KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+59
Hugolina
zsuki75
Smrdica
Dreamerka
MalaSaJuga
masato
nina :)
anapetrovic
Mika
branka86
Lola021
bebana81
kornjaca
Gorocvjet
Pikseta
HappyGirl
SannI-AlL
Padobranka
Vanilla
Dora1
Mia-ns
mirjanamirjana1986
Blanka
ne gubim nadu
bebko
Bobaue
Mimi12
winni
PalcicaBg
Ancica 87
lela1984
sanja369
Arwen
tiramisu
bak
enap
OKacica
Amna84
jelena.kuburic
mimi85
BabyBear
sanja 73
Zmajuška
ivanicasale
Tebi
Tavita
alisa
mamadabudem
zumbulcic
bobica83
saska1
dusica78
Sirijus
Jerapetra
marina_82
libra35
Vanja80
daduska
BiKsi :)
63 posters

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 16/9/2016, 19:30

marina_82 ::Ivanicasale...zao mi je..verujem da ce se situacija popraviti. Znam da si tuzna...samo nemojte ocajavati i ne dajte se. Slazem se da ponovite nalaz...

Setih se necega sto su mi rekli doktori na komisiji...kazu da od nedavno o trosku fonda moze da se uradi biopsija testisa na Betaniji (verovatno moze jos negde) u slucaju kada u ejakulatu ne pronadju ni jedan spermatozoid. Ako u uzorku pronadju nesto, zamrzavaju i cuvaju do vantelesne. Ne znam koliko taj zahvat kosta po privatnim klinikama ali svakako mi je bilo drago kada sam cula da je drzava spremna da snosi troskove. Dovoljno je uput od lekara opste prakse (ili mozda urologa...nisam sigurna) overiti na prvostepenoj komisiji pa pravac Novi Sad. Tako mi rekose, posto sam se raspitivala za neke prijatelje koji su izgubili svaku nadu i poceli odustajati. Mozda ce nekom ova informacija koristiti...

Znam da je moguca biopsija u najgorem slucaju,samo se nadam da ce ipak imati bar toliko da prodjemo komisiju...
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 16/9/2016, 19:32

enap ::ako ste bili u Nis i bio dr Marin Basic ,on je i nas odbio i mnoge dr parove a posle 5 dana smo ponovili u privatnoj klinici cak smo i zamrzli spermu od straha....

Da u Nisu smo bili i Marin je radeo spermogram.On nam je radeo i do sada pa nije bilo problema.MM danas dao krv za hormone pa u sredu pravac urolog.Inace danas je poceo sa proxsidom pa videcemo sta ce biti.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marina_82 16/9/2016, 20:11

Ivanicasale drago mi je da odmah krecete sa resavanjem problema... samo napred! Verujem da ce se nalaz uskoro popraviti, ma mora da se popravi zagrljaj
marina_82
marina_82

Broj poruka : 596
Godina : 42
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jerapetra 16/9/2016, 20:25

Ivanicasale, bravo, vi odmah reagujete i već ste na putu da se sve popravi zagrljaj

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 16/9/2016, 20:55

Hvala vam drage moje na podrsci,ja se stvarno trudim sa mm da to dovedemo u red.Jer nema puno vremena da cekamo.


Zumbulcicu cestitam ti na trudnoci...Da bude skolska i veoma dosadna napred scuro napred scuro napred scuro napred scuro napred scuro napred scuro napred scuro napred scuro srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zumbulcic 17/9/2016, 15:08

Evo da prijavim i ovdje, moja beta sa 540 za dva dana skoci na 1321 igra navijacica

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jerapetra 17/9/2016, 20:30

Bravo, Zumbule, divno je videti kako lepo raste! likeit likeit igracice igracice

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 17/9/2016, 20:38

Bravo Zumbulcicu!
Mozda su to i blizanci, ne bi me cudilo likeit likeit
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daduska 17/9/2016, 20:48

Bravo zumbulcicu!!! Sada uzivaj!  ljubav
daduska
daduska

Broj poruka : 163
Godina : 41
Location : Gradiska
Datum upisa : 14.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 17/9/2016, 21:09

zumbulcicu,svaka cast!
ivanicasale,vec znas da sam uz tebe.
Svima ostalima puno srece u daljim koracima.
Ljubi vas vaša lela!
Mislim na vas i potajno navijam i dalje.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ancica 87 17/9/2016, 21:56

Ivanice draga samo napred... Bice koji mora biti...
Zumbulicu,svaka cast,divna cifra!!!
Koracaljke,samo napred!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zumbulcic 18/9/2016, 09:57

BabyBear ::Bravo Zumbulcicu!
Mozda su to i blizanci, ne bi me cudilo likeit likeit
Bas me nasmija BabyBear blizanci Laughing Ko zna, mozda je sta i prirodno, bili smo u poslu oko ovulacije i sve do transfera jedne blaste. Znat cemo sve u petak.

Hvala vam svima na cestitkama osmeh srce

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 18/9/2016, 11:25

Ivanice bas mi je zao sto su vas odbili.Probajte alternativnu medicinu,cuda se desavaju,a ja drzim palceve da nam javis lepe vesti uskoro.

Koracalje sve vas :-*
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od winni 18/9/2016, 12:26

zumbulcicu bravo divna beta sve cestitke od nas likeit likeit likeit
winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 18/9/2016, 17:58

Hvala vam drage moje.
E sad jedno pitanje:Sta mislite da li da idemo kod nekog urologa?Moj muz ima prosirenu venu,i ovi nasi su rekli da nema potrebe da se operise.E a meni se sad ta vena vrti po glavi,da nije zbog nje losiji spermogram?Koga biste mi vi preporucile i gde radi?
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 18/9/2016, 18:00

sanja369 ::Ivanicasale, ne vredi reci da se ne nervirate, ali sve se to prezivi. Vazno je da idete samo napred i na kraju ce sve biti ok. Nama proxid nije posebno pomogao, ali jeste neka smesa od meda i raznog zrnevlja... i da, pili smo i neko homeopatsko sredstvo, ne znam ni sta je ali su nam nakon tiga svi rez bili dobri:-).

Kako se zove to sredstvo?
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanja369 18/9/2016, 18:45

Ivanicasale mislim da se zove Orlov dar. Iz Sapca su. Sta je unutra ne znam, meni je bilo gadno ali suprugu nije. Nakon toga njemu spermogram super a i meni se popravio hormonski status. Mogu da me pljuju za to sto ne znam sta je ali mi bismo svasta pojeli i popili samo da radi posao:-). E sad, to sam ja videla u nekim trac novinama da li je "Star" ili "Svet" nisam sigurna.

sanja369

Broj poruka : 93
Datum upisa : 15.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanja369 18/9/2016, 18:47

Ili iz Loznice... kontakt tel . 0621270580 , 0644004164. Zena se zove Ankica Subic

sanja369

Broj poruka : 93
Datum upisa : 15.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tebi 18/9/2016, 21:38

Ivanice mi smo isli kod Vinke Vukotic.Ja kad nju pomenem, prvo ustanem! Pomogla nam je da nemam reci.Ona radi privatno u Bg, ordinacija TTC.Nadam se da vam to nije predaleko.
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mimi12 18/9/2016, 22:54

Tebi ::Ivanice mi smo isli kod Vinke Vukotic.Ja kad nju pomenem, prvo ustanem! Pomogla nam je da nemam reci.Ona radi privatno u Bg, ordinacija TTC.Nadam se da vam to nije predaleko.

Mi nismo imali problem sa spermogramom, ali sam cula za dr Vinku i znam jos neke parove da su tamo isli i bili zadovoljni. Probajte, Ivanice, bar na konsultacije kod nje. Znam da niste iz Bg...

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bobaue 18/9/2016, 23:21

Jel mogu da vas zamolim da mi  posaljete na pp ako imate brojeve telefona za neki pristojan stancic koji pri tom nije papreno skup u blizini Ferone ? Ja za sad pijem estrogen 2x1 i cekam da dobijem pa ako uz i progesteron budu ok krecem da se bockam. Za pocetak sema za prvih 5 dana po 3 Menopura dnevno .

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bobica83 19/9/2016, 08:45

Da se upisem i ovde. Juce uradjen transfer dve morule i jedna pocetna blastocista. I sad cekamo betuuuuuu
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marina_82 19/9/2016, 10:08

Bobice83, Ierapetra...jako navijam za vase bete! igracice igracice igraciceigracice igracice  Vucem...prasim...saljem rode...pravim zurku...samo kazite sreca likeit  likeit
roda roda roda roda roda roda
marina_82
marina_82

Broj poruka : 596
Godina : 42
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebko 19/9/2016, 17:30

Devojke, jedna molba Very Happy
Treba da radimo statistiku za 2015. god,
pa koja se jos nije upisala neka skokne da svrljne neku... lol!

https://kutak.forumotion.com/t2962p25-statistika-za-2015-godinu

Pozdrav od mene za svu staru i novu familiju iz racunara lol!
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marina_82 20/9/2016, 09:20

ivanicasale ::Hvala vam drage moje.
E sad jedno pitanje:Sta mislite da li da idemo kod nekog urologa?Moj muz ima prosirenu venu,i ovi nasi su rekli da nema potrebe da se operise.E a meni se sad ta vena vrti po glavi,da nije zbog nje losiji spermogram?Koga biste mi vi preporucile i gde radi?

Ivanice, kao sto vidis u mom potpisu mm je operisao varikokelu. Spermogram pre operacije je bio los...u jednom momentu ni jedan zivi spermatozoid u uzorku. Objasnjenje urologa je bilo da se operacijom nista ne gubi...u velikom broju slucajeva se spermogram popravi nakon operacije. I pre i posle operacije je pio Profertil i razne vitamincice i svaki sledeci nalaz je bio sve bolji. Svakako se konsultujte sa jos nekim urologom. Ima slucajeva prosirene vene koja se ne odrazava na spermogram, mada uglavnom pogorsava nalaz. Operacija nije komplikovana i oporavak je dosta brz...raspitajte se. I u slucaju varikokele ima raznih iskustava, nama je operacija i te kako pomogla.

Ako se odlucite, nadam se da ce i vama pomoci...sto vam od srca zelim ljubav ljubav
marina_82
marina_82

Broj poruka : 596
Godina : 42
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu