KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Januar - neka bude dobar početak

+20
lolipop
BabyBear
sanja 73
JAmajka
Sirijus
Ancica 87
Zmajuška
mimi85
Blanka
MalaSaJuga
Niny
saska1
mamadabudem
marina_82
medolino
Sofija Veks
Simona
BiKsi :)
HappyGirl
nina :)
24 posters

Strana 4 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 4 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od MalaSaJuga 19/1/2017, 15:13

Cao tete, da vam se ispun sve zelje. A ja da budem zdrav i jak decak... osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 4 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od HappyGirl 19/1/2017, 16:58

Ja u ponoć uvek prvo čestitam rođendan mom mužu i zaboravim da pomislim želju za mene Very Happy
Blankić, hvala Very Happy volim i ja tebe osmeh srce

Jao a ovaj mališa je pravi sladiša smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce srca1 srca1 srca1 srca1 srca1
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 4 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od mimi85 25/1/2017, 11:47

Cure drage pa gde ste? Toliko vam je hladno da ne izlazite ni na Kutak  lol!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 4 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od Zmajuška 25/1/2017, 12:46

Mimi, toliko je hladno da ja izlazim samo po potrebi, ne idem čak ni na pijacu a to baš volim.
ZIMA3
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 4 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od MalaSaJuga 26/1/2017, 14:11

Cao drage moje. samo da vam mahnem. sedimo kod kuce i grejemo se lol!
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 4 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od Sirijus 26/1/2017, 15:32

Ćao društvo osmeh srce
Toliko je hladno da sam ja juče bila u 3/4 rukavima a u Feronu ušetala bez jakne lol! doduše iz kola.
Još nisam stavila kapu tako da kod mene nije kritična hladnoća. Skroz je ok lol!
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 4 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od BiKsi :) 26/1/2017, 20:48

I meni prija hladnoca. Mada sam se neki dan na Zlatiboru smrzla, bila na nekom seminaru, pa na pauzi, nisam obula hulahopke, a bilo je bas ledeno, dugo napolju, noge mi se zaledile.

Arsa mi je na inhalacijama, ne ide u vrtic, ja u zavrsnom racunu, ne znam gde udaram. A vi kako te?
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 4 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od alisa 27/1/2017, 11:02

Ko slucajno jos uvek nije video KUTANJSKA SOLJA  Very Happy
https://kutak.forumotion.com/t3187-kutanjska-solja#574420
osmeh srce
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 4 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od Simona 27/1/2017, 11:39

BiKsi :) ::I meni prija hladnoca. Mada sam se neki dan na Zlatiboru smrzla, bila na nekom seminaru, pa na pauzi, nisam obula hulahopke, a bilo je bas ledeno, dugo napolju, noge mi se zaledile.

Arsa mi je na inhalacijama, ne ide u vrtic, ja u zavrsnom racunu, ne znam gde udaram.  A vi kako te?

O kuku nama... a mi se baš spremamo da dodjemo tamo Very Happy

Nadam se da ćete brzo ozdraviti osmeh srce

Kod nas sam ja bolesna bila, evo već je malo bolje, bitno da nije Viktor. I rešismo se škole za izvesno vreme, milina... lol!

Super za šolje, baš su lepe a i akcija dobro osmišljena srca

Pozdravi za Kutanjke d
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 4 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od lolipop 27/1/2017, 23:29

Veče ženice, kako ste mi?

Ni mi nismo prošli bez virusa, doduše u totalnom defektu smo bili još od decembra, prvo sam odradila tu laparoskopiju ž.kese (sad bar mogu lijepo da klopam), a onda smo redali viruse jedan za drugim, prvo stomačni, pa nekakav sa temperaturom preko 39 od tri dana, pa je Danica za tim virusom dobila odmah i slijedeći sve sdok nije došla do urtikarije koja je izbijala pet dana, i tako završismo dva dana na kortikosteroidima. Znam da nisu dobri, ali su nju u ovom trenutku oporavili, a baš je bila zaglavila debelih 20 dana, i sve jedno za drugim.
sada smo hvala Bogu svi dobro.

ljubimo vas osmeh srce
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 4 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od BiKsi :) 27/1/2017, 23:52

Loli, samo nek ste ozdravili. LJubim oke Danine. Pozdravi nam Debelog!

Za vikend donela s posla da radim nesto. A sad caooooo!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 4 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od BiKsi :) 29/1/2017, 09:07

Pre sat ustali, muz dosao iz nocne pa legao. Doruckovali A i ja. On gleda crtace, ja pijem kaficu uz Kutak.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 4 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od Ancica 87 29/1/2017, 18:23

Da vidim da li ste mi dobro i zdravo????
Sve vas pozdravljamo....

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 4 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od mimi85 29/1/2017, 20:44

Frankenstajn torta napravljena, kuca manje-vise sredjena, sutra kad omatorim cu valjda imati vise elana da pozavrsavam sve do gostiju.... Spremna da kazem zbogom 31-oj godini zivota i da uletim u novo razdoblje svog zivota lol!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 4 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od BiKsi :) 29/1/2017, 22:42

Hahahha, Mimi, al ga opisa, ajd nej ej sa srecom u novom poglavlju! Pa nek je i od 32. godine novo! Slatko me nasmeja. A da ti sve bude slatko u ovom novom poglavlju!

I Bakonji mom milom je sutra rodjus! Eh sto nisam blize, da skoknem na te torte sto su spremljene!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 4 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od alisa 30/1/2017, 05:45

Mimi SRECAN RODJENDAN i da sledeci docekate u prosirenom sastavu osmeh srce
A kakva ti je ta frankenstajn torta ? Davaj recept da vidimo mi valjali to nesto lol!
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 4 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od Simona 30/1/2017, 07:41

Mimi,
ja se sad zapanjih kad videh koliko si ti mlada lol! Pišu godine ali valjda nisam obraćala pažnju dok nisi spomenula rodjendan...

Srećan rodjendan srca srca srca

I ja se pridružujem željama da za sledeći rodjendan budeš i mlada mama b d b

Srećan rodjendan Bak takodje... želja ista - da za sledeći rodjendan bude mlada mama d b d
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 4 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od mimi85 30/1/2017, 08:10

Hvala cure drage!!!!! Torta je Frankenstajn jer sam htela da pravim nesto, pa sam odustala, jer otkud znam kako ce ljidi reagovati na carrot cake... Onda sam se skenjala s oprostenjem, listala recepte i sedela ko panj jedno dva sata. Muz me za to vreme ubedjivao da skokne da kupi tortu da se ja ne zivciram...a ja tvrdoglava mazga ne dam... I tako nadjem neki recept, napravim koru, skontam da su mi filovi zapravo dosadni i resim da ja to menjam...i tako dobijem neke ideje i sklepam dva fila... Jedinstvena i neponovljiva torta(sva je na mene:lol!:) bez recepta jer se dvaput setiti necu sta sam radila ahahahahaha

Odlicno sam raspolozena i spremna za ovu fabuloznu godinu! 

Baaaaak!!!! Srecan rodjendan mila!!!!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 4 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od Ema78 30/1/2017, 10:14

Hej drustvo, secate se mene?
Samo da vam mahnem i posaljem milion poljubaca !!!
Petar i ja smo dobro, sve je doslo na svoje, polako izlazimo iz jednog vrlo loseg perioda.

Odoh malo da skitam po forumu, da vidim sta se desava!
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 4 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od Zmajuška 30/1/2017, 10:53

Mimi, srećan jedinstven i neponovljivi 32.rođendančić i neka ti se ispuni želja najveća!!! ff ff ff srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci

Bak, srećan rođendan uz najlepšu želju!!!
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 4 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od BiKsi :) 30/1/2017, 15:25

Kiss za sve!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 4 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od dusica78 30/1/2017, 15:45

Mimi, srećan rođendan! love
dusica78
dusica78

Broj poruka : 276
Godina : 45
Datum upisa : 27.09.2015

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 4 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od MalaSaJuga 30/1/2017, 16:25

Mimi srecan rodjendan. znas vec sta ti zelim osmeh srce family
Ema  zagrljaj
Pozdrav za sve
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 4 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od alisa 30/1/2017, 17:40

mimi85 ::Hvala cure drage!!!!! Torta je Frankenstajn jer sam htela da pravim nesto, pa sam odustala, jer otkud znam kako ce ljidi reagovati na carrot cake... Onda sam se skenjala s oprostenjem, listala recepte i sedela ko panj jedno dva sata. Muz me za to vreme ubedjivao da skokne da kupi tortu da se ja ne zivciram...a ja tvrdoglava mazga ne dam... I tako nadjem neki recept, napravim koru, skontam da su mi filovi zapravo dosadni i resim da ja to menjam...i tako dobijem neke ideje i sklepam dva fila... Jedinstvena i neponovljiva torta(sva je na mene:lol!:) bez recepta jer se dvaput setiti necu sta sam radila ahahahahaha

Odlicno sam raspolozena i spremna za ovu fabuloznu godinu! 

Baaaaak!!!! Srecan rodjendan mila!!!!

a pa neces se tako lako izvuci lol!
molim poprecni presek i
koja 2 fila ( otprilike, ne mora tacan recept, cisto da imamo neku ideju kakvog je to ukusa lol! )
i kore nemoj da zaboravis Laughing obican patispanj ili? lol!
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 4 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od Jerapetra 30/1/2017, 17:49

Mimi, srećan rođendan! ff Biće to, kako si i napisala, jedna fabulozna godina! d
Bak, srećan rođendan! ff

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 4 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu