KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj!

+19
mimi85
Bobac
Sofija Veks
Sirijus
snedra
MalaSaJuga
nina :)
zsuki75
mamadabudem
alisa
micam
aurora
Tavita
ivanicasale
baba Vera
Zmajuška
Jerapetra
bobica83
PalcicaBg
23 posters

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

TRUDNOCA - O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj! - Page 2 Empty Re: O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj!

Počalji od BiKsi :) 4/5/2017, 16:39

zsuki75 ::
Kakva si sa dijetom? moj mužić zbacio 10 kila, mamicu mu.
lol! lol! lol! lol! v  b  b  b  b  b  b  b  b  b
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

TRUDNOCA - O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj! - Page 2 Empty Re: O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj!

Počalji od zsuki75 4/5/2017, 21:47

BiKsi :) ::
zsuki75 ::
Kakva si sa dijetom? moj mužić zbacio 10 kila, mamicu mu.
lol! lol! lol! lol! v  b  b  b  b  b  b  b  b  b

Samo se ti smej, sad i ja osećam moralnu obavezu da se oslobodim mog brižno maženog paženog i negovanog stomaka and goozice lol! lol!

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

TRUDNOCA - O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj! - Page 2 Empty Re: O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj!

Počalji od BiKsi :) 4/5/2017, 22:16

zsuki75 ::
BiKsi :) ::
zsuki75 ::
Kakva si sa dijetom? moj mužić zbacio 10 kila, mamicu mu.
lol! lol! lol! lol! v  b  b  b  b  b  b  b  b  b

Samo se ti smej, sad i ja osećam moralnu obavezu da se oslobodim mog brižno maženog paženog i negovanog stomaka and goozice lol! lol!

MM smrsao jedno 15 otkad je krenuo pored redovnog posla i privatni. Tako da te razumem. Nego kontam da rodim jos koje dete, da se ne mucim sa mrsanjem vise puta! Vidi da i ti tako razmisljas! lol! lol! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

TRUDNOCA - O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj! - Page 2 Empty Re: O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj!

Počalji od BiKsi :) 4/5/2017, 22:24

U to ime, muž ponudi pivo, ja naručih kokice, da se ne ispustim! lol! lol! lol! lol! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

TRUDNOCA - O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj! - Page 2 Empty Re: O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj!

Počalji od BiKsi :) 5/5/2017, 11:14

Cure, stisak od mene, ne htede sad beba kod nas, verovatno je nekome potrebnija,pa su rode otisle dalje! Ne bunim se! Ljubim vas puno. Sutra i prekosutra noge pod astal. A prepodne kod zaove na rodjus.

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

TRUDNOCA - O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj! - Page 2 Empty Re: O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj!

Počalji od zsuki75 5/5/2017, 11:20

jao Biksi sad me rasplaka ovom izjavom....bravo za tebe što možeš tako da razmišljaš. emotivna sam nešto ovih dana...

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

TRUDNOCA - O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj! - Page 2 Empty Re: O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj!

Počalji od BiKsi :) 5/5/2017, 12:21

zsuki75 ::jao Biksi sad me rasplaka ovom izjavom....bravo za tebe što možeš tako da razmišljaš. emotivna sam nešto ovih dana...
srca srca srca srca srca Ja sam dostigla svoj unutrasnji mir, rekla sam i ako dobijem jos jedno dete, bicu samo zahvalnija, ako ne, i dalje sam zahvalna. Rode su mnogima sada potrebnije nego mene, ali zaista tako mislim. Mislim da je i vasiona to shvatila. roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda Evo ih, idu tamo gde su najpotrebnije!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

TRUDNOCA - O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj! - Page 2 Empty Re: O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj!

Počalji od alisa 5/5/2017, 17:51

Biksi divna zeno osmeh srce
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

TRUDNOCA - O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj! - Page 2 Empty Re: O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj!

Počalji od BiKsi :) 5/5/2017, 18:09

alisa ::Biksi divna zeno osmeh srce
love cvet cvet cvet cvet
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

TRUDNOCA - O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj! - Page 2 Empty Re: O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj!

Počalji od BiKsi :) 5/5/2017, 23:32

Jerapetra ::Drage, danas oko pola 1 stigla iznenada moja dva misa, dve mrve mamine, Luka 2450g i Sofija 2150g. Porodila sam se prirodnim putem u Betaniji, pisacu kad se malo oporavim kako se sve izdesavalo, bilo je malo drame, nije bilo vremena, bilo je njih 15 u sali pored dr Steve koji me je i porodio, jedva skinuli serklaz i to me je bas namucilo, cak su i doktori i sestre rekli svaka cast za trpljenje, ali sam zato iznurena do besvesti. Ali moji misici su dobro, nisu u inkubatoru, disu sami, u toplom krevetu su, pre sat sam isla da ih vidim 1. put nakon porodjaja, njuskala sam ih i mazila, preslatki su mi. Imaju puno crne kose, bas puno. Jos sam u neverici da sam se porodila i da su oni moji.

Dragi svi, bogatiji smo za još dva malena bića! Jerapetra, nek vam je sa srećom roditeljstvo, i da uživate u svakom danu, i da odmah idete kući zajednoooooooo! srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

TRUDNOCA - O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj! - Page 2 Empty Re: O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj!

Počalji od Sofija Veks 7/5/2017, 23:37

Cestitke, Jerapetra, divne vesti za nas kutak!

srca srca srca srca srca srca srca srca

Evo da se i ja upisem u maju...kod nas moguce potencijalne promene, posto trenutno i mm i ja radimo preko neta od kuce, razmisljamo se da se na privremeno preselimo iz Bg-a u NS...trebacemo do kraja ovog meseca to da odlucimo najverovatnije, da bi decu ispisali iz vrtica pre nego odemo na letovanje...velike potencijalne promene, deca vole svoj vrtic (jaslice), ali nadam se da ce im promena takodje prijati, jer one mnogo vole da se skitaju (na mamu:)) pa se nadam da ce nas putovanja obogatiti za novo iskustvo...stisak, cure, da maj bude caroban!

sreca

srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

TRUDNOCA - O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj! - Page 2 Empty Re: O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj!

Počalji od baba Vera 8/5/2017, 08:15

Zene drage hvala vam za savete vezano za hsg u aprilskoj temi,bila sam i odradila u anesteziji i rezultat mi je bas los....
Desni jajovod totalno zacepljen a levi propusta nesto malo,komentar dr "skoro nista"
Preporucuje se laparoskopija jer dr smatra da bi se jajovodi mogli ocistiti
Zvala sam betaniju i receno mi da dodjem bilo koje prepodne da me upisu u protokol,tako mi je ta sestra sa kojom sam pricala delovala onako uopsteno nista konkretno mi nije rekla....ja sam juce dobila ne znam da li smem da odem sutra?da li oni na tom prvom vidjanju mozda rade UZ?da me jos ne napickaju sto sam dosla u toku menstruacije....
Samo je rekla da ponesem nalaze i dodjem bilo koje prepodne i da se zakazuje za drugu polovinu jula....
Pitala sam i za opciju da platim ona mi rece da je oko 100.000 , iznenadih se jer sam po forumima citala da je 35 000
Idem sutra pa taman me izbacili

baba Vera

Broj poruka : 12
Datum upisa : 05.03.2017

Nazad na vrh Ići dole

TRUDNOCA - O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj! - Page 2 Empty Re: O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj!

Počalji od baba Vera 8/5/2017, 08:21

Eh da i jos jedno pitanjce....da li je mudro sexati se dok cekam laparo....ja se smrzla na komentar doktorke "da ovakvi jajovodi nose sa sobom visok rizik od vanmatericne",evo tacno mi jajnici pobegli do krajnika od straha....i ja kao i svi nekako duboko u sebi molim boga za cudo i da nekako nam uspe prirodnim putem ali kod nas su problem i moji jajovodi i spermogram....ne znam da li je mudro da se "igram" sa vanmatericnom

baba Vera

Broj poruka : 12
Datum upisa : 05.03.2017

Nazad na vrh Ići dole

TRUDNOCA - O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj! - Page 2 Empty Re: O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj!

Počalji od ivanicasale 8/5/2017, 08:48

Baba Vera ja sam radila histeroskopiju na Betaniji i prvi uz su mi radili u ciklusu a histeroskopiju cini mi se 5 ili6 dc.Javi sta si uradela.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

TRUDNOCA - O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj! - Page 2 Empty Re: O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj!

Počalji od mimi85 8/5/2017, 08:54

Oh kako je lep dan kad ujutru prvo procitas porukicu od voljenog bica  osmeh srce nadam se da cu uskoro ozdraviti, ovo me vise izludjuje...

Sofi svidja mi se ideja za promenu, ne smatram da ce to devojcicama predstavljati veliki problem, male su one i lako uklopljive u novo drustvo. 

Grlim vas sve moje drage zenice!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

TRUDNOCA - O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj! - Page 2 Empty Re: O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj!

Počalji od micam 8/5/2017, 14:41

Baba Vera cena histeroskopije je 35000 u Betaniji a laparaskopija je skuplja verovatno ta cena sto su rekli.Ciklus ne smeta da se radi UZ.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

TRUDNOCA - O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj! - Page 2 Empty Re: O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj!

Počalji od BiKsi :) 8/5/2017, 23:30

Cure, ja jesam  na odmoru, al evo tema o histeroskopiji,pliz pisite tamo, ne mogu vise da prebacujem postove. AJde, budite dobre, pa pisite na odgovarajucim temama.

https://kutak.forumotion.com/t227p925-histeroskopija?highlight=histeroskopija

Sofija, klinke ce se sviknuti, ocas posla se deca uklope, bar kad su mladja. E sad, kod nas je problem sto se dete vezano za uciteljice, sad nisu bile tu oko Djurdjevdana, ujutru kuknjava redom, kako koje dolazi, hahahahaah, puskom da smo ih terali,lakse bi usli! lol!

LJubac, jos sutra sam na odmoru. Smrkeljiva sam, uzeh defrinol i Arsa proslinavio. Vreme ubi, ne znam vise kako da obucem ni sebe ni dete. lol!

Mimi, nadam se da si ti bolje!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

TRUDNOCA - O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj! - Page 2 Empty Re: O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj!

Počalji od BiKsi :) 9/5/2017, 00:47

Drugariiii,, porodila nam se Bobica, stigli su nam Nina i Pavle! Nek su zivi i zdravi i dugovecni! LJubac i sve cestitke i bratu DImitriju i ponosnim roditeljima!
srca srca srca srca srca srca srca srca srca bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb d d d d d d d d d d d v v v v v v v v


BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

TRUDNOCA - O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj! - Page 2 Empty Re: O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj!

Počalji od Sirijus 9/5/2017, 07:05

Bravoooooooooo igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice stigli drugari cestitam Bobo
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

TRUDNOCA - O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj! - Page 2 Empty Re: O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj!

Počalji od MalaSaJuga 9/5/2017, 16:23

Pozdrav drage moje...nema me,al prastajte evo nas na odmoru na prelepom i hladnom zlatiboru...danas kusa pada al nas stroje uzivamo,nasli sebi razonodu,vasica se vozi motorom po hodnicima hotela i vec je atrakcija. U restoranu konobara zove"ciko" i jos uz to kaze " daj mu (citaj mi) meso...ja odmaram u sobi a on sa tatom ,kako kaze juri zeske(zenske) ali se pre toga sa tatom mise(namirise). Ma sou s njim...
Obradovah se ,stigli drugari...cestitam mami Petri i Bobici,nek su vam decica ziva i zdrava.
Ajd ljubim ja vas...pozdrav sa Zlatibora;)
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

TRUDNOCA - O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj! - Page 2 Empty Re: O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj!

Počalji od nina :) 9/5/2017, 22:14

treba mi jedan odgovor ako moze odma.sestricna mi sad javila da je radila ctg i da su cekali dr 3 sata da se probudi da joj procita nalaz i ladno joj reko da dodju sutra ujutru ponovo na pregled,a sad je nije pregledo,kazem da nije video kontrakcije i da zato mozda nije teo da je gleda jer bila je u nedelju na ctg i dr rekla da je otvorena 1 prst i ako nedobije bolove da dodje u utorak kad joj je i termin,bili danas i tako prosla,dete se sad naslo u cudu sta da radi a reko joj da nesme nista da jede i pije do sutrasnjeg pregleda
rekla sam sad cu ja pitati moje zenice one ce mi odgovoriti odma.hvala na odgovoru unapred
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

TRUDNOCA - O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj! - Page 2 Empty Re: O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj!

Počalji od MalaSaJuga 9/5/2017, 22:20

Nina,evo ja da napisem.ja sam imala kontrakcije jos u osmom mesecu.par puta se i sama dr razmisljala dal.da krene sa pripremama u sali za cr. E sad ja sam kontrakcije imala najcesce izjutra i to bas kontrakcije bila sam otvorena 2 prsta. Dva dana pred zakazani cr,na ctg je dr videla bas jake kontrakcije pa je rekla da ne jedem do sutra ujutru kad ponavljamo ctg. Sreca pa se smirile i mi docekasmo zakazani termin za cr.ako joj je vec rekao da ne jede,i neka uradi tako. Mozda je sutra porodi uz indukciju...drzim fige
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

TRUDNOCA - O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj! - Page 2 Empty Re: O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj!

Počalji od nina :) 9/5/2017, 22:27

hvala ti mala.
ona je dete odnosno za mene dete tek u avgustu ce 20 g a neprica sa mamom pa koga ce nego tetku da davi kako ona kaze,kazem nemam iskustva ali pored mojih zaena sam svasta naucila u vezi porodjaja i svih silnih nalaza
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

TRUDNOCA - O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj! - Page 2 Empty Re: O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj!

Počalji od MalaSaJuga 9/5/2017, 22:30

Nema na cemu Nina. Ako treba jos nesto ja sam tu. Verujem da je neiskusna ,mlada je i ja sam dosta mladja u porodilistu bila a jako verovala u svoju dr. Ima raznih doktora.sada joj poruci da se opusti ako moze ,naspava a suta nek sa sobom za svaki slcaj ponese onu torbu za porodiliste,nek je ima u kolima...srecno
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

TRUDNOCA - O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj! - Page 2 Empty Re: O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj!

Počalji od nina :) 9/5/2017, 22:35

rekla sam joj ,ali koliko je znam nece celu noc spavati ,tetkino dete kako je svi zezaju pogotovo mm jer uvekmu je ona bila mezimica otkad smo zajedno nas dvoje a ,verujte bukvalno je sva na mene da joj sestra moja to 100 puta rekla da si ista tetka tvrdoglava,debela imamo iste prste na nogama,kaze nista na nju nema a sestra mi sad ima 38 kg a rodila 3 dece a ja 90 kg ,susta suprotnost nama dvema
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

TRUDNOCA - O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj! - Page 2 Empty Re: O dragi MAJe, dosta trudnoca i beba nam daj!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu