KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+55
sunny.tp
libra35
Sirijus
Lija
bak
ganedina
Bobaue
Sofija Veks
Eho
saska1
PalcicaBg
lenjivica
nina :)
srecica3112
diki81
lilly13
Jeka1984
sanja 73
Angie83
masato
fight&faith
Jacolino
Zmajuška
jelena.kuburic
ragaco
lilyt
mata
Dreamerka
HappyGirl
AriesGirl
Bubamara
lela1984
noja
BiKsi :)
Iskra
Vanja80
kiki5
Crvena detelina
inajo
tatjanica
Pikseta
mirjanamirjana1986
winni
Blanka
daki_mm
mimi85
Jerapetra
sandrolina
srculence 84
Ancica 87
annci
dada88
JocY
Amna84
BabyBear
59 posters

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 23/1/2016, 20:15

Bravo Inajo, to je predivan osjecaj zaista. Uzivaj osmeh srce
Dreamerka bravo za folikule imace tu embriolog dosta posla, bogus hvala.

Ostalim koracaljkama srecno srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 23/1/2016, 20:21

...bravo devojkeeee,radujem se sa vamaaa!!! :)
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 23/1/2016, 21:38

Hej koracaljke, vidim ja bice ovo jedna lepa i visokobetna godina!

Inajo, sve cestitke, napisi mi kad ti je termin, da te upisem na trudnicke strane!

Kiki5, da li sam tebe upisala, kao i Masato, nisam sigurna, mozda je Vucica, nemam ni Bubamarin termin, pa vas molim da mi upisete da vas utefterim!

Vidim ima dosta cura u postupku,pa vam od srca zelim da se prebacite na trudnicke, pocele su da se prazne strane, valja ih obnoviti!

Cure srecno sa betama, kao i u postupcima!

Ja sam u trudnoci izlazila sa terapijom za stitnu na 150 mg radnim danima, 175 vikendom. Po porodjaju sam opet pila stotku. Sad sam recimo na 125 radnim, 150 vikendom. Od jeseni do proleca mi uvek treba jaca doza, nego od proleca do jeseni. Redovno samo proveravajte tsh i regulisite ga lekom. Bez brige, samo je bitno pokriti ga terapijom.

Novim curama zelim dobrodoslicu i lepo druzenje!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 23/1/2016, 21:39

Ako sam zaboravila jos neku trudnicu, molim da ne zamerite, pisite mi kad su vam termini, da popounjavam trudnicku statistiku i dajemo vetar u ledja svim curama!

Amna,kako si?
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena.kuburic 23/1/2016, 21:48

Hvala Biksi Lerapetra I sve ostale zene vi ste jedna divna podrska

jelena.kuburic

Broj poruka : 603
Godina : 44
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilyt 24/1/2016, 11:44

da vas pitan,ja sam jutros malo se zakasljala i kijala,nisam bolesna,nego tako mi nesto doslo kad sam ustala.jel smeta to za embrione,kad se zakasljem? bas sam se nesto uplasila jer mi se tad stonak malo zatego.nemam nikakve simptome,lezim uglavnom,malo ustala do kuhinje na kratko i to je to
lilyt
lilyt

Broj poruka : 295
Datum upisa : 04.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 24/1/2016, 11:52

Lilyt nemoj da brines jel ja mislim da to nema veze. Kao i ici u wc,jel mislim da ne mogu da ispadnu. Jedna devojka je imala svoju svadbu posle transfera i cak je i igrala i evo trudna je. To nema pravila barem ja tako mislim ako neka zenica zna nesto sto bi smetalo nek napise osmeh srce opusti se i uzivaj
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 40
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 24/1/2016, 11:53

lilyt ::da vas pitan,ja sam jutros malo se zakasljala i kijala,nisam bolesna,nego tako mi nesto doslo kad sam ustala.jel smeta to za embrione,kad se zakasljem? bas sam se nesto uplasila jer mi se tad stonak malo zatego.nemam nikakve simptome,lezim uglavnom,malo ustala do kuhinje na kratko i to je to

Nista ne brini, ne moze to da ispadne nikako. Oni su u materici sigurni. Mene je zezala prof.ako ti se kaki slobodno kaki, nemoj da brigas da ces natezanjem da izgubis embrione to se ne desava. Oni su zasticeni u ovulatornoj sluzi materice , kako li se vec zove, i slobodno nemoj da se bojis zbog toga.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 24/1/2016, 12:28

Lilyt, trudnice, uzivaj sada! Ja sam prelezala prvi dan posle transfera, a drugi dan krenuli kolima od Praga do Beograda. Zbog radova na putu, trebalo nam 10 sati lol! Znas li koliko je to truckanja...pa su bebironi ostali unutra, i to 2 kom (to sto je jedan posle otisao, nije do truckanja). Slobodno leskari, ali ne preteruj. Malo setnje po kuci ne moze da steti. Bolje je radi prokrvljenosti materice. I jos sam htela da ti napomenem da se prva 2-3 dana nista ne kaci, tek od 5-6 dpt mozes da ocekujes nesto... Sada ces kao luda da osluskujes svoje telo, i da se sekiras ako nista ne osecas...i da se sekiras ako nesto osecas...znaci, sekiracija ti ne gine  Razz A istina je, da pravila nema. To verovatno i sama znas, jer si redovna na forumu, i citala si raznorazna iskustva..sve smo mi razlicite. A ja ti toplo preporucujem da koje god simptome da imas ili nemas, verujes da su bas ti pravi Very Happy
Djole i ja ti saljemo puuuuno rodica
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilyt 24/1/2016, 13:29

hvala vam,bas ste mi pomogle :) ja se toliko i ne sekiram,vise se mm nasekirao sto sam se zakasljala,kaze ,pazi nemoj tako da se naprezes,ko da mogu da kontrolisem to hahaha inace ne osecam nista,jos uvek,mada bih volela Very Happy vraceni su trodnevni,kad su ih ubacivali vec su svi bili podeljeni na 16 i jedan na 32 cini mi se,embriolog rekao da su super i da se lepo dele,da su pravilni.sad samo da se zakace.ja sam mislila da se to desi u ta prva dva dana,to da se zakace,nisam znala da tek 5-6 dan,kad god samo nek se zakace :) jel neka od vas osetila nesto tog momenta kad se zakaci? jel tad bude malo krvi kod nekih? ja bih tako volela da imam nesto od toga pre bete,makar da se ispovracam hahaha bilo sta,ili to implantacijkso krvarenje,neki od simptoma da znam da se nesto desava :)
lilyt
lilyt

Broj poruka : 295
Datum upisa : 04.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilyt 24/1/2016, 14:09

zene,sad sam isla u toalet i na papiru ugledam smedjkasto,kao malo krvi,sta ad to moze da   znaci??


Poslednji izmenio lilyt dana 24/1/2016, 14:31, izmenjeno ukupno 1 puta
lilyt
lilyt

Broj poruka : 295
Datum upisa : 04.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 24/1/2016, 14:23

Draga ja ne znam al javice ti se neka zena koja ja zna. Al ja mislim da te mozda povredili kad su ti vracali embrione i da to nije nista strasno.
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 40
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilyt 24/1/2016, 14:29

hvala srculence :* ja juce od posle transfera ceo dan sam imala kao neke grceve,a sad osecam kako me na momente zaboli stomak slicno ko kad treba da dobijem,a za to je previse rano...
lilyt
lilyt

Broj poruka : 295
Datum upisa : 04.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilyt 24/1/2016, 14:30

srculence,al su nam dobri stomacici :)))))
lilyt
lilyt

Broj poruka : 295
Datum upisa : 04.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mirjanamirjana1986 24/1/2016, 14:37

Nije rano. Ja sam bukvalno posle pola sata transfera osetila ostar bol po sred materice. Onda sam svaki dan cekala da se stomak javi i javljao se..kao to grcenje..sve je to dobro :**

mirjanamirjana1986

Broj poruka : 293
Godina : 37
Datum upisa : 10.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 24/1/2016, 14:44

Ah lilyt daj boze da nam tako budu stvarni osmeh srce
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 40
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Angie83 24/1/2016, 14:46

Lilit ne brini, i meni je posle posle uspesnog et bilo tog malog smedjkastog traga na papiru, cak i nekog kao tupog bola u stomaku. Ne brini se, ako ces biti mirnija okreni kliniku, pitaj da li mozda da pojacas dozu utrogestana.
Sve ce biti ok navijam najjace
Angie83
Angie83

Broj poruka : 275
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Pikseta 24/1/2016, 16:21

Lilyt,stomak ce te boleti neki izvesni period kao kad treba da dobijes.Bar je meni tako bilo.To braonkasto mislim da je zbog implatacije.Ja nisam imala nikakvo mrljanje,niti sam krvarila,ali mnoge devojke su to prosle i uspesno iznele trudnocu,tako da nemoj sebe da mucis onim sto je negde i normalno i desava se cesto.Ili,kao sto kaze Angie,ako te to zabrinjava i bices mirnija,nazovi kliniku.
Pikseta
Pikseta

Broj poruka : 106
Location : Novi Sad
Datum upisa : 20.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilyt 24/1/2016, 16:39

sad sam opet bila,i opetvima na papiru ali bukvalno manje od zrna graska,braonkasto. pijem utrogestan 4 puta dnevno od 200,tako su mi rekli. imam i dalje te neke grceve i probadanje. htela sam da vas pitam,da li je neka od vas pila estrofem 3x1 i do kad?inace nisam zabrinuta,vise sam radosna jer mislim da je to braonkasto dobar znak :)
lilyt
lilyt

Broj poruka : 295
Datum upisa : 04.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanja 73 24/1/2016, 16:51

lilyt nazovi kliniku i pitaj, uzmi neku dobru knjigu čitaj i opusti se svu sreću ti želim osmeh srce osmeh srce osmeh srce
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena.kuburic 24/1/2016, 17:02

Zene moje saputnice pomagajte danas radila ogtt insulin 120' 86 a ja za 15 Dana y postupak Sta da radim moze Li se za 15 -tak Dana spusti jojjj

jelena.kuburic

Broj poruka : 603
Godina : 44
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanja 73 24/1/2016, 17:03

moja sledeća stanica je novi sad,ili zlatni grad sreca nadam se lepom proleću i velikoj betiiiiii
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 24/1/2016, 17:07

J.K.polako i ja sam pre dve nedelje otkrila IR doduse malo manji nego tvoj al dali mi glukofaz(tako nesto)i izbacila beli hleb i slatkise i ja isto za 15dana idem na uz da vidimo da li pocinjemo. Zovi kliniku ili nadji endokrinologa koliko sutra i sto pre pocni sa terapijom.
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 40
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanja 73 24/1/2016, 17:09

jelena nemoj da se sekiraš,možda treba neki lekić i biće ok,ja pijem siofor 3x1 od 500
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilyt 24/1/2016, 17:16

sanja73 zelim ti srecu u narednom postupku,mora da uspe! inace ja po ceo dan lezim,citam knjige,gledam filmove i serija sa mm,spavam i po malo prosetam. sramota me da priznam ali pusim,ne mnogo,ali nisam mogla da prestanem.smanjila sam koliko sam mogla,i trudim se da ne palim ali evo od jutros sam 2.jel pusila neka od vas kojoj je uspelo,posle transfera i koliko?
lilyt
lilyt

Broj poruka : 295
Datum upisa : 04.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu