KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

+38
SannI-AlL
bebko
Simona
KoMetaK
Tavita
dusica78
Mimi12
Lola021
Ancica 87
bobica83
Blanka
Dora1
PalcicaBg
marina_82
BabyBear
aurora
sanja 73
Zmajuška
ivanicasale
MalaSaJuga
Vanja80
BiKsi :)
nina :)
HappyGirl
zumbulcic
alisa
sanja369
vero
bak
Amna84
Tebi
libra35
mimi85
Vanilla
mamadabudem
saska1
Sirijus
Jerapetra
42 posters

Strana 10 od 16 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16  Sledeći

Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 10 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Zmajuška 29/9/2016, 09:22

Za sutra iz sve snage navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 beta beta beta beta beta beta beta
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 10 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Tavita 29/9/2016, 09:28

Ierapetra, da bude još lepši početak novog poetka beba beba
Neka ti se na divni septembar nadoveže zlatni i plodni oktobar
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Možda smo bile zajedno u Feroni prekjuče... krećem i ja tvojim stopama, s tim što je meni određena duga šema.
Svaka čast za otvranje dnevnika, a moram i da pohvalim tvoj besprekorni stil pisanja :)
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 10 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Jerapetra 29/9/2016, 10:59

Devojke, vaša podrška zlata vredi, posebno sada kad me 24h dele od bete! srca srca srca srca srca   Srce mi već lupa i dlanovi se znoje kad pomisim na to kako mm i ja sutra otvaramo mejl sa rezultatom iz laba. Nikad nije lako. Dobra stvar je to što nemam naznaka od veštice, što sam do sada uvek imala pred betu, nemam čak ni onu jednu bubuljicu što redovno mora da mi se pojavi pred ciklus, i kad se malo smorim, jer ipak treba junački preživeti dan i noć pred betu, pomislim na to i obradujem se što je nema  lol! Ovih devet dana je proletelo i sutra će se znati na čemu smo  molitva Znam da smo zaista dali sve od sebe i mm, i klinika i ja, sad će dalje biti šta Bog i dobra sreća daju.
Tavita, hvala na komplimentu  Embarassed Samo napred, u novi početak koji će biti sa divnim krajem. Poslednji put sam bila u Feroni kad mi je bio ET, pre 9 dana, nisam nakon toga.
Sve vas  ljubav i valjda vas neću obrukati sutra!

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 10 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od alisa 29/9/2016, 11:18

Ma kako bi i mogla da nas obrukas osmeh srce

Jos samo malo osmeh srce

igracice igracice igracice srce igracice igracice igracice srce igracice igracice igracice
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 10 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Tavita 29/9/2016, 11:20

Kako i sama kažeš, dali ste sve od sebe, što znači - kakav god da bude rezultat (a ja sam sigurna da ćemo se sutra ovde radovati) - ne možeš ni nas ni sebe razočarati. Ipak nije sve u našim rukama, jedan veliki deo nadgleda Neko ko je iznad nas. Molimo se da nam da ono što u srcima nosimo.
Iz sve snage navjam za debelu betu, ali i za tvoje debelo strpljenje do sutra beta beta beta beta beta beta beta beta

Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 10 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od mamadabudem 29/9/2016, 11:29

Stižu rode i rodoljubi roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 10 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od marina_82 29/9/2016, 12:12

Ierapetra jos samo malo beta beta beta
Sad svi navijamo jako najjace igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice roda roda roda roda roda roda roda
marina_82
marina_82

Broj poruka : 596
Godina : 42
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 10 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Sirijus 29/9/2016, 13:14

još samo malko Petra navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda beta beta beta beta beta beta beta beta
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 10 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od MalaSaJuga 29/9/2016, 13:53

Ajde, ajde, hrabro..
Navijamo roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice b b b b b b b b b b beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 10 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od HappyGirl 29/9/2016, 17:26

Ženo draga koliku tremu imam...Kako je tek tebi Very Happy
Još malo, još malo trudnica as roda roda b b b b b b b b b b
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 10 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od bak 29/9/2016, 20:51

Idi odmah na spavanje da sutra dodje sto pre!!!! roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 10 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Jerapetra 29/9/2016, 20:57

Dobra ti je ideja, Bak! Very Happy Baš Bobica i ja većale da li da se večeras popije Utrogestan umesto da se stavlja, a sve sa ciljem da nas uspava, pošto dosta uspavljuje, mene na primer skroz obori! lol! lol! lol! To bi, Hepi, pomoglo i protiv treme! Zaspiš i ne osećaš je  b Hvala vam od srca, drage moje, idem sad da se kupam pa oko deset i ležem, a sutra pišem! osmeh srce ljubav

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 10 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od alisa 29/9/2016, 21:01

Ja samo svratila malo radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost

jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping

Odo i do Bobicinog dnevnika

osmeh srce
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 10 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od ivanicasale 29/9/2016, 21:26

Navijam za ogromnu betu sutra roda roda roda roda roda roda roda roda roda
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 10 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Blanka 29/9/2016, 22:52

Lerapetra navijam od sveg srca, da ti sjutrasnji dan bude najradosniji na svijetu. Saljem rodice roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 10 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od BabyBear 30/9/2016, 00:11

Petra pisala sam ti i kod Bobice. Vas dve je trebalo da otvorite zajednicki dnevnik lol!

Imam dobar osecaj za sutra i jedva cekam rezultat.

Ljubim osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 10 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od alisa 30/9/2016, 05:38

Petak je !

Samo hrabro... tu smo! Cekamo
Stizuuuu velike bete!
b b b b b b b
osmeh srce
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 10 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od BabyBear 30/9/2016, 07:13

Petra cekamo betu i navijamo nikad jace. Svaki petak izuzetak, zelim da ti ovaj bude najizuzetniji osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 10 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Sirijus 30/9/2016, 07:33

Petral, navijam za danas i lepu betu. Neka se septembar završi kao najlepši od svih septembara igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 10 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od ivanicasale 30/9/2016, 07:52

I dosao je i taj dan,mi navijamo iz sve snage roda roda roda roda roda roda roda roda igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 10 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od mamadabudem 30/9/2016, 07:59

Ierapetra, ajde, ustaj...da kreneš u susret deeeebeloj beti!!! sunny sunny sunny sunny sunny radost radost radost radost radost radost
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 10 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od marina_82 30/9/2016, 08:16

Navijamo i cekamo! beta beta beta beta beta beta
igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
marina_82
marina_82

Broj poruka : 596
Godina : 42
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 10 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od HappyGirl 30/9/2016, 08:30

Lelele koja trea čekamo dve bete osmeh srce
Hajde trudnice samo nam potvrdi trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica as as as as as as b b b b b b b b b b
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 10 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Mimi12 30/9/2016, 08:57

Kakav dan! Jedva cekam lepe vesti navijači2 navijači2 navijači2 navijači2

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 10 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od mimi85 30/9/2016, 09:06

Navijamooooo za dan B!!!!!! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 10 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 16 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu