KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+47
Ancica 87
Bekanicaa
Mimi12
Bobaue
ganedina
Hobbes
masato
bebana81
ivanicasale
Dora1
JocY
Principessa
ne gubim nadu
mamadabudem
BiKsi :)
Simona
Tavita
SoJa
Zmajuška
saska1
noja
nina :)
aurora
mimi85
srculence 84
Šašava
zsuki75
sanja 73
NikolaMaja
bobica83
Bobac
micam
BabyBear
Vanja80
Lija
MalaSaJuga
marina_82
SladZana
Vuchica
AriesGirl
Jerapetra
PalcicaBg
lenabeograd
Nessi
Strumfeta78
Sirijus
bebko
51 posters

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 23/3/2018, 21:24

Pa ne znam.. Necu .. Nisam ni sa Aleksom...a tiker sam i sa Aleksom stavila posle 12 nedelja,mislim da cu tako i sad.. Ja sam puna tripova,gledam sve da ponavljam pa da bude talicno... :)

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Dora1 23/3/2018, 21:27

A dobro, razumem! :) 

Ja sam inače dobila terapiju Pregnil na 3. dan. Šta tačno radi Pregnil u trudnoći, da li neko zna?
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sanja 73 23/3/2018, 21:41

Bravo Dora da trudnoća bude uredna i školska ljubim te srcasti poljupci
Ancice samo laganica sad trudnica
Štrumfeta još samo malčice približilo se upoznavanje as
Tiramisu čekamo da vidimo stomače,kakav bre ispis trebaš mi ja se debelo spremam za ove lepe strane sreca sreca sreca love
Libra čestitam,sreća najveća srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 23/3/2018, 22:15

Pregnil isto kao uteogestan samo u obliku inekcije... Cuva trudnocu.. Ne brini .. I ja ga primala u prethodnoj na svaki treci dan.. Mesec dana...

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 23/3/2018, 22:27

Divno Libra, sve cestitke na vasem decaku!

Cim budem za racunarom, unecu nove informacije.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 23/3/2018, 22:27

Sladzo, srecno na exp u ponedeljak!

Dora, bravo za srciko, Ancice, takodje, da vam bas sve bude lagano!

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 24/3/2018, 09:05

Libra cestitam,neka je ziv i zdrav!A tebi zelim sto brzi oporavak!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Dora1 24/3/2018, 10:56

sanja 73 ::Bravo Dora da trudnoća bude uredna i školska ljubim te srcasti poljupci
Ancice samo laganica sad trudnica
Štrumfeta još samo malčice približilo se upoznavanje as
Tiramisu čekamo da vidimo stomače,kakav bre ispis trebaš mi ja se debelo spremam za ove lepe strane sreca sreca sreca love
Libra čestitam,sreća najveća srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca

osmeh srce osmeh srce  Čekamo te ovde, Sanjice!!   love
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Lija 24/3/2018, 13:09

Libra cestitam! A cestitam i novim trudnicama!

Ancice, ja sad drugi put od 8. nedelje vise nisam mogla da sakrijem, stomak se video i bio bas okrugao, odmah sam izgledala trudno. Ali sam se pravila luda na poslu jos sigurno mesec dana, kao nosila marame da se ne vidi... ma svi su skontali Very Happy a to kad neko nazove trudnicu “debela”... mislim stvarno, to trudnicama bas prija! Ja sam prosli put bila sve samo ne debela, ugojila sam se do porodjaja 7.5kg i opet je bilo bisera koji su me zvali “debela”.

Slabo stizem da pratim... ja evo usla u 8. mesec, ne mogu da verujem da nam stize jos jedna beba za manje od 8 nedelja! Kad sam pokazala muzu koju kapicu je nosila cerka kad smo je doneli iz porodilista nije mogao da veruje koliko je malecna, zaboravili smo koliko su bebe male :)
Lija
Lija

Broj poruka : 267
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 24/3/2018, 18:51

Libra, cestitam ti sina Lazara! Neka vam je ziv I zdrav sto godina a I vi sa njim osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micam 24/3/2018, 21:29

Libra srecno rodjenje Malog Lazara,da ste svi zajedno zivi,zdravi i veseli kao porodica 100godina.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 26/3/2018, 12:37

Libra , kako ste? Kad izlazite?

Ja istocih jutros krv za poslednje analize...uzese mi briseve...U sredu ujutru i dem na ctg i verovatno pregled kod mog dr privatno ( dok je jos u Bg), a popodne kod interniste i mi smo spremni...
U petak prijem...
Pitam muza jes li svestan da cemo dobiti dete za manje od 10 dana...on kaze jedva cekam...
A mene uhvatila panika ..rana, grudi, mleko, malo dete, veliko dete...
Ko sta radi ja ovih dana perem i peglam da im ostavim sve spremno...za oblacenje, za vrtic...
A nocu nece san na oci..milion stvari u glavi...pa situacije kao Blankina, pa moja cimerka iz sok sobe kojoj nisu usili ranu kako treba...pa klizma, pa kateter...pa nema poseta...pa kako cu ovo i ono i tako osvanem...a da ne pominjem posete toaletu...nocas sam mislila da prenesem jastuk tamo...ludilo...
Necu da mracim...
Ljubim vas!!!
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Dora1 26/3/2018, 12:43

Strumfeta, oo pa to se baš približilo, draga! Verujem da te uhvatila blaga panika, ali eto dolaze vam još lepši dani, znam da to znaš. 
Grlim te i želim ti da sve prođe u najboljem redu, to je najbitnije.   srca
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 26/3/2018, 12:46

Strumfeta cim krenes na porodjaj sve nedoumice i razmisljanja nestanu,znas i sama ili si mozda zaboravila.Same sebe toliko opteretimo,hocemo sve da spremimo,sredimo,kao da se bez nas to ne bi uradilo.Al ajde...

Nego ja jutros cujem na tv-u da ce drzava finansirati vto i za nas koje smo vec dobile decu putem vto i da ce zamrzavanje biti besplatno.Super vest!
Jes da ni ne razmisljam trenutno o tome i da sam pre nego sto sam ostala trudna rekla samo jedno,mislim da cu ipak za koju godinu opet pozeleti da probam.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 26/3/2018, 12:55

Libra,cestitam rodjenje sina.
Ancice, Dora, ljubim vas trudnice nase
Palcice, verujem da ce se javiti zelja za drugim detetom...nit je manja,kao za prvim,samo je mnogo lakse I opustenije..
Ljubac za sve
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 26/3/2018, 23:49

Strumfeta draga, necu da cujem da razmisljas uopste o "situaciji Blankinoj" NE ŽELIM DA ČUJEM TO!!!
To što se meni desilo je sada iza mene, i necemo ni da pominjemo a kamoli razmisljamo. Ti ces da prodjes super i sve ce biti u najboljem redu. Nema razloga da tako ne bude. I jo nesto, to sto se meni desilo je jedan slucaj u par hiljada i vrlo je rijetko da se desi, ali jbg-a desilo se. Tako da na porodjaj ides sa osmjehom na lice a vracas se jos vecim osmjehom. Srecno i blagosloveno do kraja!!!!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 27/3/2018, 00:10

Strumfi razumijem te jer sa vec sve to vrtim kroz glavu. Do termina cu eksplodirati 😆😆😆
Blanki u pravu si potpuno nego prosto negdje u malom mozgu stoji.

Mi smo bili na eks UZ i druzili se. Sve je ok. Guzonja spavao ali od maltretiranja se na kraju probudio hehe i vidjeli kako se igra sa pupcanikom.
Ja sam u subotu imala napad panike kad su mi izgleda hemoroidi koje nisam nikad imala prokrvarili pa dok sam ukapirala i cula se sa dr da ne panicim skratila sam sebi vijek.

SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 27/3/2018, 00:21

Bravo za ekapertski Sladzo i bravo za malog vrtiguza.
Vidim ja da cu morati prut da uzmem.
Aj bez brige bice sve to dobro vi ste svaka u sigurnim rukama.
Ljubim vas debelice ❤❤
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ganedina 27/3/2018, 08:23

Ksenija, bravo za dobar expertski i dečkonju.
Ančice, čestitam ti trudnoći, kakvo lepo iznenadjenje.
Dora, bravo. I da ovaj put sve bude super do kraja.
Branki, puno pozdrava za tebe i tvoju vojsku .

Izvinjavam se koga sam preskočila da čestitam.
Sad ćekamo strumfetu i lepe vesti i od nje.
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ganedina 27/3/2018, 08:25

Sladzana, izvini na lapsusu. U momentu sam pomislila na tvoju Kseniju kako je divno to što će dobiti batu .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Dora1 27/3/2018, 10:45

Ganedina, draga,  osmeh srce

Malasajuga,  love
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 29/3/2018, 08:12

I tako ja odem juce ujutru na ctg i na pregled sa punih 38.nedelja...
Ctg uredan, dr nece ni da me pregleda, kaze ovi ce u petak u visegradskoj (posto je on na godisnjem odmoru)...ja ga pitam a ono sto ste rekli konzilijum u petak, pa da idem kuci za vikend ako je sve ok...on kaze ne znam ja nisam tamo, ne mogu da uticem...i tako me odjavio covek...Kao da ne znamo da jedan telefonski poziv ne moze da promeni neke stvari..Al ajde...i onako sam se vec pomirila sa tim da sam prepustena drugom dr...pa kako bude...
Odem ja popodne u Dom Zdravlja po misljenje interniste, kad ona ni 5 ni 6 kaze : Vi imate sum na srcu affraid affraid affraid affraid pa dobro sam saznala sa mojih 40 godina to...bas sam srecna...U julu kad sam isla kod interniste pre FET-a tog suma nije bilo...doduse nije bio ni ovaj internista. Dade mi pred CR da pijem antibiotik da bi se sprecio bakterijski endokarditis...Mislim se super...sta me jos nece snaci...A onda posle tog saopstenja poce da mi meri pritisak...rekoh sad kad izmeri 200 bice veselo...
Medjutim pritisak ok...Pita jel oticete...ne smem da kazem da mi malo otice leva noga..ko zna sta bi mi jos nasla...rekoh ma ne, super sam...
Tako ja dobih saglasnost za CR, sutra lezem i nadam se da ce se sve ovo zavrsiti najbolje moguce i sto pre...dete mi je tuzno sto idem...a i meni sve teze sto se razdvajamo, pogotovo sto ne znam kad ce biti CR (juce dr kaze ponedeljak, utorak sreda...), a ako bude sreda onda me kaci i da uskrs provedem u bolnici, jer me kace i neradni dani i dezurstva i nema ko da kuca otpusne liste...ako ne izadjem u subotu, onda tek u utorak...bebi ce vec i pupak da otpadne...
Shocked
Odoh sad u Dom Zdravlja po poslednju injekciju, rekose mi da zbog CR posle dolazi terenska sluzba da daje fraxiparin...videcemo...
Sledece javljanje sutra iz Visegradske!!!
Pozdrav!!!
ljubav ljubav ljubav
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 29/3/2018, 10:07

Strumfi sve sam ti rekla. Drzim fige da CR bude u ponedeljak I da ne ostanes tamo za Uskrs, ne daj Boze osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 29/3/2018, 10:47

Imam pitanje za one koje su se poradjale Cr ili isle na neke operacije u Visegradskoj: trebaju mi dimenzije tih elasticnih zavoja koje traze.
Ja citala po forumima 10x15 treba, apotekarka me ubedjuje da uzmem 10x10...a pritom uopste nisu jeftini...
Razmisljam pa nisam ja Lepa Brena, umotacu se i sa tih 10 m valjda?
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mamadabudem 29/3/2018, 11:50

Treba da budu 10x15. Jedan košta oko 600 kinti.
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu