KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+45
Arwen
lela1984
Nevena77
lenjivica
HappyGirl
annci
Lina73
libra35
dada88
kiki5
mirjanamirjana1986
ahosame
bak
SoJa
AriesGirl
saska1
nina :)
srculence 84
alisa
tatjanica
zsuki75
noja
Vanja80
Tebi
Mimi12
Jerapetra
Zmajuška
Dora1
ivadare79
tiramisu
Blanka
Lija
Ancica 87
PalcicaBg
winni
mimi85
zumbulcic
Amna84
Sirijus
sanja 73
BabyBear
ivanicasale
aurora
Bobaue
BiKsi :)
49 posters

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 20/4/2016, 10:33

Ahosame, srecno! Ovo ti je prvi postupak ovde? Zelim ti da ti promena klinike i sredine donese i najvecu radost beba

Cekalice, bockalice i ostale divne zene osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 20/4/2016, 10:51

Kod:
SoJa ::Ivanice, žao mi je, verovala sam da će i kod tebe i kod BiKsi beta biti ko kuća! Idemo dalje, nema odustajanja. Doći će i tvoje vreme i to uskoro, sigurna sam!  zagrljaj

...ivanice,grlim jakooooooo!!!! zagrljaj
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od aurora 20/4/2016, 11:05

Ivanice, jeste da sam nova ovde ali imam osecanja kao i svi.
Mnogo mi je zao ali .... NAPRED !!
aurora
aurora

Broj poruka : 427
Location : Bgd
Datum upisa : 15.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zsuki75 20/4/2016, 11:07

Da li je neka od vas koristila pro fertil female tablete?
cena im je ubi bože...

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od winni 20/4/2016, 11:37

tek sad videh... tuga...bas nesto nece da krene ... zagrljaj zao mi je devojke...
winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 20/4/2016, 12:22

Bas bljak period 😩I mi smo imali jednu celiju s klomifenom i par menopura ali nista od nje kaze embriolog sva usporena i nepravilno se dijeli ima neka tri polarna tjela a trebalo bi dva .Vise srece drugi put.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 20/4/2016, 12:26

Zsuki ja sam trazila da kupim proksed ali nisam nasla imaju samo za muskarce.Moracu se opet kljukat svim i svacim da dodjemo do celijice.
I to su sigurno neki vitamini koliko kostaju?
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Lija 20/4/2016, 12:27

Zsuki, ja koristila po preporuci doktora da se pripremim za sledecu vto  i ostadoh trudna posle jedne kutije :) sad da li je bas to pomoglo ili nije, nemam pojma, ali eto tako se desilo. Naravno, nisam ocekivala da ce upaliti pa sam odmah kupila tri kutije jer je bila neka akcija, tri po ceni dve! lol!
Pila sam pored profertil female i kapi sa instituta za prirodnu medicinu, zovu se zenska formula, mislim jednom dnevno po 30 kapi.

Biksi, Ivanice, mnogo mi je zao...
Ostale devojke, navijam jako najjace!
Lija
Lija

Broj poruka : 267
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 20/4/2016, 12:48

Sale, e jbga. Grlim. Smor period.v

Ivanice, ajde za petak, da ipak zamantram! igracice igracice igracice igracice

Zumbulcicu,ok je stitna, nemas stimulaciju,pa ne bi trebalo ni tsh mnogo da skace. Samo redovno lekice pij. Mozda da pojacas vikendom jos za 25mg.

http://www.vidapharm.rs/ Ja sam narucivala proxeed preko zvanicnog distributera pre.Mozda imaju i ovaj za zene.

Tebi, ja procitah moje pisanje od juce, ono sto sam napisala da ne verujem, vezano je za tvoje ponasanje,a verujem da si trudna, samo ne mogu da te zamislim cangrizavu! Verujem da si shvatila, al da pojasnim! ljubav

Zumbul, moram i ja taj flogocid probati, meni ovo sranjce isto poraslo. Kako taj luk stavljas, pliz napisi?
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tebi 20/4/2016, 13:00

Biksi  osmeh srce nadam se da je od trudnoce. Mada znam ja biti zla vestica BB mi je svedok  lol!
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 20/4/2016, 13:49

Lija super info, a koliko vremenski si pila ? Dal celu kutiju
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Lija 20/4/2016, 14:24

Popila sam samo jednu kutiju, znaci mesec dana ukupno. Kad sam saznala da sam trudna, posle prve kontrole kod doktora sam prestala da pijem profertil, rekao je da nema potrebe vise jer sam tad vec pila i femibion, a u proferilu ima dupla doza folne kiseline pa mi nije bilo toliko potrebno. Inace pise na kutiji da moze da se pije i prva tri meseca trudnoce jer pospesuje implantaciju.
Lija
Lija

Broj poruka : 267
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zsuki75 20/4/2016, 14:58

evo ja googlala da vidim šta ima u njima a da su tako skupe...
našla Calivitin proizvod koji sadrži i macu i damianu, mada ne u tolikim količinama kao profertil female. razmišljam se. cena je užas...a ja bih sledeći ciklus (ako ga bude hihihihi) krenula sa akupunkturom to mi je prijalo. to košta 8000 deset tretmana, pa još ovaj profertil bogte ima da bankrotiram.

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 20/4/2016, 15:27

Meni rekli iz Speba da ne prekidam terapiju i da ponovim betu za 2-3 dana,tako da cu u svakom slucaju da je ponavljam u petak iako znm da su sanse minimalne...

Tebi i ostale cekalice navijam z vas i sto kaze Biksi mantam,mantam

ljubim vas sve
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 20/4/2016, 15:36

Juuuu al me zbrzili ovo dvoje mm i dr... Izgleda da sam neplanirana cekalica hihi u nedelju kontrola a ako je sve ok Uskrs u Pragu cekam trudna...
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 20/4/2016, 15:37

Mmimi85, vauuuuuu, prodje me slatka jeza, ajde curo, da u nedelju bude ekstra stanje, pa da te prasimo na trudnickeeeeee! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 20/4/2016, 15:37

mimi85 ::Juuuu al me zbrzili ovo dvoje mm i dr... Izgleda da sam neplanirana cekalica hihi u nedelju kontrola a ako je sve ok Uskrs u Pragu cekam trudna...
juuuuuuuuuuu divnooooooooo likeit konfete konfete sretan početak sretan početak sretan početak
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kiki5 20/4/2016, 15:43

Jao Mimi divno,vucem jako za nosic da nam za Uskrs ostanes trudna,divno....  srca srca srca srca b b b b

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od alisa 20/4/2016, 15:50

Za mukice koje muce muku sa cirevima na preponama... kad god mozete izbegavajte da nosite gace.... ili nosite one pamucne sto nemaju lastis oko nogu. Meni je flogocid najbolji za cireve a da li sme da se koristi u kombinaciji sa estrofenom ne znam....
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dora1 20/4/2016, 15:50

mimi85 ::Juuuu al me zbrzili ovo dvoje mm i dr... Izgleda da sam neplanirana cekalica hihi u nedelju kontrola a ako je sve ok Uskrs u Pragu cekam trudna...

Wow Mimiiii, draga!!! Tako i treba. Nema čekanja, videćeš da su tm i dr u pravu. Joooj divno, divno!! Taman dolazi lepo vreme. Jako mi je drago što si tako odlučila. Ljubiiiiim!! osmeh srce
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 20/4/2016, 15:55

Alisa, hvala, ja sam ga malocas uzela u apoteci. Sklona sam im. Plus sam sad pila pronizon, on obara imunitet, pa otuda zacas nesto moze da se pokupi.Plus dnevni ulosci zbog utrogestana, pa brijanje pred aspiraciju, pa utrogestan. Ja iskljucivo nosim pamucni ves. Uloske koristim one pamucne mrezaste, plus tampone,mada sada ne tampone, nego inace. Ne koristim dole nista, perem se iskljucivo vodom,od kada sam skidala kondilome, a od tada ima deset godina. Prosto mi je koza mozda podloznija tome. MM sad imao takav cir na stomaku, prema rebrima. Kontam zato sto je debeo.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 20/4/2016, 15:57

Saska zao mi je draga,aj da naredni put bude onaj pravi,red je vise!

Mimi wow!Najlepse je tako neplanirano.Navijam za nedelju,da sve bude ok,pa da zajedno brojimo dane do bete +
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mirjanamirjana1986 20/4/2016, 15:59

mimi bravooo navijamooo;***

mirjanamirjana1986

Broj poruka : 293
Godina : 37
Datum upisa : 10.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tebi 20/4/2016, 17:24

Go Mimi goooooo.... osmeh srce igracice igracice igracice
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ahosame 20/4/2016, 18:02

zsuki75 ::Da li je neka od vas koristila pro fertil female tablete?
cena im je ubi bože...
ja ih pijem drugi mesec vec, po preporuci lekara... jeste, dosta su skupe, reda 8000rsd je kutija...
dr rece da je preparat klinicki ispitan i da je potvrdjeno pozitivno dejstvo na kvalitet jajnih celija i celokupan odgovor na stimulaciju...
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu