KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+45
Arwen
lela1984
Nevena77
lenjivica
HappyGirl
annci
Lina73
libra35
dada88
kiki5
mirjanamirjana1986
ahosame
bak
SoJa
AriesGirl
saska1
nina :)
srculence 84
alisa
tatjanica
zsuki75
noja
Vanja80
Tebi
Mimi12
Jerapetra
Zmajuška
Dora1
ivadare79
tiramisu
Blanka
Lija
Ancica 87
PalcicaBg
winni
mimi85
zumbulcic
Amna84
Sirijus
sanja 73
BabyBear
ivanicasale
aurora
Bobaue
BiKsi :)
49 posters

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 1/5/2016, 02:34

Andjele, koliko imas godina? Nemas potpis, a ne vidim ni u tvojim podacima...
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od alisa 1/5/2016, 05:58

Predpostavljam oko 39... verovatno je 77 godiste... mozda i gresim....
Andjele mislim da je dovoljno da za pocetak odradis sve hormone 2 ili 3 dan, i eventualno progesteron 21. Ako je sve ok ne moras da ih radis 15 puta...
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 1/5/2016, 09:25

ahosame ::
Nataly17 ::Ahosame, srce mi se cijepa i stiska me u dusi kada citam tvoje postove jer prepoznajem tu bol i nemoc.... Medjutim, moras da skupis snage da se boris dalje i da vjerujes. Probaj prirodne suplemente. Moj FSH i estradiol su se stabilizovali i imam opet ovulacije i jajne celije. Bilo je situacija da nije rastao folikul, da je prazan, da se pretvorio u cistu, da se javio polip, da nije dobra jc...... Sve sam pregurala, bila ocajna, konzumirajuci sve i svasta od suplemenata a cini mi se da sam mogla i bljuvotine da gutam.... I onda sam rijesila da prepustim Bozjoj volji, da se smirim i vjerujem, da se unaprijed ne nerviram... Jer ne mogu da promijenim. I rijesila da uzmem lijek iz Bozije apoteke. Pila virak tri mjeseca. Posle prvog mjeseca ja i dr postajemo svjedoci da se sve polako dovodi h normalu. Nikad nisam bila mirnija. Hocu da kazem da nervoza samo steti. Navece sam pila caj i kapala valerijanu i maticnjak i fino sam spavala i dovela sebe u ravnotezu.
Smiri se, skupi snagu, vjeruj i bice kako Bog zapovijeda.
Ljubim vas sve i zelim da svima krenu pozitivni koraci !
Libra, mislim na tebe i samo ostani pozitivna i vjeruj u ostvarenje sna!
Nataly, hvala mnogo na svemu sto si napisala, tvoje reci mi u ovim teskim trenucima mnogo znace...
Nisam bas dobro nakon svega kako je ispalo, necu da lazem...
Hvala ti mnogo na hrabrenju i pozitivi, u ovakvim trenucima ponovnog i ponovnog poraza, kad ti i ono malo nade sto je bilo istope, lako se zapadne u crnilo i ne vidi izlaz...
Dok sam ovo citala, imala sam utisak kao da si mi pruzila ruku i pozvala me da jos jednom ustanem...
Hvala ti... Od srca ti hvala...

zagrljaj
Neizmjerno mi je milo da sam imalo pomogla. Znam kako je kad dodje takvo crnilo. Uzmi kapi maticnjaka i valerijane navece i kapaj u caj. Smirice te.
I necemo odustajati u borbi do iznemoglosti a Bog ce pomoci kada vjerujemo i najmanje se nadamo.
Grlim te i ljubim da sto prije prodje. zagrljaj poljubac
Svima zelim srecan Vaskrs koji ga slave i da vam donese ispunjenje zelja i srecu. smajli angel
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od winni 1/5/2016, 09:31

Very Happy Srecni praznici svima koji slave danas.... teba mi savet sta da radim od prenekoliko dana sam pocela da pijem glucophage xr prvo od 500 pa posle par dana 750 dok sam pila od 500 nista samo neka mala mukica nista strasno od kada pijem 750..isti simptomi samo danas inace pijem ciklu zbog ciklusa taman sam na polovini popila bele i danas treba braon inace 14 dan ciklusa..i ja danas dobila sada neznam da li to ima veze sa glucophage .i da li da nastavim da pijem ciklu inace imam kod dr. Kopitovic zakazanu histeroskopiju u maju tj sledeci ciklus....inace mi se to nije desavalo dosada
winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Lija 1/5/2016, 11:46

Zsuki, znam kako je kad znas u sebi da nesto nije ok, ali ne znas sta da radis Sad pitala sam te ovo jer se i meni desilo slicno, imala sam normalne cikluse na 27-28 dana i onda su se odjednom skratili na 21-24 dana. Posle vto sam dobila na 17 dana, a sledeci mesec sam ostala trudna, ovulacija mi bila tek oko 28. dana ciklusa i to sam skontala tek kad mi je bas kasno utvrdjena trudnoca. Mada je meni ovulacija uvek bila dosta rano, osim eto tog jednog jedinog puta. Mozda ti sve ono prirodno sto si rekla da ces piti pomogne da se to malo izregulise, a mozda i da probas da uzimas posle ovulacije utrogestan.
Lija
Lija

Broj poruka : 267
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od andjeo77 1/5/2016, 11:55

BabyBear ::Andjele, koliko imas godina? Nemas potpis, a ne vidim ni u tvojim podacima...
Godište 77, 38 godina Rolling Eyes

andjeo77

Broj poruka : 31
Datum upisa : 29.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mimi12 1/5/2016, 12:18

Zsuki, ali ako imas bilo kakav problem sa LH ili estradiolom, zaboravi na LH trake. Samo ce te jos vise sludeti i opteretiti.
Opusti se malo, tek si izasla iz VTO. Nemoj da ti trudnoca postane opsesija. Uzivaj malo u tom svom detetu!

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mimi12 1/5/2016, 12:21

winni ::Very Happy Srecni praznici svima koji slave danas.... teba mi savet sta da radim od prenekoliko dana sam pocela da pijem  glucophage xr prvo od 500 pa posle par dana 750  dok sam pila od 500 nista samo neka mala mukica nista strasno od kada pijem 750..isti simptomi samo danas inace pijem ciklu zbog ciklusa  taman sam na polovini popila bele i danas treba braon  inace 14 dan ciklusa..i ja danas dobila sada neznam da li to ima veze sa glucophage .i da li da nastavim da pijem ciklu inace imam kod dr. Kopitovic zakazanu histeroskopiju u maju tj sledeci ciklus....inace mi se to nije desavalo dosada
Winni, hoce generalno da se prokrvari sredinom ciklusa (ali nije prava menstruacija) ali CP se nastavlja normalno.
Nema veze s Glukofazom.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od winni 1/5/2016, 12:45

hvala Mimi... tako mi rekose i sa klinike..
winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 2/5/2016, 08:29

Za Sirijus sam vec poskocila u dnevniku,al evo opet cu i ovde.
Libra,da nas sutra ti i Sirijus obradujete velikom betom!

Tiramisu jel danas transfer?Navijam za tvoje embrione,da su se fino podelili i da se lepo ususkaju kod tebe.

Nesto nam se olenjile devojke u pisanju,nadam se da je to zbog praznika.
Uzivajte drage moje,ljubac od veselog cetverca!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 2/5/2016, 09:42

evo drage moje vratila se sa kratkog odmora i malo suncanja,nije vreme bilo bas sjajno, da vas pozdravim ... prvo draga moja BB mnogo mi je zao,bas sam se nadala tvojoj trudnoci,al nema veze idemo dalje ipak smo mi zene borci,jedan veliki zagrljaj za tebe ljubav  PALCICE ovaj put trudna si sigurno,dosta si cekala i ovaj maj neka ti donese pune ruke posla beba TEBI svaka cast i cekamo srculenca srce SIRIJUS i LIBRA sutra cekamo veliku betuuuuu  beba MIMI draga i ti si nam sada trudnica neka bude treca sreca roda ,TIRAMISU navijamo za uspesan fet roda roda  sada ne znam ko je u postupku ili ceka betu al zelim vam puno srece roda roda roda ja sam napunila baterije i cekam poziv za posao i idem malo da radim i tamo na jesen ili zimu opet u nove pobede. ne znam da li ima ta tema ovde na kutku al volela bih da sve drage moje da napisete sta ste pile od suplementa i vitamina i odradile sve od analiza i ostale ste u blagoslovljenom stanju. eto cisto da napisete sta ste koristile i to vas dovelo do vase srece,mnogo bi pomoglo nama koje cekamo da budemo trudnica  ljubim vas
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 40
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 2/5/2016, 10:53

drage moje koji dan bi trebala da bude ovulacija,koji dan posle ciklusa? sada imam onu sluz al ja sam 16 dobila i cinimi se malo zakasnila ovulacija? kako se to racuna.
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 40
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nevena77 2/5/2016, 11:08

Dobro jutro svima. Ja jutros odradila test za trudnocu, posto sam danas trebala uraditi betu, ali zbog praznika ne mogu... Test je negativan, nikako da se pojavi druga crta Mad . Tako da sutra idem samo potvrditi rezultate u lab. Pa onda nanovo sve.. Imam tri zamrznuta embriona u Pragu, ali nikako da se navikne coven na sve ovo.
Nadam se sutra lepim vestima od ostalih koje trebaju raditi bete... Sve najbolje roda
Nevena77
Nevena77

Broj poruka : 53
Datum upisa : 28.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 2/5/2016, 11:14

Nevena ne mora da znaci,dok ne uradis betu
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 40
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 2/5/2016, 11:16

Srculence hvala na lepim recima. :-*
Sto se ovulacije tice zavisi na koliko su ti ciklusi.Obicno je ovulacija oko 14og dana ali moze biti i ranije i kasnije.

Nevena ja ti zelim da je test pogresio,cekamo sutra.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 2/5/2016, 11:21

Ptosli put dosao na 28dan. A sad bas cekam da vidim cim kasni ovulacija mozda se pomeri na 30dan. I prosoi put pila virak caj. Sad cu videti. Hvala palcice
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 40
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 2/5/2016, 11:27

Pij virak,ja sam ga pila i pocela da dobijam na 29 dana i tacno osecala ovulacije negde na sredini.
I budite vredni ti i tm ;-)
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 2/5/2016, 11:31

Joj draga oni mi zatvorili jajovid i samo vto,ne mogu prirodno.Jbg al nema veze ja cu piti virak da bi regulisala ciklus i plodne dane.
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 40
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nevena77 2/5/2016, 13:03

Jel moze virak da se pije ukoliko se piju kontraceptivi ili ne sme?
Nevena77
Nevena77

Broj poruka : 53
Datum upisa : 28.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 2/5/2016, 13:15

Nevena, nadam se da je test netacan, sto je vrlo cest slucaj. Zato ja ne volim te kucne testove i nikad ih ne radim. Drzim ti palceve sutra za betu.

Sirijus, Libra, Palcice, cekamo i drzim jako palceve (ako se Sirijus ikad vrati sa Miroca).

Mimi, jedva cekam da bebice stignu kuci :-*

Tiramisu, kad ides po bebice, u koliko sati?

Lju
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 2/5/2016, 13:37


Libra, za sutra i lepu trocifrenu betu!

Nevena, da je ipak test zakazao, da nas i ti sutra obradujes!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 2/5/2016, 13:38

Nevena, ipak uradi betu to je najmjerodavnije. Ja nikad nisam voljela te piš testove, dodatni stres je svakako gledanje vidi li se ili ne vidi druga crta, ako se vidi malo e kuku lele je li to to ili nije? Ili ako se ne vidi padanje u bedak i stresiranje i nervoza. Beta je majka. Aj drzim fige da se dzabe nerviras osmeh srce

Libra navijam sjutra za tvoju betu. Evo malo roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

Mimi 85 kaliježnice ( što bi mi rekli) kako si trudnjačo? Kad nam stižeš? Nadam se da skitaš po onoj ruti koju si planirala, i da si se dobro obukla lol! ljubav

Tiramisu srecno i tebi,ne znam kad ides po bebe ali kad god bilo srecno bilo navijači2 navijači2

Ljubi vas Blanka ne naspavana trudnjača cveće
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dora1 2/5/2016, 13:39

Mimi, jesi li još u Pragu? Možda si pisala ali ne videh.
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 2/5/2016, 14:38

Zene drage, zanima me da li neka od vas zna da li necim, osim utrogestanom i PG depo, moze da se utice da se PG poveca kod zene?

I jel neko mozda cuo za PG flastere? Jednom mi u apoteci, kad sam uzimala ugrogestan, farmaceutikinja rece, "A to vam daju? A jeste li culi za flastere sa PG, to ima bolje dejstvo..."
Jel cuo neko za to i jel se njih i jel se oni mogu naci kod nas?
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od alisa 2/5/2016, 14:44

BB ja sam skoro pisala na suplementima o biljci divlji yam ( tako nesto) za koju sam citala da podize progesteron.... nadji na stranama suplemenata gde sam pisala.... takodje sam citala da i vitamin B6 utice na rast progesterona
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu