KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

O PONEKOM FILMU...

+48
JocY
lilya
Ema78
missile
korpica
dra00
Simona
Cranberry
lolipop
Ma'at
ciklama
Mali Princ
KoMetaK
bak
Orline
Marie
Mirjana
Sneza
Deni
cicsa80
Shizika
nabla
dr mali pariz
Cupava
maja76
brinbili
vašar
BiKsi :)
nena beba
Republica
buby
eni
Jeckie
tuli
Struzzo
kasia
adriatika
jul
sneza ch
terka
rsrce
nadalina
maus
Admin
HappyGirl
TetaSneki
Hitron-Luka
Jelence
52 posters

Strana 5 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

O PONEKOM FILMU... - Page 5 Empty Re: O PONEKOM FILMU...

Počalji od BiKsi :) 6/11/2010, 17:56

Ja baš planiram kad usisam i još nešto sredim po kući da odgledam filmić. Kupila sam pakovanje od 10 kom papirnih maramica, nadam se da će mi biti dovoljno?!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

O PONEKOM FILMU... - Page 5 Empty Re: O PONEKOM FILMU...

Počalji od BiKsi :) 6/11/2010, 20:53

Odgledala. Film je odličan. A isplakala sam se kao što odavno nisam. Kakva ljubav!!! Neverovatno! Hvala Happy na preporuci! Jeste da će mi sad trebati par sati da se dozovem, ali dobro. Volim kad mi film izazove ovakve emocije!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

O PONEKOM FILMU... - Page 5 Empty Re: O PONEKOM FILMU...

Počalji od HappyGirl 6/11/2010, 22:05

Izvinjavam se, ali prosto je šteta da se propusti a opet je eto...Zaista se imamo mnogo čemu naučiti od životinja srca
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

O PONEKOM FILMU... - Page 5 Empty Re: O PONEKOM FILMU...

Počalji od BiKsi :) 6/11/2010, 22:29

HappyGirl ::Zaista se imamo mnogo čemu naučiti od životinja O PONEKOM FILMU... - Page 5 21831

O PONEKOM FILMU... - Page 5 561840 O PONEKOM FILMU... - Page 5 561840 O PONEKOM FILMU... - Page 5 561840 O PONEKOM FILMU... - Page 5 561840 O PONEKOM FILMU... - Page 5 561840
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

O PONEKOM FILMU... - Page 5 Empty Re: O PONEKOM FILMU...

Počalji od vašar 6/11/2010, 22:41

ih...taman kad sam se namestila da ga odgledam,nece da ucitava.....smrc!dok se to sredi.......
kad smo vec kod lepih filmova sa kucicima,ja vam,drage moje,predlazem film Marley and Me.Evo vam par info http://www.imdb.com/title/tt0822832/ ,pa ako vas zainteresuje-izvoliteee http://piraterijaw.at.ua/blog/marley_and_me_marli_i_ja_2008/2010-10-23-110
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 44
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

O PONEKOM FILMU... - Page 5 Empty Re: O PONEKOM FILMU...

Počalji od vašar 7/11/2010, 00:55

pogledah ga....uh......bilo je tuga tuga tuga
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 44
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

O PONEKOM FILMU... - Page 5 Empty Re: O PONEKOM FILMU...

Počalji od HappyGirl 11/1/2011, 20:55

Pogledala montevideo.
Šta kažete?
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

O PONEKOM FILMU... - Page 5 Empty Re: O PONEKOM FILMU...

Počalji od Cupava 11/2/2011, 17:31

Ja nisam... Sad

Interesantan film http://www.imdb.com/title/tt0452694/, a i knjiga, mada malo nezgodno prevedena kao "Vremeplovceva zena"...nekako mi je logicnije da bude - zena putnika kroz vreme, al' ajd', ko mene pita.
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

O PONEKOM FILMU... - Page 5 Empty Re: O PONEKOM FILMU...

Počalji od dr mali pariz 11/2/2011, 21:42

HappyGirl ::Pogledala montevideo.
Šta kažete?
Bili na kopaoničkoj premijeri.Filmić-laganica,interesantan,ali za moj ukus,previše vulgarizama...al avaj,ima li našeg filma bez toga.
Gl.glumica,Nina,je ćerka našeg kućnog prijatelja,pa mi film još draži...to je njen prvi film,prvi oskar popularnosti Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

O PONEKOM FILMU... - Page 5 Empty Re: O PONEKOM FILMU...

Počalji od Cupava 20/2/2011, 13:06

Neobican i jako lep film:

http://www.imdb.com/title/tt1071804/

.."b" produkcije, snimljen za samo 250.000$.
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

O PONEKOM FILMU... - Page 5 Empty Re: O PONEKOM FILMU...

Počalji od Cupava 27/2/2011, 10:48

Pa ne postavih link jednog od omiljenijih mi filmova...(Audrey Tautou je andjeo)

http://www.imdb.com/title/tt0211915/

Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

O PONEKOM FILMU... - Page 5 Empty Re: O PONEKOM FILMU...

Počalji od BiKsi :) 2/3/2011, 00:04

Čudesna sudbina Amelije Pulen je najlepši romantični ljubavni film koji sam ja gledala, po meni bez imalo patetike, što je stvarno jako teško postići kod ljubavnih priča.


Ja sam malopre gledala Crnog labuda, Natali Portman je dobila Oskara za glavnu ulogu. Stvarno odlično glumi, ne znam ostale glumice i njihove filmove, ali ona je odlično odradila svoj posao. Po meni zaslužen Oskar. Film mi je tu i tamo. Nije me šibno do kraja kako ja volim, ostalo mi je nešto da fali. Ne mnogo, al ipak fali. Muzika je super, gluma je super, kostimi, efekti, samo mi ipak nešto zafalilo. Ustvari, ja ne volim kad, malo pošto film odmakne, skontam šta će da se izdešava, više volim ono kad ne znam do kraja. I da film je i malo spuki, pa ako niste baš u nekom najboljem psiho stanju, ostavite ga za drugi put! Nije previše spuki, ali jeste delimično. Eto, i tu mi je falilo još jačine. Nije me pomerio skroz, mada ostane prostora za razmišljanje!
Konfuzno pišem, al valjda što sam ga malopre gledala, pa nije prenoćilo! I da, Natali mi ima lepotu Odri Hepbern, stvarno kakve crte lica, da ne veruješ!

Volela bih da čujem još neko mišljenje, ako je neko gledao.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

O PONEKOM FILMU... - Page 5 Empty Re: O PONEKOM FILMU...

Počalji od nabla 2/3/2011, 13:10

Uh ja ne pamtim kad sam pogledala neki igrani film...Shocked
Biksi, a koji je zanr Crni labud? Kazes "spuki"- na sta mislis? Da znam dal da ga gledam ili ne, i ako budem gledala da se pripremim na zmurenje - hihihihihihihii (ja sam klasican tip koji nema zeludac za plasenje) :)))

Cupava ::
Interesantan film http://www.imdb.com/title/tt0452694/, a i knjiga, mada malo nezgodno prevedena kao "Vremeplovceva zena"...nekako mi je logicnije da bude - zena putnika kroz vreme, al' ajd', ko mene pita.


Cuperak, ovo mi zvuci interesantno (nisam ni knjigu citala)...jel to samo u naslovu "vremeplov" i rec je o prenesenom znacenju ili se stvarno "plovi u vremenu" Very Happy . Ja malo naginjem ovim "mastovitim" filmovima. Laughing
Inace, vise mi se svidja tvoj prevod filma! lol!
(ps. ne radi onaj link)

E jos nesto, jel ima sanse da se pronadje sa ovih internet sajtova gde se skidaju filmovi (ne razumem se u to), dokumentarni film: Pulse: A Stomp Odyssey
Govori o razlicitim plesovima baziranim na ritmu. A baza je Stomp!

[youtube][/youtube]
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

O PONEKOM FILMU... - Page 5 Empty Re: O PONEKOM FILMU...

Počalji od Shizika 2/3/2011, 13:53

I ja sam gledala Crnog labuda (ne samo zato shto se odnedavno lozim na perje Wink ). Ochekivala sam vishe od tog filma, i zapetljaniju radnju, shto reche Biksi, neke stvari su malchice predvidive; glamurozniju kostimografiju i koreografiju (mada Portmanova izgleda veoma uvjerljivo kao balerina). Nema bash jezivih scena, vishe ima neku suspenziju na momente. Ne znam, i meni neshto fali u tom filmu, neshto je nedorecheno (chak bih rekla da nedostaje strasti, ne toliko seksualne nego i za umjetnost, vishe se radilo o ambicijama).
Dobar je film, ali eto, gotovo pa me ostavio ravnodushnom.
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

O PONEKOM FILMU... - Page 5 Empty Re: O PONEKOM FILMU...

Počalji od Cupava 2/3/2011, 19:17

Nabloni, knjiga je jako mastovita, a i film. Pruza novu perspektivu na vec prezvakanu tematiku. Ne plovi se, koliko se "pluta" u viru vremena, ali u svakom slucaju putuje kroz vreme. Naucila sam da prvo treba odgledati film, pa tek onda procitati knjigu.
Ako hoces jedan bas lep i mastovit film - Ink http://www.imdb.com/title/tt1071804/
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

O PONEKOM FILMU... - Page 5 Empty Re: O PONEKOM FILMU...

Počalji od BiKsi :) 2/3/2011, 19:24

Nabla, nije da se plašiš u tom smislu, nego ako si u skenju, ili depresivna, nije baš za gledanje. Naročito ako neko pije antidepresive ili se bori bez lekova sa depresijom.

Šizi, mene film nije potpuno ostavio ravnodušnom, naprotiv, ali opet mi nije da me razbio. Bolji mi je Čitač, od prošle godine, što je Kejt Vinslet dobila oskara. Mnogo me više ta priča zdrmala, nego ovo od sinoć. Inače, moja zaova je oduševljenja Crnim labudom. I danas smo pričale i shvatile da nismo isto protumačile film. Ajde ti sad meni reci, jesi li ti lik Lili, shvatila kao regularan pravi lik u filmu, ili kao projekciju Nine, kakva bi želela da bude? (Ja skontala ovo drugo, da lik uopšte ne postoji, nego da je ona projektuje, pa me to podsetilo na film Blistavi um, sa Raselom Krouom, a ne volim kad vidim tu istu ideju, naročito, kad je prvi film super, pa gledaš drugi, sa sličnom idejom. I da, moja zaova je skontala da je lik Lili pravi, a i njen momak isto tako skontao. I da li sam ja onda prsnaja, ili smo zapravo samo svi različiti, pa različito doživljamo filmove, knjige, slike...umetnost?! O PONEKOM FILMU... - Page 5 279933 )

Smaram znam, al takva sam ponekad!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

O PONEKOM FILMU... - Page 5 Empty Re: O PONEKOM FILMU...

Počalji od dr mali pariz 2/3/2011, 19:26

da,Čitač sam skoro pogledala,dobar je film. O PONEKOM FILMU... - Page 5 561840
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

O PONEKOM FILMU... - Page 5 Empty Re: O PONEKOM FILMU...

Počalji od Cupava 2/3/2011, 20:03

@Nabloni:

http://www.filestube.com/9N6TP8BR0PHAoH5leArzj3/Pulse-A-Stomp-Odyssey-EPIDEMZ-NET.html

Imas tamo klik na download, pa na regular download, pa onda cekas, cekas, pa download on slow speed :-) pa kad odbroji 60sec, pojavi se da kliknes download. E to kad kliknes, onda krene zaistinski :-)


Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

O PONEKOM FILMU... - Page 5 Empty Re: O PONEKOM FILMU...

Počalji od Shizika 2/3/2011, 20:28

I ja sam lik Lili dozivjela kao pravi lik, a mm je odmah nakon filma komentirao bash to da se moze gledati na dva nachina. Slozismo se da je veoma jednoslojan i nekako vulgariziran (kaze mm da je to specijalno za americhku publiku jer inache ne bi primjetili kontraste, ha, ha, on ima visoko mishljenje o njima).
Ja sam nazalost propustila da vidim Chitacha.
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

O PONEKOM FILMU... - Page 5 Empty Re: O PONEKOM FILMU...

Počalji od BiKsi :) 2/3/2011, 22:18

Gledaću ja ponovo ovaj film sa mm, kad on bude imao vremena da gleda. Ko zna šta ću tek tada isprojektovati?! Very Happy

Pariz, Čitač mi je super, na sajmu sam prošle godine kupila i knjigu, al ću je čitati kasnije, nekad letos, nek prodje još vremena.

Mislila sam večeras da gledam film Turista, sa Andjom Džoli, al idoh na rodjendan kod komšinice! Mada ga gledao mm, i reče tralala, njanjanja. No, svejedno, pogledaću.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

O PONEKOM FILMU... - Page 5 Empty Re: O PONEKOM FILMU...

Počalji od Cupava 2/3/2011, 22:26

Kultni filmovi: Snatch, Fight Club,Lock, Stock and Two Smoking Barrels, Finding Nemo (!)...
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

O PONEKOM FILMU... - Page 5 Empty Re: O PONEKOM FILMU...

Počalji od Shizika 2/3/2011, 22:45

Meni se dopadaju V for Vendeta, Blade Runner, Amater (sa Isabelom Hupert), Profesionalac (Leon), Toy Story 1 Very Happy
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

O PONEKOM FILMU... - Page 5 Empty Re: O PONEKOM FILMU...

Počalji od Cupava 2/3/2011, 22:57

Da, da, Profesionalac je super film.

Man on Fire, Up(!!!) :-)
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

O PONEKOM FILMU... - Page 5 Empty Re: O PONEKOM FILMU...

Počalji od nabla 2/3/2011, 23:53

Cupava ::Nabloni, knjiga je jako mastovita, a i film. Pruza novu perspektivu na vec prezvakanu tematiku. Ne plovi se, koliko se "pluta" u viru vremena, ali u svakom slucaju putuje kroz vreme. Naucila sam da prvo treba odgledati film, pa tek onda procitati knjigu.
Ako hoces jedan bas lep i mastovit film - Ink http://www.imdb.com/title/tt1071804/
E, onda je to pravi film za mene! :)))) Pogledala sam i ovaj drugi link, deluje interesantno. :)

Cupava ::@Nabloni:
http://www.filestube.com/9N6TP8BR0PHAoH5leArzj3/Pulse-A-Stomp-Odyssey-EPIDEMZ-NET.html
Genijalna si! Hvala ti do neba!!!!! :)))))))
A bas me brat bio bacio u bed jer je rekao da nema sanse da se nadje taj film! Sad cu da mu natrljam nos! lol!

Biksi :) ::Nabla, nije da se plašiš u tom smislu, nego ako si u skenju, ili depresivna, nije baš za gledanje. Naročito ako neko pije antidepresive ili se bori bez lekova sa depresijom.
Ta sam!  b Jes' da nisam na lekicima, al moze se reci da sam od rodjenja predisponirana za neki hevi tretman lol!

Leon the Professional & Blade Runner yes (mogla bih i da obnovim gradivo)
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

O PONEKOM FILMU... - Page 5 Empty Re: O PONEKOM FILMU...

Počalji od Cupava 4/3/2011, 18:29

Nadam se da si ga i odgledala. :*
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

O PONEKOM FILMU... - Page 5 Empty Re: O PONEKOM FILMU...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu