KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

+38
SannI-AlL
bebko
Simona
KoMetaK
Tavita
dusica78
Mimi12
Lola021
Ancica 87
bobica83
Blanka
Dora1
PalcicaBg
marina_82
BabyBear
aurora
sanja 73
Zmajuška
ivanicasale
MalaSaJuga
Vanja80
BiKsi :)
nina :)
HappyGirl
zumbulcic
alisa
sanja369
vero
bak
Amna84
Tebi
libra35
mimi85
Vanilla
mamadabudem
saska1
Sirijus
Jerapetra
42 posters

Strana 3 od 16 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Sledeći

Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 3 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Jerapetra 11/9/2016, 18:12

Pao prvi Orgalutran, peče, peče... Laughing

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 3 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Sirijus 11/9/2016, 20:14

Neka je sa srecom taj orangutan od inekcije navijacicanavijacicanavijacicanavijacicanavijacicanavijacicanavijacicanavijacicanavijacica
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 3 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od mimi85 11/9/2016, 21:10

Jao da on pece bas bas! Al nek donese srecu najvecu, sve ces mu oprostiti zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje igra igra igra igra igra igra igra igra
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 3 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Jerapetra 11/9/2016, 21:16

Apsolutno si u pravu, Mimi, sve ću mu oprostiti! ljubav

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 3 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od HappyGirl 11/9/2016, 21:18

Neka peče i neka radi posao igracice igracice igracice
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 3 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od BiKsi :) 11/9/2016, 23:49

Kad zapupis sada, i modrice od bockanja nije tesko gledati!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 3 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od zumbulcic 12/9/2016, 21:32

Neka pece samo da bude u konacnici sve ok...a u to ime saljem brdo roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 3 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Jerapetra 12/9/2016, 22:25

Žene, izgleda da će biti nešto i od mene! Very Happy Večerašnji UZ, na 9. dan ciklusa: poraslo svih 7 folikula, 2 na desnom su 18 i 19 - to su moja dva GMO folikula kako ih nazvasmo mm i ja  b, ima na desnom još jedan, ali je mali pa ga ne računam, a ovih 5 na levom su manji ali su ujednačeni, reče dr Milatović, i ako dobro zapamtih oni su po 14 i 15mm. Kaže da nećemo da žrtvujemo tih 5 baš lepih i bogatih (ovo citiram njegove reči, on se tako nekako pesnički izražava) zbog ova 2 malo veća, pa ako budu i malo prezrele te 2 ćelije kad ih aspiriraju, neće smetati. Zbog toga UZ ponovo sutra uveče, pre toga terapija koju primam u 17h  - 2 Menopura (ne 3 kao danas i juče, a baš zbog ova dva moja GMO folikula, da ih ne nabildujemo još više) i naravno Orangutan Very Happy Izmantrale ste da me peče taj majmunčić, i hoće i dalje  b Šalim se ja malo, baš mislim da mi je on mnogo pomogao ovaj put. Nakon ultrazvuka sutra uveče će da mi kaže kad stop injekcija, a pretpostavka je da će biti sreda ujutru, pa da aspiracija bude četvrtak veče. Eto, u tom pravcu ide. Endo je 7.1mm, no porašće, uvek on tako malo kilavi, za njega ne brinem Wink
Komentarišemo mi tako, i ja kažem da ako ne bude opet bilo praznih folikula, onda ću imati 7 j.ćelija i to će biti najveći broj koji sam proizvela. A kaže doktor na to:'Sad ćete da proizvedete bebu'  lol! Volim kad su optimistični yes
Dok sam čekala da mi daju terapiju za sutra da nosim kući, sestra  mi dade da pridržim i svoju istoriju bolesti. Čekam ja par minuta da dođem na red za terapiju i krenem da listam papire u toj fascikli iz dosade.Ii naiđem odmah na nalaz E2 od subote - 138 je bio, a ja gluvać čula 38! Čisto da zabeležim da treba i kod ušnog malo da odem!
Hvala na rodama, idemo polako ka cilju! Sve vas  ljubav

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 3 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od alisa 12/9/2016, 22:31

Bravo draga!!! I tvoj je izvestaj super!!! Sve same koke ovaj mesec Very Happy Very Happy Very Happy nece biti tu praznih folikula!!!
Malo navijanja nije na odmet igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 3 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Jerapetra 12/9/2016, 22:35

Kakvi na odmet, Alisa, mnogo mi znači! osmeh srce

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 3 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od bak 12/9/2016, 22:54

Bice od tebe prava koka! Da ja krenem sa rodama, a? Taman dok nadju put.... roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 3 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Sirijus 13/9/2016, 07:40

Opaaaaaa kako lep izvestaj lol! samo neka pupi i buja. Steva je srecne ruke ima tu bebu da napravite dok trepnes. Navijam i mantram igraciceigraciceigracice
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 3 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Jerapetra 13/9/2016, 07:56

Dobro jutro! sunny Bak, slobodno kreni sa rodama! Sirijus, nadam se da će mi doktor biti srećne ruke! i da ću stvarno da 'proizvedem' bebu ovaj put! lol! srca srca srca srca srca srca

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 3 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Vanja80 13/9/2016, 10:12

Ierapetra, stizu rode, drzim fige i navijam!!! igracice igracice igracice roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 3 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Jerapetra 13/9/2016, 10:38

Hvala, Vanja, evo prozori otvoreni!  ljubav

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 3 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Zmajuška 13/9/2016, 11:12

Ierapetra, super ti je izveštaj! Verujem da će ot tih tvojuh folikula biti jedna lepa beba!
igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 3 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od saska1 13/9/2016, 11:56

Izvjestaj je super navijamo za dobre celije i dobre embrione da ti dr.bude srecne ruke.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 3 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Jerapetra 13/9/2016, 12:13

Zmajuška, Saška  ljubav

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 3 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od sanja 73 13/9/2016, 12:29

Navijam jako najače igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra sve će da bude cakum-pakum cveće cveće cveće cveće cveće
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 3 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od MalaSaJuga 13/9/2016, 14:37

da se zalije jos malo zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 3 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od mimi85 13/9/2016, 15:08

divnooooo roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 3 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od PalcicaBg 13/9/2016, 19:26

Zalivam i jaaaaa zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 3 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Jerapetra 13/9/2016, 23:47

Sutra u 6:30 Pregnil (2x5.000), popodne u pet poslednji Orgalutran, a aspiracija u četvrtak u 17:30 sunny igra
Endo 8,3mm, lep, troslojan yes . Folikuli su se manje-više sustigli, a Orgalutran je i dat sutra za svaki slučaj, da ona dva i dalje nešto veća ne puknu, mada kaže dr da neće sigurno ni bez njega, ali što da rizikujemo. Primila sam večeras i nešto za šta prvi put čuh, nisam od umora ni zapamtila, neki Folio...nešto, injekcija, potkožno, dala mi sestra u Feroni nakon UZ, ne pohvatah čemu služi.
Eto, to je brzinski izveštaj, odoh sad da padnem u krevet, mrtvi smo, malo pre smo ušli u stan a put se odužiooo i do NS i nazad, neki radovi na putu, i tako. Laku noć! Još malo pa smo u labu, jupi, jipi, jeeej! srca

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 3 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od zumbulcic 14/9/2016, 07:25

Ierapetra izvjestaj ti je super yes
zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 3 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Sirijus 14/9/2016, 09:08

Sjajan izveštaj, da zalijemo još malo da sve to bude pod konac zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 3 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 16 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu