KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Julska jutra okupana suncem

+14
Hitron-Luka
bajaderica
maja76
TetaSneki
mijica
terka
Jelence
gogs-ii
nadalina
HappyGirl
vakic
jul
adriatika
maus
18 posters

Strana 8 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Ići dole

Julska jutra okupana suncem - Page 8 Empty Re: Julska jutra okupana suncem

Počalji od Hitron-Luka 26/7/2008, 13:00

Cure moje drage Lule i Cicko Vam zele lep vikend...




Julska jutra okupana suncem - Page 8 Dscn8311
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Julska jutra okupana suncem - Page 8 Empty Re: Julska jutra okupana suncem

Počalji od vakic 26/7/2008, 13:19

SRECO, SRECO, SRECO, SRECICE PRELEPA i MALENA ma pravi si angjeo
nemam reči kojima bi opisala kakvo si luce


A za sliku i za lepe zelje poljubac zagrljaj
bravo bravo bravo bravo bravo cveće cveće cveće cveće
srca srca srca srca srca srca srca
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Julska jutra okupana suncem - Page 8 Empty Re: Julska jutra okupana suncem

Počalji od HappyGirl 26/7/2008, 14:06

Pojma nemam šta da kažem , skroz sam u šoku!
Ovo je jedna od najlepših fotografija koje sam u životu videla. Evo i moj dragi se oduševljava , gledamo i divimo se. Prodrmao nam Lule emocije samo tako. Ajd odo rasplakaću se! Hvala Hitron!
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Julska jutra okupana suncem - Page 8 Empty Re: Julska jutra okupana suncem

Počalji od Gala 26/7/2008, 14:38

Prelep je osmeh srce
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Julska jutra okupana suncem - Page 8 Empty Re: Julska jutra okupana suncem

Počalji od vakic 26/7/2008, 19:58

A to celo sto je sve u modrice da lepo rece nasa Happy da lepsu sliku nije videla a bogme nisam ni ja

Ovo nase LULE je maneken jos od malu nogu cveće cveće cveće cveće cveće
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Julska jutra okupana suncem - Page 8 Empty Re: Julska jutra okupana suncem

Počalji od maja76 26/7/2008, 20:25

Dino, divno, divno, poljubci ljubim ga u tu njegovu masnicu slatku da mu sto pre prodje! nemam reči
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Julska jutra okupana suncem - Page 8 Empty Re: Julska jutra okupana suncem

Počalji od jul 26/7/2008, 21:18

joooooooj koliko je divan smajli angel
prelepo dete nemam reči cveće
jul
jul

Broj poruka : 616
Location : ...na jug
Datum upisa : 11.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Julska jutra okupana suncem - Page 8 Empty Re: Julska jutra okupana suncem

Počalji od Jelence 26/7/2008, 22:04

Booooooozee kako epo dete,a i fotka.
Mama Hitron nemam reči cveće
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Julska jutra okupana suncem - Page 8 Empty Re: Julska jutra okupana suncem

Počalji od Jelence 26/7/2008, 22:45

E dda mi primili drugu vakcini i evo vec dva dana sizimo.Place neutesno,nikad nije tako plakala.Dusa me boli sto mora to da trpi.
Moja dobrica,od reakcije na vakcinu nece na siku,za mene je to SOK!!!!!!
a inace napredovala je prko kilogram,i sada ima 6700 gr.Bas sam srecna zbog toga ali ovo je bas ,bas muci.
Naravno nadam se da ce brzo proci i da ce se moja beba vratiti u svoj stari dobrinjavi fazon Rolling Eyes
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Julska jutra okupana suncem - Page 8 Empty Re: Julska jutra okupana suncem

Počalji od Nekica 27/7/2008, 02:01

JAOOOOO KAKVA LEPOTA I DIVOTA OD LULETA!!!!

Hitroniska HVALA DO NEBA!!!! zagrljaj poljubac nemam reči cveće
LUKA JE PRAVO LUCE MALO!!!!!

Jecika, nadam se da je tvoja lepotica pregrmela tu reakciju i da se polako vracate u normalu! I za VAS poljubci poljubci poljubci

Drugarke moje, mene zeza komp, nesto nece da se prikaci na net, namuci se ziva i nikako da se javim... a i muz mi se navukao na Hettrick(valjda se tako pise) pa i kad bi htela, tesko da stignem na red od njega.
E ko za djavola on danas dezura, ja sama kuci ceo dan a ovo cudo me zeki i zeki....Posle ko zna kog restartovanja smilovao se i otvorio mi net, pa ja sad u ove sitne sate koristim priliku da vam se javnem.

Misice Lepotice, nadam se da si se picnula kod frizera, a mogla bi i neku fotkicu da nam postavis, cisto da pratimo razvoj situacije, tj stomacica. Joj mozda si to vec i uradila, nista nisam stigla da pregledam, sorry ako jesi!

I ja se sisnula prosle nedelje i verovale ili ne siske mi nije ni tako jer su jos upadljivo krace, tj odudaraju od koncepcije frizure (ma ja kad shisam, shisam  b )

E a sutra se farbam i to u nesto narandzasto, mada iskreno se nadam da mi nece dreciti kao na kutiji jer mi je prirodno kosa tamna pa nikad ne primi kako treba, ali ako dodje do iznenadjenja, cu javim....
Posto mi se spava, pa ne mogu puno da svrljam po kutku, necete mi zameriti sto cu ovde reci koju o tome dokle smo stigli.
Bila sam na kontroli kod dr i jajnici su mi super, po 2-3folikula na svakom sto je sasvim ok. Kaze da sam odlicno odreagovala na Microginon i ispijam ovu kutiju do kraja i tu je kraj (jos 5 tabletica, tj dana!!!!) Dao je i meni i muzicu da pijemo Pronizon koji ce smanjiti mogucnost spontanog, ako do trudnoce dodje. Rekao da se bacimo na prirodne radove pa ako se nista ne desi za 2-3meseca idemo prvo na IUI.
Kontrolni spermogram zakazali za 23.8. (nije moglo pre jer su na odmoru, a bitno nam je da se ponovi u istoj lab.), to nas malo zeki ali nam je dr rekao da se opustimo i budemo vredni pa nam se mozda posreci i pre kontrole molitva

Odo da pakim, padaju mi kapci i iskreno se nadam da ce ova paklena mahina sutra raditi kako treba a i da ce muzic biti tolerantan pa vam mozda konacno postavim ostatak slicica...

LAKU NOC, mada Vi sigurno vec uveliko lalate!!!!! cveće
Nekica
Nekica

Broj poruka : 528
Godina : 48
Location : Kragujevac
Datum upisa : 04.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Julska jutra okupana suncem - Page 8 Empty Re: Julska jutra okupana suncem

Počalji od maus 27/7/2008, 08:58

Prvo moram da kazem, tj. napisem da je Luka toooooooooooooooooliko sladak da nemam reči Slika je kao neka razglednica,odusevljena sa. Hitron, gde to Lule sedi, stepenice su me odusevile. Ja volEm taj starinski fazon. A modrica na sred cela je prva liga. Dakle Lule je smajli angel usne usne
Jeco nadam se da je Andrea pocela ponovo da siki. Nemoj se sekirati. Neka deca jednostavno tako reaguju na vakcinu,nadam se da su ti to rekli u savetovalistu. Videces kako ce vec danas da lepo rucki. usne usne
Nekice sisko nas jedva cekam da nam javis kako ti se svidja nova boja kose. Ja sam sliku mog stomaka okacila na mom dnevniku. Super za tvoje folikule i ja se iskreno nadam da vam nece trebati kontrola spermograma u avgsutu yes yes Samo napred sa sex vođenje ljubavi
Ajd zene sve vas pozdravljam i ljubim!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Julska jutra okupana suncem - Page 8 Empty Re: Julska jutra okupana suncem

Počalji od maja76 27/7/2008, 11:07

Nekice ti me uvek zasmejes sa tim tvojim siskama. Ti kad pocnes da ih sisas ne znas da se zaustavis  b E super si, prava si queen Secam se da sam ja jednom sama sebi isekla siske, bio je to osmi razred i naravno bilo je smesno, uvek mi je jedna strana strcala, pa je skratim, pa ajde sad onu drugu i tako ti ja naravno preteram! Prozvali su me sam svoj frizer i dugo su me tako zezali. Sad Nikada vise nisam ni pomislila sebe da sredjujem!


Andreicu lepoticu, ljubim u tu njenu rukicu i neka se dohvati mamine sike sto pre usne
Odoh kod svekra i svekrve na rucak, konacno ne moram nista da kuvam igra
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Julska jutra okupana suncem - Page 8 Empty Re: Julska jutra okupana suncem

Počalji od Hitron-Luka 27/7/2008, 11:56

Jeco nemoj da se brines , to je normalna reakcija posle svake vakcine....probaj da joj das malo vode ili nekog caja da pije...obicno to neckanje traje do tri dana....
ljubim ljubim svoju malu snajkicu....


Misicu i ostale moje hvala puno na komplimentima da smo cakani....
Sto se stepenica tice to je kuca nasih prijatelja Zemunaca koji su nedavno kupili kucu u gradu gde ja zivim,kuca je prelepa (meni)ima nesto sto je cini posebnom,
sa jedne je strane otvorena moze da se udje autom skroz da vrta ,ma miina jedna...
inace sto se nekretnina ovdje tice cene su ajojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj...
Iskreno ja jos nisam u mogucnosti da bilo sta sebi kupim...
okacicu jos koju fotku kad uhvatim malo vise vremena...
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Julska jutra okupana suncem - Page 8 Empty Re: Julska jutra okupana suncem

Počalji od vakic 27/7/2008, 13:17

Da je lepa slika prelepa je mozda sam je jedno 15 minuta buljila i na kraju zakljucila da si mozda nesto u foto sopu poljubci

Jul tikcer ti je super nadam se daces za jedno devet meseci postaviti od svoje bebe ko Hitron i Jeca igra
Andreice princezice nasa hrabra nadam se da si sad super da je sve to iza tebe usne usne usne

Pa gde namje TETEA SNEKI jel ona odleprsa negde na nekoj obali i sex
Megice poljubci
Mijice c
Snezo boks pa gde si bre zeno poljubac
terka tapšanje
gogsi srcasti poljupci
Samo da znate da falite vođenje ljubavi

Julska jutra okupana suncem - Page 8 70841d
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Julska jutra okupana suncem - Page 8 Empty Re: Julska jutra okupana suncem

Počalji od megica-pegica67 27/7/2008, 17:30

Juhu, juhu,juhu, evo me, mislim na vas stalno i kad nisam tu slatke moje drugarice anđeosrca zagrljaj znacite mi i to puno.



Jao Hitron skoro nisam videla lepsu i sladju fotografiju, originalna je, slika je da se urami, a tek sincic, prava lutkica, ljubi ga tetka Megi srca1 srca smajli angel


Andreice curice slatka, ljubim te u rucicu malu da sto pre prodje, medenjaku mali :aa1: usne ff
megica-pegica67
megica-pegica67

Broj poruka : 1686
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 06.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Julska jutra okupana suncem - Page 8 Empty Re: Julska jutra okupana suncem

Počalji od Nekica 27/7/2008, 17:31

Dobar dan moje drugarke!!!!!
Machina radi (mislim na komp i net), muzic spava a evo pocinje odbojka tako da cu ga sad probuditi da gleda, rucak skuvan, ja ofarbana (pristojno crveno, nije bilo iznenadjenja), sto znaci da su stvoreni svi uslovi da se ja malo posvetim mojim dragim URMASICAMA!!!!!

Odo odmah da postavljam slicice, da me nesto neplanirano ne bi omelo, pa se cujemo....
Nekica
Nekica

Broj poruka : 528
Godina : 48
Location : Kragujevac
Datum upisa : 04.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Julska jutra okupana suncem - Page 8 Empty Re: Julska jutra okupana suncem

Počalji od Jelence 27/7/2008, 21:52

Evo danas smo malo bolje i vec sikimo(hvala Bogu).
Drugarke hvala na bodrenju,a tebi Nekice nece trebati IUI,pazi sta ti kaze drugarica Jeca Wink
A to sa shishkama i sama svoj frizer je super  b  b  b pa nema ko to nije radio,pa to je tako slatko i normalno.Ljubim vas tako iskrene urmasice moje drage d
E da kad smo kod shishanja,ja malo skratila i izvukla po koji pramen onako na med boju i svidja mi se,mada moglo je lepse(uvek moze bolje)
Ljubim vas (sta bih ja bez vas No No No )
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Julska jutra okupana suncem - Page 8 Empty Re: Julska jutra okupana suncem

Počalji od HappyGirl 27/7/2008, 22:32

Što volim kad me nema ceo dan a onda kad dođem i pogledam forum a ono sve lepšeg od lepšeg Very Happy
Jedino me duša boli za moju seku što se namuči, duša draga, zbog te vakcine. Sad Ipak hvala Bogu vidim bolje je Very Happy Ljubi je jeco za mene poljubac
Snezach i sneki su garant zbrisale na neko pusto ostrvo i uživaju sex i rade na trudnica Nego i adriatika sigurno uživa vođenje ljubavi Ako, ako, jedva čekam da nas sve obraduju roda
Nekice carice, frizerko, bravo g Nek se vidi nek se zna šta sve kutanjke mogu
bravo Jeco mora da su pramenovi prelepi na toj tvojoj prelepoj prirodnoj boji kose. Ja danas šišala mog muža ,zamolio me kaže "ma nema šanse da objasnim frizeru šta hoću." Jeste da MRZIM da šišam ali za ljubav mog dragog, pristala sam. Tako da smo zajedničkim snagama uspeli da ga upristojimo Very Happy

Jul avatar ti je presladak, prosto mami da pružiš ruku i pokušaš da štipneš za obraze smajli angel

Cure sve vas d Vi ste queen ! srca
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Julska jutra okupana suncem - Page 8 Empty Re: Julska jutra okupana suncem

Počalji od HappyGirl 28/7/2008, 06:35

Hehejjjjjjjjjjjjj dobro vam jutro!:alpe: Evo konačno osvanuo sunčan dan sunny cveće Cure uživajte u njemu i u celoj nedelji. Za par dana ćemo opet kukati kako je vruće Laughing ljubav
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Julska jutra okupana suncem - Page 8 Empty Re: Julska jutra okupana suncem

Počalji od Hitron-Luka 28/7/2008, 17:05

Cure dobar vam dan....zelim!!!


Lutajuci netom naleti na neku UN dijetu ....vidim svi je nesto fale pa reko da prikacim ovdje....

Cinimi se da Vakic pokusava da skine par kg ...







Dijeta UN

Dijeta Ujedinjenih nacija, pored eliminisanja viška kilograma, uzrokuje promene u metabolizmu, što je garancija da se izgubljeni kilogrami neće vratiti.
Dijeta traje 90 dana i za to vreme može da se izgubi od 18 do 25 kilograma. Ako želite da izgubite manji broj kilograma. Prvih deset dana gotovo da nećete izgubiti nijedan kilogram, ali to ne znači da treba da odustajete. Nakon tog peioda kilogrami brzo počinju da se gube.
PLAN DIJETE:

Dijeta uvek počinje proteinskim danom, a posle voćnog dana sledi proteinski dan. Redosed se ne sme menjati.

Doručak:

Tokom svih 90 dana za doručak se jede voće. Uvek se jede voće u paru, npr. dve jabuke,dve kruske ili šaka sinog voća.


PRVI DAN - PROTEINSKI


Ručak:

pečeno meso na roštilju, 2-3 šnicle, 1 parče crnog hleba,salata u neograničenim količinama. Na kraju obroka popiti 2dcl. supe bez rezanaca. Umesto mesa možete uzeti 3 barena jaja. Mleko i sir se jedu samo ovog dana.
Večera:

Isto što i za ručak samo bez supe.
Ukoliko ste za ručak jeli meso, jedite ga i za večeru, isto važi i za jaja. Ukoliko ste uz to uzeli sir, smanjite količinu mesa tj. jaja za količinu dodatog sira.
DRUGI DAN - SKROBNI


Ručak:

pasulj, grašak, sočivo, pirinač ili krompir. Obavezno kuvano uz dodatak začina po ukusu. Uz to pojesti 1 parče hleba i salatu.
Večera:

Isto što i za ručak samo u manjoj količini.
TREĆI DAN - UGLJENOHIDRATNI


Ručak:

kuvano testo uz dodatak začina, pica samo sa kečapom ili bilo koja druga testenina.
Večera:

2 manja parčeta torte ili 3 kugle sladoleda.
Obavezno jedno rebro čokolade za kuvanje.
ČETVRTI DAN - VOĆNI


Ručak i Večera:

mešano voće
Tri puta u toku trajanja dijete, treba držati vodeni dan, tokom koga se pije samo voda. Najbolje je da to uradite nakon voćnog dana. Kafa i čaj mogu da se piju u neograničenim količinama, ali bez šećera.
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Julska jutra okupana suncem - Page 8 Empty Re: Julska jutra okupana suncem

Počalji od vakic 28/7/2008, 22:53

HITRONICE MOJA DRAGA pa ti si prava queen Julska jutra okupana suncem - Page 8 Ehj6mf
sto si pomislila na mene zagrljaj poljubac
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Julska jutra okupana suncem - Page 8 Empty Re: Julska jutra okupana suncem

Počalji od HappyGirl 29/7/2008, 06:50

Jutro, jutro! cveće
Cure moram da vam kažem da mi mnogo značite cveće love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Julska jutra okupana suncem - Page 8 Empty Re: Julska jutra okupana suncem

Počalji od maus 29/7/2008, 08:44

Dobro jutro svima!

Hitron ova dijeta je super. Moj drugar je,pridrzavajuci se te dijete i uz kontrolu lekara za 3 godine skinuo 18 kg. Ali, uopste nije gladovao i postepeno je skidao kilograme sto je najbitnije. I danas lepo izgleda i nije se ugojio. Najbitnije je da se za rucak ne mesaju proteini, skrob i ugljeni hidrati, a u ovoj dijeti je sve izdvojeno po danima, sto je fantasticno.
Za skrobni dan bi mogla da npmr. obaris pirinac , grasak, sargarepu, celer i persun i sve to izmesas i zacinis. Zdravo a veoma ukusno(ja to cesto pravim).
Za proteinski dan , znam da je umesto klasicno barenih jaja u prokljucalu slanu vodu razbijao jaja i tako ih bario,kaze da su tako manje kaloricna.
I kada se pogleda svaki drugi dan se posti: skrobni i vocni dan.
Vakic, ako resis da drzis ovu dijetu,preporucuje se da se minimum 3 meseca pridrzavas ovog pravila.
Drage moje u mojoj ulici je bukvalno HAOS. Poceli su radovi: kopanje kanala za gas . Necu sada da ispadnem kao neka fiiiiina dama ali ovi majstori su katastrofa. Prvo sto pocinju sa radom u 6:30 i okupljaju se uz taku galamu i psovke da je to stravicno. Jako su nekulturni i aljkavi. U proslu subotu su poceli sa radovima. Ja u kuhinju da uzmem casu vode, kad ono NEMA vode. Sta je bilo-probili cev c Subota je, ne radi vodovod i kanalizacija sto znaci i nedelja bez vode.Ali tu je jedna komsinica nazvala rodjaka, a on je otisao kod komsije koji je nazvao svog rodjaka koji je namolio radnike da dodju kod nas i otklone kvar. I ajd dok nema vode da bar odem negde. I po navici pocinjem da perem zube i tek kada sam trebala da ih isperem skontam da nema vode. Zube sam isprala sokom od jabuka i mogu vam reci da nikada to ne pokusavate No Vodokotlic prazan, znaci nema male i velike nuzde, a meni bas prigustilo i jedva sam stigla kod Sneze. Kad nisam pukla nikad necu.Ovih dana je kisa padala tako da nisu mogli da rade,pa su zato juce u 6h poceli sa busenjem. Od spavanja nista. I opet paf-nema vode. Normalno,probusili cev. I mozete zamisliti, tek posle 2 sata su stigli majstori.
Necu vise o njima. Valjda ce brzo zavrsiti sa radovima. Nemam hrabrosti da operem kosu. Plasim se da opet nestane vode. A htela bi biti lepa kada stigne Lepa Kata u LO.
Sve vas ljubim.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Julska jutra okupana suncem - Page 8 Empty Re: Julska jutra okupana suncem

Počalji od jul 29/7/2008, 09:04

Joooj Misice, kad sam ovo citala zamislila sam se kakav je to osjecaj prati zube s sokom od jabuke!!! Mora da je grooozno. Al' sta ces, kad nema vode, moras ih nekako oprati!!!
Znaci ovi majstori su isti na bilo koju tacku planete Zemlje. Prvo ih cekas mjesecima da dodju, a kad napokon dodju zalis sto si ih zvala - odmah probuse neku cjev ili zeznu neku drugu stvar...a za kulturu i ponasanje necu pricati!!!
E tako je to s majstorima, al se mora izdrzati.
Ljubac za sve vas i zelim vam lep dan usne usne usne usne usne usne usne usne
jul
jul

Broj poruka : 616
Location : ...na jug
Datum upisa : 11.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Julska jutra okupana suncem - Page 8 Empty Re: Julska jutra okupana suncem

Počalji od megica-pegica67 29/7/2008, 10:06

Julska jutra okupana suncem - Page 8 Babys217jn0Julska jutra okupana suncem - Page 8 Babys217jn0Julska jutra okupana suncem - Page 8 Babys217jn0Julska jutra okupana suncem - Page 8 Babys217jn0

Dobro jutro curice moje.
Maus, ignoriši te dosadne nekulturne majstore nisu vredni tvoje pažnje, opusti se ti meni i mazi slatki stomaćić za mene cvet .

Sve vas ljubim usne , zaboravih da vam, kažem, ja jutros svratila do crkve (jutarnja liturgija) koja je blizu mog posla, upalila sveće i pomolila se i sada se osećam nekako super, inače ovih dana mi nije bilo baš najbolje, tako povremeno me uhvati (znate već šta), dugačka je to borba. Voli vas Megalina love
Julska jutra okupana suncem - Page 8 Babys217jn0Julska jutra okupana suncem - Page 8 Babys217jn0Julska jutra okupana suncem - Page 8 Babys217jn0Julska jutra okupana suncem - Page 8 Babys217jn0
megica-pegica67
megica-pegica67

Broj poruka : 1686
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 06.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Julska jutra okupana suncem - Page 8 Empty Re: Julska jutra okupana suncem

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu