KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BUBAMARICA 79-Ponovo u igri - deca me čekaju :)

+18
Principessa
micam
Strumfeta78
PalcicaBg
aurora
Sirijus
Blanka
BabyBear
Bubamarica79
ivanicasale
alisa
Eve
Hobbes
Dora1
Zmajuška
Jerapetra
srculence 84
mamadabudem
22 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

BUBAMARICA 79-Ponovo u igri - deca me čekaju :)  - Page 2 Empty Re: BUBAMARICA 79-Ponovo u igri - deca me čekaju :)

Počalji od PalcicaBg 2/8/2017, 14:23

Bubamarice srecno na et.Ja prvi put cujem da ovde daju utrogestan 4x200mg,licno mislim da je i 3x200 previse,narocito ako se prima pg depo.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BUBAMARICA 79-Ponovo u igri - deca me čekaju :)  - Page 2 Empty Re: BUBAMARICA 79-Ponovo u igri - deca me čekaju :)

Počalji od Bubamarica79 4/8/2017, 19:03

Drage moje zene, i bi transfer :) Deca su konacno tamo gde i treba da budu..i to svo troje :) Sve tri blaste su nam prezivele odmrzavanje iako sam nesto najvise strepela kako ce to proci. Na ovih paklenih 40 i kusur, tacno nesto posle podne su mi uradili transfer. Odmah posle transfera su mi ukljucili intralipide, a na moju napomenu da sam ih primila i prvog dana ciklusa bejahu malo u cudu. Ne znaju oni da ja pratim nove trendove i nista ne prepustam slucaju Wink U svakom slucaju imala sam bas srecu sto je dr Crnogorac bila jos dana tu, a od sutra ide na odmor i to tri nedelje. To me bas jakoo obradovalo, jer bih se, sigurna sam, razocarala da je to bio neko drugi. Dali su mi slike decice, ljubi ih majka, kao i spisak terapije koja ukljucuje: utrogestan od 400x2, pronison od 10mg (5mg ujutru a 5mg uvece), fraksiparin od sutra uvece, femibion i bromazepam od 1,5x2. Na ovaj sedativ sam mrko odreagovala jer ja imam svoju iglicu u uvetu koja mi je stavljena juce na akupunkturi i koju drzim do transfera. Ona ce mi pomoci da se resim napetosti koje ce, sigurna sam u finalu pred betu biti. Stoga, nikakvi medikamenti tog tipa ne dolaze u obzir Wink Eto, drage zene mog izvestaja sa dansnjeg transfera...beta kazu za 8 dana. To mi nesto rano, ali nije da me nije obradovalo jer to u potpunosti odgovara neizdrzu. Od ponedeljka ja i muz palimo na odmor i planiramo ostati do bete. Rezervisali smo smestaj na planini, da nam deca rastu na svezem zraku i u cistoj prirodi :) Ljubim vas zene drage pa se javljam svakako do bete jer ce mi preko trebati vasa podrska. P.S: uz je samo radjen nakon sto su ubacili decicu da mi pokazu gde su ih smestili. Na moje pitanje kakav je endometrijum, dr rece odlican i to je to. Kaze vazniji je taj progesteron sto sam vadila koji je ok?! Pisem ovo jer osim tog jednog UZ i vadjenja krvi koje je bilo 9 dc nista vise nisam radila, bese neki ultra mega brz protokol :)
Bubamarica79
Bubamarica79

Broj poruka : 38
Datum upisa : 26.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

BUBAMARICA 79-Ponovo u igri - deca me čekaju :)  - Page 2 Empty Re: BUBAMARICA 79-Ponovo u igri - deca me čekaju :)

Počalji od BabyBear 4/8/2017, 20:00

Auuu bas je bilo brzo, a I beta ce brzo.

E pa mamice navijamo do 12.08. pa da nam javis tu lepu I veliku betu I nastavis trend pozitivnih beta osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BUBAMARICA 79-Ponovo u igri - deca me čekaju :)  - Page 2 Empty Re: BUBAMARICA 79-Ponovo u igri - deca me čekaju :)

Počalji od Natasa85 6/8/2017, 14:28

Odlicno Bubamarice samo odmaraj, tako sam i ja otisla na planinu par dana i obe blastociste odlucile da ostanu sa mamom❤❤ Srecno i cekamo veliku betu
Natasa85
Natasa85

Broj poruka : 48
Godina : 38
Datum upisa : 19.07.2017

Nazad na vrh Ići dole

BUBAMARICA 79-Ponovo u igri - deca me čekaju :)  - Page 2 Empty Re: BUBAMARICA 79-Ponovo u igri - deca me čekaju :)

Počalji od Bubamarica79 6/8/2017, 16:57

BabyBear i Natasa ljubim vas i nadam se da cu vam se pridruziti u trudnickim danima :*
Bubamarica79
Bubamarica79

Broj poruka : 38
Datum upisa : 26.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

BUBAMARICA 79-Ponovo u igri - deca me čekaju :)  - Page 2 Empty Re: BUBAMARICA 79-Ponovo u igri - deca me čekaju :)

Počalji od alisa 6/8/2017, 17:53

b b b b b b b
Trojcice u akciji love

Za svo cetvoro ljubav ljubav ljubav ljubav
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

BUBAMARICA 79-Ponovo u igri - deca me čekaju :)  - Page 2 Empty Re: BUBAMARICA 79-Ponovo u igri - deca me čekaju :)

Počalji od Principessa 9/8/2017, 01:28

Bravo bubamaro! Haha, kako ovo dobro zvuci u stihu 😉😂😂
Mi sad navijamo da te malo zabavimo i da ti brze proleti vreme do betice, a ti se opustaj na svezem vazduhu i klopaj za cetvoro!
🦆+🐥🐥🐥💪🏼👏🏼❤
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

BUBAMARICA 79-Ponovo u igri - deca me čekaju :)  - Page 2 Empty Re: BUBAMARICA 79-Ponovo u igri - deca me čekaju :)

Počalji od Bubamarica79 9/8/2017, 07:43

Hvala drage moje od 💗 Uz vas i energiju ove prirode sve je lakse. Danas je 5 dan transfera i vec sam na pola puta. Ovde vreme prolazi uz maksimalno opustanje, i kako smo prvi put odlucili da posle transfera negde otputujemo mogu vam reci da je to pun pogodak, mnogo znaci za psihu. Tokom dana sam bas kul, mada me podvest stigne uvece jer uglavnom imam kosmare tipa da sam prokrvarila, da je beta 0 itd...Sto se tice simptoma, nula bodova ... grudi standardno bole al to jos pocelo od utrogestana, ziguckanje i zatezanje u stomaku opet standardno, spoting nista, apetit "masala" dobar :) Sve u svemu izgleda kao "zatisje pred buru" :) Toliko od mene sa kratim izvestajem. Ljubim vas sve i grlim sa vrha Srbije 😘
Bubamarica79
Bubamarica79

Broj poruka : 38
Datum upisa : 26.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

BUBAMARICA 79-Ponovo u igri - deca me čekaju :)  - Page 2 Empty Re: BUBAMARICA 79-Ponovo u igri - deca me čekaju :)

Počalji od Sirijus 9/8/2017, 08:22

Samo ti nama uživaj Bubamarice srca vrh Srbije daje vrhunsku decu roda
I meni se čini da je posle transfera otići negde pun pogodak tako da tebe već vidim na trudničkim stranama ljubav
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BUBAMARICA 79-Ponovo u igri - deca me čekaju :)  - Page 2 Empty Re: BUBAMARICA 79-Ponovo u igri - deca me čekaju :)

Počalji od BiKsi :) 11/8/2017, 10:06

Navijam bubamaro! Da nas obradujes sutra, ako se ne varam!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BUBAMARICA 79-Ponovo u igri - deca me čekaju :)  - Page 2 Empty Re: BUBAMARICA 79-Ponovo u igri - deca me čekaju :)

Počalji od Bubamarica79 11/8/2017, 10:11

Draga Biksi ipak sam teta betu odlozila za ponedeljak sto je 10 dan transfera. Realno, 8 dan je po meni bas rano. Kako nemam nikakvih simptoma dala bih mojim blasticama jos malo vremena 😃 Ljubim i grlim 😘😘😘
Bubamarica79
Bubamarica79

Broj poruka : 38
Datum upisa : 26.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

BUBAMARICA 79-Ponovo u igri - deca me čekaju :)  - Page 2 Empty Re: BUBAMARICA 79-Ponovo u igri - deca me čekaju :)

Počalji od alisa 11/8/2017, 12:13

Tu su blastice i cvrsto se drze za mamu !!!
d d d d
Potpuno podrzavam odluku da betu radis u ponedeljak! Trudnoj ti ne treba stres jel beta mala ili nije pa ponavljanje, pa kako se dupla....
I malo navijanja b b b b
Ljubim vas svo cetvoro ljubav
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

BUBAMARICA 79-Ponovo u igri - deca me čekaju :)  - Page 2 Empty Re: BUBAMARICA 79-Ponovo u igri - deca me čekaju :)

Počalji od Bubamarica79 12/8/2017, 22:58

Pa zene drage nigde vas 😊 Ja dosla sa planine, otvorila sve prozore, a roda jos nema 😊 U povratku me muz gnjavio da svratimo do nekog laba da pustim krv za betu ali sam uspela da ga odgovorim da to ipak bude ponedeljak. Gotovo sam sigurna da ce biti presije na tu temu i sutra al JOK :) Ja resila! Teta beta u ponedeljak! Kaze on meni da to prosto ne lici na mene, jer bih do sad bar dva testa uradila...ali jednostavno mi se ne zuri :) Valjda me ona priroda skroz usporila, a stigla sam cak i citavu knjigu da procitam 😁 Elem, danas je 8 dan transfera, u toku dana sam u nekoliko navrata osetila kao blage pms bolove u donjem delu stomaka, sisici malo bolne jos od prvog utrogestana i to je sve. Dakle, kod mene sve redovno, nista spoting, nista muka, nista probadanje
..izgleda da mi ova trudnoca bas prija 😆 Ljubim vas sve i mislite na mene 😘😘😘
Bubamarica79
Bubamarica79

Broj poruka : 38
Datum upisa : 26.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

BUBAMARICA 79-Ponovo u igri - deca me čekaju :)  - Page 2 Empty Re: BUBAMARICA 79-Ponovo u igri - deca me čekaju :)

Počalji od BabyBear 12/8/2017, 23:01

Bravo Bubamarice na istrajnosti jer ponedeljak je pravi dan,va I sve pocinje od ponedeljka...bar kod mene Wink

Drzimo fige osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BUBAMARICA 79-Ponovo u igri - deca me čekaju :)  - Page 2 Empty Re: BUBAMARICA 79-Ponovo u igri - deca me čekaju :)

Počalji od alisa 13/8/2017, 07:57

Bubamarice jos danas spavamo i sutra slavimo! beta veliku teta betu!!!
b b b b b b
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

BUBAMARICA 79-Ponovo u igri - deca me čekaju :)  - Page 2 Empty Re: BUBAMARICA 79-Ponovo u igri - deca me čekaju :)

Počalji od Sirijus 13/8/2017, 08:38

Bubamarice, prava stvar je taj odlazak na planinu. Koliko to moze da donese mira i opustenosti cudo jedno.
Navijam od srca za sutra. roda roda roda roda roda roda roda roda srca roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BUBAMARICA 79-Ponovo u igri - deca me čekaju :)  - Page 2 Empty Re: BUBAMARICA 79-Ponovo u igri - deca me čekaju :)

Počalji od Sirijus 14/8/2017, 07:26

Bubamarice, za danasnju veeeeeeeeeliku betu roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BUBAMARICA 79-Ponovo u igri - deca me čekaju :)  - Page 2 Empty Re: BUBAMARICA 79-Ponovo u igri - deca me čekaju :)

Počalji od alisa 14/8/2017, 07:28

b b b b b b b b b b b b b b b
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

BUBAMARICA 79-Ponovo u igri - deca me čekaju :)  - Page 2 Empty Re: BUBAMARICA 79-Ponovo u igri - deca me čekaju :)

Počalji od Hobbes 14/8/2017, 09:03

srca igracice srca igracice srca igracice
Hobbes
Hobbes

Broj poruka : 171
Datum upisa : 30.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

BUBAMARICA 79-Ponovo u igri - deca me čekaju :)  - Page 2 Empty Re: BUBAMARICA 79-Ponovo u igri - deca me čekaju :)

Počalji od Bubamarica79 14/8/2017, 10:25

Samo da javim da je krv pustena, pa ko ziv ko mrtav do rezultata 😊 Ljubim vas i grlim ... javljam se sa prvim vestima 😘
Bubamarica79
Bubamarica79

Broj poruka : 38
Datum upisa : 26.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

BUBAMARICA 79-Ponovo u igri - deca me čekaju :)  - Page 2 Empty Re: BUBAMARICA 79-Ponovo u igri - deca me čekaju :)

Počalji od Sirijus 14/8/2017, 10:45

molitva neka bude velika beta
molitva neka bude velika beta
molitva neka bude velika beta
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BUBAMARICA 79-Ponovo u igri - deca me čekaju :)  - Page 2 Empty Re: BUBAMARICA 79-Ponovo u igri - deca me čekaju :)

Počalji od BabyBear 14/8/2017, 10:55

Navijamo I mantramo jaaaaaaako
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BUBAMARICA 79-Ponovo u igri - deca me čekaju :)  - Page 2 Empty Re: BUBAMARICA 79-Ponovo u igri - deca me čekaju :)

Počalji od Strumfeta78 14/8/2017, 11:32

Drzimo pesnice i cekamo lepe vesti!
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

BUBAMARICA 79-Ponovo u igri - deca me čekaju :)  - Page 2 Empty Re: BUBAMARICA 79-Ponovo u igri - deca me čekaju :)

Počalji od Principessa 14/8/2017, 13:40

Evo i od mene morske pesnice za veliku teta betu! 👏🏼👏🏼👏🏼🤞🏼🤞🏼🤞🏼💪🏼💪🏼💪🏼🐳🐬🐠🐟🦈🐋🌊❤❤❤
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

BUBAMARICA 79-Ponovo u igri - deca me čekaju :)  - Page 2 Empty Re: BUBAMARICA 79-Ponovo u igri - deca me čekaju :)

Počalji od Bubamarica79 14/8/2017, 15:09

Drage žene, nažalost ovaj dnevnik zatvaram po drugi put negativnom betom Crying or Very sad Ovo je jedna teška i iscrpljujuća borba a vi me najbolje razumete. Za mene i muža dodatno iscrpljuća jer za ovih 6 godina smo od svih doktora slušali samo jedno a to je da smo zdrav par, dobijali uvek dobar materijal ali je uspeh i ovaj put izostao. Uradili smo sve moguće i nemoguće analize, pokrivena sam bila svom terapijom ... i sada se osećam kao da smo došli do zida i da ne znam šta još da pokušamo. Ostalo je da probamo ERA test i PGS test...a ustvari ostalo je da opet zavrtimo točak sreće i nadamo se da ćemo jednom uspeti. Kada bih mogla da vratim vreme, ništa ne bih uradila drugačije..opet bih otputovala, opet bih ponovila ceo ciklus akupunkture, trudila se da uživam i gledam strahovima u oči. Čudna je ovo borba, i čovek puno nauči iz nje i verujem da nas teška vremena oblikuju u bolje. Volim da verujem da nijedna muka nije beskonačna i nijedan neuspeh nije večan. Ovde bih vas sve pozdravila, izljubila i još jednom zahvalila na svoj podršci uz onu čuvenu: Sutra je novi dan! srca1
Bubamarica79
Bubamarica79

Broj poruka : 38
Datum upisa : 26.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

BUBAMARICA 79-Ponovo u igri - deca me čekaju :)  - Page 2 Empty Re: BUBAMARICA 79-Ponovo u igri - deca me čekaju :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu