KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+47
medolino
tiramisu
Deni
libra35
Blanka
lenjivica
Vanilla
Niny
fight&faith
jadranka
Vuchica
Zmajuška
Jerapetra
saska1
Tebi
alex11
SladZana
masato
mirjanamirjana1986
sanja 73
Bobaue
PalcicaBg
Eho
Ancica 87
MalaSaJuga
alisa
Smrdica
Sirijus
tatjanica
Lija
Šašava
Vanja80
noja
micaubica83
BabyBear
Sofija Veks
sandrolina
caci
nina :)
mimi85
BiKsi :)
bak
kiki5
annci
AriesGirl
Vecka
Mimi12
51 posters

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od alex11 11/5/2016, 22:33

tesko se nabavlja ali nekako smo uspeli ,veruj blanka da mi je od jedne infuzije bilo bolje.
alex11
alex11

Broj poruka : 55
Godina : 43
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 11/5/2016, 22:37

Super! Bice to dobro!!!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 12/5/2016, 02:37

Gynipral se koristi u infuziji, primale su zene u Visegradskoj kad sam ja tamo lezala.Secam se da je jedna zenica trebala da primi pa je rekla da jje imala proble m sa srcem i da je dosao kardiolog da je pregleda.Dali su joj nesto drugo.Kad imas kontrakcije uz bol ti je stomak tvrd kao kamen.
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 12/5/2016, 02:50

Tebi,zelim ti skolsku trudnocu :-)))
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Eho 12/5/2016, 07:18

Alex, da bude sve u redu!
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od alex11 12/5/2016, 09:35

nadam se ljubav
alex11
alex11

Broj poruka : 55
Godina : 43
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 12/5/2016, 10:18

alex,vecina nas je prosla te bolove......... najvazniije da mirujes i meni rekli da lezim tad na levom boku...

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 12/5/2016, 10:24

Alex, bice sve ok! cvet molitva
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kiki5 12/5/2016, 10:25

ljubav Alex da sve prodje u najboljem redu,mislim na tebe ljubav

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 12/5/2016, 10:56

Alex, kako si jutros? Kakvo je stanje?

Ja jutros isla da vadim briseve, uh, nikad mi teze nije bilo, jedva se raspecih na onaj sto i na kraju rekoh sestrama aj sad pomoc da se dignem, jer ne mogu. Doktorica me zeza :Mislis lako je nositi dvije bebe , nije , nije?" Grlic mi je sad 3,5 cm kaze da je ok ali jos 10 dana stroga horizontala. Onda dogovor da idem na odjeljenje, ako ne daj boze pukne vodenjak u medjuvremenu - pravac bolnica. Ja se nadam da nece molitva
Danas je sv. Vasilije. Inace, on je zastitnik moga grada i danas je u gradu svecana litija. Zao mi je sto necu moci poci. Samo da vam pozelim da vam sveti Vasilije čuva sve vaše najmilije.
Ljubim vas trudilice moje osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanja80 12/5/2016, 11:47

Alex, samo miruj, bice to sve ok, bolje da si par dana u bolnici.
Kod mene se cesto jave bolovi u donjem delu stomaka kao da me sece ali nije neizdrziv bol, i oko kukova, rekla sam dr ona kaze da je sve ok, pretpostavljam da se siri materica i ligamenti, da je to normalno.
Uf Blanka, mogu da zamislim kako ti je danas bilo, samo polako i miruj, sto duze da izguras! zagrljaj ljubav

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od alex11 12/5/2016, 12:01

dobro sam,nemam bolove,muci me zatvor ali borim se nekako stim,lezim idem samo do wc i da nesmem na ledja.nek nam je danasnji sveti Vasilije u pomoc
alex11
alex11

Broj poruka : 55
Godina : 43
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od alex11 12/5/2016, 13:14

hvala vam devojke lakse je uz vas ljubav
alex11
alex11

Broj poruka : 55
Godina : 43
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kiki5 12/5/2016, 14:40

Alex drago mi je da ti je bolje,bice sve u redu...
Blanki samo polako,izguraces ti..Verujem ti da ti ni malo nije bilo lako danas sa brisevima.Meni zadnji put kada sam ih vadila,nije bilo tesko da se podignem,ali me nesto zabolelo kad je stavila onaj spekulum,bas jakoo.
Ljubim vas trudnice nase drage..nadam se da uzivate u svojim okruglim stomacicima.

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 12/5/2016, 16:01

Ženske hvala nadam se i ja, tj nadamo se sve tri. Ne da majka skočicama prije vremena. osmeh srce osmeh srce
Kiki boli, boli, jer je pritisak dolje kako rastu bebe, a meni jos serklaz dolje pa mozes misliti, mada je ona bas njezna i to odradi bas lagano pretrpimo se nekako.
Alex, bice to sve dobro, pod terapijom si i nemoj da brigas. Sve za nase bebice. Ljubimo te i ne znam jedu li ti rekli ali nemoj da mazis stomak, ne preporucuje se. Ni ja ga ne mazim odavno kao i mnoge trudnice. zagrljaj
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 12/5/2016, 17:31

Jooooj Blankic, mene boli dok ovo citam. Vazno da je proslo. Nece skocice ranije, nista im ne fali kod tebe koliko ih pazis. Zena za primer.

Alex, nadam se da se tvojim brigama blizi kraj. Ti mali za.ebanti vole da traze malo paznje i dok su u stomaku.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 12/5/2016, 22:15

Blanki,c ja sam eto mazila stomacic sve vreme, nisam mogla da izdrzim...nema pravla, ali naravno, bolje ne nego da ukoliko bi se brinula...

Stisak, trudnice slatkice!
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 12/5/2016, 22:56

Pozdrav trudnicice. Mi smo danas slavili Sv Vasilija, imendan nasem Vasiliju. Jutros smo isli do crkve. Puna crkva decaka ,cuje se okolo "vasilije".srce mi je puno.imali smo goste,uzivali I proslavili ovaj divan praznik.ljubim vas I zelim svakoj zenici sa kutka da srce bude ovako ispunjeno kao meni.
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 13/5/2016, 05:42

Sanjice neka vam je srecan imendan.Ljubi tog malog smekera!

Blankic ne mogu da zamislim kako ti je sa tolikim stomakom,ja sam u zadnje vreme naduta,pa celu noc ne mogu da nadjem polozaj koji mi odgovara i bas razmisljam kako je kad budes u 8,9om mesecu.
Da izdrzite sto duze 3u1.Ljubim vas devojke!

Alex da se smiri stanje i da bebac saceka bar do 36te nedelje.

Okruglice,mamice sve vas ljubim i grlim i nadam se da vam se pridruzujem za par dana. :-)
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od alex11 13/5/2016, 09:02

da se javim da je sve u redu sutra imam ultrazvuk ako sve bude uredu idemo kuci
alex11
alex11

Broj poruka : 55
Godina : 43
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 13/5/2016, 09:16

Bravo Alex,navijam za dobar ultrazvuk!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 13/5/2016, 13:42

Tatjanice, jako si me obradovala!!! Cestitam od srca! Neka ti bude dosadna i laka trudnoca.

Alex, navijam da te puste kuci.

Sanjice, srecan vam imendan.

Blanka, jos malo i stizu skocice. Ti si stvarno jedna od najdisciplinovanijih trudnica, svaka cast.

Ljubim vas sve. Od Filipa i njegovih aktivnosti ne stizem nista da pratim, ali mislim na vas.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 13/5/2016, 14:08

Drage moje hvala.
Moram sa vama da podijelim neke nive momente- simptome, pa me zanimaju misljenja mamica.
Evo nekoliko dana me jako svrbi sva koža, dr kaže normalno zbog rasta bilirubina u krvi, sinoc sam se toliko češala da ne znam šta cu od sebe :-(
Dlanovi su mi baš crveni, kažu i to je normalno, zbog protoka krvi bla, bla. Mene to baš nervira. Da li ste imale slična iskustva u poodmakloj trudnoći???
Ljubac za sve osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kiki5 13/5/2016, 14:52

Blanki ja nemam bas puno iskustva da li je to normalno,ali se i meni desava da me jako svrbi koza,najcesce na rukama,nogama i po ledjima.Nemam neku alergiju niti sta izlazi po kozi,ali tako jako zasvrbi,kao peckanje da osecam.Ja sam mislila da mi smeta prasak za pranje vesa,pa sam izmenjala sve moguce tecne,ali ista situacija.Meni je hematolog dr.rekla da po nalazima krvi je sve ok,ne pokazuje neku unutrasnju alergiju.
Sta znam,kazu da je normalno da u poslednjem tromesecju jako svrbi koza. A sto se tice dlanova,oni zasvrbe samo kada ocekujem uplatu za trudnicko bolovanje  sreca

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 13/5/2016, 14:56

Hahahaha, pa i meni je danas plata bila pa mozda i zbog toga dlanovi svrbe lol!
A valjda je sve normalno,nego covjek nista vise ne zna. Svrbi me isto gdje i tebe, stomak ne racunam on pupi i raste i presladak mi je :-) Ali zato noge i ruke nagrdih. Sad Nalaze cu vaditi za 10 dana pa cu vidjeti
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu