godina radim k'o konj dva posla ,jedan oficijalno drugi na crno ,9 godina nisam isla kuci Sad Sad moji roditelji su se uz moju pomoc tek skoro uspeli skuciti,inace nema gde ih nije bilo od '92 godine
al opet kazem boze zdravlja sveg ostalog ce biti ....i dobro je da se jos ima gde koji dinar zaraditi...

Pozrav za tvoje dobre i skromne seje



zagrljaj cmoka
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - KATA - dnevnik zaozbiljno - Page 15 Empty Re: KATA - dnevnik zaozbiljno

Počalji od Kata 21/2/2009, 17:32

ma znam, zato me i boli toliko sto nas sve, evo skoro 20 god, tuce po glavi, a retko ko je od nas zasluzio i deseti delic onoga sto nam se desava!
mi smo ta glupa generacija koja je, kada je trebalo da dobije decu prvo morala da postane roditelj svojim roditeljima, pa tek onda svojoj deci.
Kata
Kata

Broj poruka : 575
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 17.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - KATA - dnevnik zaozbiljno - Page 15 Empty Re: KATA - dnevnik zaozbiljno

Počalji od Sami 21/2/2009, 22:10

Kata ::
mi smo ta glupa generacija koja je, kada je trebalo da dobije decu prvo morala da postane roditelj svojim roditeljima, pa tek onda svojoj deci.
Kato duso mozda dođe vreme da i mi nasoj djeci tako nesto priredimo,(NEDAJ BOZE,)sta se moze zivjeti se mora. ff Pomozi koliko mozes ako ne mozes ni Bog te ne duzi,draga bit ce bolji dana sestre su ti jako dobre i pametne kad zavse sa studijem doce i posao bit ce bolje vidjeces (pusti brigu na veselje,to je izrecica) zagrljaj poljubac
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - KATA - dnevnik zaozbiljno - Page 15 Empty Re: KATA - dnevnik zaozbiljno

Počalji od Niki-Kiki 21/2/2009, 23:05

Kato, tesko je kad nasi rodjeni pate, a mi mozemo ili ne mozemo da pomognemo. Bitno je da su one dobre devojke,zavrsice fax i sve ce se srediti.
zagrljaj
Niki-Kiki
Niki-Kiki

Broj poruka : 1860
Godina : 53
Location : Lisabon
Datum upisa : 24.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - KATA - dnevnik zaozbiljno - Page 15 Empty Re: KATA - dnevnik zaozbiljno

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 15 od 23 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 19 ... 23  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu