KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mijicin dnevnik-Operacija Maribor

+23
jana75
terka
Jeckie
Nekica
duga76
lasa
adriatika
zalosna_sova
maja76
Hitron-Luka
Admin
NINA1
TetaSneki
Mirkana
maus
Jelence
HappyGirl
jul
Gala
megica-pegica67
alo-alo
vakic
mijica
27 posters

Strana 14 od 19 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19  Sledeći

Ići dole

Mijicin dnevnik-Operacija Maribor - Page 14 Empty Re: Mijicin dnevnik-Operacija Maribor

Počalji od adriatika 30/10/2008, 09:41

roda roda roda roda roda roda
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mijicin dnevnik-Operacija Maribor - Page 14 Empty Re: Mijicin dnevnik-Operacija Maribor

Počalji od Mirkana 30/10/2008, 12:04

Mijica je disciplinovana (za razliku od mene) i leskari.
roda roda roda roda roda roda
beba beba trudnica trudnica :yx: :yx: :yx: :yx: :yx: :yx: :yx: :yx:
c ljubav
Mirkana
Mirkana

Broj poruka : 190
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 14.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mijicin dnevnik-Operacija Maribor - Page 14 Empty Re: Mijicin dnevnik-Operacija Maribor

Počalji od Mirkana 30/10/2008, 12:47

Mirkana ::P.S. Samo da ti kazem da je mm kupio seme krompira pa me ceka rad lol! . Ovo pricu o krompiru cu objasniti u sledecem javljanju. Wink

Da objasnim o cemu se radi. Mijicin muz je ispricao mm jednu pricu koju je cuo od Stanka (cuveni gazda Stanko). Naime, pre nekog vremena kod Stanka je bio jedan par iz Banja Luke. Tacnije, muz je doveo zenu i ostavio je kod Stanka sa gajbom jabuka Rolling Eyes , a pare je dao Stanku . A on se vratio kuci. Najzanimljiviji deo dolazi posle et, odnosno kada su se vratili u BL i zena je odmah isla u poljoprivredne radove, tacnije sejala je krompir. Rezultat nije izostao i posle 2 nedelje je beta bila veeeelika.
Najsmesnije je sto je mm iz BL-a i kad je cuo za to odmah je razvio pricu tipa: pa ja sam prema tebi drugaciji, vidis kakvi su muzevi iz mog grada, ostave zene sa gajbom jabuka a ja tebi i auto i pare ostavio, te dobro si se udala, pa i ja cu sad kad se vratimo kuci da ti nadjem parce zemlje i da te odmah zaposlim pa da sejes krompir...  b  b Sem Mijice, njm i nas tu su bila jos dva para pa smo su se svi nadovezali na tu pricu. Salili smo se kao blesavi.
Eto odakle prica o krompiru. A Mijicin muz ce mi platiti za ovu pricu Laughing .

A sad odoh da sejem krompir lol! .
Mirkana
Mirkana

Broj poruka : 190
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 14.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mijicin dnevnik-Operacija Maribor - Page 14 Empty Re: Mijicin dnevnik-Operacija Maribor

Počalji od Gala 30/10/2008, 14:38

Hocu i ja da sadim krompir bravo
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mijicin dnevnik-Operacija Maribor - Page 14 Empty Re: Mijicin dnevnik-Operacija Maribor

Počalji od megica-pegica67 30/10/2008, 17:11

Napred Mijice, bice, bice, +++++++++++++++ samo odmaraj draga, mislimo na tebe navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2
megica-pegica67
megica-pegica67

Broj poruka : 1686
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 06.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mijicin dnevnik-Operacija Maribor - Page 14 Empty Re: Mijicin dnevnik-Operacija Maribor

Počalji od maus 31/10/2008, 11:32

Gala ::Hocu i ja da sadim krompir bravo
 b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b
Jao koji ste vi likovi  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b
Mirkana, da li si sigurna da Mijica ? Mozda je na nekoj njivi?
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mijicin dnevnik-Operacija Maribor - Page 14 Empty Re: Mijicin dnevnik-Operacija Maribor

Počalji od Mirkana 31/10/2008, 14:19

maus ::
Gala ::Hocu i ja da sadim krompir bravo
 b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b
Jao koji ste vi likovi  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b
Mirkana, da li si sigurna da Mijica ? Mozda je na nekoj njivi?

Ko zna, mozda je otisla da pomaze tamo na imanjima. Kod mene non stop :123: pa nista od poljoprivrednih radova Wink .

Koristim priliku da vam napisem koliko su Mijica i njm, tj. Mijac (sad mi pade na pamet ovaj nadimak za njm) bili fini i brizljivi prema meni dok sam bila sama u Mariboru. Svaki put kad smo trebali da se nadjemo dolazili su po mene iako sam ja insisistirala da ne treba i da cu ja sama doci. Ne, Mijac je rekao mm da ce voditi racuna o meni i da ce biti kako on kaze. A ja sam bila dobra curica pa sam slusala .Very Happy Ta dva dana dok je mm bio odsutan ja se nijednog trenutka nisam osetila usamljenom. Kako bih se osecala usamljenom kad sam stalno bila u divnom drustvu koje su mi pravili Mijica i Mijac. Dolazili su po mene i vracali me u hotel, vozili me na uz, isli zajedno na Pohorje... Provela sam lepe trenutke kod njih, odnosno kod Stanka, upoznala ostale parove... To prvo vece kad sam isla kod njih, upoznala sam takodje i gazdu Stanka koji je na mene ostavio pozitivan utisak. Sutradan me je ponovo video, pa mi je proslo kroz glavu kako ce pomisliti da sam tu prenocila te sam mu rekla: "Ne brinite, nisam prespavala kod Vas ."  b
No, da se vratim na temu. Tesko mi je da recima objasnim koliko su njih dvoje bili fantasticni. Kad se bolje razmisli, tako ne bi uradili ni dugogodisnji prijatelji. Vise puta sam govorila da zaista ne brinu za mene, da planiraju dan bez obzira na mene, da mi je neprijatno ako menjaju planove i sto su sve podredili meni... Na takve moje molbe i reci govorili su: "Opusti se, nama je lepo s tobom i nema potrebe da se izvinjavas i da ti bude neprijatno." A ja sta cu, opet budem fina curica Wink. Salu na stranu, meni je u svakom trenutku bilo fantasticno s njima. Isto vazi i za mm. Osecala sam se kao da se poznajemo sto godina. A ustvari, prvi put smo se videli tek nekoliko dana ranije. Zahvaljujem im se i ovim putem. HVALA VAM ZA SVE !!!!!!
Prijatelji kao vi se mogu samo pozeleti. Srecni smo sto smo vas upoznali i u vama nasli prave prijatelje. Bez obzira na nas rezultat u cetvrtak (ah ta beta), mi iz Maribora nosimo najlepse utiske. Druzenje i prijateljsvto s vama je svakako najveci razlog takvim uspomenama.
Zelim vam da sreda bude najsrecniji dan! beta beta beta Svim srcem verujem u uspeh. trudnica beba beba
roda roda roda roda roda roda roda roda
cveće ljubav love zagrljaj
Hvala i ovom divnom forumu koji nas je spojio.
srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
Mirkana
Mirkana

Broj poruka : 190
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 14.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mijicin dnevnik-Operacija Maribor - Page 14 Empty Re: Mijicin dnevnik-Operacija Maribor

Počalji od TetaSneki 31/10/2008, 20:11

ja verujem da ćete obe biti trudne radost radost radost
roda roda roda roda roda roda
roda roda roda roda roda roda
roda roda roda roda roda roda
TetaSneki
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mijicin dnevnik-Operacija Maribor - Page 14 Empty Re: Mijicin dnevnik-Operacija Maribor

Počalji od maja76 31/10/2008, 21:33

Divna prica jednog prelepog druzenja, ostacete dugogodisnji prijatelji u to sam sigurna drage mamice Wink Wink Wink
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mijicin dnevnik-Operacija Maribor - Page 14 Empty Re: Mijicin dnevnik-Operacija Maribor

Počalji od Jelence 31/10/2008, 22:15

Stvarno divno.
Obe ste zasluzile viiiiiiisoke bete,sto vam od srca zelim ljubav
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mijicin dnevnik-Operacija Maribor - Page 14 Empty Re: Mijicin dnevnik-Operacija Maribor

Počalji od Hitron-Luka 1/11/2008, 10:39

Divno ,divno, ima beta da bude visoka visoka... Wink
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mijicin dnevnik-Operacija Maribor - Page 14 Empty Re: Mijicin dnevnik-Operacija Maribor

Počalji od megica-pegica67 1/11/2008, 13:57

Kakvo lepo druzenje, divno, navijam za 2 lepe bete, od srca bravo srcasti poljupci
megica-pegica67
megica-pegica67

Broj poruka : 1686
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 06.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mijicin dnevnik-Operacija Maribor - Page 14 Empty Re: Mijicin dnevnik-Operacija Maribor

Počalji od maus 1/11/2008, 19:25

FANTASTICNO! sreca sreca sreca sreca
AJMO MIJICE, JOS SAMO MALO DO BETE igracice igracice igracice igracice
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mijicin dnevnik-Operacija Maribor - Page 14 Empty Re: Mijicin dnevnik-Operacija Maribor

Počalji od vakic 1/11/2008, 20:26

beta beta beta beta betabeta osmeh srce osmeh srce
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mijicin dnevnik-Operacija Maribor - Page 14 Empty Re: Mijicin dnevnik-Operacija Maribor

Počalji od jul 2/11/2008, 18:48

navijam za ogrooomnu betu beta roda
navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2
jul
jul

Broj poruka : 616
Location : ...na jug
Datum upisa : 11.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mijicin dnevnik-Operacija Maribor - Page 14 Empty Re: Mijicin dnevnik-Operacija Maribor

Počalji od duga76 3/11/2008, 10:06

Mijice SRECNO!!!!
Drzim ti palceve!!! roda igracice family trudnica igracice igracice usne d beta beta beta
duga76
duga76

Broj poruka : 253
Godina : 48
Datum upisa : 22.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mijicin dnevnik-Operacija Maribor - Page 14 Empty Re: Mijicin dnevnik-Operacija Maribor

Počalji od megica-pegica67 3/11/2008, 14:10

beta beta beta jumping poljubac
megica-pegica67
megica-pegica67

Broj poruka : 1686
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 06.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mijicin dnevnik-Operacija Maribor - Page 14 Empty Re: Mijicin dnevnik-Operacija Maribor

Počalji od Mirkana 3/11/2008, 17:17

Devojice, jos samo jedan dan do beta beta beta beta roda roda roda roda roda roda roda roda navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
Mirkana
Mirkana

Broj poruka : 190
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 14.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mijicin dnevnik-Operacija Maribor - Page 14 Empty Re: Mijicin dnevnik-Operacija Maribor

Počalji od Gala 3/11/2008, 18:23

Jel ona sutra radi betu?
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mijicin dnevnik-Operacija Maribor - Page 14 Empty Re: Mijicin dnevnik-Operacija Maribor

Počalji od maus 3/11/2008, 18:39

Gala ::Jel ona sutra radi betu?
Ne, u sredu. I imam osecaj da ce biti OGROMNA!!!
d d d d d d d d d d d d d d
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mijicin dnevnik-Operacija Maribor - Page 14 Empty Re: Mijicin dnevnik-Operacija Maribor

Počalji od HappyGirl 3/11/2008, 20:23

Mijice curo mila, dobro reče maus beta će biti OGROMNA bravo bravo
Oduševljena sam vašim druženjem, a ovo za krompir je posebna priča. Gala tebi sejanje krompira nije potrebno, ti si svoje posejala trudnica good job ali bi zato ja da sejem Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mijicin dnevnik-Operacija Maribor - Page 14 Empty Re: Mijicin dnevnik-Operacija Maribor

Počalji od maus 4/11/2008, 09:59

Jos jedan dan!!! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mijicin dnevnik-Operacija Maribor - Page 14 Empty Re: Mijicin dnevnik-Operacija Maribor

Počalji od alo-alo 4/11/2008, 11:41

Vidim ja da ovde poljoprivreda cveta!! trudnica i treba yes
Navijam za Mijicine male krompirice igracice beba beba igracice beba beba igracice beba beba igracice
alo-alo
alo-alo

Broj poruka : 686
Datum upisa : 04.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mijicin dnevnik-Operacija Maribor - Page 14 Empty Re: Mijicin dnevnik-Operacija Maribor

Počalji od megica-pegica67 4/11/2008, 12:33

Sreda beta sreda beta sreda beta sreda beta sreda beta
navijači2 navijači2navijači2navijači2 navijači2
megica-pegica67
megica-pegica67

Broj poruka : 1686
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 06.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mijicin dnevnik-Operacija Maribor - Page 14 Empty Re: Mijicin dnevnik-Operacija Maribor

Počalji od duga76 4/11/2008, 13:01

Mijice,drzim palceve za sutra!!!
UZ TEBE SAM DRAGA i jedva cekam da cujem vesti od tebe!!! igracice igracice igracice love d :aa84: vv beta beta beta beta wavecrowd zagrljaj
duga76
duga76

Broj poruka : 253
Godina : 48
Datum upisa : 22.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mijicin dnevnik-Operacija Maribor - Page 14 Empty Re: Mijicin dnevnik-Operacija Maribor

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 14 od 19 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu