KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+47
medolino
tiramisu
Deni
libra35
Blanka
lenjivica
Vanilla
Niny
fight&faith
jadranka
Vuchica
Zmajuška
Jerapetra
saska1
Tebi
alex11
SladZana
masato
mirjanamirjana1986
sanja 73
Bobaue
PalcicaBg
Eho
Ancica 87
MalaSaJuga
alisa
Smrdica
Sirijus
tatjanica
Lija
Šašava
Vanja80
noja
micaubica83
BabyBear
Sofija Veks
sandrolina
caci
nina :)
mimi85
BiKsi :)
bak
kiki5
annci
AriesGirl
Vecka
Mimi12
51 posters

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanilla 3/6/2016, 23:26

To je normalno buduća mamice, ne brini toliko. Materica se širi da bude dovoljno velika za dve bebice koje rastu neprestano. Važno je da te ne boli ili bar ne jako.
Obzirom da hvala Bogu nemaš jake bolove ni krvarenje mislim da ne moraš da žuriš kod dr.
Vanilla
Vanilla

Broj poruka : 298
Datum upisa : 23.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 3/6/2016, 23:44

I tebi se to desava? Malo si ispred mene. Prala sam staklariju iz vitrine pa sam dosta bila aktivna,mozda je to zato. Valjda nije nista,odoh da spavam i sanjam bebe ☺
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanilla 3/6/2016, 23:50

Moguće je da si se preforsirala, zato se sad lepo odmori.
Dešavalo mi se do sada da me bolovi u materici probudi noću, a inače još uvek povremeno osećam bolove i grčeve kao za vreme ciklusa ali malo blaže (ciklusi su mi bili nepodnosljivo bolni). Par dana u toku prošle nedelje sam jedva stavljala utrogestan koliko je sve bilo stegnuto i zatvoreno, ali srećom i to je prošlo.
Vanilla
Vanilla

Broj poruka : 298
Datum upisa : 23.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 4/6/2016, 07:48

Zenske moje samo da vas pozdravimo nas tri!!! U ponedeljak cemo kuci i jedva cekamo. Kuci nas svi željno očekuju osmeh srce Tata nam je u oblacima :-)
Mi smo dobro, upoznajemo se, mazunjamo, sikimo, izmalazamo mlijeko, davamo flasice i vec vidim ko ce biti zajebant a ko mirnica, preslikane slike iz stomaka. Potpuno su razlicite i fizicki a i po karakterima.
A ja ih se ne mogu nagledati, ma ne bi ih ispustala iz narucja, eto!

Tiramisu, malo uspori tempo, sa blizanackom trudnocom moras biti oprezna, batali ta ciscenja i ostalo, makar dok prodju 3. mjeseca dok udjes u sigurnu zonu. Ulog je veliki, a Bog te nagradio sa dva srculenca. Odmaraj i uzivaj.

Ljubimo vas zagrljaj ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 4/6/2016, 09:18

Tako ti zavidim Blanka,zivis moj san.Ja svaki dan mastam o mojim blizancima,zamisljam ih. Mastam o danu kada cemo izaci iz bolnice.
Ja nista ne osecam danas,ali primiricu se.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 4/6/2016, 11:08

Blankic, veeeeeeliki poljubac za vas tri devojcice osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 4/6/2016, 11:18

Baby dušo naša volimo teeee srca

Tiramisu, na pola si puta samo se pazi. Sto bi moja dr rekla idi uzivaj ne akaj no primiri i NAREDJUJ!!!

likeit
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kiki5 4/6/2016, 12:26

Blanki saljemo velike poljupce tebi i devojcicama  srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
Tiramisu,moras da se primiris,makar do treceg meseca,ipak nosis dve bebe...Sve poslove ostavi nekom drugom.

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Lija 4/6/2016, 14:34

Mimi i meni je bio jako nizak pritisak, toliko da bi mi se zacepile usi, nisam mogla da se nadisem. Ako krenem u setnju sve pocne da mi tutnji u glavi, bas sam se osecala malaksalo skroz. Ali proslo je i to... Desava se i sad ponekad, ali u pocetku je bilo skoro konstantno. Zbog toga sam pokusavala da jedem vise slano da bi malo pritisak skocio, e sad ako ti otices onda slano izbegavaj. Kad lezis, stavi jastuk pod noge da ti budu nekih 30 stepeni podignute u odnosu na podlogu i kad se tusiras probaj da na kraju tusiras noge i ruke sa postepeno sve hladnijom vodom pa koliko hladno izdrzis. Mozda je to bilo samo juce, a ako se nastavi do ponedeljka svakako pitaj doktora. I veruj mi kad ti kazem da ce ti biti lakse, samo da pocnes da osetis da se beba pomera.
Lija
Lija

Broj poruka : 267
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 4/6/2016, 15:35

Zdravo drugarice osmeh srce ,
meni prestalo oticanje. Jutros sam se skroz normalna probudila, hvala Bogu.
Ne znam da li moze biti od niskog pritiska ili sto se nisam mnogo kretala....
U svakom slucaju, sad nije bitno, ali sam se bas bila uplasila jer mu "vreme nije".

Blanka, vi ste se koliko vidim vec uigrale. Kako si ti? Je li prestao bol od reza?

Tiramisu, ajde malo primiri, molim te. Kakva staklarija iz vitrine? Stomak zna da zaboli posle preterane fizicke aktivnosti. Prosto te opominje. I ne podizi nista tesko, niti iz cucnja, niti da se savijas preko stomaka.Ne uznemiravaj te bebice Wink .

Lijo, ne mogu da docekam da taj period dodje i da osecam bebu. Ovako se sto puta pitam da li je dobro i da li je ziva. Znaaam, glupo je, ali ova luda glava .... Prvorotke ne osecaju bebu pre 20. nedelje, jel da?

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Lija 4/6/2016, 17:05

Vreme je skroz ludo, verovatno si zbog toga natekla. Meni se kad je jako vruce desi da mi budu prsti ko krofne (i pre, ne samo sad), burma me stisne jedva je skinem. A ista sam bila kao ti, mislila sam poludecu do kraja trudnoce od brige, samo sam govorila "joj da mi je da se probudim i da bude septembar ili bar avgust".
Prvi put sam zapravo osetila bebu mislim sa punih 18. nedelja, mada osetila sam verovatno i pre toga ali nisam bila sigurna da li je to to, a taj dan kad me je sutnula znala sam da je ona sigurno. S tim da je meni posteljica napred, a kazu da se tada osete pokreti malo kasnije. Nakon toga sam je osetila svaki dan, neke dane manje neke vise. U pocetku moras bas da se skoncentrises, umiris se i stavis ruke na stomak i osluskujes. Sad se vrpolji po ceo dan, nekad se pitam da li uopste spava :)
Lija
Lija

Broj poruka : 267
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 4/6/2016, 17:20

Hahaha, neka se samo vrti! Po Blankinom iskustvu (da su isti kao u stomaku) znas onda sto te ceka Laughing .

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanja80 6/6/2016, 08:22

Blankic, veliki poljubac za tebe i devojcice, uzivajte! srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
Tiramisu, samo polako, nemoj da se preforsiras, svo to spremanje moze da saceka, gledaj da se ne umaras previse.
Mimi, zenice su ti vec sve rekle, malo u horizontalu, noge izvisene, sto manje soli, vise tecnosti.
Ja sam prvi put bebu " zvanicno " osetila u 22-oj nedelji, osetila sam i pre toga, verovatno pocetkom 20-e nedelje, ali nisam skontala da je to to. Very Happy Pre sam osetila neko pulsiranju, kazu da je to trbusna aorta, tako da sam ja uvek mislila da pulsira aorta dok beba nije pocela bas da suta. Meni je isto posteljica na prednjem zidu.

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mimi85 6/6/2016, 14:32

Cure drage, ja trudna nisam a noge mi oticu ko lude od ovog vremena...
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sirijus 6/6/2016, 15:01

Blanka, dobro došle vas tri danas kućici. Ljubim vas sve tri ljubav ljubav ljubav mazuljite se i uživajte.
Mimi 85, što jes jes i meni noge otiču ovih dana ko besne, mada im to običaj nije
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 6/6/2016, 15:18

Mimice, i meni su oticale noge nekoliko dana sve do petka kad sam imala pritisak 150/100.
U stvari u PMSu su mi oticale noge i onda sam dobila u cetvrtak (jos taj dan su bile otecene) i onda u petak vise nisu, ali tad me je strefio pritisak. Sad je sve ok Very Happy

-------

https://kutak.forumotion.com/viewtopic.forum?t=3099
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu