KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+48
daduska
Zmajuška
bobica83
jelena.kuburic
Vanja80
Vanilla
winni
alex11
dr mali pariz
zvoncica36
JednaSova
noja
lenjivica
Deni
heart84
mirjanamirjana1986
mamadabudem
annci
ivanicasale
leptirica1977
MalaSaJuga
micaubica83
Amna84
Eho
tatjanica
bak
alisa
PalcicaBg
nina :)
masato
caci
Smrdica
Šašava
Sirijus
BiKsi :)
Bobaue
BabyBear
Lija
Ancica 87
Mimi12
Tebi
saska1
Sofija Veks
kiki5
Blanka
tiramisu
Jerapetra
mimi85
52 posters

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 29/8/2016, 09:48

Lijoooo cestitam od srca na rodjenju predivne devojcice likeit sreca bebe igra
Sto se tice snalazenja vjeruj mi da ces se snaci a i bolje sto je vojnicki kamp u porodilistu da se fino organizujete. Mene je to spasilo, jednostavno se zna neki red i to je super. Mi smo samo nastavili tempo iz porodilista . Ljubimo vas nas tri ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanja80 29/8/2016, 10:07

Lijo, draga, cestitam, da se brzo oporavis i uzivajte sa vasom devojcicom! osmeh srce
Nama se bas priblizilo, sad me malo i frka hvata, samo da sve dobro prodje.

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od jelena.kuburic 29/8/2016, 11:14

cestitam Lijo na prelepoj devojcici

jelena.kuburic

Broj poruka : 603
Godina : 44
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mamadabudem 29/8/2016, 11:19

Čestitam , Lijo osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od alisa 29/8/2016, 12:07

Cestitam Lijo!!!
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od masato 29/8/2016, 12:14

Cestitam Lijo, nek je ziva i zdrava princeza jos sto godina! Zelim vam da sto pre uzivate kuci sa vasom devojcicom!
masato
masato

Broj poruka : 157
Godina : 45
Location : Nis
Datum upisa : 10.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kiki5 29/8/2016, 13:55

Cestitam Lijo neka vam je sa srecom,uzivajte  srca srca

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 29/8/2016, 14:23

mirjanamirjana1986 ::hahaha za sise se ne brinem ionako kad sam god mogla ostajala sam u brusu :) ako me razumete..biksi kad si dobila strije pred kraj?
Ja kraj nisam ni docekala!  lol!  lol!  lol!  Porodila se u 34. nedelji. Tako  da su pocetkom osmog i iskocile strijice.  ALi moje su prilicno neprimetne, ili ih ja ne vidim od sala!  lol!

winni ::Very Happy mi juce bili na ultrazvuku i mnoogo smo slatki konacno lici na bebicu lol! lol! malecku i imamo sve veliki smo 46mm  NT-1,sve nam je o.k
ja i pre trudnoce muku mucila sa strijama i celulitom mogu misliti tek sad sta me ceka.....i ja planiram da ovih dana krenem sa pavlovicevom.. pa cemo videti dalje.
 srca  srca  srca  srca  srca  srca

alex11 ::drage moje samo da se javim dimer je skocio na 2420 doza mi je 0,4 plus popodne 0,6.u utorak se radi carski rez ,zeljno ocekujemo taj dan posle deset dugih godina.....
Srecno sutra alex11, da to bude jedno carobno upoznavanje!  yes  yes  yes

jelena.kuburic ::ja isla opet na uz prof Kopitovuc kaze da su bebe prelepe samo da je jedna nize postavljhena i sa ce do 12 nedelhe sama podici jel neko imao slicna uakustva neprestalno razmisljam o tome i hocecli se podici beba sama
Samo slusaj savet prof i miruj i beba ce se podici, kasnije mozes i onaj pojas za trudnice, on isto moze dosta da pomogne kad je beba nisko, ili bebe.

Lija ::Drage moje, samo da vam javim da sam u petak postala mama jedne predivne malecke devojcice. 3190g i 48cm, najmanja je beba koju sam u zivotu videla i toliko mekana i nezna da vam ne mogu opisati. Sad se navikavamo na dojenje, nije lako ali uspevamo polako da shvatimo obe sta treba da radimo. Oporavak ide dobro, sad vec mogu da ustajem, lezim na strani, setam, tusiram se sama, cak dojim sedecki... Naravno boli, ali nista nije tesko kad je beba tu i sad znam da je sve vredelo. Jos uvek ne mogu da verujem da je nasa i da mozemo da je nosimo kuci  srca
Ne znam kakva ce biti situacija kod kuce i da li cu imati vremena za javljanje (ovde u bolnici je kao vojnicki kamp Very Happy ) pa vam svima zelim unapred puno srece! Mirjana i Vanja, vama se bas priblizilo, srecno na porodjaju! Ostale, drzite se, sve ce na kraju vredeti. Ljubim vas i hvala sto ste me bodrile, znacilo je d
Lijo, cestitam ti od srca, nek vam je ziva i zdrava, i dugovocna i bezbrizna, ma sve naj naj naj. Ja se i dan danas zapitam da li je Arsa stvarno nas. lol!  I piljim u njega kad spava, kao danisam normalna. lol!  Dugo ce ti trebati da to shvatis! Bice lakse iz dana u dan, ne brini! Dojenje je na pocetku smor, al i kad se uspostavi prava laktacija i kad beba krene lepo da vuce, bude pesma. Odgledaj link https://www.youtube.com/watch?v=MKCFlXcSWzo , meni je mnogo znacio oko dojenja. Javi kako se zove cica maca da vas ubelezim u termine rodjenja. osmeh srce

Amna, kad je tebi bio transfer, meni se cini da je to ok, da se sad vidi samo zumancana kesica, a kasnije srce!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bak 29/8/2016, 14:26

Lijo cestitam od srca srca srca srca srca

Debelice osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Amna84 29/8/2016, 17:34

Lijo draga,pa ja se rastopi od miline citajuci ,najmanja bebica .aaaahhhh osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Neka je sa srcom ...

Biksi draga,kako ti sve stizes popratiti :-) Dusa od zene !!!
Transfer je bio 01.08 ,blaste..
Javila mi se stara forumasica i posla tvoj Kalkulator za ivf i ispade da jeste peta sedmica ..

Wini imas poruku :-)
Jelena ja ti ne znam nista o tome, ali slusaj ove nase cure i ne brini ,uzivaj :-)
Mada ja ne volim cuti to "ne brini i opusti se " :-) ,a sta cu ljudski je da brinem :-)
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Amna84 29/8/2016, 17:38

Da vas pitam ...
Nakon koliko vremena od vto ste pocele da vozite ?? Ja sam subotu navece kratko vozila ,bojala sam se sjedenja jer se ja sva izbacim naprijed kad vozim lol!
Sex,nakon koliko od VTO?
Ciscenje i pospremanje kuce ??
Ja sam to danas pocela ,lagano nista tesko ali morala sam,mm je sve to zamrljao cisteci Very Happy

Razmisljam da sutra ne idem na pregled kod druge doktorice,nego da cekam redovni ,sigurno sam bezveze uspanicila i plus ako sutra ne cujem i ne vidim nista onda cu da umrem opet cekajuci jos do iduce sedmice !!
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mirjanamirjana1986 29/8/2016, 18:53

lijo bravoooo!!!

mirjanamirjana1986

Broj poruka : 293
Godina : 37
Datum upisa : 10.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mirjanamirjana1986 29/8/2016, 18:54

drage moje ja danas na ctg u kaze doktor vidi kontrakcije valjda cete izdrzati do petka kada mi je zakazan cr.ja se soknula..pa ne osecam nista a i rano je..pa cr je zakazan 12 dana pre termina..sta je sad toooo:)))???

mirjanamirjana1986

Broj poruka : 293
Godina : 37
Datum upisa : 10.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mirjanamirjana1986 29/8/2016, 18:56

Amna84 ::Da vas pitam ...
Nakon koliko vremena od vto ste pocele da vozite ?? Ja sam subotu navece kratko vozila ,bojala sam se sjedenja jer se ja sva izbacim naprijed kad vozim lol!
Sex,nakon koliko od VTO?
Ciscenje i pospremanje kuce ??
Ja sam to danas pocela ,lagano nista tesko ali morala sam,mm je sve to zamrljao cisteci Very Happy

Razmisljam da sutra ne idem na pregled kod druge  doktorice,nego da cekam  redovni ,sigurno sam bezveze uspanicila  i plus ako sutra ne cujem i ne vidim nista onda cu da umrem opet cekajuci jos do iduce sedmice !!
draga ja vozim sve vreme osim ta prva tri mes.a sto se kucnih poslova tice ne sirim ves i ne brisem podove..sve ostalo radim..u sustini to je rzcak prasina i sl...pricuvaj se prvih 12 13 ned..posle opusteno..

mirjanamirjana1986

Broj poruka : 293
Godina : 37
Datum upisa : 10.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 29/8/2016, 19:11

Da vas i ja priupitam, posebno one koje su se vec porodile ili su pri kraju:
boli me danas jedna tacka u stomaku. Je li to normalno u kasnijoj trudnoci? Da jurim kod dr? Ona vec sigurno misli uveliko da nisam normalna...Bol nije nisko sa strane, kao kad bole ligamenti. Bas je onako u stomaku...
Beba skace, stuca,...valjda je to dobar znak.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saska1 29/8/2016, 19:23

Lijo cestitam 🤗😚
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanilla 29/8/2016, 19:25

Lijo čestitam! osmeh srce
Mirjana, još malo pa upoznavanje osmeh srce
Amna, što se tiče vožnje sve normalno ali ne duge relacije. Kućni poslovi isto, oni inače spadaju u lake fizičke aktivnosti. Naravno osluskuj svoje telo i nemoj se forsirati na silu, pravi pauze, uključi muža.. ja sam mom uvalila usisavanje koje inače ne volim. Izbegavaj samo da nosiš teško kao i hemikalije za brisanje.. Što se sexanja tiče, mi se bojimo,  ne znam kako ostale naše trudnice?
Vanilla
Vanilla

Broj poruka : 298
Datum upisa : 23.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mimi85 29/8/2016, 19:30

Lijoooo cestitam od srca!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 29/8/2016, 21:10

Amna,ja ne vozim. Htela sam od pocetka ali me je tadasnja dr.ubedila da ne vozim.Sada mi se cini da je u pravu,tada sam se bunila ali muz nije dao.
Sex,vecina zena ga nema.Ja priznajem,bilo je nesto u pokusaju ,par cm ☺ ali luda od hormona,dovoljno. Sad je sve normalno ali ta prva 3 meseca,sama rec sex je izazivala zelju,uzas..
Kucni poslovi sve normalno,naravno ne dizem tesko i iz cucnja,zanima me zasto ne ves? Ja ne usisavam jer je usisivac na vodu onaj veliki pa da ga ne vukljam,tezak je.
Miro,sad ne ustaj iz kreveta,da ne krene porodjaj.

Kada cu bre ja osetiti bebe,poludecu vise...Koliko trebaju da budu teske da bi ih osetila? Ono vece sam kao osetila i vise nista...
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 29/8/2016, 21:26

tiramisu ::

Kada cu bre ja osetiti bebe,poludecu vise...Koliko trebaju da budu teske da bi ih osetila? Ono vece sam kao osetila i vise nista...

Ja sam je osetila tek na kraju 22.nedelje. Koja si ti sad?

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 29/8/2016, 21:34

Ulazim u 21-u za koji dan. Znas li koliko ti je beba bila teska te nedelje? Jel te vise ne boli ta tacka? Ja sve mislim guraju se organi i istezu ligamenti kad me boli.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 29/8/2016, 21:48

Pa bila je otprilike izmedju 420-450 grama. Sad sam gledala. Verovatno sam ja i ranije osetila, ali nisam prepoznala da je to to.
Da, osecam i dalje tu neku cudnu bol u stomaku. Bas sam nervozna zbog toga...grrrr....
Danas radila i ddimer, dostigao granicu (2 x ref.vrednost), moracu i kod hematologa. Ali posto nisam radila antiheparin, moram prvo to da uradim.... Iskreno, malo sam se smorila od doktora vise....

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 29/8/2016, 21:55

Idi kod hematologa,mada je to ok za tvoj trimestar,ref.vrednost je za ne trudne ljude. Cudi me da do sada nisi radila anti xa.
Vrati film sta si jela,ako je neka teza hrana ili zatvor,moze to da ti pravi bol.
Uh cekacu i ja izgleda 22 nedelju,pff..
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Amna84 29/8/2016, 21:58

Hvala vam na podjeljenim iskustvima...
Znaci ,bolja je opcija ,odmaket se od volana osim bas kad mora 10min max...
Sex, ne zezajte me svih 9mj ...ojj jooj ......
I ja sad imam strah ali ne znam otkud ovaj Libido a pisala sam vam da smo ja i sex bili na vi sve do terapija kad sam pocela liciti na zensko
Kucni poslovi,ja gotovo sve radim Osim nagli savijanja i dizanja ,izapinjanja itd ..
Vanila danas sam prvi put usisavala ....:-) :-)
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 29/8/2016, 22:01

tiramisu ::Idi kod hematologa,mada je to ok za tvoj trimestar,ref.vrednost je za ne trudne ljude. Cudi me da do sada nisi radila anti xa.
Vrati film sta si jela,ako je neka teza hrana ili zatvor,moze to da ti pravi bol.
Uh cekacu i ja izgleda 22 nedelju,pff..

Pa radila sam antiheparin pre mesec dana, imala kontrolu, sve je bilo u redu. E sad ga bas nisam uradila, racunajuci da ce ddimer biti ok. Mad

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu