KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+55
sunny.tp
libra35
Sirijus
Lija
bak
ganedina
Bobaue
Sofija Veks
Eho
saska1
PalcicaBg
lenjivica
nina :)
srecica3112
diki81
lilly13
Jeka1984
sanja 73
Angie83
masato
fight&faith
Jacolino
Zmajuška
jelena.kuburic
ragaco
lilyt
mata
Dreamerka
HappyGirl
AriesGirl
Bubamara
lela1984
noja
BiKsi :)
Iskra
Vanja80
kiki5
Crvena detelina
inajo
tatjanica
Pikseta
mirjanamirjana1986
winni
Blanka
daki_mm
mimi85
Jerapetra
sandrolina
srculence 84
Ancica 87
annci
dada88
JocY
Amna84
BabyBear
59 posters

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 14/2/2016, 14:54

Dreamerka, sve su ti devojke vec rekle.
Moja sestra je pre tri godine bila sigurna da je postupak uspeo, i nije mogla da ceka 12 dpt da radi betu, vec je pisnula na kucni test vec 9dan. Bila je jedna linija. Ako sam ja onako plakala zbog nje, mogu zamisliti kako je njoj bilo, ili tebi jutros...a bilo je bez razloga...
12 dpt beta je bila 280...
Moja sestricina je 02/12 napunila dve godine....
Glava gore do srede!
Navijam ja iz sve snage
bravo bravo bravo bravo bravo
nivija i Djole svojim malim rucicama
g g g g g g g g g g
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena.kuburic 14/2/2016, 18:06

Stigao tsh pre transfera bio 2.3 danas 5 dan od et 3.85

jelena.kuburic

Broj poruka : 603
Godina : 44
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SannyP 14/2/2016, 19:53

Pozdrav svim hrabrim devojkama,

nisam se javljala nekoliko meseci, bila sam na pauzi od svega od prve neuspele u oktobru.
Nedavno smo bili na konsultacijama u Feroni NS kod dr. Kopitovic i krecemo u postupak prikupljanja analiza za VTO u prirodnom ciklusu.
Isti mi je preporucen i u Jevremovoj kod Ljubica.
Elem, nakon novembra kad sam bila kod Ljubica do sada, na mom desnoj jajovodu se pojavio hidrosalpinks. Dr. Kopitovic nije insistirala da se sa tim ista radi sad, vec bi ona, tokom aspiracije, aspirirala sadrzaj i verovatno zapusila otvor u matericu.
Sta mislite o tome?
Inace, jako sam zadovoljna sa konsultacijama i celim timom. Svi su bili jako ljubazni i predusretljivi. Konsultacije su bile pristupacne (5K) za razliku od Jevremove (16k!!!!).
Saznala sam takodje po prvi put od dr Kopitovic da mi je tokom prve laparoskopije 2007 prilicno ostecen levi jajnik, jer se radilo nekom metodom laserskom koja je sagorela deo jajnika i unistila vaskularizaciju. Op radjena na Gaku Visegradska i doktor je posle operacije "podmazan" protiv moje volje (moji roditelji tvrdoglavi sta cete...)
Brine me to sto mi se za 3 meseca pojavio hidrosalpinks i to na jedinom jajovodu koji je iole nesto i mogao za prirodno. Sad su za to jako male sanse.
Ja trebam da izaberem drzavnog ginekologa u NS kako bih sta vise mogu od analiza uradila o drzavnom trosku. U NS je uzasno stanje sa ginekolozima, cekanja duga, svi zauzeti i ne znam ni kome da se obratim. Tek posle praznika trebam da zovem call centar da vidim.
U Feroni su nas savetovali da, kad vec skupljamo sve analize, predamo sve za drugi pokusaj o trosku drzave, da su oni u komisiji i da nece biti problema sa prolazom jer smo "jos mladi" hahaha
Trenutno sam pod jakom prehladom i hemomicinom zbog cega sam dobila 10 dana ranije, pa cu morati da cekam sl ciklus kako bih krenula sa analizama.
Javljam za hormone.
E i jos nesto, rekli su mi, da je moj low AMH direktno u vezi sa operacijama koje sam imala jer su mi bas mnogo caprkali po jajnicima na te dve laparoskopije Sad i predlozili pred sledeci VTO iz prirodnog  - akupunkturu - koja se isto radi u Feroni.
Jel imao neko neka iskustva sa tim?
Inace pijem DHEA mikronizovanu, multivitamine (zavisi sta koji mesec uzmem), folnu.
Htela sam da ukljucim i vit D a ne znam u kojoj meri i koji proizvodjac.

Hvala na odgovorima.
Raduje me kad vidim koliko ima lepih vesti i da ipak ima nade (iako sam posle ovog pregleda i saznanja za hidrsalpinx na desnom bas u bedaku)...

ljubav ljubav ljubav
SannyP
SannyP

Broj poruka : 65
Godina : 46
Datum upisa : 15.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilyt 14/2/2016, 21:23

Dreamerka navijam jako da beta budw visoka!!!

SannyP da li mi mozes reci kako su otkrili da imas taj hidrosalpings? Da li se to vidi na uz ili kako?
lilyt
lilyt

Broj poruka : 295
Datum upisa : 04.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SannyP 14/2/2016, 21:34

Pozdrav Lilyt,

Da na uz kod Kopitovicke.
A na uz kod Ljubica u novembru nije bilo nista. Znaci da se stvorio od tada.
To je znak da je desni jajovod zapusen.
Od super nalaza 2012 hsg odlican kad smo krenuli po ispitivanjima, sve je krenulo gore i gore...
Cudno mi je sto nije insistirala da se urade genetska ispitivanja, pa onaj inhibin b koji nikad nisam radila... Trazila samo standardne hormone.
Hmm
A kad sam pitala kako mogu da idem o trosku drzave sad imam i taj hidros..ona rekla ne brinite proci cete komisiju. A ona i njen asistent zaboravila sam prezime au u komisiji.
Videcemo..
SannyP
SannyP

Broj poruka : 65
Godina : 46
Datum upisa : 15.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Iskra 15/2/2016, 00:33

Ideeeeemo devojke! Pune snage i elana, u novu godinu do pobede!
Dreamerka, mozda ne moras da cekas sredu za betu. Zao mi je da cak do srede budes u bedaku. Evo ja sam imala fet 06.02. a radicu betu u utorak. Ti si imala transfer jos pre mene. Mada je meni bila jedna petodnevna smrzlica, pa mi je prof rekla da mogu vec 9.dana da vadim betu.
Inace, i ja sam htela da podelim svoje odusevljenje Stevom i njegovom paznjom i ljubaznoscu. Nije video sve sto i profesorka, ali zato ona i postoji :) da vidi sve i da se oslonimo na nju.

A sto se tice priblizavanja moje bete, moram da vam kazem da sam do sada nekako i uspevala da se okupiram drugim stvarima, da nemam velika ocekivanja i tako da cuvam sebe od razocaranja, ali polako gubim samokontrolu i pocinjem bas bas da se nadam uspehu, iako nemam nikakve simptome Sad Uh, mora se nekako naci balans, jer u protivnom ima bas da zaboli...
Iskra
Iskra

Broj poruka : 30
Godina : 41
Datum upisa : 17.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 15/2/2016, 01:55

Iskra navijam od srca za pozitivnu betu igracice igracice igracice
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Pikseta 15/2/2016, 02:09

Srculence ,hvala c I nastavi da se smejes i budes opustena,to je dobitna kombinacija c Pozdrav svim devojkama,cekalicama,trudnicama,mamama.. narocito za Anci i njenog Djoleta poljubci
Pikseta
Pikseta

Broj poruka : 106
Location : Novi Sad
Datum upisa : 20.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 15/2/2016, 05:57

Pisketa ljubav ljubav ljubav
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 15/2/2016, 07:18

Navijam za sve cure!!!! Jaoooo kakvo spektakularno budjenje hahahaha mm mi skuvao kafu i stavio pored kreveta(zapusen mi nos pa nisam osetila) i zvoni sad alarm, ja pruzam ruku da dohvatim tabletice i oborim kafuuuuu... A na stocicu 5knjiga,telfon, dve mape Praga, eksterna baterija i naocare...uz gore pomenute tabletice... E bassam smotana. Naravno zvala sam ga da se zahvalim za kafu :-) najbolje od svega da se uopste nisam iznervirala, smejem se i dalje
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena.kuburic 15/2/2016, 08:57

Hahaha bravo prelep gest jedva cekam da krenes u Prag

jelena.kuburic

Broj poruka : 603
Godina : 44
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 15/2/2016, 09:40

I jaaaaa!!!! Meni to ko da idem na odmor osmeh srce cmooook za sve!!! Najdrzae od svega mi je koliko se smejem, nasmejana sam svaki dan, cak i ruzne stvari neke su se desile al moj osmeh je i dalje tu!!!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 15/2/2016, 09:43

...devojke moje,,,,,,,,,iskra,drimerka,jelena,srculence,mimi,sanja,baby bear,sanny p...samo da zaprasim malo sa mamecom prasinom!!!...navijamooo sofka i ja za vas i cekamo vase bete debele!!! d dd d d d d d roda roda roda roda roda roda roda roda


Poslednji put izmenio tatjanica dana 15/2/2016, 10:14, izmenio ukupno 3 puta
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 15/2/2016, 09:46

Navijam za sve devojke, zenice, cekalice, idemoooooo sto vise betica pozitivnih!

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SannyP 15/2/2016, 10:12

Drage devojke,

Samo da vam pozelim dobro jutro!
Uz vas je sve lakse <3
SannyP
SannyP

Broj poruka : 65
Godina : 46
Datum upisa : 15.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 15/2/2016, 10:33

....dobro jutro sanny,generacijo!!! :)
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilly13 15/2/2016, 10:43

dobro jutro cure, guzva mi je neka ovih dana, samo brzinski pročitam.
dreamerka uradi ti i betu, slažem se ja da osjećaj rijetko kad prevari ali zna i da prevari
iskra i dreamerka navijam jako za beta

pozdrav svim čekalicama, bockalicama i mamama
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanja 73 15/2/2016, 16:41

drage dame heroine,samo hrabro ka cilju,pozdravčić za mamice i bebce, male i malo veće osmeh srce osmeh srce osmeh srce
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 15/2/2016, 17:18

Iskra, Dreamerka, otvarajte prozoreeee

roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

Srculence, Djole i ja uzivamooo u svakom trenutku srca srca srca
Svi ukucani su se nekako navikli na njega i ne ponasaju se kao da je Bog licno usetao u stan. A ja sam i dalje katastrofa...ne mogu da ga se nagledam. Cak mi i njegov plac, dok nestrpljivo ceka siku, zvuci kao najlepsa muzika...
Koracaljke, zelim vam ovaj osecaj sto pre!
I zato navijamooo jaaako najjace za sve vas
navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanja 73 15/2/2016, 17:27

annci ljubav ljubav
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 15/2/2016, 17:29

Annci draga bas mi je drago sto uzivas u prelepoj ulozi a to je mama. Nadam se da je doslo vreme da se popune trudnice strane. v v x x g g g radost radost jumping jumping jumping jumping jumping
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilly13 16/2/2016, 07:14

kišni pozdrav, vrijeme je grozno, barem ovde

Ja sam sinoć bila na UZ, vidi se pravilna gestaciska vrećica sa nejasnim odjekom. opet za dvije-tri sedmice sa nalazima. Sad je negdje 6+3 nedelja Što se nje tiče uredan početak trudnoće ali ja sam nekako očekivala više, pih.
Opet čekanje. b I ovo vrijeme do sad dani su mi nekako brzo prolazili , naveče se srušim u krevet ali se vrijeme do UZ nekako odužilo.
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 16/2/2016, 10:19

Lilly13, bome jeste cekanje najgore...ali bitno je da je sve ok, pa malo nervoze...
uostalom, vidim da imas cerkicu, tako da ima ko da ti prekrati dane. Verujem da je ona vise nego interesantna u tim godinama.
Ovde nema kise, toplo je, ali nekako sivo i tmurno, tako da ne mogu svog bebca ni na terasu.
Drzimo fige da proleti vreme do sledeceg UZ
ljubav ljubav
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 16/2/2016, 10:24

Iskra, Dreamerka, čekamo lepe vesti!!!
navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 16/2/2016, 10:35

Zmajuška ::Iskra, Dreamerka, čekamo lepe vesti!!!
navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  

smiledraw smiledraw smiledraw
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu