KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

+47
SladZana
BabyBear
Mimi12
PalcicaBg
fight&faith
Bobac
tiramisu
Lenaaa
BiKsi :)
zsuki75
Dora1
mamadabudem
Nessi
ivanicasale
Blanka
micam
Vanja80
Sirijus
bebana81
Bekanicaa
Ancica 87
Rada74
Bobaue
MalaSaJuga
Niny
nina :)
Bozica
Vuchica
AriesGirl
Jerapetra
Simona
sanja 73
Strumfeta78
libra35
aurora
Lija
ganedina
bobica83
Zmajuška
Principessa
Šašava
noja
alisa
dusica78
Sofija Veks
Smrdica
Hobbes
51 posters

Strana 16 od 42 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 29 ... 42  Sledeći

Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 16 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BiKsi :) 23/10/2017, 10:12

Joj krevet je hit. No, jos dva dana, pa kucica slobodica. Bravo za gladno dete.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 16 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od zsuki75 23/10/2017, 10:50

Blanka Kosta je divno malo čudo, preslatka beba! Joooooj kako ti zavidim na osećaju da ponovo držiš malu mekanu toplu bebicu! :)

Jako mi je zanimljiva tvoja priča o porođaju, potpuno drugačija od moje. Mada mene su odveli u salu na hitan carski kad sam već bila skroz otvorena i sa neprestanim konktrakcijama i nakon dva sata napona. Inekciju sam dobila u pauzi dve kontrakcije i napona, bilo je jako teško ostati miran dok ti ne ubodu iglu kako treba. Ja sam za razilku od tebe, osetila kako me odjednom preplavila toplina i kako svi bolovi nestaju, ja sam se već tresla od napona i sve je samo nestalo. Meni je to bilo tako diiiiivno, samo što nisam zaspala :) (tad je bilo otprilike 24 sata kako nisam spavala). Bebu su izvadili u rekordnom roku, a mene su morali bukvano da bude, sećam se sestra mi je govorila pa MAMA nemojte sad zaspati evo samo što se nije rodila vaša devojčica :)))) pokazali su mi je. ali bez sočiva i naočara skoro da je nisam ni videla, odmah su je nosili mom mužu, koji je bio ispred.
Posle sam redovno dobijala trodon, tako da bolove nisam ni osećala, katereter su mi stavili dok je trajao spinal, nakon porođaja.
i još jedna zanimljivost, nisam dobijala inekcije za sužavanje materice, već su nam donosili neku vatu natopljenu nečim i to smo stavljale u nos, šmrkale kao drogu. Nisam imala neke bolove, možda blaže kontrakcije :)
Ovo sve pišem zbog BB, nemoj da se ushereš od spinala, prvo super je kad si svesna da se beba rodila, a drugo spinal traje još dobrih par sati nakon porođaja, pa si pošteđena bola. Kad se probudiš iz totalne odmah boli, a lekovi ne mogu baš toliko da umrtve bol :)

Inače ja sam se porađala u Segedinu, eto kako različite prakse :)

Blankić da uštineš tvog malog Kostu za guzicu u moje ime :)

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 16 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 23/10/2017, 20:17

Kad smo jos kod tog spinala, da dodam ja na svoje iskustvo. kad sam bila u totalnoj, manje me je bolelo nakon CR, vise sam spavala i bilo mi je super. Ali kad je trebalo da ustajem, posto nisam mrdala 24h mnogo sam teze promrdala. Sada sa spinalom sam imala.bolove kao sto znate, ali ne neizdrzive. Zbog njih sam se vec i prve noci mrcicu mrdala. Cas me je boleo stomak/materica, cas rana, a kad to prestane - bolela su me ledja i sve od lezanja. Tada sam se ja po mrvicu vec mrdala po krevetu, i moze biti da je i to ubrzalo oporavak. Ove moje utiske je potvrdila i doktorka koja mi je ba puta radila carski, i rekla da se sa spinalom brze oporavlja (nije detaljisala.sta i kako). Davali su i meni trodon protiv bolova, ali sam.osecala. Kad zoves sestru da kukas za lek, oni kazu ok, ali dok dodju, dok deluje... Msm nije bilo uvek na vreme rekla.bih, i zato posle i kad dobijem lek, mozda i ne pomogne u svom punom kapacitetu i kako treba.
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 16 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 24/10/2017, 00:43

Hvala Zsuki sto mislis na mene  poljubac I hvala zene na izvestajima, znace mnogo.
I love you!

Javi se Blankiiiiiiiiic  srcasti poljupci
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 16 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 24/10/2017, 02:23

Zene moje, dobrih temperaturu od grudi. Čudance je sikilo.i sikilo i naviklo puno mlijeka. Sjutra smo trebali kuci ali ne vjerujem zbog mojih sisa :-(
Sad mi je 37,9 odoh da se izmlazam pumpicom, mlijeeko mora napoljeeee.
Javljam se.kad.ugrabim...
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 16 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 24/10/2017, 07:50

Oooo Blankic, pa otkud sad to? Sad
E pa jebem mu sve... ja nemam pojma o tome nista pa me sad zanima zasto, kako I sta dalje? Sad
Brzo mi se oporavi. Ljubim te puno I volim
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 16 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 24/10/2017, 08:23

O gluposti! Nadam se da nije bas pravi mastitis i da ces pumpicom to resiti. Samo da ne moras antibiotike Mad .
Ako zanemarimo taj los momenat, dobro je sto Cudance jako i sto ces imati mleka da ti ne treba dohrana.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 16 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BiKsi :) 24/10/2017, 08:37

Joj Blanki, drzim fige da ispumpas mleko, kuci obologe od razoklagijanog kupusa, sad ga ima, da izvlaci temp. Jak je bebac, izvlacice on kod kuce jos vise. Ima li koja laktacijska sestra da ti to ispumpa kako treba. Joj kad se setim, drob mi se okrene. Hladne obloge sam stavljala da zaustavim malo, al cim se izmuzem, a mlakom vodom da sto pre krene, posle kad je vreme. Sise su mi bile ogromne i kao kamena dva.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 16 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Bobaue 24/10/2017, 08:45

Blanka obloge sa acidi borici na sterilnu gazu ,ako imaju u bolnici a ako ne vidi sa njima da ti neko donese ako je to moguce i ako ima neka sestra da ti pomogne da se izmazas .

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 16 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od MalaSaJuga 24/10/2017, 09:46

Blanki samo izmlazavanje,mene je pumpica spasila. Bill je bolno cak su I bradavice sve popucale of izmlazavanje pumpicom,Ali je moralo,danonocno,posle svakok podoja Sam izvlacila preostalo mleko. Nadam se da ce proci I kod tebe bez antibiotika.ljubim vas
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 16 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od AriesGirl 24/10/2017, 12:23

Blanka, navijam da se sve dobro zavrsi. Meni je to bilo najgore. Ni rana od CR me nije toliko bolela. Dosla sam kuci iz porodilista sa grudima tvrdim kao kamen, bolnim, upaljenim... Mesec dana mi je dolazila privatno patronazna tri puta dnevno da me cedi i razbija cvorove. Neopisivi bolovi. Pila sam i antibiotike. Bebac bio slab da to izvuce. Totalni haos. Na kraju mi mleko, ni posle mesec dana, nije krenulo. Onda sam, po savetu pedijatra i mog ginekologa, zaustavila laktaciju. Jednostavno, nije bilo svrhe vise da se patim. I sad kad pomislim da me mozda isti scenario opet ceka, nije mi dobro. Porodjaj mi je bio macji kasalj u odnosu na ovo.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 16 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Jerapetra 24/10/2017, 16:44

Blanka, baš mi krivo što te to snađe, navijam da se što pre završi i da se lepo uspostavi taman ona količina mleka koja treba Kosti. Stvarno bi bilo lepo da ti sad tu pomognu, a kod kuće će on to da sredi svojim sikenjem. Poljupci od nas.
JOj, Aries, ti si se baš namučila, verujem da neće tako biti ovaj put. Poljupci i za tebe i tvoje bebe, i ovu u stomaku i ovu 'veliku' bebu.

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 16 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 24/10/2017, 16:49

Blankic kako je?Nadam se bolje.
Zaebane te sise,bas umeju da upropaste zenu.A znam mnogo vise zena koje su imale problem s grudima od onih koje nisu.
Sto kaze Biksi kupus,nek ti doture koji list pa stavljaj obloge.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 16 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Tavita 24/10/2017, 20:16

Blankice, Kosta ti je med medeni osmeh srce
Nadam se da ti temperatura nije više rasla, a sve ispod 38 je podnošljivo, i ne mora da znači da je mastitis. Meni je mnogo pomoglo tuširanje toplom vodom, držanje toplih obloga i masaža grudi (kružno od pazuha prema bradaviicama). Kupus, ovaj naš, u Italiji nisam mogla da nađem, a on je zakon! Nadam se da će i čudance kao moj Bambi uspjeti da "popravi" sike Very Happy
Ljubim vas oboje osmeh srce
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 16 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 24/10/2017, 21:32

U bre, Blanki, muke Sad
Mi smo tek danas poceli da sisamo, pa su je odneli opet na suncanje, tako da se sad izmlazavam. donose mi je opet u 5h pa cemo da vezbamo. Nije lako ovo sa sisama i tim usaglasavanjem. Ljubim vas, odoh da spavam... do sledeceg cedjenja.
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 16 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od micam 24/10/2017, 23:31

Blanka sta je to za tebe verujemo mi da ces ti to pobediti ocas posla zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 16 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 24/10/2017, 23:34

Blanka, kako si ljubavi? Ne javljas se. Mahni nam barem
love love love
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 16 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 24/10/2017, 23:44

Blanki nas naplasi, i onda se javi kad sve prodje. Nadam se da je tako i ovaj put, i da ce vec nocas da se javi.
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 16 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 25/10/2017, 07:13

Zene moje, sada sise nisu samo problem. U haosu sam. Juce smo trebali kuci, medjutim juce oko 5 ujutro osjecam jake , jake , nenormalne bolove u stomaku. Bol je bio neoposiv da sam bukvalno jaukala. Uglavnom da skratim. Vode me na sva snimanja, nalazi i sto cuda.
Rezime svega je: Crp 160, nalazi ostali onako, konstatovan a upala endometrijuma, crijeva umrtvljena jer nikako nisam imala stolicu od carskog. Rade mi klistit, kljukaju flasama, inekcijama. Osjecam se grozno, uzasno, pored ovog bola ludackog. Za sve ovo vrijeme od juce rano ujuteo Kosta je u box jer nemam snage ni za sta. Necu vam reci kako se osjecam jer nema tih rijeci da opisu ovo moje stanje. Ne vjerujem sta mi se desilo. Samo da prodje sto.prije jer sam trenutno nesposobna za bilo sta.
Mislite na nas i drzite nam fige da sto prije bude sve ok.
Pisacu kad ugrabim.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 16 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Jerapetra 25/10/2017, 08:14

Blanki, draga, grlim te da sto pre izlece tu upalu I da idete kuci! Majku mu, pa ne mogu da verujem. Sad Uz tebe smo, ljubim te :-*

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 16 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od AriesGirl 25/10/2017, 08:34

Blankic, drzim fige da to sto pre prodje i da idete svojoj kucici. Grlim i ljubim jako. love
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 16 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Vanja80 25/10/2017, 08:38

Blankic draga sta te snadje Mad c  drzi se, mislim na vas i drzim fige da sve brzo prodje, ljubim vas i grlim jako!

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 16 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BiKsi :) 25/10/2017, 08:39

Joj Blankic, saljem ti snagu da ovo sto pre prebrodis! Sta te sve snadje, strasno. Da li su ti dobro ocistili matericu, insistiraj na tom kod dr? Jesu li ti radili uz? Samo da se sto pre sve smiri. Ljubim i grlim i drzim fige.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 16 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Strumfeta78 25/10/2017, 09:23

Blanka, drzim pesnice da sve prodje sto pre!!! zagrljaj
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 16 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 25/10/2017, 09:37

Blanka drzimo fige! Bol je verovatno od creva. Proci ce i to, kad je proslo sve do sad. Odmori se, neka Kosta bude u boxu. Bicete kuci zajedno. Sad je najvaznije da se sto pre oporavis.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 16 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 16 od 42 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 29 ... 42  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu