KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Julski dani Kutski, nek slute na radost,da nam živne Kutak!

+2
micam
Blanka
6 posters

Ići dole

Julski dani Kutski, nek slute na radost,da nam živne Kutak! Empty Julski dani Kutski, nek slute na radost,da nam živne Kutak!

Počalji od Blanka 4/7/2020, 14:32

Drage moje, hvala što ste mislile na mene. osmeh srce
Operacija sam završila privatno 02.07. izvadila dva ogromna fibroadenoma, jedan skoro 4 cm Shocked drugi oko 2 koji je bio sporan, koji me koštao života jer je sadržao kalcifikate. Ostali su manji fibroadenomi koji se moraju pratiti samo, imam ih u obje dojke koliko hoćete.
Elem, korona je sve paralisala kod nas što se tiče zdravst.sistema, mada je dovoljno nakaradan i bez korone, tako da su mi operaciju u kliničkom centru odložili 3 dana pred istu, i onda sam se preorjentisala privatno da sve završim.Naravno, kad plaćaš sve može odmah i sada i nema nikakvih ograničenja. Najvažnije je da je to sve iza mene. Danas su mi skinuli dren, i kući sam. Ležim, odmoram, koristim operaciju za odmaranje jer me to baš ne zapada.
Sanjice čestitam na novoj tituli, Micam nadam se da rokaš te beštije temeljno?
Čuvajte se drage moje, pazite sebe i mislite na svoje zdravlje, ono nam je najvažnije ❤️💪
Volim vas srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Julski dani Kutski, nek slute na radost,da nam živne Kutak! Empty Re: Julski dani Kutski, nek slute na radost,da nam živne Kutak!

Počalji od micam 4/7/2020, 23:07

Blanka draga nek si se resila svih problema i vala dosta je kod tebe za ceo vek i operacija i bolnica.Ajde sad odmori malo pa u zivot punim plucima.Ovo covek nikad miran stalno neka iskusenja.Ai ovaj virus zadade nam muke i probleme pa bas i nije morao stalo sve i ukocilo se.
Borba sa bestijama sve uspesnija lol! .
Ma nedamo se mi sta su bestije i virusi u poredjenju sa nama,mi ojacale u ovoj nasoj borbi niko nam nemoze nista,jake ko stene.
Cuvajmo se i pazimo i sve ce se srediti i doci na svoje,nemoze ni ovo dovijeka.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Julski dani Kutski, nek slute na radost,da nam živne Kutak! Empty Re: Julski dani Kutski, nek slute na radost,da nam živne Kutak!

Počalji od Blanka 5/7/2020, 12:14

Draga moja Micam hvala!!! Nadam se zaista da je ovo kraj
smajli angel
Samo naprijed u borbi protiv beštija , grlim te srca1
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Julski dani Kutski, nek slute na radost,da nam živne Kutak! Empty Re: Julski dani Kutski, nek slute na radost,da nam živne Kutak!

Počalji od MalaSaJuga 5/7/2020, 15:44

Blanki, draga hvala Bogu da je sve dobro proslo. Da sada lepo odmoris I uzivas sa decicom. Ljubimo vas
Zene kakvo je stanje kod vas sto se tice korone?
Cuvajte se💖😘
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Julski dani Kutski, nek slute na radost,da nam živne Kutak! Empty Re: Julski dani Kutski, nek slute na radost,da nam živne Kutak!

Počalji od Blanka 6/7/2020, 00:15

Hvala Mala, nadam se da je sada konačno kraj!!!!
Kod nas je užasno, svaki dan raste broj zaraženih. 30.08. su nam izbori pa je sve pušteno kao što je bilo i kod vas zbog izbora. Inače, mislim da ima mnogo više zaraženih nego što de priča, sad se baš sve otrglo kontroli i biće baš zeznuto za nekih mjesec dana. Sve radi normalno i finkcioniše, nešto se nadaju da će sezona i more malo izvići ekonomiju, ali mrka kapa. Primorje pusto, cijene iste kao svake godine, para niđe i tako, opšte ludilo.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Julski dani Kutski, nek slute na radost,da nam živne Kutak! Empty Re: Julski dani Kutski, nek slute na radost,da nam živne Kutak!

Počalji od micam 6/7/2020, 08:32

Zdravo cure,kod nas u Vojvodini gotovo da nema obolelih ali se oseca napetost na svakom koraku.Ljudi ko ljudi mnogi ne postuju mere pa onda im neznam ko kriv za desavanja.Sve normalno radi samo zdravstvo koci tu moras biti strogo zakazan cak i za laboratoriju,mnogi termini se otkazuju,pa stvaraju dodatnu nervozu medju ljudima.U radnje i ostale objekte moze se sa maskom i distancom.Za sad hvala Bogu nemamo nikog bolesnog,a nadamo se da tako i ostane.A za ekonomiju da ne pricam vidi se da se vracamo korak unazad.
Nadamo se da ce ovo zlo jednom proci,pazimo se i cuvamo koliko je u nasoj moci.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Julski dani Kutski, nek slute na radost,da nam živne Kutak! Empty Re: Julski dani Kutski, nek slute na radost,da nam živne Kutak!

Počalji od sanja 73 6/7/2020, 16:54

Helouu drage moje,da sve ono loše ostane iza nas,
i ovaj virus koči stvara dodatnu napetost ali nadam se da čemo i to pregrmeti.... moj savet samo lepe misli i opušteno  d  d  d  d
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Julski dani Kutski, nek slute na radost,da nam živne Kutak! Empty Re: Julski dani Kutski, nek slute na radost,da nam živne Kutak!

Počalji od vakic 7/7/2020, 12:48

Pozdrav drage KUTANjKE!
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Julski dani Kutski, nek slute na radost,da nam živne Kutak! Empty Re: Julski dani Kutski, nek slute na radost,da nam živne Kutak!

Počalji od BiKsi :) 24/7/2020, 16:30

Pozdrave drustvo!
Da nam jul bude lep, a avgust jos lepsi!

Blanka, čudo moje, samo kad je sve za tobom!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Julski dani Kutski, nek slute na radost,da nam živne Kutak! Empty Re: Julski dani Kutski, nek slute na radost,da nam živne Kutak!

Počalji od Blanka 26/7/2020, 10:40

Samo da vas pozdravim i da vidim oće li iko kafu kuvati danas?? Ja sa skočicama kući, a Kole nam je s tatom otperjao kod babe i đeda. Nas tri uživamo, prave ženske priče i skitnjica koliko možemo zbog ovog užasnog virusa.

Ljubac od nas tri za moje najbolje drugarice sa Kutka osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Julski dani Kutski, nek slute na radost,da nam živne Kutak! Empty Re: Julski dani Kutski, nek slute na radost,da nam živne Kutak!

Počalji od BiKsi :) 26/7/2020, 14:36

Evo pristavljam kafu. Nigde nismo bili ne pamtim, izbegavamo, al danas smo kod moje sestre od tetke, Ružica i ja, isto zenska ekipa, a decaci nam na Zlatiboru.

Tako da svi uzivamo.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Julski dani Kutski, nek slute na radost,da nam živne Kutak! Empty Re: Julski dani Kutski, nek slute na radost,da nam živne Kutak!

Počalji od micam 26/7/2020, 22:17

Jeste da je malo kasno al za kafu sam.Nikud ne mrdamo od kuce slabo se druzimo sa bilo kim samo ono sto mora.Rado bi i ja u neko zensko drustvo,nadamo se da ce ovo cudo proci pa ce biti skitnje.Uzelela sam se brda i planina pa vam zavidim.Pozdrav za sve cure i devojcice
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Julski dani Kutski, nek slute na radost,da nam živne Kutak! Empty Re: Julski dani Kutski, nek slute na radost,da nam živne Kutak!

Počalji od BiKsi :) 30/7/2020, 02:06

Pozdrav sa brda. 😁
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Julski dani Kutski, nek slute na radost,da nam živne Kutak! Empty Re: Julski dani Kutski, nek slute na radost,da nam živne Kutak!

Počalji od BiKsi :) 30/7/2020, 02:08

Julski dani Kutski, nek slute na radost,da nam živne Kutak! Img_2017

Iz jucerasnje setnje. Moj kraj.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Julski dani Kutski, nek slute na radost,da nam živne Kutak! Empty Re: Julski dani Kutski, nek slute na radost,da nam živne Kutak!

Počalji od micam 30/7/2020, 22:16

Biksi draga hvala ti za slicicu.Moj i tvoj kraj su vrlo slicni tako da me udari talas nostalgije.Rado bih dosla al nisam u prilici.Mama mi je sad kod brata u Bg zbog korone i svega,pomaze im oko cuvanja dece,tako da u brdima sad nemam nikog a uzeleli smo se svi tog kraja.Ovaj virus nas bas poremetio sve.Nadam se da ce i ovo proci.
Prosetaj i za mene jednu turu tom lepotom i uzivajte dok moze.Ljubim vas
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Julski dani Kutski, nek slute na radost,da nam živne Kutak! Empty Re: Julski dani Kutski, nek slute na radost,da nam živne Kutak!

Počalji od BiKsi :) 1/8/2020, 00:21

Jul zatvaramo trocifrenom betom Malesjuga!
Da nam avgust donese radost i Zenskom peru i ostalim curama ako cekaju betu ili startuju u postupak!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Julski dani Kutski, nek slute na radost,da nam živne Kutak! Empty Re: Julski dani Kutski, nek slute na radost,da nam živne Kutak!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu