KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Januar - mesec zime i trudničke plime :)

+26
Zmajuška
SladZana
JocY
bak
fight&faith
caci
jelena*mama2andjela*
Vuchica
millena
AriesGirl
MalaSaJuga
tatjanica
BabyBear
twinsi
Sofija Veks
BiKsi :)
Ema78
bebko
mimi85
Shizika
SoJa
Blanka
Ancica 87
medolino
nina :)
HappyGirl
30 posters

Strana 4 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 4 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od mimi85 14/1/2016, 11:44

Pun autobus studenata koji uce i ja na putu za Bg.... Moram priznati uopste mi ne nedostaje taj ispitni period!!!! A mm bio smesan sve mu cudno sto necu da idem kolima i sto me prati na bus.... Ko na mesec da idem a ne kod mojih na par dana!!! A kolima kad idem nista.... Valjda ga ovo podseca na zabavljanje, tad sam uvek busom dolazila/odlazila.... Hihihihi
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 4 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od nina :) 14/1/2016, 11:46

mimi odakle sitacno iy crvenke vidim da spominjes pancevo i znam da tamo ima malo mesto crvenka .a ja sam ko devojka zivela u crvenki opstina kula moji su i dalje tamo mislim roditelji ,sestra i braca sa familijama svojim
sto se tice susreta u nasoj ravnoj vojvodini jako bi volela igledala da nekako dodjem jer mi ns nije jako daleko oko25 km
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 4 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od AriesGirl 14/1/2016, 12:04

Devojke, vidim da dogovarate druzenje u NS. Ja sam za i bas se radujem. Taman da upoznam neke od vas pre one kafe u CG koju planiramo na leto.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 4 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od mimi85 14/1/2016, 12:13

Nina htela sam ti poslati pp al nece da ode, mozda ti je prepuno sanduce?
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 4 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od tatjanica 14/1/2016, 12:19

....heeej drugariii,pa mi chemo se stvarno naaachi,a ja to onako odvalila!..

jaaako se radujem!!!

....chim malo otopli,neki vikend kad svima odgovara,mozhemo preko dana neku kaficu jer ja mislim da tu varijantu kluba uveche kao nashe drugarice iz prestolnice nije lako organizovati...eto,nek novosadjanke biraju mesto,ja kao pozerka znam,normalno samo za giardino i lazino tele! Wink hihihiiiiihii... ps. dolazim sa sofkom jer imam tatu,3 brata i babu u ns!!! dobro de,imam i machehu,ako chemo poshteno!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 4 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od nina :) 14/1/2016, 12:31

dobila sam poruku mima i poslala ti
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 4 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od nina :) 14/1/2016, 12:34

meni vise odgovara dnevna varijanta zbog prevoza kakao tatjanica kaze jer zadnji bus imm oko 10 nazad .a naravno da cu morati nekog angazovati da me saceka ili uc uzeti taxi jer se slabo snalazim u ns za 1000 puta sam bila,jedino kad mi se bas,bas objasni u sitne detaje tako znam gde je a po nazivima ulica ili bulevara netreba ni pokusavati
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 4 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od mimi85 14/1/2016, 13:05

Tatjanice e jesi luda, mora da si mi rod hihihihi ja sam za druzenje gdegod kako god!!! NS ne poznajem ni najmanje,  ali sto bi me to sprecilo hihihi....  Navigacija resava sve moje probleme :-)
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 4 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od Ema78 14/1/2016, 14:13

E pa zene, onda me reklamirajte... stomatologija klasika, jedino ce biti novina u protetici, radicemo neke krunice bez brusenja zuba a samim tim i bola i anestezije. Laughing

A sto se tice akupunkture, specijalnost su mi pareze i paralize lica, ali radim i sve ostalo, posto je ipak u pitanju holisticka metoda.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 4 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od Blanka 14/1/2016, 14:54

E tako bih rado sa vama na kafesitu u predivnom Novom Sadu. srca
Ali nema veze čekacu vas ja u Crnu Goru pa da to izmeračimo fino pored mora nedje.
Uzivajte i za mene love
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 4 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od AriesGirl 14/1/2016, 14:56

Devojke, moze dnevna varijanta u Novom Sadu kad otopli (kao sto je predlozila Tatjanica).

Ema, reklamiracemo te, nego sta. Srecno.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 4 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od millena 14/1/2016, 22:56

pozdrav drage Kutnjanke,neka Vam je sretan i bericetan januar,eh kad se setim proslog tek sam prevalila 12 nedelja...
Zao mi je sto se ne stignem ukljucivati u sva desavanja,onako ponekad na kraju veceri kad legnem u krevet procitam po koju stranu uglavnom sa desavanja....
Mi smo sada vec uigrani tim,Dimi je pre par dana napunio 6 meseci,moram da se pohvalim(sama sebe)da sam donekle uspesno savladala ovo pocetnicko roditeljstvo.
S tatine strane imamo slabu pomoc jer po ceo dan radi,s bebom se poigra ujutru i uvece i to je to.Moja bebica je velika jutarnja spavalica,a nocna pticica.Pokusavam to korigovati,ali sporo ide,zaspi negde tek oko 23:30.Jedva se razbudi ujutru oko pola sedam,tj glad ga muci,a ne moze oci otvoriti,jede i odmah zaspi i sve do 10-11.Onda opet popije mleko pa rucak(poceli smo vec sa piletinom,curetinom,a danas i teletinom,jedino ne znam kad cemo jagnjetinu i zumance),zatim vocna kasica i nakon 2 sata zitarice ,zatim kupanje,jos jedno mleko i eto ga 23:30.Tako mi prodje ceo dan.Sve kasice mu spremam sama.Super se okrece,prevrce,vrlo je zivahan,a kupanje mu je najveca radost,vode skoro do hodnika bude.Lepo nam je,nas dvoje bas uzivamo,mama ga vec uveliko svud vozi posto lepo pajki ujutro tako da ja rano obavljam sve s njim,a on pozadi pajki u autosedalici.
Sve vas ljubimo i pozdravljamo,Dimitrije i njegova mamica.
millena
millena

Broj poruka : 209
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 4 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od BabyBear 15/1/2016, 12:43

Zenske, ja samo da ponovim da imam 30 injekcija Menopura za prodaju koje sam kupila u Segedinu po ceni od 15 evra po injekciji (u BG u npr. apoteci Igor su 18 evra), jer je Kopitovicka bila planirala da radim stimulaciju sa 5 menopura dnevno, ali mi ipak na kraju ne trebaju jer mi je visok FSH i vracam se donaciji.

Nije nikakva fora ni preprodaja, a injekcijama je rok do jula 2017. god., pa ukoliko nekoj od vas treba ili zna neku kojoj treba, neka me kontaktira u inbox za cenu itd. Tnx Very Happy

p.s. Ja bih poklonila injekcije da ne moram da vratim pare onome ko ih je kupio za mene, jbg... Sad
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 4 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od HappyGirl 15/1/2016, 14:08

Millena, veliki pozdrav, zagrljaj i cmoka za tebe i Dimitrija osmeh srce
BabyBear, stavi oglas i na korake.
Ema, reklamiraćemo te nema problema. Može i na portalu Kutka, samo baner uradi :)
A vi što ugovarate susret i nije vam neka fora da mi koje nismo iz ravnice nismo pozvane. E neka, neka lol!
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 4 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od BabyBear 15/1/2016, 14:12

Stavila Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 4 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od tatjanica 15/1/2016, 14:30

....hepiceee,a ko je rekaooo da niste pozvani??? ...chim utanachimo termin ima da opalimo pozivnice za sve na kutkuuuu...a u medjuvremenu nek svako kazhe kad mu odgovara jedna kaficu u novome saduuu...neshto smo mislile kad otopli....mi to za sad tek postavljamo temelje,shto bi rekli politichari...


....millena,tako mi je drago da te vidimn ovde,bash sam se pitala kako ste....chim ne spominjesh kichmu,znachi dobro je!!! ...uigrali ste se ti i dimi,svaka chast!!!... ljubimo veeelikog momka!!!

...mimi,rekoh ti ja,rod smo i gotovo!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 4 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od HappyGirl 15/1/2016, 14:43

Ma ajde nemoj sad da mi se vadiš Razz Wink
Cure, divno je znati vas i virtuelno i izistinski osmeh srce
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 4 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od tatjanica 15/1/2016, 14:46

....nema vadjenja,chekamo te u ns da se i realno izgrlimo i nalupetamo uz kafu!!! :*   ej cureeeee,stvarno nisam nikog izostavila SVI su dobrodoshliiiii!!!!
ps. hepi,zheno od iskustva,sta mislis sa otvorimo temu kafenisanje u novome saduuu pa svako mozhe da kazhe shta i kako mu odgovara....
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 4 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od HappyGirl 15/1/2016, 16:25

Imamo već temu za za okupljanje na Bla bla. Tu možeš da otvoriš novu temu ili da nastaviš na staroj. Kako ti drago :)
https://kutak.forumotion.com/t1874p510-kada-se-zvezde-sastanu
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 4 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od tatjanica 15/1/2016, 16:56

...hvala hepiiii,nastavichemo taman da svi vide! :*
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 4 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od BiKsi :) 16/1/2016, 00:11

Mah, mah i od mene.

Dakle, odmah posle praznika hajd na posao, Arsa zesce zaribao, slavili slavu, jopet posao, premor i tako to. Ukratko o mom u zivotu u prethodnih 10 dana.
Arsi je bolje. Ja cu se vec nekad naspavati, ako nista, ono kad umrem. lol! Evo me,umesto da spavam, pijem vermut, i citkam malo desavanja! Ma nek ide zivot! srca
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 4 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od BiKsi :) 16/1/2016, 00:12

E, ne rekoh, a moradoh!
Ja stvarno moram da podelim s vama jednu lepu vest! Caci nam je trudna! nadam se da se ona nece ljutiti, al ja nisam mogla vise da izdrzim da cutim! Pre koji dan su culi srculence! srca srca srca srca srca srca
Drugarice, zelim ti bezbriznu i mirnu trudnocu!



BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 4 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od Ancica 87 16/1/2016, 09:29

a u Biksi,bas de nadje umiranje? Naspavaces se kad budes baba u penziji,bolje tako! :)
Bravo za Caci!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 4 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od nina :) 16/1/2016, 12:51

drago mi je za nasu caci jer znam otkad rade na drugoj bebi,jedva cekam da cujem i njene komentare
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 4 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od HappyGirl 16/1/2016, 12:51

Dan cure :)
Nadam se da uživate u ovoj suboti. Ja uživam punim plućima Very Happy
Što se tiče okupljanja u NS ako budem slobodna svakako ću doći :)
Biksi, svi ćutimo i čekamo da sama Caci objavi Very Happy Ali ti nisi izdurala lol! Neće caci da se ljuti osmeh srce
Milina family trudnica as
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 4 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu