KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

+41
Bobac
Mimi12
MalaSaJuga
ivanicasale
PalcicaBg
Šašava
Strumfeta78
Hobbes
Eve
Tavita
Sirijus
micam
sanja 73
Zmajuška
BiKsi :)
Sofija Veks
Jerapetra
valika77
Lija
mimi85
mamadabudem
Vuchica
Ancica 87
zsuki75
Niny
Simona
saska1
Anka13
Vanja80
aurora
fight&faith
lolipop
nina :)
SladZana
marina_82
noja
ganedina
kiki5
Deni
dusica78
alisa
45 posters

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 31 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 11/8/2017, 18:44

Ljub,ljub za sve!!!
Samo da se glasnem i da vas pozdravim. Sve je pod kontrolom! Stisak.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 31 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 11/8/2017, 18:55

Ljubimo mi vas sve tamo koliko vas ima. Nedostajete nam osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 31 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 11/8/2017, 19:42

ko zna sta sam ja iskopirala :)
vrlo lako se zadesi neka zivuljka :)

Uzivajteee :)))
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 31 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 17/8/2017, 01:15

Evo me zene, konacno stigla!!!
Dok sve iščitah sta se desavalo padoh mrtva. Mogu vam reci da ste mi nedostajale.

Mi odmorili, uzivali, al jbg-a baterije se brzo trose. Vec sam umorna hahaha lol!
Dosla u stan, muz je KAO sredio sobu tj ubacio treci krevetac, ispomjerao namjestaj, ma to je uzas. Ionako smo se podžapali na putu do kuće pa ga nisam sad htjela drndati oko sobe to cu sjutra, sad sam ljuta Shocked

Skocice konacno spavaju cijelu noć. Onaj vazduh ih opio izgleda. Nadam se i da ce tako nastaviti kod kuce, nocas proba pa cemo da vidimo. One su dobre majkine srećice. Sad su se baš vezale za mene, ma ni do wc-a mi ne daju. Uglavnom, rastu, nisu jos prohodale, 5-6 koraka pa na dupe i onda obavezno kazu "Opa" 😁😁
Razvijaju svoj blizanacki jezik, ma nista ih ne razumijem, ma presmijesno je gledati ih kako pricaju, kako se svadjaju, kako komuniciraju, a najsladje kako se maze. Pa da vidite tu radost ujutru nakon budjenja. Jedna kad se probudi odmah budi drugu, zove je, smije se , gleda u krevetac trazi je. E radosti te kad shvati jedna da je budna i druga, i onda zezancija cijeli dan.

A sada, njegovo visočanstvo čudance. Raste, danas punih 29.nedelja. Nemiran, udara, noc je njegova. On ce biti nocna ptica sigurna sam u to ali ne i najsrecnija. Sto se tice trudnoce simptome koje osjecam a neki novi su: grcevi u nogama, zna tako da me uhvati grc u sred noci da je ta bol bas neizdrzljiva. Ma uzas jedan. Prepone me bole, noge po malo. Mada ja ne stajem. Non stop gore-dolje. Setamo bas dosta preko dana a onda me nocu sve stigne. Znam da moram usporiti i to pricam stalno ali ja to ne umijem, luda glava moja pa to ti je. Na kontrolu sam tek krajem mjeseca. Ona mi sada zakazuje na 5. nedelja. Ali ok. Mislim da nema potrebe ranije.
Da priznam da sam izbacila sama utrogestan. Stvarno me vise smaralo to pijuckanje, nikako da se naviknem na njega od pocetka. Slomi me skroz. Tothemu pijem i dalje, heferol s vremena na vrijeme jer me unisti tvrda stolica od njega. Muz mi kaze da ne zna sto ce mi doktor kad ja sama sebi propisah terapiju za gvozdje, ukinuh utrice... 😀
Ranije mi je rekla izbacice utrogestan pa nista, a sideral forte je shit. Tako da, morala sam sama nesto odraditi. lol!
Ostalo nista pametno da vam kazem. Sem da mi nesto vise ni do keksa nije. Ja bih samo jela i spavala no mi ne moze biti. Zato vi koje mozete odmarajte i uzivajte.
Laku noc, ljubac za sve srcasti poljupci
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 31 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 17/8/2017, 01:48

Neka si se ti nama vratila, mada odmora nikad dosta.
A da si nam nedostajala, to znas I sama, reci su suvisne.

A kako si zivopisno opisala K&K I kako se bude, pa sad mi dodje da ih izgnjavim I pojedem, lutke tetkine lepe Very Happy Dobro, naravno poljubac I za tetkino cudance, da ne bude ljubomoran vec sad Very Happy

Ljubi vas vasa tetkica BB I voli naaaaaajvise osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 31 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 17/8/2017, 01:51

E da, sinoc sam opet imala sindrom nemirnih nogu ali sva sreca nije dugo trajalo. Jos 2-3 puta ranije mi se to desavalo I uvek se setim tebe I kazem to ti je ona prenela Very Happy Valjda mi neces I te grceve poslati Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 31 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BiKsi :) 17/8/2017, 07:17

LJubac za ekipu! Neka ste vi kuci dosli, muza vidi da ne ubijes u narednom periodu, trebace ti! lol! lol! lol!

A sto kaza BB, kako lepo opisa cure, kao da sam tamo kod vas, macke mile, ljubim ih u obraze slatke!

Cudancetu masem i saljem poruku da se fino smiri na vreme! lol!

Neka si ukinula utrice, sad ti vec uopste ne trebaju. Samo te dzaba betoniraju dole.

Stisak
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 31 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sirijus 17/8/2017, 09:41

Dobro nam vi došli sa odmora srca
Zamišljam skočice i smeškam se, mogu misliti te slatkoće i toga razgovora i oduševljenja osmeh srce osmeh srce
Čudance će imati sestrice da brinu o njemu smajli angel
Žao mi je što ove godine nisam išla u CG a baš bi volela da vas vidim i izgrlim onako grupno srca
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 31 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 17/8/2017, 10:00

Vec gotovo odmaranje. lepo kad se radujes sto se vracas kuci :)

Aaa slatkice, bas prelepo kod blizanaca to sto su jedno drugom potpora i drustvo, i sve :)
Pijem ferrum ali ne svaki dan, isto zatvor.
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 31 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 17/8/2017, 20:10

O gde ste planinari! 😀Nedostajali ste!
Muz ko muz,muska posla,nista bez nase asistencije i naredbe 😀 Zato ja volim sve na vreme dok jos mogu,a ne da mi drugi biraju i prave razmestaj.
Zamisljam te slatkice kako se domundjavaju,gledala sam na yt snimke blizanaca,ma preslatki su.
Ja sam smanjila utrogestan na 200mg umesto 400,ne znam do kad se koristi uopste i ima li svrhe.
Ljubim vas sve i mazi tog deckonju nemirnog.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 31 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od ivanicasale 17/8/2017, 21:17

Blankic dobro dosla ti nama.A napredujete nema sta.A i u pravu si sta ce ti lekar kad sama znas sta ti godi a sta ne.Inace i ja imam po neku noc grceve eto sad vidim da je to normalno.Ljubim vas punoo
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 31 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 17/8/2017, 22:05

Drage moje puno hvala. Bas ste mi nedostajale. srca  
Skocice i ja bile u setnjicu, one sada zaspale.
Cudance je jako nemirno, bice ovo jedno veselo bebče.

Baby, ja bih tebi samo poslala Hurmasice, nego znam da sada pazis na secer a i na ovu vrucinu pokvarile bi se do Bg-a. Zato cemo mi to sve da nadoknadimo zajedno sa Sirijus i svaka u prosirenom sastavu da bas budemo prava vojska. Ljubim vas obje love

Sasavice banjas li se jos? Uzivaj sve dok mozes. Pozdrav za vas tri usne

Palcice draga, ne znam do kad se koriste utrici, sa skocicama sam do kraja teudnoce koristila 3x200 mada ipak je to bila vto i twinsi, druga prica. Ljubac za tebe i lepojku. ljubav

Biksi carice, muza jos uvijek necu ubiti, treba mi za sada, za kasnije cu vidjeti. lol! Ljubi onog pametnog zvrka Arsu. srcasti poljupci

Ivanice, sve je to normalno. Samo nek je trudnoca dosadna sve se prezivi ostalo. osmeh srce

Ljubac zene stigla limunada i sendvic  vrijeme za  odmaranje mozga bar 5 minuta good job
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 31 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 17/8/2017, 22:25

Jos par dana se banjamo, pa idemo kucici. Ne ide mi se i dalje :)))
Mada, danas se na plazi uzvrpoljih, stolice one neke zavaljene kaonlezaljke, ne prijaju bas za krsta trudnicka Very Happy Lezaljke sve bile zauzete.
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 31 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 18/8/2017, 14:58

Jao zene danas me ubi mučnina. Čitavu trudnocu nista i sada me unisti. Bas ne mogu da funkcionisem, non stop i podrigujem. Mislim da me sendvic od sinoc unistio. Jao zene koje ste muku sa ovim mucile svaki dan, kapu skidam. Mene od jutros ne popusta ni malo. Samo sam jednu bananu pojela i ne mogu nista drugo i to na silu. Crying or Very sad
Dako prodje, dako, dako..
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 31 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 18/8/2017, 15:05

Popij kiselu vodu draga
Jebem mu misa kud sad!?
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 31 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 18/8/2017, 19:27

Popila, ne pomaze. Ovo je uzasno. Je li moguce da ovo ne prestaje cijeli dan, ma ni na 5 min??? Sve se bojim da nisam zeludac iziritirala sinoc sa sendvicem koji sam pojela. Mozda mi nije prijala mortadela sa maslinama. Necu je vise u zivotu primirisati. Samo muka i podrigivanje da hocu povratiti bilo bi mi lakse nego ne mogu :-(((
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 31 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 18/8/2017, 20:27

A mozes li da gurnes prst I povratis? Ja tako resavam stvari
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 31 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od micam 18/8/2017, 21:03

Blanka draga popi caj od nane.
A mozda je i virus stomacni kod nas vlada hoce i ona da daje tu sliku.
Pozz da te brzo prodje.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 31 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 18/8/2017, 21:10

Ne Baby, probala. Sad sam ubjedjenja da sam pojela nesto ovo ne moze biti ovako intenzivno majku mu. I to cijeli dan. Jel ono neko.pominjao rupurut tablete za mucninu?
Ajde javljajte se vi debelice koje ste muku mucile, sta ste pile sve, sta je pomagalo???
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 31 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od ivanicasale 18/8/2017, 21:46

Joj Blankic ja ti tu nisam od pomoci jer nisam imala tih problema...Nadam se da ce brzo da prodje i da ces sutra vec biti kao nova.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 31 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 18/8/2017, 22:09

Meni neko rece za mucninu 10 badema
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 31 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 18/8/2017, 22:39

Blanka i meni je opet krenula mucnina od pre par nedelja i isto podrigujem po ceo dan,nekad manje,nekad vise,zavisi sta jedem.Moguce da je od mortadele,ali bas ceo dan,ne verujem.Nema leka,bar kod mene,cuti i trpi.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 31 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 18/8/2017, 23:00

E ovako Blankic, sad sam nasla kod mene u svesci...
Kad sam pitala moju dr jel moze ranisan u trudnoci, rekla mi je ne, a moze sledece:
gelusil lak tablete, rupurut ili pepsan gel
To mi je preporucila, nesto od toga, a ti vidi za sta je sta.
Meni nije nista od toga trebalo jer maltene nisam ni imala mucnine, samo male mukice (zbog tezeg varenja necega) koje sam resavala kiselom vodom.
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 31 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 18/8/2017, 23:35

Zene moje, bas me unisti. 'ebem ti sendvič.
Baby kupila sam rupurut i sazvakala jednu pa cu da vidim. Popila sam caj od nane i pojela dva dvopeka. Dako sjutra bude bolje. Imam povremeno i grceve, prduckam da prostite, sad sam jos vise ubjedjena da je sendvič.
Aj dako ova noc bude normalna da mogu malo zaspati.
Inace nisam pila nista od vitamina ni tothemu danas, mislim da bi me to dotuklo, narocito tothema. Samo sto mi je cudance gladno, majka nista nije jela bez bananu i dva dvopeka. Crying or Very sad
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 31 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 19/8/2017, 00:16

Ne brini draga za cudance. Nije on gladan, ima zaliha za njega Very Happy
Ja ti zelim laganu I mirnu noc. Sutra ce vec biti bolje, videces. Ako I prduckas sigurno je od mortadele. Nemoj vise jesti suhomesnato, ako nije neka prsuta ili tako neko cisto meso, meni su to odmah rekli.

Ljubim vas sve tamo osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 31 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu