KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+58
sandrolina
masato
micaubica83
jelena.kuburic
Bobaue
MalaSaJuga
najdi10
Tebi
enap
daki_mm
kiki5
Padobranka
ChillyVilly
libra35
noja
JocY
Baš za andjele 75.
mata
zsuki75
jelena*mama2andjela*
Lena_83
Deni
Ninche
AriesGirl
KoMetaK
fight&faith
HappyGirl
Vanja80
Eho
karakaca
pegaz
tiramisu
jadranka
Erata
Amna84
BiKsi :)
annci
saska1
nina :)
lela1984
Blanka
Ancica 87
zvoncica36
sunny.tp
PalcicaBg
BabyBear
d77
ivanicasale
Vecka
dada88
Zmajuška
lilyt
luckystar74
ahosame
Mimi12
Sirijus
Jeka1984
srculence 84
62 posters

Strana 25 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sunny.tp 15/9/2015, 12:36

Noja, baš sam proveravala prl i tsh 5dpt i bili su blago povišeni, na šta je dr Trninić rekla da je ok (Kopitovićka nije radila). Ja sam sam pojačala eutirox, a za prolaktin nisam ništa uzimala. Možda je i to imalo uticaja, ne znam.
Sada je najveće pitanje gde ići drugi put. Ne znam ko se u državnim klinikama dobro pokazao sa poor responderima (sem Kopitovićke) ili da idemo u Prag, mogli bismo da refundiramo tu VTO. Ali polako, korak po korak...
sunny.tp
sunny.tp

Broj poruka : 381
Datum upisa : 16.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jeka1984 15/9/2015, 13:11

Sunny kako da refundirate. ..
Jeka1984
Jeka1984

Broj poruka : 206
Location : Belgrado :)
Datum upisa : 03.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jeka1984 15/9/2015, 13:16

Lilyt daj Boze da uspe na najlepši mogući nacin...
Ja inače bila na uz sad u subotu, endometrijum ok, pošto sam na estrofemu, i planirana je ERA za subotu... tako da..
Imam tremu... u neku ruku bih volela da je neki drugi dan receptivnost, čime bi se objasnio neuspeh prethodna dva pokušaja ali to bi sa druge strane značilo dodatni trošak za drugu eru
Jeka1984
Jeka1984

Broj poruka : 206
Location : Belgrado :)
Datum upisa : 03.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilyt 15/9/2015, 14:35

razumem te jeka, i ja tako razmisljam ko i ti. jel uspavljuju za tu eru, ne znam kako se ona radi. koliko dana pijes taj estrofem i jesi pila i utrogestan ?
lilyt
lilyt

Broj poruka : 295
Datum upisa : 04.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jeka1984 15/9/2015, 14:38

Nema anestezije, i brzo bude gotovo, bar mi tako kažu. .. sad, videću i sama... na estrofemu sam od drugog dana, a na utrogestanu pet dana pred eru, što znači da sam već počela i sa njim, inače su u pitanju neke konjske doze pa mogu ti reci da osećam vrtoglavicu u prvih pola sata nakon što popijem
Jeka1984
Jeka1984

Broj poruka : 206
Location : Belgrado :)
Datum upisa : 03.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilyt 15/9/2015, 14:40

joj mene sve to nervira sa tim konjskim dozama Sad jel ona jedna kutija estrofema dovoljna za eru ?
lilyt
lilyt

Broj poruka : 295
Datum upisa : 04.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilyt 15/9/2015, 14:41

i sta su ti rekli, za koje vreme bude gotov rezultat? hoces onda odmah u sledecem ciklusu da radis transfer ?
lilyt
lilyt

Broj poruka : 295
Datum upisa : 04.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jeka1984 15/9/2015, 14:49

Pa oko kutiju i po jer se pije po 3 dnevno, ali pošto ću onda i kad budem u postupku isto piti estrofem, onda ću taman imati...
Rezultat oko dve nedelje... a sledeći ciklus minihisteroskopija, tako da se nadam pocetak novembra je moj
Jeka1984
Jeka1984

Broj poruka : 206
Location : Belgrado :)
Datum upisa : 03.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od najdi10 15/9/2015, 15:04

Drage moje, danas mi je 1o nakon transfera, ...boli glava, pms...nisam pametna kako da preguram do te bete ***09.19.2015......tako su mi zakazali--..mada mozda da i ranije izvadim betu ??? Sta vi kazete ??
najdi10
najdi10

Broj poruka : 152
Location : Beograd
Datum upisa : 24.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 15/9/2015, 15:12

Draga 14 dan je ok tad izvadi a mi navijamo svim silama da bude trocifrena !!!sunny
Jeka da nadjes sa erom uzrok tj dan i da nemoras na drugu ... 
Lilyt poskakujemo i navijamo
Koraci samo napred sunny
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 15/9/2015, 15:18

najdi, porani i izvadi 18.9. Very Happy nek ide život, to je petak ne da čekaš subotu Wink malo da se našalim.
Ako ikako možeš strpi se i sačekaj pa da bude lepa i velika beta da se ne stresiraš dodatno. Mada znam ja da bi ti što pre da znaš na čemu si. Ali zamisli da labaratorije ne rade do 18.9. i da će tek tad da se otvore :)
i probaj da si manje napeta, izađi negde na kafu vidi kako je lepo vreme. A onda sedneš u kafić piješ limunadicu, posmatraš ljude i zamišljaš gde su krenuli da li idu na sastanak poslovno ili na "sudar" ili da li su zaljubljeni...... šta god da ti skrene misli. A usput mazi stomak i zamisli da si trudna i ima da bude beba beba beba beba roda
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od najdi10 15/9/2015, 15:29

sirijus ::najdi, porani i izvadi 18.9. Very Happy nek ide život, to je petak ne da čekaš subotu Wink malo da se našalim.
Ako ikako možeš strpi se i sačekaj pa da bude lepa i velika beta da se ne stresiraš dodatno. Mada znam ja da bi ti što pre da znaš na čemu si. Ali zamisli da labaratorije ne rade do 18.9. i da će tek tad da se otvore :)
i probaj da si manje napeta, izađi negde na kafu vidi kako je lepo vreme. A onda sedneš u kafić piješ limunadicu, posmatraš ljude i zamišljaš gde su krenuli da li idu na sastanak poslovno ili na "sudar" ili da li su zaljubljeni...... šta god da ti skrene misli. A usput mazi stomak i zamisli da si trudna i ima da bude beba beba beba beba roda


O Hvala puno....ma da, napolje u grad..malo soping i naravn sto kazete roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
najdi10
najdi10

Broj poruka : 152
Location : Beograd
Datum upisa : 24.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od najdi10 15/9/2015, 15:31

noja ::Draga 14 dan je ok tad izvadi a mi navijamo svim silama da bude trocifrena !!!sunny
Jeka da nadjes sa erom uzrok tj dan i da nemoras na drugu ... 
Lilyt poskakujemo i navijamo
Koraci samo napred sunny


Onda da i malo jos dodamo vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
najdi10
najdi10

Broj poruka : 152
Location : Beograd
Datum upisa : 24.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 15/9/2015, 15:37

...samo napred koraci,biche lepih vesti ovde u septembru! :)
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od najdi10 15/9/2015, 15:47

tatjanica ::...samo napred koraci,biche lepih vesti ovde u septembru! :)
ž

Bas tako...i ja polako ohrabrujem ....promenila sam i avarata....onaj mi bio previse uplakan. roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda Puno roda u septembru trudnica
najdi10
najdi10

Broj poruka : 152
Location : Beograd
Datum upisa : 24.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 15/9/2015, 16:21

Nadamo se da hoce roda roda navijam.... lilyt i ako ti je amh malo nizi a imas po nekoliko folikula,to je super. Ja sutra imam konsultacije kod profesorke i malo me je frka al nadam se da cu dobro proci
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jeka1984 15/9/2015, 16:54

Držimo palceve srculence, mada prof je pravi profesionalc. .. nema potrebe za brigom... sutra čekamo tvoj izvestaj
Jeka1984
Jeka1984

Broj poruka : 206
Location : Belgrado :)
Datum upisa : 03.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 15/9/2015, 16:56

Hvala jeka puno osmeh srce napisacu izvestaj svakako...
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Baš za andjele 75. 15/9/2015, 17:05

Najdi stajem u red da vučeš za nosonju!!! :) Sunny biće sledeći put pun pogodak!! Hvala žene!!!Srećno početnicama!! I nama što smo na pola puta!!! :)
Baš za andjele 75.
Baš za andjele 75.

Broj poruka : 114
Godina : 49
Location : Lazarevac
Datum upisa : 10.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od najdi10 15/9/2015, 19:06

Baš za andjele 75. ::Najdi stajem u red da vučeš za nosonju!!! :) Sunny biće sledeći put pun pogodak!! Hvala žene!!!Srećno početnicama!! I nama što smo na pola puta!!! :)


Hvala draga, bas mi znaci podrska, danas mi je bas tezak dan,...cijeli dan, pms, preznojavanje, jake glavobolje...
osecaj da ce svakog trena da krene. Embarassed
najdi10
najdi10

Broj poruka : 152
Location : Beograd
Datum upisa : 24.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 15/9/2015, 19:41

najdi10 ::
Baš za andjele 75. ::Najdi stajem u red da vučeš za nosonju!!! :) Sunny biće sledeći put pun pogodak!! Hvala žene!!!Srećno početnicama!! I nama što smo na pola puta!!! :)


Hvala draga, bas mi znaci podrska, danas mi je bas tezak dan,...cijeli dan, pms, preznojavanje, jake glavobolje...
osecaj da ce svakog trena da krene.  Embarassed

Ma neće da krene ništa narednih 8 mjeseci... Vidi, to iščekivanje je najgore ali šta da se radi. Ovako : Pošalješ svemiru poruku da si trudna i kraj, 19.09. biće beta odlična osmeh srce Što kažu ženske još je super vrijeme, skitaj, šetaj, organizuj jednu trač partiju sa drugaricama i uživaj draga, ti si nam trudnjača 100 % mirišeš tako Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy igra igra igra

Baš za anđele navijam od srca i za sve ostale koračaljke moje drage.

Ljubim vas ja Blanka čekalica brojim ove dane do početka bockanja koje će biti uskoro za koji dan a onda pravac Novi Sad. Jedva čekam da budem trudna, mora ovaj put i ja šaljem poruku svemiru yes A vi freške trudnjačice da vučete jeste li čule, ja se nadam da će onda nos malo da mi poraste, a odmah za njim stomak lol! ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od najdi10 15/9/2015, 20:34

Blanka ::
najdi10 ::
Baš za andjele 75. ::Najdi stajem u red da vučeš za nosonju!!! :) Sunny biće sledeći put pun pogodak!! Hvala žene!!!Srećno početnicama!! I nama što smo na pola puta!!! :)


Hvala draga, bas mi znaci podrska, danas mi je bas tezak dan,...cijeli dan, pms, preznojavanje, jake glavobolje...
osecaj da ce svakog trena da krene.  Embarassed

Ma neće da krene ništa narednih 8 mjeseci... Vidi, to iščekivanje je najgore ali šta da se radi. Ovako : Pošalješ svemiru poruku da si trudna i kraj, 19.09. biće beta  odlična osmeh srce Što kažu ženske još je super vrijeme, skitaj, šetaj, organizuj jednu trač partiju sa drugaricama i uživaj draga, ti si nam trudnjača 100 % mirišeš tako Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy igra igra igra

Baš za anđele navijam od srca i za sve ostale koračaljke moje drage.

Ljubim vas ja Blanka čekalica brojim ove dane do početka bockanja koje će biti uskoro za koji dan a onda pravac Novi Sad. Jedva čekam da budem trudna, mora ovaj put i ja šaljem poruku svemiru yes A vi freške trudnjačice da vučete jeste li čule, ja se nadam da će onda nos malo da mi poraste, a odmah za njim stomak lol! ljubav


Malo me poposta glava, cekam drugaricu da malo prosetam. Hvala na podrsci.. love Sve vas zagrljaj
najdi10
najdi10

Broj poruka : 152
Location : Beograd
Datum upisa : 24.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sunny.tp 15/9/2015, 21:10

Devojke, srećno svima i puno beba beba beba
sunny.tp
sunny.tp

Broj poruka : 381
Datum upisa : 16.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od najdi10 15/9/2015, 21:22

Sunny, draga.,ljubim :)
najdi10
najdi10

Broj poruka : 152
Location : Beograd
Datum upisa : 24.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 15/9/2015, 22:37

Koracaljke, bockalice, cekalice,
vucem vas jaaako za nosice i prasiiim tonom bebece prasine! Da nam ovo bude naaaajplodonosnija jesen ikada!!!

bb bb bb d d d bb bb bb d d d bb bb bb d d d bb bb bb d d d bb bb bb d d d d

d d d b b b d d b b d d d b b b d d d d b b b
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 25 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu