KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NinaNanaOoo-Druga sreca

+7
micam
Blanka
maki011
Nessi
lola1980
sanja 73
Zensko pero
11 posters

Strana 1 od 5 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

NinaNanaOoo-Druga sreca Empty NinaNanaOoo-Druga sreca

Počalji od NinaNanaOoo 7/8/2020, 18:47

Zdravo svima, mozda me se neke od vas sjecaju od prvog postupka...
Drugi postupak sam imala u Martu, stimulacija je isla Gonal F+Cetrotide sa Ovitrelle stopericom, malo pojacana ali ista kao u proslom postupku.
Dobijeno 5 jajnih celija od kojih su uspjesno oplodjene 4..
Koji dan pred vracanje embriona pojavljuje se polip i otkazuje se transfer.Zamrznuta 2x2 embriona ( 8celijski i 7celijski).
Planirano skidanje polipa histeroskopskim putem.
U Junu odradjena histeroskopija.Polipa nije bilo- otisao sam ciklus pred histero, histero nalaz sve kako treba.
Zakazan transfer za Jul, otkazan tri dana pred transfer uslijed pojavljivanja eserihije na vag. i cervikalnom brisu kao i urinokulturi ( 100 000).( godinama unazad brisevi svi sterilni, kako i zasto se pojavila pojma nemam).Ispijen antibiotik Amoksiklav uz probiotik, puuno tecnosti, Uvinog caja, vode, caja od brusnice da bi bris opet pokazao prisutnost eserihije u brisevima i urinokulturi ( 50 000 ovog puta).
Da bih izbjegla antibiotike kao i dobrih preporuka odlucila sam se da probam da je se rijesim sa E Kapima i ispiranjem sa E praskom uz 3l dnevno Prolom vode i caja od Nevena, sutra zavrsavam sa terapijom, u ponedeljak treba da dam bris i urin da vidim sta sam napravila.
Ako bude to u redu i ne bude neki novi problemcic iskocio fet planiran pocetkom Septembra..
Puno pozdrava svima,
Zensko Pero, Mala sa Juga mnogo su me obradovale vase divne vijesti, zelim vam srecu i sve kako treba da vam bude...
Pozz svima

NinaNanaOoo

Broj poruka : 68
Datum upisa : 28.11.2019

Nazad na vrh Ići dole

NinaNanaOoo-Druga sreca Empty Re: NinaNanaOoo-Druga sreca

Počalji od micam 8/8/2020, 13:16

NinaNana ajde da se resis tih bestija i da udjes u drugi krug i da vidimo veeeelikuuuuu betu.Pisi jesi li uspela da kapima resis problem.Saljem dobre vibracije i veliki pozdrav.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

NinaNanaOoo-Druga sreca Empty Re: NinaNanaOoo-Druga sreca

Počalji od NinaNanaOoo 11/8/2020, 11:10

Hej,hej
Mico hvala!
Ja sam u soku, sad me zvala tetka koja radi u labaratoriji.Svi brisevi i urinokultura su sterilni, ostavila je da to zasijano ili kako se vec zove saceka i i do sjutra ali po njoj to je sve cisto.Ove kapi su licno za mene preskupe ali evo ispade da su se isplatile..
Iskreno nisam vjerovala i bojala sam se da cu se dugo muciti sa njom, ovo je divno..sad u cetvrtak, petak treba da dobijem..sledece nedelje ako Bog da krecemo sa uz..

NinaNanaOoo

Broj poruka : 68
Datum upisa : 28.11.2019

Nazad na vrh Ići dole

NinaNanaOoo-Druga sreca Empty Re: NinaNanaOoo-Druga sreca

Počalji od MalaSaJuga 11/8/2020, 17:30

NinaNana, ajde da sve ostane tako sterilno I da nam pises od sada samo lepe vesti. Srecno
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

NinaNanaOoo-Druga sreca Empty Re: NinaNanaOoo-Druga sreca

Počalji od Blanka 12/8/2020, 01:11

Srecno otvarabje dnevnika!!!! Super sto je nalaz ok, to je bitno, sad samo naprijed. Neka te Mala i ZenskonPero povuku za nos osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

NinaNanaOoo-Druga sreca Empty Re: NinaNanaOoo-Druga sreca

Počalji od Zensko pero 12/8/2020, 22:23

Nina,ajde da završimo to sada.😊❤️ Bravo za rešenu E.colli! Meni je trebalo vremena,skoro 5 meseci pre prvog postupka. Pojavila se niotkuda, antibiotike sam popila 3 ture i onda se nakon pozitivnog ponovog brisa okrenula alternativnoj medicini. Tek tada sam se rešila,malo je trajalo,ali sam se izborila i ušla u postupak! Srećno dušice draga i samo hrabro!❤️

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

NinaNanaOoo-Druga sreca Empty Re: NinaNanaOoo-Druga sreca

Počalji od BiKsi :) 14/8/2020, 22:01

Divno za jos jedan dnevnik!

Zelim ti puno srece i da ovaj postupak bude dobitni!

Idemooooooo! 🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈💪💪💪💪💪💪💪💪🐣🐣🐣🐣🐣🐣🐣🐣
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

NinaNanaOoo-Druga sreca Empty Re: NinaNanaOoo-Druga sreca

Počalji od sanja 73 17/8/2020, 22:12

NinaNana srećno otvaranje dnevnika želim ti lepu i velliku betu bebu beba beba
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

NinaNanaOoo-Druga sreca Empty Re: NinaNanaOoo-Druga sreca

Počalji od Blanka 18/8/2020, 20:50

Nina kako si? Kako teku dani?
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

NinaNanaOoo-Druga sreca Empty Re: NinaNanaOoo-Druga sreca

Počalji od NinaNanaOoo 19/8/2020, 09:28

Dobro jutro,
Divne ste sve, hvala vam!
Blanka dobro sam, trenutno na poslu..Ovih dana smo uhvatili da krecimo kucu, stavljamo bavalit pa smo po cijeli dan oko toga ali konacno smo zavrsili.
Dobila sam sa malo kasnjenja, danas treci dan, malo me bolucka stomak ali lagano prolazi.U utorak najvjerovatnije idem na uz ( 9 dc)
I dalje pijem puuno vode, ubacicu i neki caj, sve se nesto bojim da moze bakterija da se vrati ali valjda se ne vraca tako lako.
Puno pozdrava

NinaNanaOoo

Broj poruka : 68
Datum upisa : 28.11.2019

Nazad na vrh Ići dole

NinaNanaOoo-Druga sreca Empty Re: NinaNanaOoo-Druga sreca

Počalji od Blanka 19/8/2020, 15:40

Bice sve ok,nemoj da brines unaprijed. Nema razloga.
Gdje radis vto? Koja klinika?
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

NinaNanaOoo-Druga sreca Empty Re: NinaNanaOoo-Druga sreca

Počalji od BiKsi :) 19/8/2020, 23:01

Ne prizivaj zgamije, samo puno tecnosti i drzimo fige za lep endo na 9.dan!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

NinaNanaOoo-Druga sreca Empty Re: NinaNanaOoo-Druga sreca

Počalji od NinaNanaOoo 20/8/2020, 15:10

Dobro, neecu vise 😄 hvala Biksi!
Blanka, radila sam u Podgorici, klinika Ars Medica, doktorka Snezana Crnogorac, isto i gdje i prosli put.

NinaNanaOoo

Broj poruka : 68
Datum upisa : 28.11.2019

Nazad na vrh Ići dole

NinaNanaOoo-Druga sreca Empty Re: NinaNanaOoo-Druga sreca

Počalji od Blanka 21/8/2020, 10:02

NinaNanaOoo ::Dobro, neecu vise 😄 hvala Biksi!
Blanka, radila sam u Podgorici, klinika Ars Medica, doktorka Snezana Crnogorac, isto i gdje i prosli put.

Znaci ti si moja crnogorka osmeh srce
Nadam se da ti je dr Crnogorac legla i da si zadovoljna s njom, to povjerenje je jako bitno.
Ja nisam imala povjerenje u crnogorske ljekare, mada svoj vto put sam zapocela od 2013-te godine , prosle su godine, pa su se nadam #izbirikali.

Svu srecu ti želim pa da se uskoro radujemo tvojoj visokoj beti radost radost radost radost srca srca srca srca srca srca roda roda roda roda
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

NinaNanaOoo-Druga sreca Empty Re: NinaNanaOoo-Druga sreca

Počalji od NinaNanaOoo 24/8/2020, 11:43

Juhu,
Jesam Blanka, procitah da si ti iz Niksica, moram ti reci znacile su mi one poruke sa prvog dnevnika ali dok sam se sastavila da odgovorim dnevnik se zakljucao..E, i vidjela sam da si sada majka troje djece 😄💙❤️🌼
Sa doktorkom da kazem da sam zadovoljna, uglavnom mislim da zna sta radi ali mi je u ovom drugom postupku nekako rezervisana..
Sutra sam popodne na uz javljam sta je bilo, mada nece mi nista posebno ni reci osim kada da dodjem na sledeci..
Malkice me sad muci bolovanje i to, zbog kolega zapitkivanja i toga ali moracu ga uzeti, da se ne igram-sto znam...
Hvala puuno, daj Boze
❤️❤️❤️❤️❤️
Biksi, sto kazes za endo javicu koliki je pa cete mozda znati da li je to ok za dan ciklusa, doktorka je malo reservisana da pruzi koju info vise, ima puno posla, njoj je to vise rutina....a ja se nekako zbunim pa nista i ne pitam, kad krenemo kuci tad se sjetim.
Veliki pozdrav svima sa mora!
🌅☀️

NinaNanaOoo

Broj poruka : 68
Datum upisa : 28.11.2019

Nazad na vrh Ići dole

NinaNanaOoo-Druga sreca Empty Re: NinaNanaOoo-Druga sreca

Počalji od BiKsi :) 24/8/2020, 12:31

Zapisi na papir pa ponesi i pitaj! Srecno sutra!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

NinaNanaOoo-Druga sreca Empty Re: NinaNanaOoo-Druga sreca

Počalji od Blanka 25/8/2020, 09:22

Nina, za kolege bas te briga, na bolovanju si i cao, ja nisam imala problem s tim a radim u jednom ogromnom kolektivu i nije mi bio problem ni da kazem gdje idem i sto idem na bolovanje, a odsustvovala sam jako puno. Nekad kazem intervencija nekad postupak i tu se prica zavrsi.

Drzimo fige da sve bude ok na UZ. Javljaj sta je bilo, i slazem sa Biksi da treba da napises pitanja na papir a ona je duzna da ti odgovori svakako. Pozdrav od mene i moje bande osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce

Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

NinaNanaOoo-Druga sreca Empty Re: NinaNanaOoo-Druga sreca

Počalji od NinaNanaOoo 25/8/2020, 21:01

Caos,
Upravo smo dosli kuci.Malo se oduzilo- imali smo problem sa autom, kad smo zavrsili sa klinikom nikako da upali, dok smo nasli majstora dok je on dosao dok sta-on proradio sam..srecom dodjosmo kuci pa sutra kod majstora
Ovako, doktorka je zadovoljna.Imam jedan veci folikul 17 mm i endo je 6.2.Kaze da je dobro sto je toliki folikul a endo nije komentarisala, kontrola uz prekosutra popodne pa cemo vidjeti kako dalje.
Inace doktorka je na odmoru od ponedeljka ali svatih da ce biti tu da vrati embrione...kaze previse bi bilo 4i put zaredom da odlazemo vracanje...
Dok ovo pisem pijem jedno pivce, procitala sam da pomaze za endometrijum, nadjoh sad i papir od Juna tada mi je 6dc bio 6.2 a 11dc 6.8
Tako, da veceram i idemo jos malo da prosetamo
Pozz ❤️❤️❤️

NinaNanaOoo

Broj poruka : 68
Datum upisa : 28.11.2019

Nazad na vrh Ići dole

NinaNanaOoo-Druga sreca Empty Re: NinaNanaOoo-Druga sreca

Počalji od micam 25/8/2020, 23:05

Nina mora i neki maler da se desi nek ostane na tom.Dobro je polako ce rasti i endo ibice sve ok.Ajde da zalijemo zalivanje zalivanje zalivanje da rastu i folikuli i endo.
E nek si istresla jedno pivo valjace i ajde u zdravlje da se kucamo.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

NinaNanaOoo-Druga sreca Empty Re: NinaNanaOoo-Druga sreca

Počalji od MalaSaJuga 26/8/2020, 08:03

Nina, za endo ne brini,vidis da i ja imam problem s njim. I eto dva puta uspelo . Kad oce,oce . Ti Mozes da ubacis ananas,cveklu,brazilski orah...ali meni sve to ne deluje. Bice to sve ok. Pozdrav
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

NinaNanaOoo-Druga sreca Empty Re: NinaNanaOoo-Druga sreca

Počalji od NinaNanaOoo 26/8/2020, 15:59

Mico, Mala hvala 😄❤️
Neka bude sve kako vi kazete al vidjecemo sutra kakva ce biti situacija..
Javljam vam sve

NinaNanaOoo

Broj poruka : 68
Datum upisa : 28.11.2019

Nazad na vrh Ići dole

NinaNanaOoo-Druga sreca Empty Re: NinaNanaOoo-Druga sreca

Počalji od micam 26/8/2020, 23:13

Nina pitaj lekare da stavljas estrofem vaginalno vidim na Rodi da u Pragu to daju kad ne ide ovako par tabletica pomogne i bas udeblja endometrijum.Mozes da pogledas na netu ima
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

NinaNanaOoo-Druga sreca Empty Re: NinaNanaOoo-Druga sreca

Počalji od NinaNanaOoo 27/8/2020, 08:20

Jutro,
Vala hocu Mico..da vidim prvo kakav je i sta ce reci, ako ne bude kako treba pitacu je.
Citala sam sinoc, dosta zenama to daju ali koliko svatih to daju ako nema dominantnih folikula..evo vidjecemo danas

NinaNanaOoo

Broj poruka : 68
Datum upisa : 28.11.2019

Nazad na vrh Ići dole

NinaNanaOoo-Druga sreca Empty Re: NinaNanaOoo-Druga sreca

Počalji od NinaNanaOoo 28/8/2020, 07:59

Dobro jutro,
Juce kad sam stigla kod dr na uz onog folikula nema, kaze doktorica bio je nepavilan smanjuje se..
Pronasla je drugi od 14mm, endo izmjeren 6.4.
U sustini, rekla mi je da se ne nadam puno da u ovom ciklusu najvjerovatnije nece biti vracanja, ona ne vraca embrione na endo ispod 8 tako je rekla i ne bi kao da propadnu.
Sledeci uz u ponedeljak popodne.Jucerasnji pregled nije ni naplatila..inace je nama svaki pregled plus gorovo plus tunel = 50€
Malo sam se smorila jer je prije dva dana bila bas zadovoljna i nije komentarisala endo a juce mi tako kaze i pitam se sta li se desilo sa tim folikulom od 17mm
I da, pitala sam je dal ima terapija za povecanje enda, rekla je ima ali nista to sada...dva puta sam je pitala.
Sad doruckujem ananas, malo brazilskih oraha i sok od cvekle..eto da probam do ponedeljka da nesto uradim, ne znam ni sama.
Pozdrav svima

NinaNanaOoo

Broj poruka : 68
Datum upisa : 28.11.2019

Nazad na vrh Ići dole

NinaNanaOoo-Druga sreca Empty Re: NinaNanaOoo-Druga sreca

Počalji od MalaSaJuga 28/8/2020, 08:16

Draga znam kako se osecas. Taj endo je toliki problem da sam se svaki put bas razocarala.Jednostavno se nadas a onda sve se odloži. I meni je to teško padalo. Ja sam na kraju uzela stvar u svoje ruke i na dan et se skoro i posvadjala sa dr....vidi ovo sto je micam pisala za estrofem i vag primenu.a imas i lanzeto sprej. E sada to ces morati u drugom ciklusu. Eto ja sam sve moguce radila,jela,pila ,cak pila i pivski kvasac i moj maksimum je jedva 8.
Sve najbolje i ne brini bice kad je sudjeno kao i kod sve nas.
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

NinaNanaOoo-Druga sreca Empty Re: NinaNanaOoo-Druga sreca

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 5 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu