KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

+41
Bobac
Mimi12
MalaSaJuga
ivanicasale
PalcicaBg
Šašava
Strumfeta78
Hobbes
Eve
Tavita
Sirijus
micam
sanja 73
Zmajuška
BiKsi :)
Sofija Veks
Jerapetra
valika77
Lija
mimi85
mamadabudem
Vuchica
Ancica 87
zsuki75
Niny
Simona
saska1
Anka13
Vanja80
aurora
fight&faith
lolipop
nina :)
SladZana
marina_82
noja
ganedina
kiki5
Deni
dusica78
alisa
45 posters

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 20 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 3/6/2017, 23:30

Ala smo porasli, blago, blago!
Pocinje ti onaj lepsi period trudnoce, uzivaj koliko mozes od one dve lepotice.
I da hemoglobin ide gore! O-ruk!

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 20 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 4/6/2017, 07:40

Blankic bas ste mi slatki,kucica je bas porasla.
Da se hemoglobin digne sto pre.
Ljubim!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 20 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od valika77 4/6/2017, 08:01

Lepa kućica Very Happy
Pa to je to posle mesec dana otp.fortea nije mi poraslo ama baš ništa ostalo na istom bio je 108 ostao na 108 u sredu sam bila na uz nije mi u vezi toga ništa rekla a ja je nisam ni pitala iskreno nisam na to obraćala pažnju više me brinuo taj pritisak što sam imala u donje delu stomaka.
valika77
valika77

Broj poruka : 198
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 19.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 20 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od ivanicasale 4/6/2017, 09:17

Divna si Blanka i prelepa kucica za malo cudance...Lepo se provedite na odmor...Ljubimo drugarice i drugara
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 20 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Tavita 4/6/2017, 14:36

Čudance mora da uživa u ovako divnoj kućici ♡ Mislim da će se krvna slika popraviti na Durmitoru, a još kad počnu šumske jagode i borovnice, ima i preparate da isključiš Very Happy
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 20 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 6/6/2017, 13:06

Drage moje, samo da se javimo sa sjever nase drzavice. Dosli smo sinoc kod babe i djeda, krkamo, spavamo trenutno u parku okruzene vjevericama. Dan je predivan, suncan, a mi smo u debelom hladu.

Sto se tice cudanceta ok smo. Jutros sam imala grceve po lijevoj strani stomaka visoko pa nisko,bas neki ostri bolovi, i prodje za minut. Sad je materica vec blizu pupka i siri se pa je normalno da se rasteze sve. Ja nekako znam da je to sve normalno pa se puno ne sjekiram.
Drugo je sve pod kontrolom, pritisak je ok, bas ga jutros izmjerih 122/69.

Ljubim vas najdraze moje drugarice ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 20 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sirijus 6/6/2017, 13:41

Lep provod Blanki kod babe i dede. Ima da se nauživate na Durmitoru, uživaj i za mene u predivnoj prirodi ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 20 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 6/6/2017, 15:53

Uzivajte Blankic, predivno je tamo :)
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 20 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Jerapetra 6/6/2017, 16:29

Uzivajte! osmeh srce

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 20 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 7/6/2017, 00:27

Super sto ste otputovali da vas malo maze, paze i hrane!
Gledaj i ti da se odmoris koliko mozes!

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 20 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BiKsi :) 7/6/2017, 07:19

Ljubim. Moju lepu trudnicu i drugaricu, cudance se baskari, K2 uzivaju sa babom i dedom, disi vazduh, da skoci taj hgb. Ja sam cula da taj sideral nije dao neke bgzna rezultate, drugarici nije pomogao, a dr joj rekla kako su istrazivanja pokazala da je slabo kome pomogao, s obzirom da ima bas jaku cenu. Nadam se da ces tu statistiku popraviti.

Ljubim
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 20 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 7/6/2017, 13:08

Drugari nauzivajte se tamo i za nas.
Sto se bolova tice i ja verujem da je sve to normalno,i mene je juce s leve strane nisko zigalo i kontam da je od rastezanja ligamenata.
Ljubimo vas puno!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 20 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od MalaSaJuga 9/6/2017, 14:26

Blankic,;lepotice, pupu. divan stomacic.
Divne su vam slicice sa krstenja....Ljubi nam slatkice i uzivajte srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 20 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 10/6/2017, 06:01

Dje ste djevojke? Sto cinite? ljubav
A ta momcina?

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 20 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 10/6/2017, 13:47

Zene moje hvala hvala.Mi uzivamo, krkamo svakakve vocke i povrcke, mesa i raznih babinih djakonija. Setamo, bas nam super. Sad sam se zakacila na wi fi nekog lokala.jer sam.potrosila sav mobilni internet uhvatila sam roming prije par dana i trt. Zato se ne javljam da znate ali mislim na vas cesto. Svi smo odlicno, i skocice i cudance.
Ljubimoooo vas
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 20 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 11/6/2017, 00:02

Ovde sam vam javila da idem, ovde cu javiti i da je ovaj put uspelo!!!
Znala sam da ce mi uspeh doneti dnevnik moje sestre Kutanjske i da ce mi, pored ostalog, i ona doneti srecu.

Bez namere da joj uzimam primat na dnevniku, necu vise ovde pisati, osim sada.

POGLEDAJTE POTPIIIIIIIIIIIIIIISSSSSSSSSSSSSSSSSS!!!!!!!!!!! sreca sreca sreca

Zene volim vas puno puno puno i nema odustajanja nikad, nikad, nikad!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 20 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od sanja 73 11/6/2017, 00:29

BabyBear čestitam srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca as ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 20 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 11/6/2017, 01:17

Neka, samo uzivajte!!!

Jao Baby, na mobilnom se ne vide potpisi, ali kontam da ima alfa-beta i sve ostalo ♡ Jes!
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 20 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 11/6/2017, 07:52

BB draaagaaaa! Od 20. maja razmisljam kad ces je javiti. Vidim da si ovog puta izabrala drugaciji pristup i nisam htela da te uznemiravam. Hvala dragim Bogu na ovoj beti!
Jooooj koliko sam srecna!!!! x  x  x

P.S. Nece Blanka zameriti na ovom "zacinu" u njenim dnevniku, sigurna sam.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 20 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od sanja 73 11/6/2017, 08:00

Blanka baka i deka uživaju sa unučicama mogu misliti kako je lepo i veselo, d d
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 20 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od nina :) 11/6/2017, 08:18

bb cim sam videla na terminima tvoj potpis odma sam pomislila da si trudna.zelim ti od sveg srca da trudnoca prodje skolska.sinoc sam bas mislila na tebe i tela ti pp poslati jer sam videla da za setembar jedni traze orkestar koji svira pop-rok i ostalo ali najvise pop -rok,i sve ocu necu.ako si zainteresovana pusti poruku na fb ili ovde ta ti posaljem da vidis da li ti termin odgovara
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 20 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Jerapetra 11/6/2017, 09:25

BB, presrecna sam!Bravo!!!!! b b b b vv vv vv vv vv beta beta beta zagrljaj

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 20 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BiKsi :) 11/6/2017, 10:55

LJubim lepotice i cudance!

A BB zacinila jos sladji dnevnik da bude!

Volim vas cure! osmeh srce smajli angel smajli angel srca srca srca srca srca srca
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 20 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 12/6/2017, 12:34

Babyyyy, kad si me nazvala uljepsala si mi dan skroz na skroz. Bas ne znam da me je iko tako obradovao u skorije vrijeme. Jos mi je draze sto je sve pocelo sa mojim dnevnikom i sto si radosnu vijest podjelila na ovim mojim stranama. Puno te volimo i mislimo ba tebe, i da sve bude skolski do kraja.
❤❤❤❤❤❤💙💙💙💙💙💙👶👶👶👶👶😍😍😍😍😍😃😃😃😃😃😃🍀🍀🍀🍀🍀💋💋💋💋💋💋💋💋
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 20 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 12/6/2017, 13:04

Drage moje, kao sto rekoh nemam neta i mogu vam reci da mi prija, jedino mi malo nedostaje Kutak i viber a ostalo ne.

Trenutno sam sama, pijem kafu i jedem krempitu u jednom etno restoranu. Nakacih se na net da vidim desavanja. Skocice su sa tatom i babom.
Deda nam je u bolnici, ceka operaciju i nadamo se da ce sve proteci u najboljem redu.

Čudance je dobro, poceo je zestoko da udara i šutira,naročito uveče,nadam se da nece biti nicna ptica i da ce spavati duze za razliku od sestrica.
Sideral forte me ubi,bas zatvara stolicu, razmisljam da se vratim na staru dobru tothemu koja mi je bas pomogla i od nje nisam imala nikakve nus pojave. Procitah jos neka iskustva da bas i nije puno pomogla, tako da Biksi u pravu si.
Stomak raste, sise rastu, jao majko moja za mene nema normalnog brusa bez oni babeći. Nekako su otrzale mnogo, sve me stize i sve mi smeta. Samo jedne pantalone nosim i starke, jedino mi to prija.
Uglavnom, sve nekako pupi i raste i samo neka pupi i raste.
Volimo vas i mislimo na vas iako se ne javljamo 💙💙💙💙💙💙💙😍😍😍😍😍😍😍💞💞💞💞💞💞
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 20 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu