KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+45
Arwen
lela1984
Nevena77
lenjivica
HappyGirl
annci
Lina73
libra35
dada88
kiki5
mirjanamirjana1986
ahosame
bak
SoJa
AriesGirl
saska1
nina :)
srculence 84
alisa
tatjanica
zsuki75
noja
Vanja80
Tebi
Mimi12
Jerapetra
Zmajuška
Dora1
ivadare79
tiramisu
Blanka
Lija
Ancica 87
PalcicaBg
winni
mimi85
zumbulcic
Amna84
Sirijus
sanja 73
BabyBear
ivanicasale
aurora
Bobaue
BiKsi :)
49 posters

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ahosame 29/4/2016, 20:22

sanja 73 ::Drage moje prijateljice,ja kao i uvek malo tajanstvena,nadam se da razumete beta je radjena 26.4 rezultat je bio bhcg 14.6 to je zaista malo danas 28.4. rezultat bhcg 6,92,jete teško ali nema odustajanja,sad mi treba malo više vremena da očistim organizam od tabletica,jaka sam ja ali nisam od kamena,samo na ovom mom putu upoznala sam mnogo divnih prijatelja koji mi pružaju podršku i daju neopisivu snagu za dalje,hvala vam na podršci voli vas vaša Sanja idemo dalje.........
sanja, jako mi je zao... zagrljaj
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanja 73 29/4/2016, 20:24

ahosame idemo dalje,valjda jednom mora da uspe
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ahosame 29/4/2016, 20:28

alisa ::ahosame zagrljaj

Ne znam koliko mozes da se zadrzavas u Srbiji, ali da odes do Genesis-a .... libra je tamo radila potpune prirodnjake.... skupljali su jajne celije.... pratili su svaki ciklus iz meseca u mesec... mozda je ovo bio takav ciklus? koliki ti je FSH ? jel si radila hormone pre postupka?
alisa, radila sam u ciklusu pred postupak, bio je jako visok FSH (23)...dr me je zato stavila na mesec dana cikloproginove pred postupak, i rekla posto su mi hormoni bili losi da nema svrhe da ih ponovo radim, nego je samo trazila TSH da bi proverila da je ispod 2 pre nego krenem...
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ahosame 29/4/2016, 20:31

Hvala vam svima na podrsci, stvarno ste zlatne, hvala vam svima od srca...
sirius, BabyBear, bak, Biksi, Blanka, kiki5, Mimi12, Nevena77, libra, Palcice, Bobaue, alisa, sanja73, Vanja80, Ierapetra, SoJa, zsuki75, tiramisu, i ako sam neku preskocila, prastajte, grlim vas sve...
d
Hvala vam iz duse na svemu...
srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 29/4/2016, 20:34

ahosame ::
BabyBear ::Bas mi je zao Ahosame Sad
A jel vam mozda savetovala donaciju?
Hvala ti Baby zagrljaj
Jeste, spomenula je donaciju kao mogucnost, ali za mm-a to nije prihvatljiva opcija, tako da eto...

Samo polako, moras ti ili neko da pricate sa njim, ali malo po malo i da to polako pocne da vari u svojoj glavi. Ponekad onako, nesto nabacis, pipkas, ispipavas...lagano. Tiha voda breg roni...ako je tebi do toga osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ahosame 29/4/2016, 20:43

BabyBear ::

Samo polako, moras ti ili neko da pricate sa njim, ali malo po malo i da to polako pocne da vari u svojoj glavi. Ponekad onako, nesto nabacis, pipkas, ispipavas...lagano. Tiha voda breg roni...ako je tebi do toga osmeh srce
Hvala ti Baby, ali prilicno je izricit po tom pitanju, tako da ne verujem da bi bilo kakva demagogija upalila...
a i to nisu stvari koje bih zelela da guram na silu i vrsim pritisak (pa makar i izokola), ne bih se sama sa sobom dobro osecala, to treba da oseca i zeli i on jednako kao ja, u suprotnom, to nije to...
a on to ne zeli na taj nacin, i eto...
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mimi12 29/4/2016, 21:07

Ahosame, pusti malo vremena da prodje. Ne mislim da treba da svog dragog ubedjujes, mozda da mu samo malo priblizis tu pricu. Svi imamo otpor od nepoznatog.

I to nije nesto sto sw prihvata za jedan dan.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 29/4/2016, 21:11

Mimi12 ::Ahosame, pusti malo vremena da prodje. Ne mislim da treba da svog dragog ubedjujes, mozda da mu samo malo priblizis tu pricu. Svi imamo otpor od nepoznatog.

I to nije nesto sto sw prihvata za jedan dan.
Slazem se sa BB i Mimi. Nemoj da odustajes. Priblizi mu pricu mozda ce drugacije da shvati. Samo polako i lepo nista naglo i na silu. Predoci mu da ce to da bude njegovo dete. Naravno ako ti to zelis. Ne treba odustati.  zagrljaj
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 29/4/2016, 21:31

Ahosame bas mi krivo sto se taj folikul nije mrdnuo malo al hajd mozda je takav ciklus i ja bi probal to skupljanje pa da vidis ako ne onda razmisli sta dalje.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od alisa 29/4/2016, 21:32

Ahosame, sa mesec dana pijenja cikle nisi nista ni mogla da uradis.... ne moze cikla da sredi hormone tako brzo.... Probaj sa cajem Virak, meni je bas sredio hormone, a i Nataly se kune u njega.... FSH mi je isao do 30.... ima i tema suplementi za poboljsanje kvaliteta jajnih celija https://kutak.forumotion.com/t2605-suplementi-za-pobljsanje-kvaliteta-jajnih-aelija ....
ajde glavu gore.... nije jos sve izgubljeno.... u ovom ciklusu nisi imala jajnu celiju, nisi odreagovala dobro na stimulaciju pa sta! idemo dalje.... pusti ti dr sta pricaju..... Probaj da jedno 2-3 meseca pijes Virak, prostudiraj malo ovu temu o suplementima i idi do Genezisa.... probaj sa potpunim prirodnjacima.... nek ti prate cikluse iz mesec u mesec.... osmeh srce
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 29/4/2016, 21:49

Pikseta draga gde si sta radis ,
Cure navijamo prasimo
Libra kad je beta ?
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tiramisu 29/4/2016, 21:56

Ako se ne varam libra je 03.maja. i ja cekam njenu betu. To skupljanje j.celija mi se cini jako zanimljivo za nas stare koke.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ahosame 29/4/2016, 22:12

alisa ::Ahosame, sa mesec dana pijenja cikle nisi nista ni mogla da uradis.... ne moze cikla da sredi hormone tako brzo.... Probaj sa cajem Virak, meni je bas sredio hormone, a i Nataly se kune u njega.... FSH mi je isao do 30.... ima i tema suplementi za poboljsanje kvaliteta jajnih celija https://kutak.forumotion.com/t2605-suplementi-za-pobljsanje-kvaliteta-jajnih-aelija ....
ajde glavu gore.... nije jos sve izgubljeno.... u ovom ciklusu nisi imala jajnu celiju, nisi odreagovala dobro na stimulaciju pa sta! idemo dalje.... pusti ti dr sta pricaju..... Probaj da jedno 2-3 meseca pijes Virak, prostudiraj malo ovu temu o suplementima i idi do Genezisa.... probaj sa potpunim prirodnjacima.... nek ti prate cikluse iz mesec u mesec....  osmeh srce
Hvala alisa mnogo na podrsci i hrabrenju, znaci puno, veruj...  zagrljaj  Hocu, pogledacu za taj caj od virka, jedem i one smokve u maslinovom, od suplemenata ne znam vise sta nisam probala... Hvala ti srce
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 29/4/2016, 22:12

ahosame ::
BabyBear ::

Samo polako, moras ti ili neko da pricate sa njim, ali malo po malo i da to polako pocne da vari u svojoj glavi. Ponekad onako, nesto nabacis, pipkas, ispipavas...lagano. Tiha voda breg roni...ako je tebi do toga osmeh srce
Hvala ti Baby, ali prilicno je izricit po tom pitanju, tako da ne verujem da bi bilo kakva demagogija upalila...
a i to nisu stvari koje bih zelela da guram na silu i vrsim pritisak (pa makar i izokola), ne bih se sama sa sobom dobro osecala, to treba da oseca i zeli i on jednako kao ja, u suprotnom, to nije to...
a on to ne zeli na taj nacin, i eto...
Moj muz kad je saznao da nikad nece moci da ima biolosku decu 6meseci je cutao i sam sa sobom razmisljao..ja ga nisam silila da prica, pustila sam ga da misli. I onda je on predlozio donaciju. 
Mislim da treba da ga pustis da razmisli o svemu tome. A onda mu kazi i kako se ti osecas u vezi donacije kad prodje neko dogledno vreme
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ahosame 29/4/2016, 22:14

saska1 ::Ahosame bas mi krivo sto se taj folikul nije mrdnuo malo al hajd mozda je takav ciklus i ja bi probal to skupljanje pa da vidis ako ne onda razmisli sta dalje.
Draga saska hvala ti mnogo...  love i ja ne mogu da se jos pomirim sa tim da je ovo bilo poslednje 'poslednje' jajasce... valjda nije tako... tuga
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ahosame 29/4/2016, 22:16

sirijus ::
Mimi12 ::Ahosame, pusti malo vremena da prodje. Ne mislim da treba da svog dragog ubedjujes, mozda da mu samo malo priblizis tu pricu. Svi imamo otpor od nepoznatog.

I to nije nesto sto sw prihvata za jedan dan.
Slazem se sa BB i Mimi. Nemoj da odustajes. Priblizi mu pricu mozda ce drugacije da shvati. Samo polako i lepo nista naglo i na silu. Predoci mu da ce to da bude njegovo dete. Naravno ako ti to zelis. Ne treba odustati.  zagrljaj
sirijus love
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ahosame 29/4/2016, 22:18

mimi85 ::
Moj muz kad je saznao da nikad nece moci da ima biolosku decu 6meseci je cutao i sam sa sobom razmisljao..ja ga nisam silila da prica, pustila sam ga da misli. I onda je on predlozio donaciju. 
Mislim da treba da ga pustis da razmisli o svemu tome. A onda mu kazi i kako se ti osecas u vezi donacije kad prodje neko dogledno vreme
Hvala ti mimi... srce
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od libra35 29/4/2016, 23:19

Draga Biksi idu dani...guram,gledam da ne osluskujem simptome ,znam da to nista ne znaci.Strasno mi padaju neuspesi ovih dragih devojaka ali gledam da ostanem pozitivna...Nema odustajanja sta god bilo..ovu kolekciju mogu da radim dokle god ima zaliha i tako cu 💜..jer sad sam dosla do odlicnih embriona ..samo da se kockice sloze.
Sve vas ljubim curice hrabrice💜
libra35
libra35

Broj poruka : 385
Datum upisa : 12.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 29/4/2016, 23:48

Ahosame i meni se desilo da potpomognuti prirodnjak sa femarom ne urodi plodom. Meni je E2 bio nizi posle stimulacije nego 2 dc. Mnogo bolje reagujem kada je umesto femare u igri klomifen. Imas sigurno jos dobrih ciklusa samo treba biti uporan i imati vere.

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 29/4/2016, 23:51

Devojke ne stizem da citam, ali navijam za svaki vas korak. Uspecete sve, samo treba izdrzati ... ❤

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 29/4/2016, 23:54

Da u pravo vreme se javljas F&F
Vec sam jednom rekla da si vetar u ledja Fsh a
I Mira bi isto mogla da se javi da isprica za onu kliniku u madjarskoj sto je radila a ne kali
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 29/4/2016, 23:58

Aho taj postupak koji pominjem ni nemam u potpisu, jer sam navodila samo one u kojima je doslo do aspiracije. Kod prof Kopitovic sam bila svaki mesec od marta do jula 2014. kada sam i ostala trudna i u tom periodu sam stalno imala ili ciste ili folikul nije rastao.
Noja ❤

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 30/4/2016, 00:13

Ahosame, srce mi se cijepa i stiska me u dusi kada citam tvoje postove jer prepoznajem tu bol i nemoc.... Medjutim, moras da skupis snage da se boris dalje i da vjerujes. Probaj prirodne suplemente. Moj FSH i estradiol su se stabilizovali i imam opet ovulacije i jajne celije. Bilo je situacija da nije rastao folikul, da je prazan, da se pretvorio u cistu, da se javio polip, da nije dobra jc...... Sve sam pregurala, bila ocajna, konzumirajuci sve i svasta od suplemenata a cini mi se da sam mogla i bljuvotine da gutam.... I onda sam rijesila da prepustim Bozjoj volji, da se smirim i vjerujem, da se unaprijed ne nerviram... Jer ne mogu da promijenim. I rijesila da uzmem lijek iz Bozije apoteke. Pila virak tri mjeseca. Posle prvog mjeseca ja i dr postajemo svjedoci da se sve polako dovodi h normalu. Nikad nisam bila mirnija. Hocu da kazem da nervoza samo steti. Navece sam pila caj i kapala valerijanu i maticnjak i fino sam spavala i dovela sebe u ravnotezu.
Smiri se, skupi snagu, vjeruj i bice kako Bog zapovijeda.
Ljubim vas sve i zelim da svima krenu pozitivni koraci !
Libra, mislim na tebe i samo ostani pozitivna i vjeruj u ostvarenje sna!
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 30/4/2016, 03:22

libra35 ::Draga Biksi idu dani...guram,gledam da ne osluskujem simptome ,znam da to nista ne znaci.Strasno mi padaju neuspesi ovih dragih devojaka ali gledam da  ostanem pozitivna...Nema odustajanja sta god bilo..ovu kolekciju mogu da radim dokle god  ima zaliha i tako cu 💜..jer sad sam dosla do odlicnih embriona ..samo da se kockice sloze.
Sve vas ljubim curice hrabrice💜

Znam da sam te ostavila bez teksta, videla sam to, ali nemoj MOLIM TE ti sad to tako tesko da prezivljavas. Ne smes zbog sebe. Onda jednostavno nemoj da citas ako te to toliko pogadja.
Ja jako navijam za tebe, za Sirijus, za Mimi i znam da posle kise dodje sunce. Jedna veeeelika pozitivna, dve negativne i sad moraju opet biti pozitivne, to je 1000000%.
Jako mislim i navijam za tebe i saljem ti hiljadu poljubaca ljubav ljubav ljubav
i rodaaaaaaaaaaaaaa
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 30/4/2016, 09:03

sirijus ::
Mimi12 ::Ahosame, pusti malo vremena da prodje. Ne mislim da treba da svog dragog ubedjujes, mozda da mu samo malo priblizis tu pricu. Svi imamo otpor od nepoznatog.

I to nije nesto sto sw prihvata za jedan dan.
Slazem se sa BB i Mimi. Nemoj da odustajes. Priblizi mu pricu mozda ce drugacije da shvati. Samo polako i lepo nista naglo i na silu. Predoci mu da ce to da bude njegovo dete. Naravno ako ti to zelis. Ne treba odustati.  zagrljaj
  ....ahosame samo da te zagrlim jako i nadam se da ce vremenom tvoj dragi prihvatiti donaciju ako bude bila potrevna,mada citajuci postove cura na koracima iskreno verujem da vam nece ni trebati!


Poslednji izmenio tatjanica dana 30/4/2016, 10:02, izmenjeno ukupno 1 puta
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu