KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

+38
SannI-AlL
bebko
Simona
KoMetaK
Tavita
dusica78
Mimi12
Lola021
Ancica 87
bobica83
Blanka
Dora1
PalcicaBg
marina_82
BabyBear
aurora
sanja 73
Zmajuška
ivanicasale
MalaSaJuga
Vanja80
BiKsi :)
nina :)
HappyGirl
zumbulcic
alisa
sanja369
vero
bak
Amna84
Tebi
libra35
mimi85
Vanilla
mamadabudem
saska1
Sirijus
Jerapetra
42 posters

Strana 9 od 16 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Sledeći

Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 9 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od zumbulcic 27/9/2016, 10:49

Jos maloooo navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 roda roda roda roda roda

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 9 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od marina_82 27/9/2016, 10:52

Ovih nasih roda toliko ima da ce im uskoro trebati kontrolor leta! lol!
Bitno je da sve znaju na cije prozore treba da idu ljubav
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Ljubim te i navijam...cekamo petak cmoka
marina_82
marina_82

Broj poruka : 596
Godina : 42
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 9 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Jerapetra 27/9/2016, 11:14

lol! lol! lol! Marina, u pravu si, trebaće kontrolor leta jedan, da preusmerava!

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 9 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od dusica78 27/9/2016, 12:26

roda roda roda roda roda
srca srca srca srca srca
roda roda roda roda roda
srca srca srca srca srca
roda roda roda roda roda
dusica78
dusica78

Broj poruka : 276
Godina : 45
Datum upisa : 27.09.2015

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 9 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Lola021 27/9/2016, 20:50

Samo da zakrčim saobraćaj s još malo roda i srculenca
roda srca roda srca roda srca roda srca roda srca roda

Odoh sada isto i kod Bobice osmeh srce
Lola021
Lola021

Broj poruka : 144
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 9 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Dora1 27/9/2016, 23:20

roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 9 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od bak 28/9/2016, 09:38

Jos samo malo i stizu roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 9 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od mimi85 28/9/2016, 10:07

roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 9 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od bobica83 28/9/2016, 10:58

Drugariceeee znas da navijam ne mogu mi ove rode sa tel...
😀😀😀
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 9 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od ivanicasale 28/9/2016, 12:00

Evo jedne i sa Istoka roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 9 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od marina_82 28/9/2016, 13:06

Bobice ima nacin kako da saljemo rode sa telefona.  likeit Moras izabrati desktop verziju. Posle kucanja poruke klikni prvo na  pregled poruke...onda ti se sa desne strane pojave smajlici kao na kompu. Doduse sve je malo sitnije ali moze da se zumira. Kad sve zavrsis idi na previzualizovati da vidis jel uspelo pa tek onda slanje. Evo ja ovo saljem sa fona. Probaj...
roda roda roda
marina_82
marina_82

Broj poruka : 596
Godina : 42
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 9 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Jerapetra 28/9/2016, 13:32

Ijaoooo, dirnuta sam ovolikim rodama i rodoljubima! osmeh srce
Malo pre sam se žalila Bobici, a evo da podelim i sa vama: takve probleme imam sa stomakom, da je to strašno.  Jutros sam ravno sat vremena provela na wc šolji, tvrda stolica, mučenje toliko da sam počela da plačem. Jedva sam uspela, to je bio odlazak u wc nakon skoro 4 dana, a i prošli put sam se mučila, mada ni blizu ovome, ovako nešto u životu mi se nije desilo. Sad mi je super, olakšanje veliko, mogu da zakopčam pantalone koje juče nisam mogla od naduvanog stomaka. Sad mi je i smešno, ali agonija je bila, uf. Bože pomozi da je to sve neki simptom trudnoće, a ne od utrogestana ili ovih drugih lekova. molitva
Da napišem da sam sanjala vrlo čudan, ali zapravo lep san. Svašta se tu nešto dešavalo, snovi su mi najčešće tako haotični, izgubila sam u vodi japanku, onda sam u nekom parku džogirala, to sve nepovezano, ali glavni deo je kad vozim bicikl i moram da svratim kod majstora da nešto na njemu proveri. I dok čekam, pričam sa drugom mušterijom i on čovek pokaže na tablice mog bicikla (  b bicikl 'ladno ima registarske tablice kao automobil) i pita me, na engleskom: 'Jel ta reč koja piše na Vašoj tablici na Vašem jeziku možda znači 'majka'?' Ja pogledam u svoju tablicu, a na njoj piše krupnim slovima reč majka!  Gospode Bože, kakav san!

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 9 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od bobica83 28/9/2016, 14:00

Muke nase retko ko zna a i bolje da ne zna.... roda roda
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 9 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Jerapetra 28/9/2016, 14:03

Hahahahahaha, draga moja, istu muku mučimo, izgleda da od Ferone gratis dobiješ probleme sa stolicom! lol! lol! lol!

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 9 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od MalaSaJuga 28/9/2016, 14:32

Vao kakav san. Ti cudni snovi su cesti u trudnoci, navijam da tako bude yes radost radost radost radost radost radost radost radost radost roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 9 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Amna84 28/9/2016, 15:46

rodices engleza Very Happy Very Happy Very Happy

ja volim te snove imala sam ih dok sam cekala betu i ujutro odma guglala sanovnik i znacenje..
mislim da sam ja bistru vodu sanjala
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 9 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Jerapetra 28/9/2016, 16:32

Amna, taj je Englez bio tu zato što sam ja profesor engleskog Very Happy Tako da mi je jasno otkud on u snu Very Happy Ne sećam se kakva je bila voda, samo znam da sam videla u njoj puno papučica i japanki lol! Ma, haos od sna. Neće me ti sexi snovi, ali hoće razne maštarije i izblendovao mi mozak svašta u snu, po običaju lol!
Inače, malo sam zaludna, pa ću malo piskarati ovde, došlo mi.Baš kad smo kod tih snova, jednog jako tužnog sna svog se ponekad setim, od pre jedno godinu-dve. Tada mi je bio nekako najteži period u priči o sterilitetu, osećala sam veliko nerazumevanje kod onog malog broja bliskih ljudi kojima bih se usudila da počnem pričati o svemu. Neosetljivi komentari, nezlonamerni, ali bolni, ili sam ja toliko osetljiva bila da mi je sve bilo bolno (dok nisam naučila da moram ponekad odlučno objasnim i približim malo psihologiju žene koja je u vto priči). Tada sam sanjala kako me je čamac odvezao na ostrvo koje je ne mnogo daleko od plaže, obale, par minuta vožnje i lepo se vide kupači na obali. I sve super, ja uživam, sunčam se, sama na tom ostrvcetu, kad počinje strašna oluja. Brodić ne dolazi, ljudi na obali se sklanjaju, ja mašem, vičem u pomoć, ali niko ne obraća pažnju na mene i osećam se kao da sam sama samcijata na ovom svetu, grozan osećaj. Mislim, san ne zahteva neku duboku analizu, sam sebe objašnjava. Tako sam se osećala tada, usamljeno, i to se odrazilo u snu. Sad sam optimistična, pa je i san takav. To je oduvek bilo neko moje viđenje i shvatanje snova.

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 9 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Vanilla 28/9/2016, 17:07

Ierapetra, ja imam lenja creva užas, i to bez obzira što se krećem, što jedem kuvanu hranu, voće i povrće. . Kada osetis nagon a imaš tvrdu stolicu onda su dobre glicerinske mikroklizme. Mada jednom sam još na početku trudnoće potrošila 5 mikroklizmi za jedan dan, šta više da kažem. Bilo je kao da sam se porađala. Da pokreneš creva dobre su ti musli sa jogurtom, uveče pre spavanja dve pečene jabuke i naravno grozne mekinje (lepše su sa vocnim jogurtom). Nekretanje i utrogestan samo odmažu..
Vanilla
Vanilla

Broj poruka : 298
Datum upisa : 23.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 9 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Jerapetra 28/9/2016, 17:23

Hvala, Vanilla! Apsolutno ću probati hranu koju preporučuješ, primetila sam da mi kefir i jogurt pomažu, a grozne mekinje ću takođe morati. Srećom se ja stvarno dosta krećem, šetam lagano, prošetam i psa. Utrogestan se ne može zaobići, nažalost, to znamo. Šta kažeš, 5 mikroklizmi za dan! affraid Apropo ovog što kažeš da je bilo kao da si se porađala, ja baš napisah Bobici jutros da mi su mi bile kao porođajne muke, naravno nisam njih nikad iskusila, ali stvarno sam pomislila na porođaj, usled onog napinjanja.

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 9 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od bobica83 28/9/2016, 18:15

Joj Vanila ja juce 2mikroklizme za kratko vreme i bar sam nesto uradila. Ierapetra i ja iste muke mucimo,za istu bitku se borimo i zajedno cemo i pobediti u petaaakkkk jeeeee...
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 9 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od BabyBear 28/9/2016, 19:28

Petra, eto nama petka uskoro i tvoje diiiiiivne bete.
Navijam i drzim fige jako jako jako osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 9 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od sanja 73 28/9/2016, 20:35

Navijamo za veliku betu radost radost radost radost radost radost radost osmeh srce
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 9 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od HappyGirl 28/9/2016, 20:54

Blizu smo, blizu trudnica trudnica trudnica trudnica roda roda roda roda roda igracice igracice igracice igracice igracice
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 9 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Amna84 28/9/2016, 22:41

Ja volim te snove i nekako ih uvjek sanjam u neki prelomnim zivotnim situacijam i uvjek mi ti snovi ostaju u sjecanju. A volim ih tumaciti na svoj nacin ..
Interesantno stale snove  izgubim 5min nakon budjenja..
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 9 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od alisa 29/9/2016, 08:38

I ovde veliko finale sutra!!!
b b b b b b b b b b b b b
vv vv vv vv vv vv vv vv
radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Ove rode su malo spore al stizu i to je bitno!!!
Moramo ih nauciti da brze masu krilima osmeh srce
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 9 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 16 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu