KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Januar - mesec zime i trudničke plime :)

+26
Zmajuška
SladZana
JocY
bak
fight&faith
caci
jelena*mama2andjela*
Vuchica
millena
AriesGirl
MalaSaJuga
tatjanica
BabyBear
twinsi
Sofija Veks
BiKsi :)
Ema78
bebko
mimi85
Shizika
SoJa
Blanka
Ancica 87
medolino
nina :)
HappyGirl
30 posters

Strana 6 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 6 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od JocY 19/1/2016, 11:39

Opa sta to ja vidim!!! Ako neka pljuste pozitivne bete i bebe!!! Caci Daco, cestitam od srca srca srca srca srca srca srca srca
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 6 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od Ema78 19/1/2016, 13:58

Au, kakve divne vesti...

lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 6 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od Ancica 87 19/1/2016, 16:01

neka se pisu samo lepe vesti ovde!
jos jednom sve cestitke daci i caci!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 6 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od Ema78 20/1/2016, 14:52

Ja sam se danas doslovce smrzla....tri sata sam provela setajuci se od ministarstva do inspekcije, i nista nisam uradila...cini mi se da prosli put nije bilo ovako neorganizovano, ili mi je samo hladnoca usla u kosti... a popodne me ceka sankanje...makar sat vremena...ali, ok, to me barem raduje...

Daco i Caci, ulepsale ste mi dane...ali stvarno...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 6 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od SladZana 20/1/2016, 21:43

Daco i brinbili nela su vam djecica ziva i zdrava i vi sa njima family family igra igra igra igra igra

Caci posebno sam srecna sto citam da si nam zabebila, bravo, blago Marku uskoro stize zeljeno pojacanje vv d trudnica

Blanki stizu nam djevojke znaci, mnogo se radujem beba beba igra

SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 6 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od Zmajuška 21/1/2016, 16:57

Dacoo, srećno roćenje Jovana, da je zdrav i veseo dečak!!!

Sve čestitke i Caci i Brinbili!!!
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 6 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od millena 21/1/2016, 19:41

Evo mama (tj ja) konacno sedoh danas,napravila rucak,ispekla kolac,nahranila dete i otvorila jedno limun pivo,ma ima da se opustim bar pola sata.
Cestitam Caci na trudnoci,a Daci na rodjenju sina,da je ziv i zdrav.
Mi smo bili na kontroli i imamo 8.5 kg,72.5 cm i 6 zuba,tri dole i tri gore.
Muci me jedno pitanje,trudim se da hranu za bebu pravim sama.Vec imamo rucak od povrca i mesa,vocnu kasicu i žitarice. Sad,meso kupujem (za bebu) organsko,bar za sad,voce i povrce uzimam obicno kao i za mene,em je tesko jurit stalno organsko,em je preskupo,nije da mi je zao za bebu vec ne bih imala dovoljno novaca,npr 4 jabuke su nesto vise od 5 evra,kg mesa oko 30.Razmisljam da li je onda bolje da kupujem gotove kasice (ali obozavam da mu sama pravim i kad smaze ja sam presretna)jer sve te kasice su organske,na svakoj pise BIO.Muci me da li onda vise stetim bebi jer ne kupujem sve namirnice organske i da li bi bilo sigurnije da uzimam gotove,samo iz tog razloga sto su organske se to pitam jer mi je zadovoljstvo da sama pravim i kombinujem namirnice (npr hipp ili alnatura).?
Imate li vi mamice takvih pitanja.?
Postavila bih sliku od bebice,ali mi nesto ne ide.
pozz od dimija i njegove mamice
millena
millena

Broj poruka : 209
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 6 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od fight&faith 21/1/2016, 21:24

I mi smo danas bili na kontroli 71 cm i 8.6 kg. Doduse Nina je bila bas mala kad se rodila 44 cm i 2.1 kg tako da dr kaze da je sasvim OK. Very Happy

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 6 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od lenjivica 21/1/2016, 21:48

Cestitam id srca Daci, Caci i Brinbili!   srca
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 6 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od mimi85 21/1/2016, 22:18

Millena moj savet je da se ne opterecujes "organskom" hranom...najvecom lazi ovog veka... Jer voda i vazduh nikako ne mogu biti organski...  A seme je svakako modifikovano v
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 6 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od Ema78 22/1/2016, 07:59

Milena, ja glasam za kombinaciju domace i kupljene hrane. Ja sam kombinovala, i Petar je lepo prihvatio sve.
A sto se organske hrane tice, hmmm... gledaj da kupujes ono sto je manje obradjeno, ali sve je to mannje vise isto. Npr ,kupuj nerafinisano ulje, integralne zitarice,himalajsku so, pravi cedjene sokove...Mi kupujemo mahunarke i zitarice kao organske, sve ostalo normalno...tu i tamo kupim jos po nesto...izbegavam przenje... i to je uglavnom to...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 6 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od Ancica 87 22/1/2016, 10:03

Slazem se sa Mimi organsko je po meni,maska samo...

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 6 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od mimi85 22/1/2016, 10:09

Pa sa stanovista jednog organskog hemicara sva hrana je organskog porekla hihihi.... A moze da se pravi razlika izmedju domace i industrijske hrane.... Eto ja mogu proizvode iz moje baste da nazovem "organskim", prskanja nema, slatko, ukusno, cak i ako je sitnije ne marim  Very Happy E to sad sto svi u okolini su se sa prskalicom na ledjima rodili i prase i sta treba i sta ne treba to cu da zanemarim... Sto je vazduh zagadjen, o vodi da ne govorim... Koliko je samo budala koji su povezali septicku jamu na podzemni izvor vode....
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 6 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od mimi85 22/1/2016, 10:30

Ja mislim da nam se dr juce smejala nismo ni videli da ide iza nas a mm me vrteo na sred ulice ko malo dete sunny
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 6 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od millena 22/1/2016, 13:44

Devojke hvala ba razmisljanjima,tako i sama sve nesto mislim plus sto su nalumpali cene tih proizvoda tako da nisu dostupni svima,eto har kad odem na odmor kod mame znacu sta jedem.
Mi se upravo vratili od dr,bila sam na kontroli za stitnu gde me prate jos id pre trudnoce.Zgrozena sam jer procitah negde koliko devojke placaju endokrinologe.U sklopu svog normalnog osiguranja pratim stitnu vec par god,odem u bolnici na odeljenje za stitnu,petkom trudnice i mame,vadjenje krvi,ultrazvuk,rezultati i posjeta specijalisti,sve u dva sata i u jednom prostoru.Poludela bih kad bih jos i na to davala tolike pare.
Idem bebi kuvati ruckic.
Ima li ko kakvih vesti sta je bilo sa Petkanom i njena dva sincica,nadam se samo da je sve dobro
Veliku pozz svim Kutanjkama
millena
millena

Broj poruka : 209
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 6 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od Ema78 23/1/2016, 09:25

Mah, mah od mene...i ja bh volela da cujem neke vesti o Petkani, ali vec dugo se nije javljala...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 6 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od tatjanica 23/1/2016, 10:40

...samo da ljubnem moje drugariceeeeee...danas prvi radni daaan,doslo vreme da se mamasita vrati na posao....za pocetak po 4 sata a kad prodje sajam turizma u februaru,radim normalno....baka cuva sofku,a ja zovem svakih 20 minuta da vidim sta rade...hihihiihh...grlim vaaas i odoh,imam tonu kataloga da pregledam,valja mi se pripremiti za sezonuuuu!!!  sunny srca1 cvet


ps. millena,bravo za mamicu i dimija,dobrog bebana.....slazem se sa mimi za organsku hranu.... srca
.....mimiiiii,gde si rode moj,ljubb za tebe i tvog romantik muzaaaaa... osmeh srce
....emice,vidim da je petar zdrav i to me radujeeeee!!! :*
........fight & faith,lepo ste vi napredovali u odnosu na kilazu na rodjenju....do godinu dana bi trebalo da se utrostruci kilaza sa rodjenja,tako da nemate brigeee... yes
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 6 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od BiKsi :) 23/1/2016, 21:51

mimi85 ::Ja mislim da nam se dr juce smejala nismo ni videli da ide iza nas a mm me vrteo na sred ulice ko malo dete sunny
srca srca srca srca srca srca srca srca Divno!


Delim misljenje za organsku hranu sa Mimi85. Narocito u nasoj zemlji koja je bombardovana osiromasenim uranijumom. Moze seljak da ne prska povrce, al kad je zemlja zatrovana, dzaba mu, ako mene pitate. Sto se tice vazduha i vode, u mom kraju je oboje katastrofa, vazduh zagadjen po nekoliko puta vise nego sto je dozovljeno. Voda od 2013. nije valjala, pa jeste, pa nije, bla bla bla. Ne pijemo cesmovacu niti je koristim vise za kuvanje od tada. Donosimo sa obliznjih izvora.

Ja na poslu bas radno takvi su mi jan i feb,a bome i dec bio. Danas sam se sa Arsom odvalila od spavanja, i konacno ledja odmorila.

LJubim vas sve i uzivajte u ostatku vikenda!

A sto se tice Dace, pa nije krila trudnocu ovde, svi smo znali i cekali s nestrpljenjem bebana! osmeh srce Nego se prosto redje javljala!

Da nam ova godina bude najbebicetnija do sada! Da oborimo sve rekorde!

Tatjanice, srecno sa novom sezonom. Mi necemo na more ove god, jer cu biti trudna, nadam se! yes sunny Ja cu se truditi da popravim trudnicku statistiku na prolece! roda ~

STISAK
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 6 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od mimi85 24/1/2016, 10:43

Tatjanice srecan pocetak ti zelim od srca i punoooo prodatih aranzmana  sunny
O posledicama bombardovanja ne zelim ni da razgovaram.... Pre 4 meseca mi je drugarica umrla od leukemije... A do pre godinu i po nikad bolesna u zivotu nije bila. I koliko jos mladih je bolesno... Opet kazem postoji samo razlika izmedju domace hrane-koja je jos koliko-toliko zdrava i industrijske za koju je bolje i da ne znate sta se sve radi...
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 6 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od HappyGirl 24/1/2016, 11:01

Tatjanice, srećno na poslu :)
Cure, Nole pobedi jedva :) Od jutros mi dizo prEtisak :)
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 6 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od Sofija Veks 24/1/2016, 12:10

Happy, gledala si? Ja sam bila budna do 3 i vise nosam izdrzala... Rolling Eyes
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 6 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od HappyGirl 24/1/2016, 13:31

Ustala sam u 7.30 i gledala od tada. To je bio treći set i potrajalo je to skoro do 10 :)
Ma ja ga zbog toga i ne gledam, tog kidanja živaca. Retko odgledam snimak celog meča, uglavnom samo highlights ali ne znam šta mi bi jutros lol!
Dobro pobedi se u zube ne gleda :) Ako ovako bude kilavio i sa japancem teško će proći Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 6 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od mimi85 24/1/2016, 18:39

Srecom nisam gledala, dovoljno stresan mi bio vaterpolo sinoc Wink
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 6 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od HappyGirl 24/1/2016, 20:07

Za vaterpolo mi nekako bilo lakše sve su to naši Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 6 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od mimi85 24/1/2016, 20:19

Hahaha to sam i ja celo vece govorila i nervirala tatu hihihihi.... A jutros ustala u 4.30h da vozim seku na aerodrom.... Sad je necu videti 6-8meseci... Moreplovci su cudna sorta, kopno ih ne drzi...
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 6 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu