KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

+47
SladZana
BabyBear
Mimi12
PalcicaBg
fight&faith
Bobac
tiramisu
Lenaaa
BiKsi :)
zsuki75
Dora1
mamadabudem
Nessi
ivanicasale
Blanka
micam
Vanja80
Sirijus
bebana81
Bekanicaa
Ancica 87
Rada74
Bobaue
MalaSaJuga
Niny
nina :)
Bozica
Vuchica
AriesGirl
Jerapetra
Simona
sanja 73
Strumfeta78
libra35
aurora
Lija
ganedina
bobica83
Zmajuška
Principessa
Šašava
noja
alisa
dusica78
Sofija Veks
Smrdica
Hobbes
51 posters

Strana 36 od 42 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 42  Sledeći

Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 36 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 19/11/2017, 22:47

Ne verujem da je kod kuce. Pisala je da u ponedeljak treba da joj rade analize posle neuzimanja terapije par dana, ako sam dobro razumela
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 36 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 20/11/2017, 00:14

Nisam kuci zene, sjutra je dan D. Ujutro se vade nalazi i cekaju se rezultati i odluka. Sinoc i veceras u isto vrijeme temperatura 37,4 i veceras 37,2. Nije strasno ali nije mi nista trebala. Bas popizditis dobijem od nje. Preko dana nista a padne noc evo je vjestica. Ja nekako vjerujem da je to sada ta borbena jer sam danas 3.dan bez terapije. Mjesec dana pod najjacim antibioticima treba to sad sve da se sredi i organizam dodje sebi.
Ja se generalno lijepo osjecam. Bez nekih tegoba.
Imam povremeno znojenje koje sam imala i u Niksicu od antibiotika, tacno se znoj osjeca na hemiju, uzasan neki miris. Mora sve to cudo da izadje iz mene tolika hemija Boze dragi, ali spasila mi glavu.
Dolje vise nista ne svrbi i ne pecka. Ovaj ginofort aplikator je ekstra. Jednom tisnes i zavrsis posao  lol!  lol!
E da, popila sam i jednu diflucan tabletu od 150 mg i sve je proslo kao rukom odneseno.
Mislite na mene sjutra, saljite pozitivne vibracije mora Blanka sjutra djeci svojoj da ide. Moraju ti nalazi biti ok dace dragi Bog.

Volim vas

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 36 2017-114

Ps.  Na slici sa mnom je jos jedan borac. Trudnica koja lezi 38 dana na patologiji trudnoce jer joj je krajem 6-og mjeseca pukao vodenjak. Lezi cijeli dan, pije 5 litara vode dnevno da nadoknadi plodovu vodu i gura tako iz nedelje u nedelju. A vodenjak joj stalno curi ali ne da se.

Mi smo bre zene lavice  osmeh srce

I da, ljubi vas Kosta danas nam je prvi mesecdančić! Živio mamin sine,  živio mamina radosti, sve ćemo mi da nadoknadimo srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 36 2017-115
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 36 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Nessi 20/11/2017, 00:24

Saljem ti milione pozitivnih vibracija Blanka!!! Srecan mesendanac Kosti! love Presladak je i ozbiljan decak, a ti izgledas super, pu, pu ljubav

Nessi

Broj poruka : 339
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 23.04.2017

https://tripprototip.blogspot.rs

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 36 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od MalaSaJuga 20/11/2017, 01:02

Blankic lepotce NASA. Pa kosta je med medeni bre. Bucko maleni.
Pozdrav I za drugaricu ,hrabru I jaku zenu.
Ljubim te I mislim na tebe
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 36 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 20/11/2017, 01:02

Joj Boze koliko ste lepi!
Kosta je pravi andjeo, prelepa beba! Srecan mu prvi mesec I jos 5200 meseci ziv I zdrav da bude  smajli angel

Ti bas lepo izgledas, imas lepu boju u licu. Drzim jako fige za dobre rezultate sutra I da sto pre ides svojim andjelima kuci. Stvarno su tvoja vojska, nisi to dzabe pricala. Ni jedna druga vojska te ne bi tako sacuvala I odbranila
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
love love love love love love love love
P.s. Pozdrav I puno snage saljem I buducoj hrabroj mami koja lezi sa tobom
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 36 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Vanja80 20/11/2017, 07:37

Blankic, super izgledas, drzim fige da rezultati budu dobri i da se resis temperature! srca
Kosta je medic mali, divna beba, srecan prvi mesec, ljubim ga puno! srca
Veliki pozdrav i za buducu hrabru mamu, da izgura sto duze! osmeh srce

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 36 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sirijus 20/11/2017, 08:05

Blankic divni ste. osmeh srce Kosta je medenjak pravi
Saljem mnooooogo dobrih vibracija i planinu pozitivne energije da danas prodje sve u najboljem redu i da ti mozes da grlis svoja ceda i da uzivas u njima ljubav c
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 36 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od mamadabudem 20/11/2017, 08:10

Kosta love love love love love love love
Mama Blanka queen cvet
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 36 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od ganedina 20/11/2017, 08:44

Blanka , junakinjo nasa najveca .

Mislimo na tebe svi i drzimo pesnice najjace za dobre rezultate danas .
Ti bas lepo izgledas, a Kosta ti je andjeo nebeski , bas pravi Boziji dar .Lepotice mamina, tatina i sestrina , srecan ti prvi mesendancic . Da si nam ziv , zdrav i srecan 100 godina i da vam se i mama sto pre pridruzi da zajedno uzivate u toj sreci .

Pozdrav veliki za drugaricu borca i hrabriu, da sto duze izdrzi 2 u 1 . Tu snagu , volju , zelju....Sve te patnje i muke samo mi zene znamo kakve su i samo MI mozemo da izdrzimo iako nas zovu "slabiji pol" . Ma vazi, baz smo slabiji.A oni ti vajni muskarci hoce da umru od straha i muke kad treba da idu kod zubara , pa treba mi jos i njihov strah da cuvamo .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 36 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 20/11/2017, 08:52

Lepote ste i on i ti! Srecan vam mali rodjendan! I da sto pre budete zajedno i nadoknadite sve propusteno!
Svaka cast i drugarici. Jedva sam pila i 2l vode. Ali kad je beba u pitanju (bilo jos nerodjena ili rodjena, svejedno), mi smo na sve zrtve spremne. Uostalom, ti to najbolje znas....Sto ja da ti pricam...
Ljubim vas ljubav

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 36 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BiKsi :) 20/11/2017, 09:21

I evo je glavna placipipi ovamo se rasplakala. Gledaj njega, dusa plvooka, med medeni, srecan prvi mesecdan! Neko kako nego cete sve da nadoknadite i to ima da bude jos intenzivnije nego sto si mislila da moze, sigurna sam u to! Divim ti se Blankic, znam da bi svaka zena bila isto tako kao ti, i pored svih dijagnoza, koje su za tobom, sutra nalazi to potvrdjuju, ta odvojenost od tek rodjenog deteta, odvojenost od dece koja su tako mala a kuci, svaka ti cast, to treba izdrzati a ne pokidati sebe unutra. Znam ja da ti iznalazis dobre razloge, da umanjujes znacaj svemu, jer tako i treba, ali jos jednom svaka ti cast!

Cimerki zelim da izgura sto duze 2 u 1, i da na svet donese svoje malo cudo i da uziva u njemu do plus beskonacno!

Fige jako stisnute, temperatura nek se makne vise, smem li da kazem da temperaturi zelim da muerte, i da ne prelazi vise 36.5 u narednih 50 godina. Posle kako oce. Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 36 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Tavita 20/11/2017, 09:37

Blankice, ljepotice, prelijepu djeòicu rađaš. Neka budu i jaki na mamu-lavicu. Skroz me je raznježila Kostina sličica, buca mali smajli angel
Navijam iz sve snage da za koji sat kreneš izliječena svojim anđelčićima bebe bebe bebe Oni će biti lijek koji je nedostajao tvom potpunom oporavku.
Pozdrav i za drugu mamu hrabricu, da dočekaju ona i njeno bepče bezbjedan period za upoznavanje srca srca srca
love
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 36 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od zsuki75 20/11/2017, 09:46

Blanka moja draga, ženo hrabra i jaka, ljubim te u te ružičaste obraze. Iskreno se nadam da ćeš uskoro kući, da uzmeš malog slatkog bucu Kostu u naručje. verujem da ga nedelju dana spustiti nećeš :)

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 36 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od AriesGirl 20/11/2017, 10:20

Kosta je med medeni. Srecan mu mini rodjendan.

Ti bas lepo izgledas. Molim Boga da sutra svi rezultat budu dobri i da ides svojoj decici.

Navijam i za hrabru mamu, da sto duze bebica ostane kod nje.

AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 36 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 20/11/2017, 12:25

Źene idem kući i Bogu hvala dragom da je sve ok sa nalazima i da se nikad vise ovdje ne vratim.

Ljubim vas i čujemo se moja snago,podrsko, hvala neizmjerno na svemu.

osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 36 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 20/11/2017, 12:31

likeit likeit likeit likeit likeit f f f f f
Bas tako! Ne dao Bog da se ikad vise vratis tu!  osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 36 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Strumfeta78 20/11/2017, 13:22

ljubav ljubav ljubav
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 36 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Vanja80 20/11/2017, 13:37

Bravo Blankic!!! Sad polako da se oporavis od svega i da uzivas sa svojom porodicom!
d f vv g bravo osmeh srce poljubci srcasti poljupci

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 36 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 20/11/2017, 13:51

Jeeee!Bas me lepe vesti docekase ovde.Uzivaj sa svojima i ne vratila se tu vise nikad.
Kosta je medenjak pravi,ljubim vas puno,uzivajte.

Drzimo fige i cimerki,da sto duze izdrze zajedno.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 36 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od saska1 20/11/2017, 13:56

Bravo Blanka napokon kuci toliko se radujem jeeeeee 😊😊😊Kosta je presladak 😍srecan mu mjesecdancic!!!
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 36 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od mamadabudem 20/11/2017, 14:49

Ohohoooooo, pa bravoooo! ljubav d d d x x x
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 36 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od ganedina 20/11/2017, 14:52

Bravo Blanki, jeeeeeeeeeeeeee .

Taman susret kuci na Kostin mesedanic da uzivate punim plucima .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 36 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 20/11/2017, 16:27

PalcicaBg ::.Uzivaj sa svojima i ne vratila se tu vise nikad.
smiledraw u potpunosti. Mada ne treba zaboraviti ni da su ti glavu spasili. Ali dobro, to im je posao. Neka sad spasavaju neke druge lol! .

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 36 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od ivanicasale 20/11/2017, 18:09

Jupiiiii Blankic divno.Uzivajte zajedno i nikad se vise ne ponovilo.Kosta je medenko pravi ,pravi mali zavodnik bice
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 36 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od micam 20/11/2017, 18:15

Bravo Blanka sad zajedno slavite prvi mesec lepotanu.Mislim da sve prsti od poljubaca i zagrljaja,a i po neke radosnice suzice sa tvojim malisanima.A i tebe ce da maze i paze malene rucice,a i mama pa ti si njeno mezimce.
Kosta je medenko mali.Lici na seke.
Javljaj se kad mozes
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 36 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 36 od 42 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 42  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu