KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj!

+19
mimi85
Bobac
Sofija Veks
Sirijus
snedra
MalaSaJuga
nina :)
zsuki75
mamadabudem
alisa
micam
aurora
Tavita
ivanicasale
baba Vera
Zmajuška
Jerapetra
bobica83
PalcicaBg
23 posters

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj! - Page 3 Empty Re: O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj!

Počalji od BiKsi :) 10/5/2017, 11:28

Nina, da se sestricina sto laganije porodi! Srecno!

Mi smo prehladjeni, pa se borimo.

Stisak.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj! - Page 3 Empty Re: O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj!

Počalji od Tavita 10/5/2017, 11:42

Evo da se i ja upišem u jutra, pa još majska Very Happy
Ninino pitanje me dovuklo i na ove stane. Nadam se da je sestričina danas imala normalan ctg? Tu nije važno samo da li ima kontrakcije, već i kakvi su otkucaji bebinog srca. Naši dr se često igraju s nalazom ctg-a, ja sam tu igru skupo platila. Ne bih da paničim, ali nek devojka insistira da joj se protumači zapis. Doktor je, uostalom, obavezan da to učini.
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj! - Page 3 Empty Re: O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj!

Počalji od nina :) 10/5/2017, 12:01

jos se nisam cula sa sestricnom tako da neznam da li je otisla ili ne,cim cujem nesto novo javicu vam
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj! - Page 3 Empty Re: O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj!

Počalji od aurora 11/5/2017, 08:28

Dobro jutro dragi maje 😊, dobro jutro kutanjke
Što Sirijus ima zmaja uauu, to leti, to se vozi, to je uživancija

Pokušavam od jutros da uđem u zin zen fazu 😊 prva stvar ispunjena - pije se kafa.

Lep je maj, predivan 🌻🌼🌺🌾
aurora
aurora

Broj poruka : 427
Location : Bgd
Datum upisa : 15.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj! - Page 3 Empty Re: O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj!

Počalji od mamadabudem 11/5/2017, 16:21

Evo da vam ispričan jednu anegdotu. Danas sam bila da skidam jedan mladež koji imam 20-ak godina i više i nalazi se ispod desne dojke. I smeta mi...Elem, odem ja kod plastičara da skidam mladež koji je na malo delikatnom mestu Laughing  Intervenciju su mi radila dva hirurga, jedan koji je izvadio mladež i drugi koji je ušivao (plastični hirurg). Dok jedan skida mladež ovaj drugi mi drži dojku, a onda se zamene. Ovaj drugi drži a ovaj ušiva. JA da propadnem u zemlju od blama lol! lol! lol! Taj plastičar je mlađi, lepo izgleda. Posle intervencije sedimo nas 5 i čekamo da nam daju otpusne liste, kad ono izlazi taj mlađi i meni namigne u prolazu. Vide to druge žene i pitaju "Je l ovaj tebi namignuo?" A  ja kažem: "PA čuj, i tebi bi namignuo da te je držao deset minuta za sisu"  b  b  b  b  b Eto malo šale :) Ok su ljudi bili zaista, nisu oni krivi što mi je mladež na nezgodnom mestu  v Za 20 dana skidam konce i da vidimo HP nalaz...Nadamo se da će biti sve ok.


Poslednji put izmenio mamadabudem :) dana 12/5/2017, 09:31, izmenio ukupno 2 puta
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj! - Page 3 Empty Re: O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj!

Počalji od Blanka 11/5/2017, 17:05

Mamadabudem bas se slatko nasmijah. Imam ja tih mladezana nezgodnim mjestima kolko hoces. No ne mogu da pricam. Svakako posle pprodjaja planiram da ih skidam ali laserski kod onog dr Jeremica. Nema usivanja, konaca i ostalih cuda, nema niko da te drzi za sisu , nazalost lol! Inace su bas porasli u trudnoci. Neka si ti sike pripremila sada da nista ne smeta ni kod drzanja, mazenja a sjutra u trudnoci da ne raste.
Ljubac
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj! - Page 3 Empty Re: O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj!

Počalji od BiKsi :) 11/5/2017, 23:44

mamadabudem :) ::Evo da vam ispričan jednu anegdotu. Danas sam bila da skidam jedan mladež koji imam 20-ak godina i više i nalazi se ispod desne dojke. I smeta mi...Elem, odem ja kod plastičara da skidam mladež koji je na malo delikatnom mestu Laughing  Intervenciju su mi radila dva hirurga, jedan koji je izvadio mladež i drugi koji je ušivao (plastični hirurg). Dok jedan skida mladež ovaj drugi mi drži dojku, a onda se zamene. Ovaj drugi drži a ovaj ušiva. JA da padnem u zemlju od blama lol! lol! lol! Taj plastičar je mlađi, lepo izgleda. posle intervencije sedimo nas 5 i čekamo da nam daju otpusne liste, kad ono izlazi taj mlađi i meni namigne u prolazu. Vide to druge žene i pitaju "Je l ovaj tebi namignuo?" A  ja kažem: "PA čuj, i tebi bi namignuo da te je držao deset minuta za sisu"  b  b  b  b  b Eto malo šale :) Ok su ljudi bili zaista, nisu oni krivi što mi je mladež na nezgodnom mestu  v Za 20 dana skidam konce i da vidimo HP nalaz...Nadamo se da će biti sve ok.

Kako se samo slatko ismejah~! Jos citam ovu recenicu,jedan koji je izvadio mladez i drugi koji je uživao, umesto ušivao! lol! lol! lol! lol! lol! Mada izgleda da je tako i bilo,hahahaahahhh!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj! - Page 3 Empty Re: O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj!

Počalji od zsuki75 12/5/2017, 09:15

ahhahahahahhahahahahahah Bixi carice, joooooooooj prvo se smejem priči, a onda tebi :)
šta je babi milo...
lol! lol! lol! lol!

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj! - Page 3 Empty Re: O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj!

Počalji od mamadabudem 12/5/2017, 09:30

E, show lol! lol! lol! Eto šta jedno slovo u slobodi mišljenja promeni.. Laughing
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj! - Page 3 Empty Re: O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj!

Počalji od mimi85 12/5/2017, 11:03

lol! lol! lol!
Biksi queen!!!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj! - Page 3 Empty Re: O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj!

Počalji od BiKsi :) 12/5/2017, 17:22

Gde su mladi,tu je i shala! lol! lol! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj! - Page 3 Empty Re: O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj!

Počalji od mimi85 12/5/2017, 17:37

Sto se tice mog grla i dalje je upaljeno ali.se makar ne gusim nocu. Juce mi operisana kuca, imala tumore...sad se oporavlja a mama i tata su u uzasnom stanju, tesko im to palo....
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj! - Page 3 Empty Re: O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj!

Počalji od Bobac 12/5/2017, 18:23

Mamadbudem, Biksi bas ste kraljice. Nasmejaste me bas.

Mimi da nam brzo ozdravis i da se kuca brzo oporavi.

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj! - Page 3 Empty Re: O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj!

Počalji od mamadabudem 12/5/2017, 18:36

Sad gledam, u pravu je Biksi! I ja kad ne nosim naocari vidim "uzivao".... Very Happy
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj! - Page 3 Empty Re: O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj!

Počalji od Bobac 12/5/2017, 18:52

Vidi stvarno, lici...
Nama se snilo sto nam je milo! Laughing

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj! - Page 3 Empty Re: O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj!

Počalji od micam 12/5/2017, 22:56

Koja je tu razlika sve je isto za nas kratkovide.
Cini vam se ne sanjamo...zene masta radi svasta...
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj! - Page 3 Empty Re: O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj!

Počalji od Blanka 12/5/2017, 23:06


A hoce te greške sa prednjonepčanim i zadnjonepčanim suglasnicima. Uživaj pa posle ušivaj, uh teškoga rada. lol! lol! lol!

Mimi da kučence brzo ozdravi.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj! - Page 3 Empty Re: O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj!

Počalji od BiKsi :) 13/5/2017, 11:24

Mimi, uh, secam se kad je od nase bak cuko kroz to prolazio. Veze se covek za kucne ljubimce, kao ukucani postanu. Nadam se da ce se cuko oporaviti.

Ja imam cvoke,pa opet vide uzivao,hahahahahahah! Ko zna sta bih tek videla da ih skinem, bolje da ne skidam! lol! lol! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj! - Page 3 Empty Re: O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj!

Počalji od mimi85 14/5/2017, 21:57

Muzic danas osposobio biciklice pa smo vozali oko 20km uzbrdo/nizbrdo.... Dosla sam do zakljucka da mi od celog dupeta samo kosti ostale, sve me bre boli! Dosla sam do zakljucka da treba da kupim silikonsko dupe kod kineza lol!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj! - Page 3 Empty Re: O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj!

Počalji od micam 14/5/2017, 22:07

Mimi draga procice to,koji dan vezbe i bices fit.Neka ste malo rekreacije ne skodi,lepo je vreme.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj! - Page 3 Empty Re: O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj!

Počalji od BiKsi :) 15/5/2017, 14:05

Ja juce krenula na pilates, pa nastavila da vidim kakva je zumba. Sve me boli, pa i ramena, kao da me neko jahao! lol! Mimi, tako da te potpuno razumem. I ja sam donela bicikl od mame, samo da doduvam gume i da me prodje upala misica, i eto me da ga jasem. Mora se stomak skidati, bas mi smeta.

Danas krenula na posao posle tri nedelje pauze. Uh, bas mi je odmor prijao.

Stisak
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj! - Page 3 Empty Re: O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj!

Počalji od mimi85 15/5/2017, 14:28

Da bar hoce salo sa stomaka da predje na guzu pa da me ne boli! Nemam upalu misica, super sam! Mozda cu i popodne malo da vozim ako nadjem vremena (trenutno je zavrsena akcija jahanja usisivaca po kuci pa treba da se dohvatim krpe)
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj! - Page 3 Empty Re: O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj!

Počalji od BiKsi :) 15/5/2017, 20:21

Da hoce salo sa stomaka da predje u sise, iz sisa mi se isisalo, sve mi sad u stomaku!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj! - Page 3 Empty Re: O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj!

Počalji od alisa 15/5/2017, 20:26

A gde moje salo da predje? Ja ga imam i u dupetu i u stomaku imam ga cak i na noznim prsticima lol! ja kad se gojim gojim se bukvalno cela Rolling Eyes  tako npr kad predjem 80kg ne mogu starke da nosim... pocnu da me zuljaju do 80 su mi super udobne lol!
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj! - Page 3 Empty Re: O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj!

Počalji od Blanka 16/5/2017, 08:22

Kakve ste mi vrijednice bravo vam ga, pilates, voznja biciklima, a da sve boli mora. Imam ja jednu anegdotu sa viznjom bicikla. Prije nekih 7-8 godina dok sam radila u turizmu organizovali mi neku posjetu etno selima po Pivi. Izmedju ostalog tu je bio i tadasnji ministar turizma Nenezic, mlad zgidan, sportista. Posto je to bilo u saradnji sa nacionalnom turist.otganizacijom imali smo i neke sadrzaje rekreativnig turizma pa smo mogli da biramo sta cemo da radimo, hiking ili biking. Posto je meni planina druga majka tj planinarenje rekoh ajde malo da se vozam. Kad ono tamo sve profi biciklisti iz biciklistickih klubova, kao i ministar Nenezic. Objasnjava ovaj vodja idemo tuda i tuda, ruta je malo teza ali s obzirom na iskustvo za vas nije problem. Lele rekoh dje se prijavih odje, nije mi ovo park nego pivska planina, dje cu glavu izgubiti. Dadose mi profi bike, kacigu, štitnike i krenusmo. Prvih 500m lagano al kad skrenusmo šljunkom, uzbrdica, nizbrdica, duša mi moja osta tamo, umirem, ne mogu dalje nema sanse. Ode kolona ispred mene daleko, ja zadnja, a iza mene dzip koji nas prati, prati nesretnike poput mene lol! Sve ponavljam sta mi je ovo trebalo, sto ne odoh da se pentram na planini no da vozim biciklo po planini po ovim kršima crnogorskim grom me ubio. lol!
Kad ja vidim jedan biciklista me čeka, kad se priblizih ono Nenezic, ministar. Kaze : vidim da vam je tesko, pa da vas sacekam. Rekoh mu idite vi ja sam svakako planirala da sjednem u dzip, nije ova ekskurzija za mene lol! On se nasmija i produži. Sidjoh ja sa ovog mog stobrzinca, koji mi je zamalo glave dosao, sjedoh u ovaj dzip i rekoh ovim momcima sto me jadni ne zaustaviste vidjeste li da zamalo izginuh lol! lol! To je bio smijeh citavim putem. Kad smo stigli do ovog cilja vjerujte mi da ih je bilo sto su padali u nesvijest, sve profi vozaci, a napolju je bilo sigurno +40. Tako da od tog dana biciklo samo po ravnom. Eto! A sad zdrafo lol!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj! - Page 3 Empty Re: O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu