KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+59
Hugolina
zsuki75
Smrdica
Dreamerka
MalaSaJuga
masato
nina :)
anapetrovic
Mika
branka86
Lola021
bebana81
kornjaca
Gorocvjet
Pikseta
HappyGirl
SannI-AlL
Padobranka
Vanilla
Dora1
Mia-ns
mirjanamirjana1986
Blanka
ne gubim nadu
bebko
Bobaue
Mimi12
winni
PalcicaBg
Ancica 87
lela1984
sanja369
Arwen
tiramisu
bak
enap
OKacica
Amna84
jelena.kuburic
mimi85
BabyBear
sanja 73
Zmajuška
ivanicasale
Tebi
Tavita
alisa
mamadabudem
zumbulcic
bobica83
saska1
dusica78
Sirijus
Jerapetra
marina_82
libra35
Vanja80
daduska
BiKsi :)
63 posters

Strana 14 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gorocvjet 5/10/2016, 13:26

Izgleda da moja poruka nije stigla do vas.

Branka, I ja imam problema sa alergijama. Inace koristim Xados, ali sada koristim samo sumeci kalcijum I pomaze mi da prestanu kijavice.
Gorocvjet
Gorocvjet

Broj poruka : 96
Datum upisa : 02.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Arwen 5/10/2016, 14:13

Hvala na lepim zeljama. Cekam moju rodu Laughing roda Drugim cekalicama zelim isto. lepe i velike bete d
Arwen
Arwen

Broj poruka : 68
Datum upisa : 24.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od branka86 5/10/2016, 14:40

Gorocvjet ::Izgleda da moja poruka nije stigla do vas.

Branka, I ja imam problema sa alergijama. Inace koristim Xados, ali sada koristim samo sumeci kalcijum I pomaze mi da prestanu kijavice.
E pa bas cu probati sa kalcijumom, sto da ne 😉
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gorocvjet 5/10/2016, 15:04

Branka sad je taj kalcijum aktuelan I propisuju trudnicama. Imaju tablete od 1000mg sa c vitaminom ili bosiljkom. Ja ne mogu bez tableta za alergiju, pa cu to koristiti.
Gorocvjet
Gorocvjet

Broj poruka : 96
Datum upisa : 02.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tebi 5/10/2016, 15:12

Ne smete tablete za alergiju u tridnoci ni slucajno.Ja sam imala alergiju maj-jun, pisala sam o tome i evo sad opet na krenula, kaze doktor od sredine oktobra ce biti. Samo Marisol hipertoni ili fizioloski, svi lekovi za alergiju na bazi antihistaminika su zabranjeni u trudnoci.To moj ORL kaze.
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gorocvjet 5/10/2016, 15:36

To je tacno. I meni je isto rekao. Od sprejeva za nos samo Tafen, jer lokalno djeluje, ne ulazi u krvotok. A kalcijum se moze koristiti, jer je mineral I nije antihistaminik. Isto kao I magnezij koji je odlican za regulaciju metabolizam, stolice, takodje utice na opustanje misica I nervnog sistema.
Gorocvjet
Gorocvjet

Broj poruka : 96
Datum upisa : 02.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od branka86 5/10/2016, 16:03

Hvala devojke evo saljem mužića odmah u apoteku 😉
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od branka86 5/10/2016, 20:14

Stigli mi rezultati brisa sve ok nema ničeg 😊😊😊
Joj ne znam ni sama kako mi je onda bilo tako lose u nedelju, kao na ringlu da sam sela 😕😕
Razumem ja i da mi sad malo umisljamo ali ipak..
Uzela mi je bris bez spekuluma tako treba zbog vto, pa valjda nije uzela mnogo plitko pa da je zato ok? Otkud to crveno i otok? A tek sekret? 😕
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jerapetra 5/10/2016, 20:42

Samo da poskočim za sve koračaljke, posebno za čekalice koje nemaju dnevnike, pa da bar ovde za njih da navijam! b b b b b b b b d d d d d vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv roda roda roda roda roda

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od branka86 5/10/2016, 20:45

Hvala lepapetra nadam se da cu tvojim stopama 😊😊😊
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 5/10/2016, 22:25

Branka izvini nisam pratila... da li koristiš utrogestan? od njega hoće nekad da pecka, svrbi i peče. ja samga u početku stavljala do bete a onda se pojavila neka alergija na njega pa sam ga pila do kraja trudnoće. imala sam iste simptome kao ti, brisevi su svi bili ok. Molila sam dr da mi da nešto, prvo nije htjela pa se ipak smilovala i dala mi Macmiror vaginalete, posle njih sve bilo u redu, kao rukom odnešeno.
inače, nemoj da brigaš zbog brisa, ako je nešto bilo a nije hvala Bogu, moralo bi se pokazati. Bakterije i gljivice šetaju po našoj mindži lol! nijesu se one skoncentrisale na jedno mjesto, ne sjekiraj se.
Uživaj i srećno. Very Happy
Koračaljke ostale, srećni koraci gdje god da ste i u kojoj god fazi da ste
osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od branka86 5/10/2016, 22:52

Blanka znam da hoće od utrogestana ali ja ga ne koristim 😕samo progesteron im na drugi dan. Meni je dr rekla da odmah nakon brisa uzmem nistatin vaginalete, stavila sam ga sinoć i veceras a ujutru zovem dr da vidim sta dalje posto je bris ok. Sramota me je sutra da zovem dr reci ce psihijatrija umislila 😂😂😂
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 5/10/2016, 22:59

branka86 ::Blanka znam da hoće od utrogestana ali ja ga ne koristim 😕samo progesteron im na drugi dan. Meni je dr rekla da odmah nakon brisa uzmem nistatin vaginalete, stavila sam ga sinoć  i veceras a ujutru zovem dr da vidim sta dalje posto je bris ok. Sramota me je sutra da zovem dr reci ce psihijatrija umislila 😂😂😂

E onda ne znam. , a nistatin ako si počela onda bi trebalo i da završiš sa kutijom, ne bi trebalo da škodi, šta znam. Al pitaj ti dr pa ćeš vidjeti šta dalje. E vala mi nema goreg osjećaja nego kad te dolje nešto pecka i svrbi, ma užas.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od branka86 5/10/2016, 23:03

Blanka ::
branka86 ::Blanka znam da hoće od utrogestana ali ja ga ne koristim 😕samo progesteron im na drugi dan. Meni je dr rekla da odmah nakon brisa uzmem nistatin vaginalete, stavila sam ga sinoć  i veceras a ujutru zovem dr da vidim sta dalje posto je bris ok. Sramota me je sutra da zovem dr reci ce psihijatrija umislila 😂😂😂

E onda ne znam. , a nistatin ako si počela onda bi trebalo i da završiš sa kutijom, ne bi trebalo da škodi, šta znam. Al pitaj ti dr pa ćeš vidjeti šta dalje. E vala mi nema goreg osjećaja nego kad te dolje nešto pecka i svrbi, ma užas.
Sad je dole ok, nema crvenila ni svraba, samo sekret i dalje curka i pomoglo pecka😕ali bice valjda sve ok 😊zvacu sutra dr. Hvala na svemu 😉
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gorocvjet 6/10/2016, 12:12

Danas smo se ucutale. Dobar dan svima. Zelim vam ugodan I suncan dan.
Gorocvjet
Gorocvjet

Broj poruka : 96
Datum upisa : 02.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od branka86 6/10/2016, 12:26

Da da.. 😊😊sunčano jeste ali ipak grejanje radi pa je u kuci bolje nego napolju. 😉
Gorocvjet kako si danas? Mene pomalo bolucka stomak, nista strasno ali to valjda tako treba 😉
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kornjaca 6/10/2016, 12:41

Kod mene bas bezveze izmerim temperaturu ona pala bas sam se smorila od simptoma nista nista nista
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gorocvjet 6/10/2016, 13:13

Brakna danas sam super u odnosu ma juce. Malo me boli stomak po dnu kao pred crvenku, ali nista drugo.

Kornjaco sakrij taj toplomjer, samo dize pritisak, hehe.

Drzite se cure, jos jedan dan je upolovio.

Ljubim vas sve koje cekaju betu.

Samo hrabro I osmijeh na lice!
Gorocvjet
Gorocvjet

Broj poruka : 96
Datum upisa : 02.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od branka86 6/10/2016, 13:35

Joj nemoj meriti temperaturu to su sve gluposti i samo se nerviras.. Uzivaj u leskarenju i bez nervoze 😘
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 6/10/2016, 13:37

kornjaca ::Kod mene bas bezveze izmerim  temperaturu ona pala bas sam se smorila od simptoma nista nista nista

KOrnjačice, samo da znaš da ni ja nisam imala temperaturu a sada imam moje skočice, koje trenutno spavaju, pa majka može da surfuje po omiljenim Kutku. lol! Ne traži simptome, opusti se i uživaj. Sve smo mi žene priča za sebe. Da dodam da nikakve simptome trudnoće nisam imala nikad, tako je bilo i do kraja ni mučnine, ni povraćanje, ni gorušicu, ni otekle noge ... a sve su mi govorili osjećaću duplo. Pa ništa!
Eh da, jedino pred betu sam imala osjećaj da ću dobiti, bolio me stomak dva dana pred betu kao i svaki dan pred ciklus i bila sam sigurna da je ćorak! Kad ono moje dvije sreće. Navijam i mislim na tebe i sve ostale čekalice molim da ne traže simptome nikakve, sve je to individualno. osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od branka86 6/10/2016, 13:38

Cula sam se sa dr kaze da su oni simptomi bili iritacija na ko zna sta, posto je bris ok da ne brinem i da zavrsim sa kutijom nistatina.
Nego htedoh nesto da pitam čekalice - muče li vas gasova? 😕ja nisam nikad imala taj problem sad me ubi... 😕😕😕
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kornjaca 6/10/2016, 13:48

Mene su u pocetku posle transfera mucili jesu!!
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Arwen 6/10/2016, 14:02

Gasovi muce i mene ali sam negde procitala da je od lekova i ne brinu me. Imam jedan drugi problem. Dva tri dana pred pocetak ciklusa mi se desavalo da mi ostane krvi na maramici kada izduvam nos, zanemarljiva kolicina ali jarko crvena. Nekako sam po tome znala da trebam da dobijem. Upravo sada mi se to desilo i uplasila sam se. Betu trebam da radim u nedelju ali sam je pomerila za ponedeljak, a u ponedeljak bi trebala "ne dobiti". Da li bilo ko ima neko objasnjenje ili slicno iskustvo?
Arwen
Arwen

Broj poruka : 68
Datum upisa : 24.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od branka86 6/10/2016, 14:06

Da gasovi hoce od utrogestana ali ja ga NE KORISTIM!
Nisam bas razumela, inace ti se desava da tako kad izduvas nos bude krvi ili je to vezano za vto?
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Arwen 6/10/2016, 14:12

Pa skoro uvek pre nego sto dobijem. bojim se da je to znak da cu dobiti. trazim svuda na netu ali nema nista konkretno. Posto mi to bude samo tada ja sam to povezala sa nagovestajem ciklusa. bude oskudno i traje jedan dan...
Arwen
Arwen

Broj poruka : 68
Datum upisa : 24.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 14 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu