KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+47
Ancica 87
Bekanicaa
Mimi12
Bobaue
ganedina
Hobbes
masato
bebana81
ivanicasale
Dora1
JocY
Principessa
ne gubim nadu
mamadabudem
BiKsi :)
Simona
Tavita
SoJa
Zmajuška
saska1
noja
nina :)
aurora
mimi85
srculence 84
Šašava
zsuki75
sanja 73
NikolaMaja
bobica83
Bobac
micam
BabyBear
Vanja80
Lija
MalaSaJuga
marina_82
SladZana
Vuchica
AriesGirl
Jerapetra
PalcicaBg
lenabeograd
Nessi
Strumfeta78
Sirijus
bebko
51 posters

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jerapetra 14/3/2018, 22:46

Dora, i ja drzim fige jako! osmeh srce
Tiramisu, ili ignorisi te komentare ili, ako ce ti tako biti lakse, odbrusi slobodno. Ljudi ponekad kao papagaji ponavljaju neke floskule, a da ne razmisle sta su uopste rekli. Posebno te starije generacije koje upravo i pominjes, oni su nekako generalno uceni da biti majka je jednako biti rob, muciti se stalno, da je to sve normalno, da se od muza ne ocekuje nikakva pomoc, itd. Naravno da je to sve netacno i da su to prevazidjeni modeli razmisljanja.

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micam 14/3/2018, 23:24

Dora draga navijamo da to bude kako treba.Grlim jako
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micam 14/3/2018, 23:28

Tiramisu na takve komentare se ne obaziri ili odvrati "nije lako al ja bi da budem i jesam"
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 15/3/2018, 08:27

Dora nadam se da ce biti sve u redu. Drzim pesnice!!!
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanja80 15/3/2018, 09:40

Dora, draga, drzim fige i mislim na tebe! molitva
Tiramisu, nemoj se opterecivati sa tim glupostima, dok je sveta uvek ce biti takvih ljudi i nepotrebnih komentara. osmeh srce

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Dora1 15/3/2018, 21:58

Moram da vam kažem da se po prvi put jako plašim sledećeg pregleda. Nekako počinjem da imam traumu pre svakog UZ-a. Ne znam kako bih podnela novu kiretažu... svašta mi sad prolazi kroz glavu. Mislim da sam se po prvi put uplašila.  Crying or Very sad a zbog dragog i svojih roditelja želim biti hrabra, kao i uvek što sam bila.
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 15/3/2018, 22:27

Dora draga,naravno da se plasis,ljudski je plasiti se. Kroz sta sve jedna zena mora proci da bi dosla do potomstva,nije fer! Ali jedno cu ti reci,a ti zapamti,bices nagradjena,kao sto sam ja i mnoge druge i sve ce biti kao rukom odneseno kao da se nikad nije desilo i nije bio tvoj zivot,ovo sad.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micam 15/3/2018, 22:46

Dora ako nesto znaci saljem zagrljaj.Plasis se znam i znam kako se osecas iskusila to.Al nadji snage da sve ovo prodjes.Nadamo se da je sve u redu i da malac samo malo zeza kasnije se zakacio.Teska je ova nasa muka al mora doci do pobede jednog dana.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mimi85 16/3/2018, 07:44

Dora, uz tebe sam!!!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 16/3/2018, 13:54

Dora1 ::Moram da vam kažem da se po prvi put jako plašim sledećeg pregleda. Nekako počinjem da imam traumu pre svakog UZ-a. Ne znam kako bih podnela novu kiretažu... svašta mi sad prolazi kroz glavu. Mislim da sam se po prvi put uplašila.  Crying or Very sad a zbog dragog i svojih roditelja želim biti hrabra, kao i uvek što sam bila.
Dora,draga ti jesi hrabra... Tesko je znam.. Iz mog potpisa vidis da sam sve to prosla... Al se ne predaj i ne odustaj pogotovo ako su ti ciklusi takvi, onda dr ne moze da utvrdi sa sigurnoscu sta je... cekamo i drzimo fige da trudnujemo zajedno..

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 16/3/2018, 15:09

da se i ja upisem.. danas bila kod dr..plod vitalan crl 4,1mm .. uterus napet... dobih da pijem neki elevit..i naravno utrogestan ... od kojeg cu se raspasti... eto zvanicno sam trudna .. od sutra ulazim u 7 ndedlju...da bolovanjer i mirovanje.. koje bas i nije moguce... eto ljubimo vas sve..

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 16/3/2018, 16:53

Bravo Ancice, cestitam od srca! Nek bude skolski do kraja!!!
Utrogestan stavljaj vaginalno, nemoj ga piti...bas obara pritisak!!!
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 16/3/2018, 18:28

Em sto obara pritisak em sto nema nikakav efekat kad se pije. Cestitam jos jednom! osmeh srce

Kako si ti Strumfi? Jel brojis dane? osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od libra35 16/3/2018, 19:32

Dora drzim fige da bude sve ok!
Bravo Ancice,sad laganica 💋

Meni dr zakazala carski 22 Marta,kaze beba je taman,posteljica 2 stepen pa da obavimo to...joj meni nesto rano jel su pripreme sobice i sve to jos u toku malo me sad frka..svaki dan bila u bolnici zbog silnih lekova koje primamo malte ne preventivno a i trombociti malo bili poviseni pa mi radili sve analize na trombozu ali valjda tako mora,uveli mi ponovo kleksan i tako..
Anesteziolog kad je video sta pijem uhvatio se za glavu jer se ovde kod nas redje srecu vto trudnoce pa im cudno da pijem i eurotitoks,gluformin,bockam heparine ...
Eto drage moje primaklo se,javljam ovih dana sta se desava...samo da skockamo sobicu za bebu a to ukljucuje i krecenje😍😘
Ljubim
libra35
libra35

Broj poruka : 385
Datum upisa : 12.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 16/3/2018, 22:42

Jao libra blago tebi...i ja bih 22....u stvari ja bih sto pre..
Sve je spremno, oprano, ispeglano (dobro ne bas sve) ali za prve dane smo spremni...
Ja idem svaki 3.dan na ctg, za sad je ok.
Meni se beba nije okrenula, karlicno je postavljena, tako da mi sedi na grlicu, a glava joj je u nivou mog zeluca i pankreasa i to vrsi veliki pritisak dok hodam, mislim da ce mi glavom probiti kozu...
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 16/3/2018, 23:02

Dobar dan debelice, mamice, i one koje ce tek postati i debelice i mamice.

Raduju me vesti o novim trudnicama!

Dora, verujem da ce sve biti ok, mada znamd da je misli tesko obuzdati. Buby, nasa stara kutanjka je imala neredovan ciklus, ostala prirodno trudna, dr joj nalozila kiretazu, jer na uz se strabalo cuti srce po zadnjem ciklusu i starosti trudnoce. Nju osecaj nije prevario i nije poslusala dr. Rodila je Davida. Kasnije je bila implantacija. Drzim ti fige da bude bas kao i kod nje!

Ancice, vau i kod tebe iznenadjenje! Divnoooo, da sve protekne sto lakse i lepse,mada znam da te ceka lezanje! ALi verujem i da ce sve biti ok.

Ne gubim nadu, grlim te jako, mnogo mi je zao sto prolazis kroz ovaj period. Zelim ti snage da se sto pre podignes i nastavis dalje, da ne odustanes, da se izboris!

Strumfeta, Libra, srecno na porodjajima, da sve protekne uredno potpuno!

Sladzo, Tiramisu, bravo za deckonje, guzonje. Ja uvek kazem da sam fan devojcica, ali ovo moje stvorenje je toliiko blesavo, tako da i decaci umeju biti zabavni. Arsenije stalno pravi gegove, zeza se, smeje nazor kao cudoviste, brblja ne zatvara, kikoce se, dakle, nikad dosadno, cini mi se kao da ima neki vid bioenergije!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Dora1 17/3/2018, 10:06

Svima hvala na rečima podrške. Čekaćemo pa ćemo videti šta Bog da. 

Ančice, čestitam ti na lepim vestima!  osmeh srce

Biksi, nadam se da će slično tako i kod mene!  srca
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 17/3/2018, 13:08

Dora prvo da ti cestitam na prirodnim radovima ali isto tako da ti kazem da ti drzim palceve da sve bude ok.Kad ides opet na uz?
Ancice mila moja pa sta ja to vidim????Divno stize pojacanje.Cestitam ti od srca
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 17/3/2018, 20:51

Ancice pa to su divne vesti,bas si me obradovala.Drzim fige da sve bude u redu,a verujem da hoce.

Dora isto i za tebe navijam i malog borca lenjivca,desava se da budu kasnije ovulacije pa nije moguce utvrditi tacnu nedelju.

Priblizili se termini devojkama,jedva cekamo pojacanje i nove trudnice da zamene stare.
Ljubimo vas sve moja Ninica i ja!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 17/3/2018, 21:00

A ja ljubim tvoju Ninicu! smajli angel
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanja80 19/3/2018, 07:57

Bravo Ancice trudnice nasa, sad odmaranje i uzivanje! osmeh srce
Dora draga, mislim na tebe!
Libra, Strumfi, sitno brojite, srecno! radost

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od NikolaMaja 19/3/2018, 07:59

Dora draga, ja ti šaljem veliki zagrljaj i da sve bude kako treba na uz.
Ančice, čestitam i da bude po školski!
Štrumfetice, Libra, srećno na porođajima, primaklo se... lol! lol! lol!
NikolaMaja
NikolaMaja

Broj poruka : 410
Godina : 40
Datum upisa : 26.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 19/3/2018, 11:26

Dora draga srecno na UZ. Bice sve oki doki

Anciceeeeeee, kako si me obradovala ❤❤❤❤❤❤❤❤❤ Srecno do kraja i blagosloveno igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice srca srca srca srca srca srca srca srca radost radost radost radost igracice radost
Ljuuuubim vas sve 💋💋💋💋💋💋
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bobac 19/3/2018, 14:30

Dora mislim na tebe i verujem da ce na uz biti sve ok.

Cestitam i novoj trudnici Ancici, ponovo prirodna, bravo!

Trudnice cuvajte i sebe i mala ceda

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Dora1 19/3/2018, 20:58

Devojke moje drage, hvala vam do neba na podršci.
Imam zakazan UZ u sredu. Inače danas sam imala blage mučnine...kao i prošli put. Nadam se da je to dobar znak, valjda...
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu