KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+52
MalaSaJuga
nina :)
Blanka
lela1984
mimi85
Dora1
BiKsi :)
Julka
BabyBear
Nessi
libra35
sanja 73
Gagagagagagagaga
NikolaMaja
Elenaa
Padobranka
NinaNanaOoo
lola1980
Rada74
HappyGirl
PalcicaBg
Drina
dada88
hany
Nataly17
ganedina
Vecka
fight&faith
Buba82
Lola021
mamadabudem
BSNS
srculence 84
Sirijus
lopuzica
mirtsche
Borbica
Vanja80
Principessa
Amna84
aurora
panda :)
noja
Makija
Milena1985
Bobaue
Jerapetra
Tavita
Zensko pero
ivanicasale
kobac robac
Hobbes
56 posters

Strana 8 od 34 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 21 ... 34  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 11/1/2019, 00:18

Nessi, ja ne vidim taj link. Ali su mi putovanja uvek znacila za rifreš.

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Makija 11/1/2019, 07:55

Srećni novogodišnji i božićni praznici svima i da ova godina bude dobitna za sve na forumu osmeh srce
Dok čekam poziv na uz za drugostepenu malo istražujem a i rođak iz Slovenije me tera da idem u Maribor na vto pa se malo raspitujem. Imali neko od vas bilo kakvih iskustava i informacija o klinici u Mariboru?

Makija

Broj poruka : 107
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 04.11.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 11/1/2019, 07:57

Nasa kutanjka tuli je isla kod njih i dobila Nikitu.
Akose ne varam i lilly13. To su stare kutanjke. Retko se javljaju. Mislim da je taj dr Res bio hvaljen.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 11/1/2019, 07:58

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nessi 11/1/2019, 08:49

BiKsi :) ::Nessi, ja ne vidim taj link. Ali su mi putovanja uvek znacila za rifreš.

Biksi, sa leve strane svake poruke, ispod imena/nadimka i ostalih detalja, pise profile, mp, a kod mene i www jer sam dodala link ka svom blogu. Znaci, klikom na www stize se do mog bloga gde belezim svoja putovanja i jos neke stvari vezane za istu temu kroz tekstove, slike i video snimke. Nekoliko godina sam pisala reportaze, dodavala fotke, editovala putnicke sadrzaje, organizovala foto takmicenja i jos svasta nesto dok je postojala putnicka trivago platforma. To mi je sve naravno bio hobi, a i sada je samo sto je ovo za moju dusu, mada korisno je i drugima koji vole da putuju. Skupila sam svoje ranije tekstove, slike i ostalo i prebacila ih na blog pre dve godine, a onda sam nastavila da rezimiram svoje utiske sa putovanja kad i koliko mogu da stignem. Ja sam strastveni putnik i nisam izbirljiva po pitanju destinacija. Sve dolazi u obzir, i planinarenje i more i okolna mesta i daleke destinacije, samo sto najvise volim da posecujem uvek nova mesta. Raspisah se ja kao i uvek i odoh skroz van ove teme, zato necu vise Wink

Inace, Mimi85 mi je sestra po putovanjima lol!

Nessi

Broj poruka : 339
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 23.04.2017

https://tripprototip.blogspot.rs

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 11/1/2019, 08:59

Ja volim da čitam tekstove koje Nessi piše (ona me i ubedila da sa Kutka prebacim na blog za koji nemam bas preterano vremena. Al ponekad osvane nešto u mom stilu)
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Makija 11/1/2019, 09:40

Biksi, dr Res je u Ljubljani. Moj brat se raspitivao i rekli su mu da je bolji Maribor, pa se zato i raspitujem baš za tu kliniku.

Makija

Broj poruka : 107
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 04.11.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Principessa 11/1/2019, 12:02

Koliko ja znam, Maribor je bio aktuelan pre nekih 10-ak godina, dok je prof Vlaisavljevic radio tamo. Sad on tamo vise ne radi, pa taj centar vise nije toliko popularan. Tako sam bar ja cula...
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zensko pero 11/1/2019, 12:24

Principessa, i ja imam tu info. Makija,pošalji mail da budeš sigurna ili probaj u Jevremovoj!

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 11/1/2019, 17:43

Drage moje ovde nesto pisala o Aloi pogledajte usput ima interesantnih stvarcica pa da cujem i vase misljenje
Sretni i Bebicetni  Vam koraci
https://kutak.forumotion.com/t3309-aloe-vere-forever-flp
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lola1980 12/1/2019, 08:17

Devojke, evo mene da se javim.

Prvo da kazem da drzim fige danas nasoj principessi za pozitivnu betu...imam tremu kao da ja idem raditi.

beta beta beta beta

Borbice,

ja radim u Barceloni posto ovde zivim i kosta oko 2400 bez lekova. lekovi jos 400, 500 eura eto oko 3000.

Biksi, hvala na lijepim zeljama i htela sam da ti kazem pocela sam sa djetom, mislila sam da nikad necu moci zivjeti bez cokolade ali evo vec sesti dan naravno malo voca jedem ne mogu skroz da skinem odjednom. Ujutru pijem proxeed, acai berry, wheatgrass, chia semenke, preko dana jabuku, avokado, meso, salatu i nista od hleba ili od skroba. Moja doktrorica mi nece dati terapiju, kaze sve je ok. Razmisljala sam da se cujem sa mojoj endrokrinikogom iz Banja Luke, ali i da mi da recep kako da dodjem do leka, nemam puno gastabajtera koji idu za Barcelonu Very Happy ja ne znam kad cu tamo, jer kao sto sam rekla svaki mesec cu nesto raditi sve zavisi od ciklusa.
Pokusacu sa djetom, a onda cu uradti jos jedan test da vidim da li se situacija promenila.

Zensko pero kako ide?
Borbice srecno.

lola1980

Broj poruka : 229
Datum upisa : 05.07.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 12/1/2019, 10:16

Mogla si vala i otvoriti dnevnik.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Milena1985 12/1/2019, 10:28

Srecno lola1980!! Samo Napred 👐🌺😊

Milena1985

Broj poruka : 47
Datum upisa : 04.12.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zensko pero 12/1/2019, 16:36

Lola,ja evo čekam sada folikulometriju. Ništa se posebno ne pripremam,ne koristim,ne znam ni šta bi uzimala iskreno. Bila sam na akupunkturi,jedna seansa,prijalo mi je. Mislim da meni deluje prvenstveno na smirenje, počela sam bolje da spavam. Terapija mi je tek od et-a. Trudim se da eliminišem ili bar umanjim strahove koji se ponekad jave,da se opuštam koliko mogu,sklanjam od stresa i ljudi koji me mrače i to je to. Pune ruke posla za mene! Laughing


Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zensko pero 12/1/2019, 16:42

Uh bre Lola,ja sam verovala da je Barsa skuplja sa postupcima. Obrni,okreni ni ovde,a ni u ovim okolnim zemljicama ne izađe te ništa manje kada sve zbrojiš (početna cena i još silne dopunske analize i radnje).

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nessi 12/1/2019, 16:44

Zensko pero, gde si radila akupunkturu?

Nessi

Broj poruka : 339
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 23.04.2017

https://tripprototip.blogspot.rs

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zensko pero 12/1/2019, 16:55

Nessi,ja idem na Bežanijskoj kosi kod dr Hajdera.

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nessi 12/1/2019, 17:11

Ok, hvala.

Nessi

Broj poruka : 339
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 23.04.2017

https://tripprototip.blogspot.rs

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Makija 12/1/2019, 18:02

Znam da je bio aktuelan zbog Vlaisavljevića ali i dalje imaju odličnog embriologa. Jevremovu smo i izabrali sad na prvostepenoj, ali se raspitujem malo i okolo Very Happy. Poslala sam im mail, čekam odgovor. Hvala vam u svakom slučaju.

Makija

Broj poruka : 107
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 04.11.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lola1980 13/1/2019, 08:16

BiKsi :) ::Mogla si vala i otvoriti dnevnik.

Dobro, otvoricu Very Happy

lola1980

Broj poruka : 229
Datum upisa : 05.07.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lola1980 13/1/2019, 08:28

Zensko pero ::Uh bre Lola,ja sam verovala da je Barsa skuplja sa postupcima. Obrni,okreni ni ovde,a ni u ovim okolnim zemljicama ne izađe te ništa manje kada sve zbrojiš (početna cena i još silne dopunske analize i radnje).
c

Barca je daleko ispred svih na svetu u ivf-u, imamo klinika kao pecurki posle kise. Zato su cene takve kakve su zbog konkurencije. U Alicante je jos jeftinije, oni su napravili pravi ivf turizam, pored normalnog. Kad sam bila u IVI-u (najpoznatija klinika za ivf) na konsultacijama, ja nisam znala da je moguce da bude toliko razlicitih jezika na svetu na jednom mestu. To nije bilo nacije koja nije bila tamo. Mada, ja sam jednom otisla i nikad vise.

dok je konkurencije cene idu dole. npr. PGD test je bio 3000 eur u avgustu prosle godine, sad je 1700. ekstra. lol!

lola1980

Broj poruka : 229
Datum upisa : 05.07.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 14/1/2019, 11:58

Lola,cekamo dnevnik pa da te pratimo postepeno do konacnog uspeha!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od NikolaMaja 14/1/2019, 16:31

Evo i ja da se javnem. Bila sam se olenjila ,a i umorila od svega. Sada krećem sve ponovo,prikupljam hormone, nalaze i sve što treba za Prag. Razmišljali smo i da promenimo kliniku, ali zašto bi? Što kaže moj muž:"Tamo smo kao kod kuće, sve znamo i nećemo se izlagati dodatnom stresu oko klinike, doktora, kada već sve znamo." i u pravu je. Zakazali su mi histeroskopiju za 5-ti februar u Čačanskom DZ, pokrivena sam terapijom za štitnu, insulinsku, imam utisak da se sve kockice polako slažu. Svim koračaljkama želim uspehe, mislim da će ovo biti čarobna godina.
NikolaMaja
NikolaMaja

Broj poruka : 410
Godina : 40
Datum upisa : 26.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lopuzica 14/1/2019, 16:42

NikolaMaja, srecno sa pripremama i da sve bude kako treba!
I ja sam u istoj fazi, prikupljanje hormona, briseva, itd. Ja sam sa martovskim ciklusom opet planirala u sljedeci pokusaj, isto Prag. Jeste li vi u PFC?
lopuzica
lopuzica

Broj poruka : 19
Godina : 38
Datum upisa : 15.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od NikolaMaja 14/1/2019, 16:55

Jesmo,kod dr.Sonje. I mi planiramo sa martovskim ciklusom da krenemo, kažu da valja u postupak posle histeroskopije. Držim vam pesnice.
NikolaMaja
NikolaMaja

Broj poruka : 410
Godina : 40
Datum upisa : 26.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 34 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 21 ... 34  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu