KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Januar - neka bude dobar početak

+20
lolipop
BabyBear
sanja 73
JAmajka
Sirijus
Ancica 87
Zmajuška
mimi85
Blanka
MalaSaJuga
Niny
saska1
mamadabudem
marina_82
medolino
Sofija Veks
Simona
BiKsi :)
HappyGirl
nina :)
24 posters

Strana 2 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 2 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od Simona 8/1/2017, 09:01

HappyGirl ::Dragi članovi, došao je i taj trenutak da vas obavestim da ovog trenutka počinje moj odlazak u penziju i moram da kažem zasluženu :) Oni koji će nastaviti da brinu o Kutku ste svi vi i naravno neki koji će malo više brinuti o nekim stvarčicama. Moje mesto su hvala Bogu zauzele bolje od mene u svakom smislu i to je za mene velika radost, naše Biksi, Alisa, BabyBear,Sirijus, Simona, Mali Pariz... za sada. Svaka od njih će se baviti svim delovima i posebnim podforumima kao i fb grupom, stranom.... Ja ću biti tu još neko vreme da pripomognem dok se ne završe još neki projekti Kutka i dok malo cure ne uđu u štos i baviću se sajtom :) Eto, sad znate kome da se obratite ako treba pomoć. Sa srećom i blagosloven rad cure a meni srećan odlazak u peMziju :)

Neeee... Ne možemo bez tebe pa se nadam da će taj period odlaska u penziju da se malo produži Very Happy

Srećno i blagosloveno i tebi Happy što god da radiš osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 2 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od mimi85 8/1/2017, 09:30

Happy kad ti dosadi peMzija a ti nam se vrati :-)
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 2 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od Zmajuška 8/1/2017, 14:21

Happy, odlazak u peMziju je svakako zaslužen, ali mi bez tebe ne možemo na ovim stranama! sunny
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 2 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od Ancica 87 9/1/2017, 14:48

Mimi.... dobro si pobegla dok je ovde -20 :)
Happy.... sad mozes na one popuste za penzionere :)
Eto sve sam vam napisala na fb....cestitke zelje i pozdrave... mi smo kuci na go zbog toga sto je nestasko polomio ruku... ne odvaja se od mene i mnogo je neurozan...
Jos jednom vam svima zelimo sve najbolje...

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 2 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od nina :) 9/1/2017, 18:37

cure koje imaju fb i raspoloyene su da lajkuju sliku da lajkuju moju jelku jer ucestvujem u nagradnoj igri.hvala unapred na svakom lajku
https://www.facebook.com/persu.marketi/photos/a.1114888368627640.1073741908.376559729127178/1114888881960922/?type=3&theater
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 2 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od Simona 9/1/2017, 19:04

Nina,
lajkovala sam... da pobediš! :)
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 2 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od Sirijus 9/1/2017, 19:18

Lajkovano Very Happy Nina. Zelim ti pobedu!
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 2 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od nina :) 9/1/2017, 19:38

hvala drage,znam da necu pobediti ali makar da pokusamo
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 2 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od Blanka 10/1/2017, 13:08

Lajkovala i ja Ninočka.
Ima li zime zeMske???? lol!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 2 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od HappyGirl 10/1/2017, 17:50

Hvala cure! osmeh srce
Ima zime i to dobre Very Happy Ali nije zima lav lol!
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 2 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od nina :) 10/1/2017, 20:00

kod nas opet pada sneg a islo je na -20
hvala cure na lajku
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 2 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od HappyGirl 12/1/2017, 09:37

Zima šiba a ovde sve mrtvo lol! Izgleda svi otišli u penziju sem mene Laughing lol!
Nema šta prava zima jelen
Inače, upoznah devojku moje najstarije zvezde a posle mi po prvi put dođe i u kuću. Kako vreme letiiiiiii osmeh srce
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 2 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od mimi85 12/1/2017, 09:45

Evo me, vratila sam se.... Malo falilo da zagrebem nazad u avion kad sam osetila zimsku caroliju
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 2 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od Simona 12/1/2017, 10:14

Hehe eto znaka da ne smeš u penziju Happy osmeh srce Čestitam za devojku. Ja baš maločas lajkovala sliku... Kod nas su devojke za sada nezvanične, Viktor ne priznaje da je neka devojka nego drugarica, eventualno najbolja drugarica... I neka je tako sa osam godina, ima vremena Wink  

Nina,
kad kreću deca kod vas u školu? Kod nas krenula...

Mimi,
slike su ti bile divne a verujem da je tako i bilo... Napiši nam ponešto kad stigneš :)

Snežni zagrljaj za Kutanjke d
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 2 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od mimi85 12/1/2017, 11:45

Malo da se oporavim od zime pa ce stici utisci :-)
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 2 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od nina :) 12/1/2017, 15:08

simona nasi su na raspustu do 16.bili 3 nedelje kuci sto se njih tice oni bi odavno vec da idu u skolu jer su se uzelili.mi necemo imati u februaru raspust ko sto vi imate i nama su ocene odavno zakljucene,tako da krecemo izpocetka sa ocenamja,zadovojna sam kako su prosli jer sam mislila da ce miki biti jos gori zbog uciteljice,smanjilaq mu je 2 ocene iz matematike i svet oko nas zakljucila namerno dvojke a znam sta je sve od ocena donosio kuci.cak sam se iznenadila sto je ostale ocene dobio normalne jer znam da se sad inati sa mnom.jedna ocena mu falila za vrlodobar a mariji jedna za odlican ,nadam se da ce biti na kraju godine vrlodobri i odlicni jer koliko znaju oboje bi mogli biti odlicni a miki dosad uvek 4.00 prolazio
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 2 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od mimi85 12/1/2017, 15:30

Tolika se halabuka sad digla oko skole da to nije normalno! Simona,meni je divno sto je vasa uciteljica vodila decu na sankanje, ne razumem roditelje koji se bune oko toga. Sto se tice zime, problem je u malim skolama gde opstina ne izdvaja dovoljno para za grejanje. Zao mi dece da smrznuta sede u jaknama, zao mi i mene sto se i ja smrzavam.
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 2 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od Simona 12/1/2017, 16:02

Nina,
čestitke dečici srca Miki je zaista imao velikih problema u školi pa što kažeš dobro je... Kod nas tek sledi kraj polugodišta i plašim se da ove nedelje nema kontrolnih ali zato će sledeće dan za danom.... No šta da radimo, kako nam bude... I ja smatram da je važno da uči Viktor, da stekne radne navike a ocene će doći... Isto kao što kažeš za Mikija i on je imao otpore razne pa uspeh za sada nije kako bi mogao biti. No pomalo se vidi tu napredak a ja se nadam da će se tek videti... Mi ćemo imati taj još jedan raspust pa tek onda u nove pobede Very Happy

Mimi,
i ja volim kad ih vode na sankanje i u prirodu a kod nas je to često... Viktor uživa u tome. Mislim da to i školu čini zanimljivijim mestom. A i kad deca imaju neku fizičku aktivnost lakše će posle i da uče a ne da samo sede u učionicama. Ali eto nikad se ne može svima ugoditi... Strašno naročito po ovakvom vremenu da nema grejanja u školi, nadam se da su produžili raspust kod vas jer je data ta mogućnost.
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 2 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od nina :) 12/1/2017, 16:05

simona koliko sam svatila viktor im ormaric u skoli da bi ostavio stvari .to kod nas nema i deca nemaju sta da presvuku tamo,cak i svaki dan sve knjige nose za taj dan sto imaju
nasa bi deca jako volela da ih uciteljice izvedu napolje a ne da su po ceo dan u ucionici.cim je vreme losije oni tu ostaju i za vreme odmora a da nepricam kad imaju fizicko da taj cas provedu u ucionici i da crtaju sta oce ili im uciteljica donese slike iskopirane pa da boje samo,a to nije samo zimi nego preko cele godine,miki kad dodje i kaze da su imali fizicko iznenadim se jako znaci za 3 g da li su imali 30 casova fizickog da i za to ne preteram jer ako su nemirna nema fizickog u 2 i 3 razredu a u prvom su koristili za vezbanje matematike ili srpskog
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 2 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od nina :) 12/1/2017, 16:09

miki dobija sve ocene nemogu da kazem da nema kojeg keca ali ima i dosta 3 i 4 a i 5 kako zagreje stolicu ali ona mu izgleda samo 2 i 1 racunala da ima jer vidim kontrolne sta donesu kuci a opet nisam od onih roditelja koji ce ici da mole za ocene na kraju godine i da joj se uvlacim da nekazem gde,jer znam dece koja su jako losija od njega i nakraju bolje prosla a naravno roditelji ulizice,imamo blizance u razredu jedan skroz odlican a drugi jedva 3 proso prosle godine i uvek dobije 1-2 sad a miki mi reko da je sad zavrsio odlicno ,jer mama ima radnju i svaki put pokloni po pilence jedno za bolju ocenu,to ceo razred zna jer se zena svaki put zali kakao to da ovaj toliko zaostaje u svemu za drugim
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 2 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od Simona 12/1/2017, 17:04

Nina,
baš bezveze da je kod vas tako. Kako sam shvatila vi imate lepu prirodu i šteta da se kod vas to ne koristi. Ja sam zadovoljna kako je to kod nas organizovano, ima i dosta tih aktivnosti napolju a i kulturnih sadržaja gde deca ili učestvuju ili ih vode... To malo kažem ublaži svu tu težinu školskih programa...

Strašno da se deca suočavaju već otpočetka sa takvim nepravdama. I kao da su samo ocene važne, valjda ima nešto i u znanju koje treba da ponesu Wink Šta znam, i mi se suočavamo sa raznim situacijama, pisala sam u mom dnevniku a mogla bih i celu knjigu Very Happy Nekako kao da roditeljstvo postane komplikovanije daleko sa školom... Ne samo zbog naše dece nego i zbog druge, pa odnosi sa drugim roditeljima, pa sa nastavnicima... Ali mi drugarice koje imaju decu u starijim razredima kažu da to tek nije ništa naspram onog što nas čeka naročito od petog na dalje... Tako da gledam da ne kukam mnogo, biće vremena Very Happy
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 2 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od nina :) 12/1/2017, 17:30

pratim te za obrazovanje i vidim da viktor svuda ide a znam i jednom malog koji je isop sa mikijem u 1 razred i preselio se u beograd znaci 2 g i on prica gde je sve bio,muzeje,biblioteke......a ovi nasi jedino do crkve sto odu nekad sa verouciteljima i imaju 1 ili 2 puta u drugom polugodistu da idu po mestu da setaju i obilaze sportske terene ili na izletiste i to traje samo sat dva,ove godine su bili jednom u zrenjeninu u pozoristu i nadam se da ce opet biti u drugom polugodistu dali zrenjenin ili novi sad pozoriste ili bioskop,nemaju eskurzije zadnjih 5-6 g u skoli znaci niko neide,jedino kad je sajam knjiga tad idu deca od 5-8 razreda ko oce i to je sva aktivnost u van skole ,sad sam se setila da jednom ili 2 puta godisnje prosetaju do gradske biblioteke da vide neku izlozbu i to je sve
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 2 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od HappyGirl 12/1/2017, 18:30

Sve bi to bilo drugačije da oni koji su u selima ili prigradskim naseljima imaju organizovan prevoz.U gradu je mnogo lakše. Ja vodim školsku decu svugde i verujte ospe dobijem od stresa jer moram sa njima da menjam po nekoliko prevoza i guramo se sa drugim ljudima i non stop prebrojavam, pa mi onda neko dete povraća, pa ovo ono...Ali kad škola ima svoj autobus ili kada ima organizovan prevoz sve je to pesma i naravno kad bi još to bilo i plaćeno sve bi bilo mnogo bolje i lepše. Ovako svaki put imam stres kad god ih negde vodim a sve za dž. Ode mi ceo dan koji nije plaćen i plus uvek posle odemo u mek ili nešto slično, ta deca koja nisu iz gradova su željna svega toga, i uvek neka deca nemaju novac a neka imaju pa i to platim. Nije mi uopšte žao, da jeste ne bih ih vodila ali želim da kažem da je mnogo teža za decu i zaposlene koji su van grada. I mnogo njih neće takve obaveze jer imaju svoju decu i porodicu.

Simona, polako ima vremena za devojke, posle ćeš da kukaš od muke i savetujući a neće da slušaju lol! Veruj mi ona čuvena mala deca mala briga velika deca velika briga je apsolutnaistina. Rolling Eyes Sad prič o ljubavi i trudnoći lol! Pazite šta radite još škole niste završili a i ona je maloletna Rolling Eyes lol!

Mima, šta vam je trebalo da se vrćete. Cccc blesavih ljudi lol!
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 2 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od mimi85 13/1/2017, 08:05

I ja se pitam sta mi je trebalo da se vratim!!!! Proklijao mi kokos!!!! Sledeci put uzimam otvorenu povratnu kartu  lol!
Pozdrav ispod jorgan planine  lol!

Simona mi krecemo takodje u ponedeljak u skolu,ali znam da generalno imamo problem sa grejanjem pa znam sta nas ceka.
Kao sto Happy rece u malim sredinama je jako tesko organizovati da decu negde odvedes-mora da se unajmi autobus, da se plate ulaznice i ispod 1000dinara ne moze da izadje. A pritom vecini roditelja je MNOGO da izdvoje 600 dinara mesecno za uzinu-jer para nemaju. Onda jedino da mi nastavnici lepo istresemo svoje dzepove i platimo deci sve i plus im damo i dzeparac... Priznaćete nije bas verovatna ni ta opcija. 
Evo, da ispricam jos nesto, iz jedne nase podrucne skole deca su dobila na poklon od fondacije Novaka Djokovica da idu na ekskurziju 7dana (svi obroci naravno), komplet sva deca od 1-4 razreda. Roditelji su se bunili,pljuvali po fondaciji, da je to malo, da bolje da je fondacija dala pare za ne znam ni ja sta.... Umesto da se raduju, oni gundjaju. 

Sto se tice nazovi "kolega" koji uzimaju mito kog god oblika on bio(hrana,novac,usluge), oni su bruka i sramota za prosvetu i resila bih se te bagre po kratkom postupku!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 2 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od JAmajka 13/1/2017, 12:01

Srećna 2017,godina,neka vam se ostvare sve želje!
Mi nismo uživali u moru i suncanom vremenu,kao Mimi,već se "smrzavali"na Kopu ZIMA3 ZIMA2 ZIMA6...,bilo nam je diiiivno.Sad je počela škola i obaveze,ponovo se vraćamo u svakodnevnicu.
Grip nas je zaobišao ove zime,bilo je malo šmrckanja,ali sve je prošlo.Deca ovih dana uživaju u snegu,sankanju,klizanju,zacrvene im se obraščići i nosići,ali neće u kuću.Ja sneg volim samo na planini,ali ko me pita.
Čitam kako deca u manjim sredinama nemaju skoro nikakvih aktivnosti,mimo škole,baš tužno.Naša škola je super organizovana i dečica svugde idu.Opština često pokriva troškove prevoza po gradu,to je olakšanje za roditelje.Bilo bi lepo da je svugde tako.
Happy odlazi u penziju,zasluženo.Nastupaju neke  druge obaveze,tinejdžerske...srećno!
Devojke,sve vas puuno pozdravljam,pisaću čim nađem malo slobodnog vremena.
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 2 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu