KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+50
BabyBear
Bozica
Nessi
Lilijan
NikolaMaja
panda :)
MalaSaJuga
alisa
Sirijus
Vanja80
Dora1
sanja 73
bebana81
Principessa
marina_82
mimi85
lilly13
noja
Rada74
AriesGirl
BSNS
Julka
zozoni
Mimi12
Blanka
Hobbes
PalcicaBg
Hande
dada88
Bobaue
mamadabudem
aurora
Lenaaa
ivanicasale
Bekanicaa
libra35
Tavita
nina :)
marelica
dusica78
srculence 84
Eve
Padobranka
Ancica 87
bgdtanja
Jerapetra
lela1984
ne gubim nadu
Strumfeta78
Bobac
54 posters

Strana 33 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 27/10/2017, 09:18

Koji je redosled žena za betu? Pogubih konce... Wink
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 27/10/2017, 09:19

Panda, nista ti ne znaci ananas posle ET za endometrijum. Bilo je bitno pre.
Nije to ni zbog secera, jer on ne spada u grupu sa najvecim glikemijskim indeksom. Ako imas problem sa secerom ili IR onda nemoj da jedes smokve, sljive, urme, grozdje I banane (dinju I lubenicu takodje ali njih sad I nema vise).
Ananas nemoj da jedes zbog onog drugog sto ti je Biksi rekla, a to je grcenje materice
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od panda :) 27/10/2017, 11:01

ok.zene hvala. nemam problem sa secerom ali nisam znala da ne treba da jedem ananas a bas sam ga jela. Bozica i ja isti dan radili ET samo sto cu ja 12 dan da vadim betu nemogu da izdrzim ubi neizvesnost jos sam se sad smorila zbog ananasa

panda :)

Broj poruka : 103
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 04.02.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 27/10/2017, 11:18

Nisi pojela vagon ananasa...opusti se Pandice!!
(ja prvi put cujem ovo za ananas!!!  )
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Svakako uzimas utrogestan ,on sprecava kontrakcije Very Happy
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bozica 27/10/2017, 13:07

Panda, utrogestan je tu da sve iskontrolise.. Ne brini! I ja sam na ivici zivaca... Sve me nesto ziga, pa prestane, pa se smorim, ma ne znam.. Ja radim betu u utorak jer mi je doktor tako rekao, pa cu ga poslusati...

Bozica

Broj poruka : 62
Datum upisa : 23.10.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micam 27/10/2017, 19:37

Evo i mene opet bila na Uz nema vise meska ima samo nekog sadrzaja(ne zapamtih kog) sve je manje al nije jos cisto.Dali mi jednu injekciju da izgbacim to(neznam koju) i kapi Methilergometrin 3x15 5 dana.UZ u sledece subotu ako ne bude cisto tad vise nece cekati radice kiretazu.Prof.Kopitovic kaze ovo se bas zakacilo steta sto se ovako zavrsilo,al pozitivno je za dalje al ona je za to da sad prirodno izadje ako moze bolje je.Pa sad sa nervima sam bas tanka ovo me sad vec nervira i dugo traje.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilly13 27/10/2017, 19:48

Micam v
cmoka
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od alisa 27/10/2017, 23:29

Micam izdrzi... jos malo pa ce i to biti iz vas i sledeci postupak je vas! zagrljaj

Cekaliceeeeee glavu gore i samo pozitivno! A mi navijamo i na rodjendanu da slavimo vase debele, velike teta bete!
navijacica navijacica navijacica navijacica
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Principessa 28/10/2017, 00:11

Micam, verujem ti da si odlepila više, ali vidiš da sve govori u prilog tome da je sledeći postupak taj koji će biti dobitni. Samo misli pozitivno i sve će biti ok. Držim fige da izadje i to malo sto je preostalo...🤞🏼🤞🏼🤞🏼❤
Ženske koje čekate betu, navijam da zamenite nove mame koje su završile sa trudnickim stranama. 🤞🏼💪🏼👏🏼❤❤❤
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 28/10/2017, 01:19

Micam, jbg, potpuno te razumem. Ali moras jos malo strpljenja da imas I ja mislim da ce sve to sto je zaostalo itici. Znam da ces izdrzati, kao I sve do sada. Jeste smor I jeste da bi ti za dalje bilo lakse da je sve vec otislo I da se vise ne vracas na to ni psihicki ni fizicki, ali to su ta iskusenja na koja nas Bog stavlja I trenira nasu izdrzljivost.
Jos malo samo Micam I nagrada je velika osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 28/10/2017, 08:33

Micam bas bezveze sto jos i s tim sad moras da se mucis.Al najbitnije da se to lepo ocisti,da se spremi kucica za sledeci put jer verujem da taj mora biti dobitan.Jbg,sad je bukvalno mrvica falila,al bitno da se videlo da ti mozes.
Ljubim i grlim!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bozica 28/10/2017, 09:17

Micam, saljem ti sunce.... Mogu misliti kako ti je... Ali, kao sto Palcica kaze, ocigledno je da mozes, pa ce sreca biti na tvojoj strani...

Bozica

Broj poruka : 62
Datum upisa : 23.10.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bozica 28/10/2017, 09:25

Divne, pozitivne zene, hvala vam jos jednom na lijepim porukama... Ne znam sta bih bez Kutka ovih dana.. Panda, mislim na tebe ❤️

Bozica

Broj poruka : 62
Datum upisa : 23.10.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od NikolaMaja 28/10/2017, 10:18

Micam, još malo i sve će se očistiti, a onda mala pauzica i opet ćeš ti nama biti trudna. Sada se vidi da si spremna, a i telo je spremno. Verujem u to.
Bozice,Pandice, drzim pesnice da beta bude pozitivna!
NikolaMaja
NikolaMaja

Broj poruka : 410
Godina : 40
Datum upisa : 26.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zozoni 28/10/2017, 11:14

Strumfeta78 ::Ja bih vam napisala moje iskustvo...a to je da pravila nema...
U prvoj vto lezala sam 14 dana ko budala...nije uspelo...
U drugoj vto lezala sam 7 dana i 7 dana se kretala polako kao da ce mi ispasti nesto...nije uspelo...
U trecoj vto odlezala sam na dan transfera u bolnici 1 sat, i taj ostatak dana u hotelskoj sobi u Pragu, sutradan smo putovali za Bg. Po povratku povremeno leskarila, kuvala ruckove, setala...uspelo je...devojcica ima 3 godine Very Happy
Sada posle FETa koji je radjen u julu, lezala sam 20 min u bolnici, u hotelskoj sobi 2 sata, jer smo vodili gore pomenutu gospodjicu, taj dan. Sutradan je njoj bio rodjendan, setali smo po Pragu pre podne, vratili se  u hotel da ona spava i ja mirovala 2 sata i opet popodne u setnju...Sutradan isto...3. dan od transfera smo krenuli za Bg. Putovali vise od 15 sati jer nas je malo navigacija skrenula sa puta i mala je u dva navrata spavala tako sto me je uzjahala na zadnjem sedistu naseg auta...Mirovanje u BG se nastavlja samo u trenucima kada spava dok nije krenula u vrtic...Uspelo je...danas punih 16 nedelja...
Jedan od simptoma koji mi je u oba slucaja rekao da sam trudna je ta povisena telesna temperatura...ali ako nastavi da bude povisena i posle 25. dana ciklusa to je to...
treba zena da radi ono sto joj prija, ako je to lezanje ok, ali mislim da dani mnogo brze prolaze ako je zena aktivnija. Normalno je i vratiti se na posao, na zapadu zene odmah sutradan posle transfera idu na posao...samo se treba sacuvati od dizanja tereta, istezanja, savijanja i cucanja.
U prvoj trudnoci postoji privilegija leskarenja i odmaranja...u drugoj toga nema sa malim detetom...tako da uzivajte ali se ne ulezavajte previse..muza pod ruku pa u setnjicu....

Vucem za nos sve koje su na koracima, da nam se sto pre pridruze na trudnickim stranama!!!

Draga Strumfeta, hvala ti za ovo! Ja sam imala samo jednu neuspešnu VTO u Skoplju i vraćala sam se kolima za Bgd 2 dana posle ET i posle sam baš razmišljala da li je i to uticalo i malo se prekorevala zbog toga što nisam lepo išla avionom. I znam negde racionalno da to nema veze, ali opet ta krivica malo radi. Baš mi znači kad pročitam ovako nešto, mnogo se bolje osetim i malo te krivice pustim niz vodu Wink
zozoni
zozoni

Broj poruka : 94
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 27.08.2017

https://mojzigot.wordpress.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zozoni 28/10/2017, 11:22

Žene drage, ja ne stižem redovno sve da ispratim, ali vikendom nadoknadim :)

Micam, potpuno razumem kako se osećaš i mogu samo da ti šaljem zagrljaj i podršku srca1

Panda i Bozice, navijam za vaše bete i da proslavimo dobre vesti! igracice

zozoni
zozoni

Broj poruka : 94
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 27.08.2017

https://mojzigot.wordpress.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od panda :) 28/10/2017, 11:26

zene hvala vam i sto mi dajete pozitivnu energiju sunny Laughing . od jutros sam malo nestrpljiva sutra vadim betu

panda :)

Broj poruka : 103
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 04.02.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 28/10/2017, 11:33

Panda navijamo za sutra i cekamo lepe vesti!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 28/10/2017, 11:49

Panda, Bozice, navijam za debele bete!

Micam, navijam da se ovo sto pre sredi i da sledeci postupak bude dobitni!
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bozica 28/10/2017, 13:52

Za sve vas!! ❤️💚❤️💚❤️💚❤️💚❤️💚❤️💚❤️💚❤️💚❤️💚❤️💚❤️💚❤️💚❤️💚❤️💚❤️💚❤️💚❤️💚❤️💚❤️💚❤️💚❤️💚❤️💚❤️💚

Bozica

Broj poruka : 62
Datum upisa : 23.10.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 28/10/2017, 17:45

Bozice izvini,tebe izostavih.Saljem rode i vucem za nos.Da beta prsti!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bozica 28/10/2017, 18:08

Hvala, Palcice🎀
Ja se vode ne mogu napiti.... Ima li koja zenica slican problem? 😛 i da, sve hocu da vas pitam.. Je li obavezno implantacijsko krvarenje? Posto kod mene nema toga 😥


Bozica

Broj poruka : 62
Datum upisa : 23.10.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 28/10/2017, 18:14

Sto se vode tice ne znam dal ima veze sa ranom trudnocom,ja se ne mogu napiti tek od polovine trudnoce,a poslednjih mesec,dva popijem i po 3L i opet sam zedna.
Naravno da implantacijsko krvarenje nije obavezno i nije uslov da je sve ok iako ga ima.Kad je beta?

Zozoni uopste ne misli na to da je put doprineo neuspehu.Ja sam odmah posle transfera isla u grad na veceru,prespavali u Novom Sadu,sutradan se vratili u Beograd i prekosutra pocela da radim.A posao mi je takav da stojim 8 sati.Ne pomaze tu ni mirovanje ni lezanje,ne brini.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bozica 28/10/2017, 18:26

Meni je beta u utorak.. Veceras mi je malo falilo da odem do apoteke po test... 11dan mi je od et-a... Ipak cu pokusati da sacekam do utorka...

Bozica

Broj poruka : 62
Datum upisa : 23.10.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bozica 28/10/2017, 18:29

Zozoni, i ja mislim da lezanje nema veze sa uspjesnom ili neuspjesnom vantjelesnom.. Ja sam u prvoj lezala svih 14 dana i nista... Samo sam sebe izludjela..

Bozica

Broj poruka : 62
Datum upisa : 23.10.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 33 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu