KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Recite glasno želje sve da se u decembru ostvare!!!!

4 posters

Ići dole

Recite glasno želje sve da se u decembru ostvare!!!! Empty Recite glasno želje sve da se u decembru ostvare!!!!

Počalji od Blanka 11/12/2020, 11:58

Hello decembar. Da te pozdravimo. Nadam se da će sa ovom godinom i ova korona zauvijek nestati i da će nam predstojeća godina biti mnogo srećnija i veselija. Da zagrlimo sve one drage ljude, izljubimo, da nam se život vrati u normalu.
A vi kako ste mi drugarice moje?

srca srca srca srca srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

bojanamil likes this post

Nazad na vrh Ići dole

Recite glasno želje sve da se u decembru ostvare!!!! Empty Re: Recite glasno želje sve da se u decembru ostvare!!!!

Počalji od micam 13/12/2020, 20:21

Glasna zelja je da budemo zdrave i trudne.Da konacno izadjemo iz ovog zacaranog kruga i da se druzimo,volimo,grlimo i ljubimo.
Veliki pozdrav za sve usne usne usne d d d zagrljaj zagrljaj zagrljaj ljubav ljubav ljubav
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

nina :) likes this post

Nazad na vrh Ići dole

Recite glasno želje sve da se u decembru ostvare!!!! Empty Re: Recite glasno želje sve da se u decembru ostvare!!!!

Počalji od Blanka 14/12/2020, 09:09

Tako je Micam. Potpisujem sve!!! igracice igracice igracice
Kako si mi ti?
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Recite glasno želje sve da se u decembru ostvare!!!! Empty Re: Recite glasno želje sve da se u decembru ostvare!!!!

Počalji od mimi85 14/12/2020, 12:16

Nedostaju mi ljudi, oni bezbrižni momenti koje smo uzimali tako zdravo za gotovo, nismo ih cenili dovoljno...
Želim da nam se vrati svet u normalu!

Grlim vas mile moje
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Dora1 and Blanka like this post

Nazad na vrh Ići dole

Recite glasno želje sve da se u decembru ostvare!!!! Empty Re: Recite glasno želje sve da se u decembru ostvare!!!!

Počalji od micam 14/12/2020, 23:12

Dobro sam Blanka,hvala Bogu za sad nas korona zaobisla,a nadam se i da ce i od sad.Cekam da se otvori grcka da mogu u postupak al ovo previse traje.Ko zna zasto je sve tako...

Mimi draga bas to i ja mislim samo da se vratimo u normalu,valjda cemo umeti da cenimo vise prave vrednosti.

Veliki pozdrav i zagrljaj od mene
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Blanka likes this post

Nazad na vrh Ići dole

Recite glasno želje sve da se u decembru ostvare!!!! Empty Re: Recite glasno želje sve da se u decembru ostvare!!!!

Počalji od Blanka 31/12/2020, 08:40

Drage moje, samo da vam pozelim srecnu novu godinu i sve nastupajuce praznike. Puno puno zdravlja, sve ostalo ce doci. Da ispratimo ovu uzasnu godinu i da nam sledeca bude bolja, da zablistate na svim poljima i da vam se ostavare sve želje i željice pokloni1 deda mraz jelka1 cveće
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Recite glasno želje sve da se u decembru ostvare!!!! Empty Re: Recite glasno želje sve da se u decembru ostvare!!!!

Počalji od sanja 73 31/12/2020, 14:30

Hello glasno izrečene sve želje,smandrlja se i ova godina, želim da Nova godina bude bolja i najbolja za sve nas,volim vas puno i mislim na sve vas konfete konfete konfete srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci ng ng ng ng
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Recite glasno želje sve da se u decembru ostvare!!!! Empty Re: Recite glasno želje sve da se u decembru ostvare!!!!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu