KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

+38
SannI-AlL
bebko
Simona
KoMetaK
Tavita
dusica78
Mimi12
Lola021
Ancica 87
bobica83
Blanka
Dora1
PalcicaBg
marina_82
BabyBear
aurora
sanja 73
Zmajuška
ivanicasale
MalaSaJuga
Vanja80
BiKsi :)
nina :)
HappyGirl
zumbulcic
alisa
sanja369
vero
bak
Amna84
Tebi
libra35
mimi85
Vanilla
mamadabudem
saska1
Sirijus
Jerapetra
42 posters

Strana 4 od 16 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Sledeći

Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 4 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od alisa 14/9/2016, 09:29

Jos malo i eto nama beba bb bb vv vv bb bb
roda roda roda roda roda roda roda
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 4 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od mimi85 14/9/2016, 09:47

zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje da porastu veliki i lepi pa da bude puno beba
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 4 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Dora1 14/9/2016, 21:16

zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje

Da i ja zalijem!! Navijam!
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 4 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od MalaSaJuga 14/9/2016, 22:33

radost radost radost radost radost igracice igracice igracice igracice igracice igracice roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 4 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Jerapetra 15/9/2016, 09:51

Hvala puno na zalivanju, navijanju, rodama! srca srca srca srca 
Gde si, Dora, baš mi je drago što si svratila u moj dnevnik!  cvet
Evo ja se trudim da pojedem konačno doručak, nešto mi se ništa ne jede,  a moram, jer od 11h nema hrane, a od 13h ni vode, zbog anestezije. Juče rano ujutru bio stop, danas mantramo za dobar izveštaj sa aspiracije! Malo me hvata neka pozitivna tremica, odnela mi izgleda apetit   Very Happy

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 4 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od bak 15/9/2016, 10:11

Otvaraj prozore , divan dan za sex u labu roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 4 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od MalaSaJuga 15/9/2016, 10:13

Bice sve super...navijamo za dobre jc yes radost radost radost radost radost igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 4 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od marina_82 15/9/2016, 10:19

Navijamo i mantramo d d d d d vv vv vv
marina_82
marina_82

Broj poruka : 596
Godina : 41
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 4 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Vanja80 15/9/2016, 10:21

Ajmo lerepetra, navijam za zurku u labu, da se zatrese NS i okolina!!! sex sex sex tapšanje tapšanje tapšanje

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 4 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od mimi85 15/9/2016, 21:50

jel to bio zemljotres u NS?

neeeeee to je sex u labuuuuuuu juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 4 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Blanka 15/9/2016, 22:11

Evo i mene na vrijeme da podrzim taj sex u labu.
Naprijed plivači ne odustajte! igracice igracice igracice igracice
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 4 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Jerapetra 15/9/2016, 22:54

Mnogo mi se sviđa taj zemljotres u NS, svaka vam čast gde se setiste zemljotresa! lol! lol! lol! Hvala vam puno, svakoj! ljubav
Evo izveštaja: imamo 6 ćelijica!  srca  srca  srca  srca  srca  Ja sam prezadovoljna, dr Kopitović je računala 5 za svaki slučaj, ali šest nas je, a bilo 7 folikula. Mm kaže da je Aleksandar dolazio nakon aspiracije da saopšti  i rekao da je zadovoljan, ali ja se 'ladno ne sećam da je čovek uopšte bio u sobi, a kamoli da sam ja nešto sa njim pričala lol! Kad mi je sestra Irena rekla da mogu polako da se oblačim ako želim, ja rekla važi, samo hoće li doći dr da mi saopšti koliko ćelija imamo i ona se žena iznenadi kako mi nisu rekli, otišla odmah da proveri, i rekla mi šest! Pričam to posle mužu,nije u tom trenutku bio u sobi, i on umire od smeha, kaže pa bio ti embriolog, objasnio ti koliko imamo  i siti ste se ispričali, ti zadovoljna što imaš šest, a i on sav veseo!  b  b Prosto obožavam te rupe u sećanju nakon anestezije  b  Pa sad ako Bog da da sex u labu bude uspešan molitva . Sutra poslepodne ili prekosutra ujutru će nam Aleksandar javiti kako se odvija situacija.

Sama aspiracija i anestezija super prošle, svi su ljubazni, raspoloženi, a imala sam i divnu, vrlo pozitivnu cimerku kojoj su vratili embriončiće danas. Dr Milatović radio aspiraciju, a cimerka reče da su i njena dr Trninić i Kopitovićka na nekom kongresu danas. Posle nekih sat vremena otpuštena uz terapiju: Fraxi 0.3, Deksazon jedna polovina tablete ujutru a druga polovina uveče, Utrogestan 3x200, Femibion, Estrofem 2x1. Naravno, Glukofaž podrazumevam. Zaboravih da pitam treba li da pijem i dalje i čistu folnu uz sve ovo, verovatno ne čim su dali Femibion?
Najela se baš lepo u Novom Sadu, prošetali malo i polako nazad kući. Fraxi sam bocnula u 22h, nisam htela u Feroni da primam, jer mi odgovara kasnije uveče, nadam se da ću se bockati narednih 9 meseci, pa zato.
Eto, sad da se lepo spoje i biće sve savršeno. Kako god ispadne, ja ću biti zadovoljna, samo jedno dete da dobijem nazad i da ostane, našoj sreći neće biti kraja, a tek ako bude više embriončića, ihaaaaj! srca srca srca srca srca srca

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 4 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od sanja 73 15/9/2016, 23:52

Ierapetra divnooo predivan izveštaj, d d d d d vv vv vv spremna za najlepšu životnu ulogu mama srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 4 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od bobica83 16/9/2016, 06:57

Ja sam tek videh da imas dnevnik ju sramote....
Samo kad je sve super proslo, bravo za celijice i deca nam sad zurku prave. Hvala sto si mi obisla i pozdravila decu....😘❤
Sad idemo napred...zurkaaaaaa
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 4 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od bak 16/9/2016, 09:22

Zurka je verujem bila vrlo uspesna juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš

Kad budes isla na trudnicku kontrolu kod hematologa pitaj ga za vreme primanja fraxija. Meni su dva hematologa rekla ujutru cim ustanem da treba da ga primam. Mozda sam ja takav slucaj
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 4 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Sirijus 16/9/2016, 10:21

UUUU kakav divan izveštaj, ala se žuruje u NS.
Proveri šta ti Bak reče za fraxi, znam da se krv vadi 4h posle primanja da se vidi kako se apsorbuje u organizmu. Pa popričaj sa docom da ne bi jurila noćom u lab.
Navijam za svih 6 ćelijica i za puno dečice navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica


Poslednji izmenio sirijus dana 16/9/2016, 13:18, izmenjeno ukupno 1 puta
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 4 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od alisa 16/9/2016, 10:47

Ja cu samo malo da poskocim jer verujem da su tih 6 celijica danas vec 6 embrioncica igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
b b b b b b b b
vv vv vv vv vv vv
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 4 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od mamadabudem 16/9/2016, 10:51

Wow, kakva kokica :) Wink bravo, sad navijamo za embrioneeeee :*
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 4 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od zumbulcic 16/9/2016, 11:21

Super izvjestaj, sad ima da bude ludiloooo
juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš sex sex sex sex sex sex sex sex navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 igra igra igra igra igra igra igra

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 4 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Tebi 16/9/2016, 11:58

Cestitamoooooo na celijicama pa da bude isto toliko bebica :)
Nama je prof.Elezovic rekao da zbog mthfr-a se pije folnak celu trudnocu, pa bolje da nastavis i posle pitas na kontroli.
Ja fraxi primam u 20h, ali bak je upravu, i nama su savetovali ujutro, verovatno je bolja apsorpcija, mada sam ja jer mi ga daje jedna sestra ostala na 20h i dr.Antic kaze da nema problema dokle god su rezultati dobri.Inace, u Frontu na patologiji svima daju u isto vreme u 18h.
Jedino sto ce ti posle znaciti, kad radis anti-xa koja se radi 4h posle inekcije, ako primas ujutro, imaces otvorene laboratorije, a ne da juris one koje rade celu noc....
Cmokni mi moj Novi Sad , pozelela sam ga se :) Nek ti donese rode i svu srecu ovoga sveta, pa da se vidimo za 20-ak dana na trudnickim stranama osmeh srce Navijamo i beba i ja igracice
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 4 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Jerapetra 16/9/2016, 12:50

Žene, najdivnije ste! srca srca srca srca srca srca srca srca Hvala puno na savetima, u pravu ste skroz, sad se sećam da je i pisano o tom anti-xa i shvatam problematiku. Svakako ću ja sutra ujutru vaditi d-dimer jer je kod mene u prošloj VTO, u dugom postupku, d-dimer poludeo dok sam još bila na mikroginonu i diferelinu i na 2.dc kad je počinjala stimulacija bio je oko 650 affraid , sad se ne sećam tačne cifre, ali je svakako bio previsok jer su ref. vrednosti do 500 i hematolog mi je odmah dao Fraksi od 0,6 i mislim da sam bila jedina žena tamo koja je primala od 0.6, sve ostale su bile na 0.3. Ne znam kako i zašto je tad otišao u nebesa, imate li nekih iskustava?Hematologica je nešto promrmljala, 'aha, već je skočio' ali nije mi objasnila šta znači to 'već', ja nisam bila trudna, već sam bila na početku ciklusa. To je hematologica ovde u domu zdravlja, fina je i vrlo operativna, deluje mi da zna svoj posao, ali je strašna gužva u njenoj ordinaciji, s vrata pričamo i odlučuje brzopotezno jer mora, ima njih 2 sa tom specijalizacijom, a puno ozbiljnih hematoloških bolesnika, pa ću ja ako opet krene d-dimer da iole bude sumnjiv morati obavezno kod nekog hematologa u Bg ili NS koji radi puno sa trudnicama. Sad sam proveravala 2.dc i bio je 200, dakle normalan, zato i prepisan ovaj put Fraksi od 0.3. Sutra ćemo da proverimo opet, moramo biti sigurni pre ET-a šta i kako, pa ću vam javiti. Hvala u svakom slučaju na savetima, ne setim se ponekad da mućnem dobro glavom kad šta bockati i piti, ima puno detalja, ali zato imam vas  d .
Tebi,poslušala sam tvoju sugestiju, nastavljam ja i Folnak i Femibion, pa ću na ET-u pitati doktorku, ali neće to da škodi uopšte. Smatraj Novi Sad pozdravljenim, i ja ga mnogo volim, a mm ga obožava, još je tamo i studirao, pa nostalgija! lol!

Uf, smorih ja sad malo, po običaju, ali to je zbog uzbuđenja. Prelazim na glavnu stvar: zvala oko 11h Vera embriolog, jedna ćelijica bila nezrela i odmah odbačena, a ostallih pet se oplodilo  f , tako da je stopa oplođenosti 100%, što je odlično! d d d d d d d ET će biti možda u nedelju, a možda u utorak. AKo bude u nedelju, to je rođendan mog tate, biće divno, a ako bude u utorak, znači da su blaste, opet divno! Nema greške u svakom slučaju. Reče Vera da svima rade hečing i onaj embrio lepak. Sad sve zavisi od kapaciteta samih embriona, reče ona, kako se dele i ostalo, tako da sad držimo palčeve najjače!  molitva
BObice, dobro ti meni došla, kakva bre sramota! Eno deca nam se druže u labu, milina! osmeh srce

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 4 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od HappyGirl 16/9/2016, 13:22

Samo napred draga, sve je savršeno :) Do pobede. igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice b b b b b b b b b b b
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 4 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od bak 16/9/2016, 14:01

Extra! Inace ti d dimer sad nije validan, bice svakako povisen posto si imala aspiraciju Wink
D dimer skace kod bilo kakve intervencije, pokazatelj je da ima koagulacije krvi, a mora je biti posle aspiracje. Al ti izvadi samo nemoj da se prepadas, a i primas fraxi pa si mirna
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 4 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Jerapetra 16/9/2016, 14:06

E, hvala, Bak, prođe mi to kroz glavu jer se sećam da skače od hirurških intervencija, dobro, ovo nije hirurgija, ali jeste svakako intervencija. Valjda mi je i tad kad je bio 600 i kusur skočio od dugog bockanja Diferelinom, a išla sam i na akupunkturu, gde takođe bockaju, nekad je znalo malo i da prokrvari od onih iglica, tako da mislim da je to bio uzrok. VIdela sam ja da se ni doktorka hematolog tad nimalo nije uzrujala što je toliki. Više je to psihološki efekat na mene. Svakako je tu Fraksi, što ti reče Wink ljubav
Happy, idemo zaista ovaj put do pobede ljubav

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 4 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od bobica83 17/9/2016, 15:32

Drugari sta se desava ima li kakvih novosti.
Sutra idem po moju decu dosta je bilo,a tvoju cu obici i sapnuti im nesto lepo....😘
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 4 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 16 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu