KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JUL-vruć mesec, vrući radovi, VEEEEEEEEEElike bete!!!

+11
Blanka
MalaSaJuga
Zmajuška
TrebamNaDijetu
Hobbes
bebko
Jerapetra
Ancica 87
mamadabudem
BiKsi :)
micam
15 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

JUL-vruć mesec, vrući radovi, VEEEEEEEEEElike bete!!! Empty JUL-vruć mesec, vrući radovi, VEEEEEEEEEElike bete!!!

Počalji od Sirijus 1/7/2017, 09:29

Stiže nama još jedan mesec lol!
Neka nas obraduje trudnoćama ko što nas obradova BB trudnica  prošloga osmeh srce osmeh srce osmeh srce  
Za uspešne stimulacije i veeeeelike bete srca1 srca1 srca1


Poslednji izmenio sirijus dana 1/8/2017, 13:54, izmenjeno ukupno 1 puta
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

JUL-vruć mesec, vrući radovi, VEEEEEEEEEElike bete!!! Empty Re: JUL-vruć mesec, vrući radovi, VEEEEEEEEEElike bete!!!

Počalji od Jerapetra 1/7/2017, 12:46

Neka sve bude kako si pozelela, Sirijus osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Za bebicetno dugo toplo leto (mada bi moglo biti malo manje toplo, ako se ja pitam) sunny

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

JUL-vruć mesec, vrući radovi, VEEEEEEEEEElike bete!!! Empty Re: JUL-vruć mesec, vrući radovi, VEEEEEEEEEElike bete!!!

Počalji od Blanka 1/7/2017, 17:04

Dobrodosao nam jule! Svako dobro nam donio na svim poljima, koracaljkama, trudnajama i mamama.trudnica family zagrljaj

Kod nas je prevruce, izgore se na ovu boziju zvijezdu sto bi rekli nasi stari. sreca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

JUL-vruć mesec, vrući radovi, VEEEEEEEEEElike bete!!! Empty Re: JUL-vruć mesec, vrući radovi, VEEEEEEEEEElike bete!!!

Počalji od mimi85 1/7/2017, 23:18

Ja da se upisem pa da zbrisem!!!! Necu imati prilike da pristupim voljenom kutku skoro mesec dana. Pozdravljam vas, volim i hocu punoooo lepih vesti kad se vratim!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

JUL-vruć mesec, vrući radovi, VEEEEEEEEEElike bete!!! Empty Re: JUL-vruć mesec, vrući radovi, VEEEEEEEEEElike bete!!!

Počalji od micam 1/7/2017, 23:27

Evo nas u julu da nam bude lep i berictan,i malo vise kise da padne.

Mimi85 lepo se provedi i odmori,napuni baterije pa  u Zlatni grad.Znam setices se ponekad i nas sa Kutka...
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

JUL-vruć mesec, vrući radovi, VEEEEEEEEEElike bete!!! Empty Re: JUL-vruć mesec, vrući radovi, VEEEEEEEEEElike bete!!!

Počalji od BiKsi :) 1/7/2017, 23:35

Dobrodosao jule, donesi nam puno radosti!

Cure sve vas stiskam!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUL-vruć mesec, vrući radovi, VEEEEEEEEEElike bete!!! Empty Re: JUL-vruć mesec, vrući radovi, VEEEEEEEEEElike bete!!!

Počalji od mimi85 2/7/2017, 10:07

Ma ima da crknem bez Kutka znam! Al imacete slike i utiske kad se vratim! Idem u St. Petersburg da gledam ruski balet (Labudovo jezero) i verujte to je ostvarenje jos jednog mog sna! Ona mala balerina u meni masta o tome citav zivot! Juce umalo da me udari auto na pesackom prelazu!! No sve se dobro zavrsilo....odoh da se farbam i šišam da licim na nešto hihihi
Voli vas Mimi
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

JUL-vruć mesec, vrući radovi, VEEEEEEEEEElike bete!!! Empty Re: JUL-vruć mesec, vrući radovi, VEEEEEEEEEElike bete!!!

Počalji od Jerapetra 2/7/2017, 13:36

Uh, pazi se MImi! Predivno za balet i uopste za putovanje, divno se provedi pa da uzivamo u fotkama i utiscima osmeh srce

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

JUL-vruć mesec, vrući radovi, VEEEEEEEEEElike bete!!! Empty Re: JUL-vruć mesec, vrući radovi, VEEEEEEEEEElike bete!!!

Počalji od BiKsi :) 2/7/2017, 18:07

Mimi, zelim ti nezaboravno putovanje u svakom smislu te reci!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUL-vruć mesec, vrući radovi, VEEEEEEEEEElike bete!!! Empty Re: JUL-vruć mesec, vrući radovi, VEEEEEEEEEElike bete!!!

Počalji od mamadabudem 4/7/2017, 10:18

Evoo i mene u julu. Da se na koracima atmosfera usija i da je užare masne bete!
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

JUL-vruć mesec, vrući radovi, VEEEEEEEEEElike bete!!! Empty Re: JUL-vruć mesec, vrući radovi, VEEEEEEEEEElike bete!!!

Počalji od Zmajuška 4/7/2017, 10:29

Da se i ja jednom upišem na početku meseca. Meni se najviše sviđa ovo "vrući radovi" u naslovu lol! . Tako da svim Kutanjkama želim mnogo istih lol! .

Mimi85, čuvaj se i uživaj u odmoru!!! poljubci
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

JUL-vruć mesec, vrući radovi, VEEEEEEEEEElike bete!!! Empty Re: JUL-vruć mesec, vrući radovi, VEEEEEEEEEElike bete!!!

Počalji od mimi85 4/7/2017, 21:41

Samo da mahnem na brzinu iz Kopenhagena! Ljubim vas! Potrudite se oko tih vrucih radova ovaj mesec  lol!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

JUL-vruć mesec, vrući radovi, VEEEEEEEEEElike bete!!! Empty Re: JUL-vruć mesec, vrući radovi, VEEEEEEEEEElike bete!!!

Počalji od Blanka 7/7/2017, 01:42

Mimi 85, uzivaaaj . Pozdravi nam sve u Kopenhagen, i ko pita i ko ne pita za nas lol! ljubav

Kako se rashladjujete zene? Daj pisite vase metode.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

JUL-vruć mesec, vrući radovi, VEEEEEEEEEElike bete!!! Empty Re: JUL-vruć mesec, vrući radovi, VEEEEEEEEEElike bete!!!

Počalji od Ancica 87 7/7/2017, 08:22

Devojke,da vas sve pozdravim... u junu se nisam ni zabelezila za BB videh na fb bas me je odusevila,nek joj je lagano!
Kod nas haos... Aleksa mi ima zakazanu operciju krajnika i usiju u septembru... Aj,krajnici,ali usi... strasno kazu da mu je sluh jako ostecen da zato ne prica a ne zato sto je lenj,treba da mu ugrade cevice... nisam bila ni za sta nekoliko dana... kakvi nam to dr lece decu,pa to je strasno... Nije mu nista,ne treba nista,pa ga odvedem kod specijaliste,ono svasta...affraid Letovanje nismo planirali ali cemo se stisnuti jer mu kazu more na njegovo stanje dodje kao lek... tako da mo u avgustu put Grcke... Ako ste bile tamo ove godine,mi konkretno idemo u Polihrono,dojavite kako je,i koliki mi dzeparac treba Laughing
Eto to je od mene ,trudnicama zelim da uspesno dovedu trudoce do kraja,cekalicama da vruc mesec uradi svoje a svima ostalima samo dobro zdravlje!
Sve vas ljubim i mislim na moj kutak iako se ne javljam..

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

JUL-vruć mesec, vrući radovi, VEEEEEEEEEElike bete!!! Empty Re: JUL-vruć mesec, vrući radovi, VEEEEEEEEEElike bete!!!

Počalji od Sirijus 7/7/2017, 09:54

Ancice, držim fige da sve sa ušicama prođe što je bolje moguće. Aleksica da nam bude dobro, veliki pozdrav za dečkonju. I da se lepo provedete na moru.
Krajnici nisu neki bauk ja ih izvadih kao majušna a brat kao beba, On je od krajnika i upalu uveta imao pa od plakanja dobio kilu. Operisao je treći sa nepunih godinu. Evo ga sad ko od brda odvaljen.
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

JUL-vruć mesec, vrući radovi, VEEEEEEEEEElike bete!!! Empty Re: JUL-vruć mesec, vrući radovi, VEEEEEEEEEElike bete!!!

Počalji od Jerapetra 7/7/2017, 12:20

Ancice, da se lepo provedete na moru, a isti slucaj, to sa govorom i usima je bio i kod jednog malog iz moje okoline, kako su mu ugradili cevcice dete se preporodilo, propricalo, ma sve super. Tako ce biti i sa Aleksom medenjakom osmeh srce

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

JUL-vruć mesec, vrući radovi, VEEEEEEEEEElike bete!!! Empty Re: JUL-vruć mesec, vrući radovi, VEEEEEEEEEElike bete!!!

Počalji od Sirijus 7/7/2017, 14:19

Cure, knjiga Antologija VTO priča gotova i spremna za stampu ceka se jos cip.
Fali nam još parica za štampu. Pa ko može i želi da uplati, shodno mogućnostima, mnogo bi nam značilo. Vaše malo za knjigu znači mnogo sunny
Da se ne bi mučile prekopiraću ovde broj računa:
"Otvoren je racun u Intesa banci na koji mozemo uplacivati novac za sve nase akcije.

Racun br:51-102-0004607/0

1. Kada uplaćujete u Intesa Banci date broj računa i iznos koji uplaćujete i sve će rešiti službenik banke.

2. Kada uplaćujete van filijala Banke Intesa, uplaćujete na nalogu za uplatu.
Na uplatnici u rubrici račun primaoca se upiše sledeći broj:908-16001-87.
Ispod je broj modela koji ostaje prazan a u pozivu na broj(odobrenje) upisujete broj računa 51-102-0004607/0.
Uplatilac - ime i prezime,
svrha uplate - na dinarski račun,
primalac -Banca Intesa"
a evo i linka račun Kutka

Hvala cure i za predhodne donacije i za ove buduće. Pa da nam zabebite, koje niste, i da se vaše priče nađu u sledećoj antologiji, a onima koje su se ostvarile neka dečica imaju srećno i zdravo detinjstvo.
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

JUL-vruć mesec, vrući radovi, VEEEEEEEEEElike bete!!! Empty Re: JUL-vruć mesec, vrući radovi, VEEEEEEEEEElike bete!!!

Počalji od MalaSaJuga 8/7/2017, 09:10

Evo i mene u Julu...konacno smo izlecili Vasi pisu,sada se nezali kad piski. Auuu zene ono su muke bile..
Evo ja pijuckam kaficu,ustala pre vase i mm. Napravila im pitu,rasirila ves,oprala muzu uniformu i uzivam u tisini...
Super za knjigu ja uplacujem sl nedelje. Bas se radujem i jedva cekam da se odstampa.
Stisak zenice
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

JUL-vruć mesec, vrući radovi, VEEEEEEEEEElike bete!!! Empty Re: JUL-vruć mesec, vrući radovi, VEEEEEEEEEElike bete!!!

Počalji od bebko 8/7/2017, 22:12

Da se zapljunem i ja u julu lol!
Odavno me nije bilo Very Happy
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

JUL-vruć mesec, vrući radovi, VEEEEEEEEEElike bete!!! Empty Re: JUL-vruć mesec, vrući radovi, VEEEEEEEEEElike bete!!!

Počalji od bebko 8/7/2017, 22:22

Devojke, jedna molba Very Happy
Treba da radimo statistiku za 2016. god,
pa koja se jos nije upisala neka skokne da svrljne neku... lol!
https://kutak.forumotion.com/t3060p50-statistika-za-2016-godinu
Pozdrav od mene Very Happy
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

JUL-vruć mesec, vrući radovi, VEEEEEEEEEElike bete!!! Empty Re: JUL-vruć mesec, vrući radovi, VEEEEEEEEEElike bete!!!

Počalji od sanja 73 8/7/2017, 22:41

E u julu velike bete bilo bi lepo da budu,ja neode za Nemačku valjda se snašli za babu,jbg,ostala da zalivam baštu i uzivam u prirodi,povrćke rodile ima za ceo kutak,to mi je zadovoljstvo život na selu zna da bude itekako zanimljiv,sve sveže i neprskano,jesam umorna al nije strašno voli vas Sanjica sa istoka ljubav ljubav ljubav
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

JUL-vruć mesec, vrući radovi, VEEEEEEEEEElike bete!!! Empty Re: JUL-vruć mesec, vrući radovi, VEEEEEEEEEElike bete!!!

Počalji od sanja 73 8/7/2017, 23:02

Raširi i ja uniformu lol!
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

JUL-vruć mesec, vrući radovi, VEEEEEEEEEElike bete!!! Empty Re: JUL-vruć mesec, vrući radovi, VEEEEEEEEEElike bete!!!

Počalji od Blanka 8/7/2017, 23:06

Ancice bice to sve ok sigurna sam. Kod nas je to bas cesta pojava. Svako malo cujem da je neko to odradio ili treba da radi. Sto prije to bolje. Ljubi mi smekera plavog ljubav

Mala s juga, bravo za pišu. Jao mukice su proşle bravo vam ga. Ljubac za vas. I da, svaka ti cast prava si domacica sve stizes, odavno nema onih tvojih djakonija na stranama o kuvanju. Nego bolje, da nam ne udaras zazubice nama nekuvaricama lol! cveće

Ljubac zene moje , izgoreh za vas ne znam, ove vrucine me ubise. Mad
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

JUL-vruć mesec, vrući radovi, VEEEEEEEEEElike bete!!! Empty Re: JUL-vruć mesec, vrući radovi, VEEEEEEEEEElike bete!!!

Počalji od MalaSaJuga 9/7/2017, 00:37

Blankic ma polomio mi Vasa Laptop,tacnije monitor. I ne mogu da postavim slike sa tel. A kuvam isto tako mozda i vise jer smo u nekoj izgradnji pa malo,po malo p imamo majstore;)....ljubim
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

JUL-vruć mesec, vrući radovi, VEEEEEEEEEElike bete!!! Empty Re: JUL-vruć mesec, vrući radovi, VEEEEEEEEEElike bete!!!

Počalji od Sirijus 11/7/2017, 09:35

jutro žene :) Joj što ja ne volim ovu vrućinu, ne znam šta bi od sebe. Sreća pa sledeće nedelje odo malo na kampovanje tj na akcijanje po Miroču. Kamp kraj vodopada lol!
JUL-vruć mesec, vrući radovi, VEEEEEEEEEElike bete!!! 210
nisam još tamo bila pa jedva čekam.
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

JUL-vruć mesec, vrući radovi, VEEEEEEEEEElike bete!!! Empty Re: JUL-vruć mesec, vrući radovi, VEEEEEEEEEElike bete!!!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu