KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Decembarska jutra

+18
Admin
tanjaz
Nekica
Jeckie
Jelence
maja76
Gala
zoxa
vakic
HappyGirl
Hitron-Luka
lepa kata
nadalina
adriatika
mijica
jul
TetaSneki
maus
22 posters

Strana 6 od 14 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Sledeći

Ići dole

Decembarska jutra - Page 6 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od Jelence 13/12/2008, 22:46

Majo hvala i ja tebe love i usne
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 6 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od Nekica 13/12/2008, 23:18

Samo da Vas poljubci , pa sutra cu da pisem sta me snaslo veceras, nadam se... Embarassed
Nekica
Nekica

Broj poruka : 528
Godina : 48
Location : Kragujevac
Datum upisa : 04.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 6 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od Jelence 14/12/2008, 00:03

Nemoj da me plasis Shocked
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 6 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od HappyGirl 14/12/2008, 01:26

jecky ::

Kako sam se navukla na kutak, bruka v

Evo ga još jedan zavisnik sreca likeit
Vidim ja da je mišicin igra duh ušao u tebe lol! Čekam izveštaj sa žureze. Very Happy
Nekice, šta bi ženo? Što se stidiš Rolling Eyes
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 6 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od lepa kata 14/12/2008, 08:15

Dobro jutro zeneeee love . Umirala sam od smeha  b dok sam citala sta ste juce caskale, znaci kriziras Jelence, A znaci frka? Da vam ispricam jednu foru . Prosle godine ode baba moje drugarice kod lekara u 96-god da se pozali na bolove u kostima. Dokrorka joj kaze da ima reumu a baba ce njoj :DAKLE, POCELO JE.  b . Ne da se baba ni u 96. Uzivajte zene jos nista nije poceloooo. Ljubim vas b budite vesele danas. a ja odo da perem sudove od juce, lipsacu igra
lepa kata
lepa kata

Broj poruka : 35
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 14.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 6 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od maus 14/12/2008, 09:33

Dobro jutro!
Nekice, sta bi???
Lepa Kato gde si zeno? Ako dolazis u utorak u LO OBAVEZNO se javi. Moramo se videti bar na 10 minuta.
A kada smo kod bisera starijhih ljudi evo i jednog moga deke(za one koje ne znaju deko je umro ove godine u junu mesecu u 97. godini):Prosle godine ga zabolela glava. I ja mu ponudim panadol extra a on na sve to:" Miki, neka, necu da se navikavam." E, moj deks,uvek je bio faca.
Ja budna od 3 jutros. Taman sam lepo spavala nekoliko veceri,kad cvrc. Morala sam ici pispis i nece san polse toga. Siznula sam!
I jedna lepa vest. Drugarici je bolje radost radost radost Izasla je iz kome,svesna je i sutra zaseda konzilijum. Doktori jos nikakve prognoze ne daju, ali je bitno da vise nije u komi. NE DAJ SE SNEZO!!! srca srca srca
usne
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 6 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od HappyGirl 14/12/2008, 09:51

Jutro queen !
Maus, mogo si me obradovala sa vešću da je Sneža izašla iz kome radost igra f NE DAJ SE SNEŽO!!! wavecrowd wavecrowd
Blago babi, mene kosti bole već sada Shocked znači ipak je počelo  b  b
Cure uživajte vv ff
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 6 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od Nekica 14/12/2008, 10:12

E dobro jutro!!!!
Da se javim, kako sam obecala. Ma zene moje , nista strasno se nije desilo, joj nisam htela da vas uplasim.
Elem, nabavio moj muzic od druga domace crno vino i sinoc se skupilo drustvance kod nas i mic po mic, casica za casicom , vince pitko lepo i ja ne osetih kad me je zveknulo Embarassed .
Kad sve saberem popila sam dve case, ali kako inace ne pijem, to je za mene bilo previse. Ma nikad se tako nisam sredila. Znam da sam umereno lupetala, pa sam sela da citam sta ste pisale, pa me Jecka zalude oko starenja, bora, tesko mi bilo da sve povezem a i da vam se pametno obratim, pa ispade onako...
E moram jos da dodam, da kad se drustvo razislo, palo sex i to skroz opusteno...ma bas me bilo briga je li ovulacija, ovo, ono, bas smo se voleli da nam bude lepo....

A sad, povratak u realnost. Ceka rucak, ceka ves, izvestaj v, tako da odo da vadim sinocnje fleke...

P.S. ostalo nam jos jedno balonce vina, pa izvolte na opustanje!!!! sreca
Nekica
Nekica

Broj poruka : 528
Godina : 48
Location : Kragujevac
Datum upisa : 04.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 6 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od Nekica 14/12/2008, 10:15

E Misicu, as , za Snezu!!!!!

Ma rekla sam ti, mlada je, bice to kako treba molitva
Nekica
Nekica

Broj poruka : 528
Godina : 48
Location : Kragujevac
Datum upisa : 04.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 6 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od Jelence 14/12/2008, 10:58

E Misicu divna,divna vest za drugaricu,jao dace Bog da se oporavi skroz da se vrati svojoj porodici. molitva molitva molitva

A deka ti je bio shaljivdzija i to je divno,bas sam se slatko nasmejala.

Nekice zeno ja reko' ko zna sta je bilo ma samo opusteno,opusteno
Aj sad da se zakaci jedno bebce na tako relax sex igra

Kato ma nije frka nego samo naglas razmiljam.
Zemske ljubim vas,odoh sa porodicom u setnju
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 6 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od maja76 14/12/2008, 14:59

HappyGirl ::
Blago babi, mene kosti bole već sada Shocked znači ipak je počelo  b  b

E koja si ti kraljica, queen evo me placem od smeha ne mogu da se zaustavim  b  b  b  b  b  b  b

Misicu Bogu hvala da se drugarica probudila iz kome, bice joj sve bolje i bolje treba vremena.

Nekice mogla bi ti malo cesce da konzumiras to vince, mozda je to dobitna kombinacija, mislim ne razmisljas o tome da li su plodni-neplodni dani, ko zna mozda ce se bebac tako lakse zakaciti good job navijači1
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 6 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od lepa kata 14/12/2008, 15:17

radost Hvala Bogu za Snezu, bas mi je drago da je izasla iz kome i dalje nastavljamo sa molitva. Maus vidimo se u LO makar na 10 min. Nisam htela sad da te cimam zbog zagadjenja bas je u utorak to bilo. Znaci baba Happy, koji si ti lik, nemam reči , a inace sto se te relax sex varijante tice , tako su ovi ispod mene dobili Unu. Mucili se, mucili, onda im puko film prestali da misle na sve, opustili se i juriš navalili. Evo Una ce u februaru 3. Ziva bila. Navalite na muzeve vođenje ljubavi iskoristite praznicno raspolozenje
lepa kata
lepa kata

Broj poruka : 35
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 14.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 6 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od HappyGirl 14/12/2008, 21:27

Kato za ovo baba Happy, ima da te boks
Inače da se pohvalim Embarassed izgubila sam novčanik i u njemu ličnu kartu, tri kartice, zdravsrtvenu, povlasticu, pare, srećom imala sam samo oko dve hiljade i još neke manje bitne stvari. Verujte mi pomisao da ponovo sve to treba da vadim i da neko može da mi oleši račune dok sutra sve to ne zablokiram me užasava fd A gde su POŠTENI NALAZAČI? Sad GDE? Sad
Još se dodatno nerviram jer sam u utorak imala zakazano u nfrontu fd fd fd uzela upute i sad ovo, a čekala sam 3 meseca fd
Cure dole na anketi sam odvojila ivf,icsi od iui jer sam videla da je počelo da dolazi do zabune. Zbog toga sam morala da obrišem glasove pa vas molim da se ne ljutite nego da odete i ponovo glasate Very Happy Znam kriva sam Embarassed Hvala na saradnji i razumevanju usne
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 6 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od Nekica 14/12/2008, 21:54

Jao Happy v !!!

Pa sto puta sam pomislila koje bi peripetije bile kad bi mi se to desilo. Sve od dokumenata mi je u novcaniku i skroz te razumem. Jesi li sigurna da si ga izgubila, da se nije negde ''zaturio''?
Imas li ideju gde se to desilo? Ako imas , obidji to mesto, hoce nekad da se desi da ''posteni nalazaci'' bace dokumenta i novcanik a posluze se samo novcem.

Ajd' drzim fige da se pojavi i da se postedis muka oko novih dokumenata.

I ja se sad nervirala jer sam slusala na vestima da ovi nasi ''pametnjakovici'' iz Skupstine jos nisu usvojili dopunu zakona po kojoj produzavaju vazenje pasosa do kraja 2009. Ako se to ne desi, od NG pasosi nam ne vaze a ja idem ponovo na put u Austriju pocetkom januara, sto znaci da cu morati da jurim nov pasos, menjam licnu kartu....sto pre zbog vize fd

Sve vas jubim, ne stigoh da prosvrljam po kutku, pa primite moje poljubci i zagrljaj i najlepse zelje za narednu nedelju, OVDE!!!!
Nekica
Nekica

Broj poruka : 528
Godina : 48
Location : Kragujevac
Datum upisa : 04.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 6 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od Jelence 14/12/2008, 23:29

Happy bedak za dokumenta ali uputi, ti mozes da ides jer si na spisku zakazanih,a upute ces im doneti kad izvadis novu ZK.
Bar mislim da moze,pokusaj usne
Jao izgleda da me hvata nesto,prehlada,virus ili ko zna sta,poludecu,samo da ne preedje na dete, a i nema ko da mi pomogne oko nje ako ja baldisem.
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 6 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od HappyGirl 15/12/2008, 07:09

Jutro cure Very Happy
Drage moje pretražila sam sve od poda do plafona ali ništa. Evo spremam se da krenem da se slikam i odjavljujem kartice...joj koje smaranje, STRAŠNO Mad ljuta sam na sebe fd
Želim vam uspešan i blagosloven radni, neradni i svaki deo ove sedmice zagrljaj
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 6 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od TetaSneki 15/12/2008, 08:40

Happy, mnogo mi je žao što si pogubila sve dokumente. Em ti je teško što si ih izgubila, verovatno su ti i pare maznuli i još moraš dodatno da se smaraš i to ne malo. Ali nemoj da propustiš front, idi kukaj moli, reci da su ti tog momenta ukrali novčanik Nemoj bar tu da gubiš silno vreme. Ti kakva si posle tri meseca nećeš ni otići ponovo.
Maus drago mi je zbog tvoje drugarice. Iskreno se molim za njen potpuno ozdravljenje.
Nekice, treba ponekad i da se opustiš. Moj ti je savet kad god ne putuješ ti sa svojim mužićem popi po koju čašu vina pa akcija sex . Koliko vidim ni to neće biti često Wink
TetaSneki
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 6 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od maus 15/12/2008, 10:13

Dobro jutro!
Happy v v v Bas bezveze. I sad jos dodatno smaranje oko novih dokumenata. I jos i uputi za NF c Nadam se da ces sutra uspeti nesto da izdejstvujes u NF i da ces izvaditi nalaze.
Jelence, nedaj se zeno! Mozda si samo malo vise umorna , pa ti se cini da te FATA prehlada.
Gle ti nasu Nekicu!!! E jesi queen Srk po srk, gutljaj po gutljaj,mic po mic i sex sex sex Vala neka urodi beba
Lepa Kato,ocekujem te sutra!
love
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 6 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od Jeckie 15/12/2008, 12:19

Dobro Jutro, tj dobar dan

Maus, vidim spremaš se za goste sutra. Puno pozdrava za tebe i za Lepu katu :aa1: :aa1: :aa1:

Happy, ja mislim da te je neko odžepario, a ne da si izgubila. Mislim meni se to desilo x puta( klasična ovca za šišanje), a i na poslu su mi krali dva puta tašnu, a šta misliš šta sve tamo ima (kod mene je po principu sve svoje sa sobom nosim).
Kartice se lako blokiraju, telefenom, može i nedeljom, taj servis radi 24 h, ja sam to već nekoliko puta lol! , ali za uput i knižicu, valjda ćeš uspeti da prođeš

Nekice, cmok za tebe, samo ti nastavi vođenje ljubavi sex , pa će bude... good job i juriš pa onda trudnica i naravno bebe što svima želim u narednoj godini
Jeckie
Jeckie

Broj poruka : 527
Datum upisa : 18.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 6 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od adriatika 15/12/2008, 14:36

Oho ho, sto je ovde veselo. Very Happy Very Happy Very Happy

Misicu predivna vest.Bas mi je drago da je Sneza bolje.Dace Bog.
molitva
Happy, sto sam ja besna kad me neko odzepari.Mamu mu ma....nu.Uf.... c
Vadjenje dokumenata, najgori fd deo.Je.....s pare.

Nekice svaka cast curo.Samo napred........ sex
Jecky, kako je bilo na partiju.Ludo......... igra

Cure moje drage... cveće

ps.Gde nam je Megi.Cuje li se ko sa njom. b
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 6 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od lepa kata 15/12/2008, 16:21

Dobar dan zene radost , sad sam se cula sa Happy i u stanju ludila je fd . Znate kakva je nasa papirologija tuga kaze da je jos u mupu, posto mora sve ponovo da vadi, sad je otisla da preda za novu lk jer ne moze pare sa racuna da dize nema kartice bez lk. v , jadna sta je snadje. ALI NIJE SVE TAKO CRNO. Mogla je da izgubi macku  b ,posto je to jedino imala u rukama ,novcanik je bio u dzepu i to onaj njen omiljeni. Aj za utehu kupicu joj neki manji sto moze da stane u dzep, ovaj je bio gabaritan Very Happy . AJ KO CE KOME AKO NECE SVOJ SVOME, LJUBI JE SEKA. :aa1: love , pozz za sve vas gde god da ste, uzivajte,a ti Maus spremi se za sudar. Sutra kod ok korala al bez pistolja samo ljubav ponesi srca
lepa kata
lepa kata

Broj poruka : 35
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 14.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 6 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od Nekica 15/12/2008, 17:51

Dobro vece lepotice moje!!!!

Happyce draga, mogu da zamislim peripetije koje imas i sve to oko gluposti, ali sta da se radi...nabaci osmeh na to lepo lice pa pred salter, jedan, drugi, ...peti...

Sestra mog brata ulazi u 9.mesec u subotu, pa smo svi u jednom lepom iscekivanju...sad smo kupovale Pavlovicevu, pelenice, uloske,... i svasta nesto jos sto treba za porodiliste naočare naočare naočare

A pored toga mi smo u planiranju selidbe, pa ovih dana obigravamo prodavnice jer sredjujemo kupatilo i kuhinju a i dnevnu sobu i hodnik..., ma ceo stan. Sa konkretnim radovima krecemo od 1.feb. jer cekamo da se bebac rodi, da se to valjano proslavi pa onda polako mi u akciju. A kako ja idem na onaj sluzbeni put u januaru, valja nam sve nabavke sad odraditi, a i krenula snizenja pa sto da ne iskoristimo.
Joj odo sad na brzaka da se spremam, imam zakazano kod cika zube, a zaboravila sam skroz v
Nekica
Nekica

Broj poruka : 528
Godina : 48
Location : Kragujevac
Datum upisa : 04.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 6 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od Nekica 15/12/2008, 17:54

Au, vidi se da sam prolupala, ili to ono vince jos deluje  b

Htela sam reci u gornjem postu da je trudna sestra mog muza, a ne brata kojeg i nemam i pojma nemam sta mi bi da to tresnem.

Odooooooh, kasnim.
Nekica
Nekica

Broj poruka : 528
Godina : 48
Location : Kragujevac
Datum upisa : 04.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 6 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od Hitron-Luka 15/12/2008, 18:13

Nekkice queen .....samo ti udri po vincetu i sex zdravo je to Wink
Misicu bas mi je drago za tvoju prijateljicu ,dace Bog da se brzo oporavi...
Happy sta te snadje sve u ovom mesecu,neki te gadan maler poterao,ajd uz Bozju pomoc nek na tome ostane...

Jecky kamo izvestaj sa festice b
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 6 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od HappyGirl 15/12/2008, 18:35

Žene evo mene Very Happy Od Jutros po šalterima i evo izveštaja
Povlastica nova izvađena
Slikala se za lk i povlasticu (a slike za lk ti nisu potrebne jer te tamo oni slikaju, a li ova alava iz foto radnje nije htela to da mi kaže, šta je briga kad ima ovce kao ja)
Povlastica izvađena
Izvod iz mknj i državljanstvo izvađeni
Dva računa zablokirana
Predala za lk biće gotova za 5 dana. Čekala sam 5,5 sati da bi predala za lk. i za to vreme doživela par kriza Mad fd c ali sam izdržala Very Happy
Zdravstvenu nisam ništa stigla, to u sredu
Naravno pošteni nalazač se nije pojavio i od metro kartice sam se oprostila i para a i od malih ključeva od dva moja ormana na poslu.Moram da zamolim domara da obije Rolling Eyes i promeni ključ. Imalo je još stvarčica tu al me sramota da pišem šta sve imam u novčaniku Embarassed

Kato držim te za reč, novčanik na sunny Laughing
Nekice legendo, sestra mog brata Very Happy Sa srećom u biranju i kupovini likeit
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 6 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 14 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu