KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

+38
SannI-AlL
bebko
Simona
KoMetaK
Tavita
dusica78
Mimi12
Lola021
Ancica 87
bobica83
Blanka
Dora1
PalcicaBg
marina_82
BabyBear
aurora
sanja 73
Zmajuška
ivanicasale
MalaSaJuga
Vanja80
BiKsi :)
nina :)
HappyGirl
zumbulcic
alisa
sanja369
vero
bak
Amna84
Tebi
libra35
mimi85
Vanilla
mamadabudem
saska1
Sirijus
Jerapetra
42 posters

Strana 6 od 16 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Sledeći

Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 6 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od zumbulcic 19/9/2016, 09:50

Bravo za embrione, ma to su pravi borci igracice
ierapetra&bobice bas fino druzile ste se :)

Ja sam danas ok, ustala sam bez glavobolje i evo hocu odmah da odem malo prosetat i popit kaficu. Pocele su (.)(.) da me bole al nije strasno. Sumnjam da ce se sad vidjet srce mislim da je jos rano...bit ce 5+4 i mislim da ce se vidjet GVi Zv

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 6 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od bobica83 19/9/2016, 10:14

Ostala u cudu skroz...ahahaha...cekam izvestaj sutra
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 6 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Jerapetra 19/9/2016, 21:54

Sutra uveče u 19h ET osmeh srce Još malo srca srca srca srca srca srca srca srca

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 6 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od alisa 20/9/2016, 08:47

Jos malo i eto blastica kod mame u stomaku igracice igracice igracice srca srca srca igracice igracice igracice
I tu ce da ostanu narednih 9 meseci!
b b b b b b
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 6 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Sirijus 20/9/2016, 09:09

danas je dan za blastice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 6 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od marina_82 20/9/2016, 09:50

Ierapetra mislim na tebe i navijam srca srca srca ljubav b b b
marina_82
marina_82

Broj poruka : 596
Godina : 41
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 6 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Jerapetra 20/9/2016, 10:06

Devojke  zagrljaj love

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 6 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Lola021 20/9/2016, 10:31

Ierapetra,
Svi čekamo 19h i mislimo na tebe!   srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca
Lola021
Lola021

Broj poruka : 144
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 6 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Zmajuška 20/9/2016, 13:50

Ierapetra, od 19 h si trudna. U to ime igra igra igra wavecrowd wavecrowd wavecrowd
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 6 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od bobica83 20/9/2016, 19:37

Cekamo i navijamo.....😘😘😘😘
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 6 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od mimi85 20/9/2016, 19:50

roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 6 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od HappyGirl 20/9/2016, 19:56

Pa trudnice roda roda roda roda roda roda roda roda igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 6 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od ivanicasale 20/9/2016, 22:16

Navijam draga roda roda roda roda roda roda roda roda roda
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 6 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Blanka 20/9/2016, 22:35

Navijam i ja za najljepse embrione bebirone igra igra igra roda roda roda roda roda
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 6 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Jerapetra 20/9/2016, 23:27

Evo nas! sunny A evo i izveštaja: od 5 embriona u nedelju, tri su nastavila da se razvijaju kako treba i danas su nam vraćene 3 blaste, od kojih su dve savršene, doktorka i Vera kažu kao sa slike, a treća je slabija, ali je Vera preporučila da se vrati i ta treća jer nije za zamrzavanje i mi nismo hteli mnogo da mozgamo, već smo poslušali, ona svakako zna bolje nego mi. Rekla je da su blizanci vrlo mogući, trojke teško. Šta god bude Božja volja, ja se slažem. molitva srca srca srca srca srca srca srca
Sam ET, osoblje, celokupan tretman, sve je odlično, više sam nego zadovoljna i svaka im čast. Bila sam sama u sobi i kulirala 2 sata, pričala bebicama, slušala neku muziku, i tako, vrlo opušteno.
Od terapije standardno: Glukofaž, Femibion, Utrogestan 3x200, Dexason pola tablete ujutru, pola uveče, Fraksi. Estrofem se ukida, endo je bio neverovatnih 16mm, ja nisam mogla da verujem, pitala da nije predebeo, kaže doktorka da je odličan. Primila i Pregnil u Feroni, a primiću i na 5. i 10.dan posle transfera.
Mnogo, mnogo vam hvala na podršci! srca srca srca Navijamo da bebci ostanu tu gde treba da ostanu! srca srca srca srca srca srca srca

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 6 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od HappyGirl 21/9/2016, 08:24

Bravo mama osmeh srce A vi klinci stisnite mamu i ne puštajte narednih 9 meseci srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 6 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od bobica83 21/9/2016, 08:48

Jupi drugari su kod mame svoje i sad uzivanje 9mes.
Kad radis betu? Drzimo fige i trudnujemo zajedno...
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 6 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Jerapetra 21/9/2016, 10:16

Hepi, Bobice! love
Evo ja budna od 8h, ali sad tek pijem kaficu. Odmah u 8h stavila utrogestan, gledam da ga koristim vaginalno pošto na otpusnoj listi preporučuju tako, kad već ne radim i mogu da ležim, ali iako ležim budna na leđima, čitam knjigu i ne okrećem se sat nakon što ga stavim, opet imam utisak da mi pola iscuri...što mi je smor to stavljanje utrogestana, ne mogu opisati. Lakše mi kod ovih lekova što bocnem injekciju, i ajd zdravo. Kako se ti snalaziš, Bobice? Inače, čitam kod tebe u dnevniku da ti je problem da ne spavaš na stomaku, evo ovde još jedne sestre sa istim problemom. Ja se u snu okrenem potrbuške i ne znam kako sebe da sprečim   b . Mada, ja nešto mislim da to ne može da smeta, hoću reći, nije mi logično, logično mi je kod trudnica u poodmakloj trudnoći da ne sme na stomaku da se spava, a verovatno ni ne može, kad je stomak kao loptica. Valjda ovim mališanima ne smeta u ovom stadijumu.
Bobiška, betu mi rekla Kopitovićka da slobodno radim 10. dana jer su blaste u pitanju. To pada 30.9., na dobro nam poznat praznik. Zajedno ćemo mi betu tog dana, pa onda i sve ostalo  igra

Divan dan napolju sunny Jutros u osam zvone zvona na crkvi koja je tu na 300m od nas, Sunce sija, nebo predivno plavo, bio je mnogo lep osećaj, nekako svečan trenutak...

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 6 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od bak 21/9/2016, 10:20

Petra divan izvestaj! Ostani tako vesela i pozitivna a ja saljem puno roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 6 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od bobica83 21/9/2016, 10:28

Joj i ja cula zvona jutros,sva se najezila. Upalila kandilo i pomolila se za sve nas.
Ja imam onaj jastuk belugu jos kad sam bila trudna sa Dimitrije.. Jadan samo sto ae ne raspadne ali toliko sam navikla spavati sa njim da je to strasni. U prvoj trudnoci je super pomogao kad je stomak bas porastao. Jedan deo izmedju kolena a na drugi deo nabacim stomak i milina. Tako i sad. On mi inace sluzio da mi ne dozvoli da se okrenem na stomak.
Joj betu zajedno ima da prsti na sve starne...jedva cekam..
Ja ne mogu pijem utrogestan imam bas gadne vrtoglavice a posto eutirok sijem oko pet-sest tad stavim i utrice i nastavim spavati do nekih osam i taman.
Divan dan ja cu malo prosetati...dok nije kisa ahahahah
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 6 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Sirijus 21/9/2016, 11:38

bebice su kod mamice..... navijam i verujem da će tamo i da ostanu igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 6 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Mimi12 21/9/2016, 11:50

Blago, blago, sve trojke ove jeseni iz Ferone! roda roda roda
Uzivajte sad, gnezdite se i druzite! ljubav

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 6 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od MalaSaJuga 21/9/2016, 13:41

Bravo za trojke... ajd otvaraj prozore roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 6 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od zumbulcic 21/9/2016, 19:17

Cestitam na tri mrvice, evo prasim da ostanu ako ne tri dve bebice b b b d d d vv bb bb bb d d d

Kazes betu radis na 10dpt, pa ne bih ti preporucila...bolje sacekaj bar do 13dpt i ima da te beta obori na guzu kao i mene :) yes Ovako na 10-ti dan moze biti dvocifrena pa ces se bezveze sikirat da li ce se poduplat. Kad god odlucis uz tebe sam i navijam ooooogromnoj beturini

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 6 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od ivanicasale 21/9/2016, 20:44

I ja se pridruzujem navijanju...Za trojkice srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
Zaista verujem u trojkice.
Evo jedno iskustvo iz moje okoline:Cura koja je radela vto u Novom Sadu ceka trojke.Zelim ti isti scenario
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 6 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 16 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu