KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+59
JednaSova
majat
Ninche
SladZana
luckystar74
ivanicasale
Deni
Orline
bak
bebko
Stenli
Sofka
JAmajka
veki1
Simona
bulevarka
Strumfeta78
JocY
MalaSaJuga
zoxa
cicsa80
medolino
Zmajuška
Vuchica
Šašava
jelena*mama2andjela*
dragana76ns
ragaco
Blanka
leptirica1977
saska1
marija123
Crvic
ganedina
SoJa
MAAKKI
nina :)
Niny
fight&faith
lela1984
millena
KoMetaK
lelas
Sofija Veks
Vecka
Pikseta
Smrdica
AriesGirl
annci
pegaz
Ancica 87
PalcicaBg
BiKsi :)
noja
zvoncica36
Erata
Eho
micaubica83
lenjivica
63 posters

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Erata 28/9/2015, 10:58

Ili...depilira mi cura gospoju i kaze kako preshednik nikome ne daje za pravo da poznaje istu :))) E to su izvori informisanja.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 28/9/2015, 11:06

Mislim da ima decenija da ne gledam TV :)
Jedino ove muzicke emisije volim, sad odgledam zvezdice, ali ugla na YT.
Ali dobro, to je tvoja tema :) Ta voda.
Pa bese odavno konferencija na kojoj su stranci prisustvovali, i njihovi su komentari da to tlo tamo ne moze da podnese tolike planirane gradjevine tamo, ima sve da potone :)
Imacemo BG pod vodom Very Happy

Sorry za ovoliko skretanje teme!
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 28/9/2015, 14:16

Moram ovo da podelim sa vama, jer sam jos uvek sokirana.

Imala sam nekih obaveza u gradu danas, zurim, nosim kisobran, vreme nikakvo... Odjednom, ispred mene zastaje starija zena, preprecila mi put, gleda me i kaze: "Trudnice, napredujes li?". Zenu prvi put u zivotu vidim. Pogledala sam je tako, da joj sigurno nije bilo dobro, obisla je i nastavila svojim putem. Svesna sam da smo kao narod prilicno nekulturni i da volimo svuda da zabadamo nos, ali ovo je prevazislo sve granice. Jedino ako me je sa nekim pomesala, mada mi nije tako izgledalo, nego cisto da se nadje u prici.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 28/9/2015, 14:20

Draga Aries,

Nazalost je tako. Ja sam razne neprijatnosti dozivljavala tokom trudnoce (poodmakle), gde su se zene ljutile kada mi salterski radnici u banci daju prednost, jedna zena nije htela da pomeri tasnu da bi ja sela na tramvajskoj stanici, bakica koja je besnela u pekari kada su mi ljudu ustupile prednost, i tako dalje)...nema vise one solidarnosti koja je bila tako karakteristicna za nas narod, tj ima je, ali sve manje...ljubim ti stomacic!
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 28/9/2015, 14:29

Sofija Veks ::Draga Aries,

Nazalost je tako. Ja sam razne neprijatnosti dozivljavala tokom trudnoce (poodmakle), gde su se zene ljutile kada mi salterski radnici u banci daju prednost, jedna zena nije htela da pomeri tasnu da bi ja sela na tramvajskoj stanici, bakica koja je besnela u pekari kada su mi ljudu ustupile prednost, i tako dalje)...nema vise one solidarnosti koja je bila tako karakteristicna za nas narod, tj ima je, ali sve manje...ljubim ti stomacic!

A to za davanje prednost necu ni da spominjem. Prosle nedelje sam imala scenu u posti. Radnik obezbedjenja je mene i zenu sa malom bebom pustio preko reda, da bi neka zenturaca krenula da gundja sebi u bradu kako jedna dodje sa malim detetom, jedna trudna, pa ne moraju da cekaju. Inace nisam svadjalica, ali sad u trudnoci ne dam da me niko ocepi (valda zbog hormona). Opet sam upotrebila moj najubitacniji pogled i pitala je da li je ona nekad bila trudna, a onda rekla radniku obezbedjenja da se gospodja buni sto idem preko reda, na sta je pomenuta zenturaca povikala: "Ne bunim se, ne bunim!". Ljubazni cika je rekao da sledeci put nikako ne cekam i da imam prednost.

Svesna sam ja gde zivimo i da smo postali neosetljivi, samozivi, nekulturni...

Sofija, ljubi tvoje princeze.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 28/9/2015, 14:38

Bas tako, draga. I nije samo ovde. Nama se najneprijatnija scena desila upravo u Rimu, na aerodromu, od strane zaposlene u Alitaliji kada smo se vracali sa letovanja, toliko da sam se zgrozila za sva vremena od tolike zlosrdnosti...jbg, ja verujem u onu "kkakve su ti misli, takav ti je zivot" pa nek se one nose sa njihovim stavovima, duboko se radi o veoma isfrustriranim osobama, a nama preostaje da se fokusiramo na sebe i pozitivne ljude koji nas okruzuju...

Hvala na poljupcu, evo dve nase curice danas napunile 11 meseci, i obe pustile po samostalni korak (Sara dva!) yes yes

ljubav
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 28/9/2015, 15:40

Nije to nista...
Moja kumica cula kako iz baste kafica komentarise neki stariji lik drugaru:
"Evo, vidis, i ovu je neko ..bao".

Vrhunac uzasa.

Ona zena odcutala, nije htela da ulazi u konflikt sa budalom.
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 28/9/2015, 20:30

Ja zaista moram da se pohvalim da sam za sada imala samo jedno, i to vise nego prijatno iskustvo. Pre par dana mi je pauk digao auto dok sam bila na vadjenju krvi. Ne bi me spasilo svo moljenje ovog sveta, ali ja malo nadujem vec primetan stomacic (i dodatno ga izbacim), pa krenem da molim. Stvarno je nemoguce parkirati tu, osim toga, jos su se nosili kratki rukavi, pa se i videlo da idem iz laba...tako da je Djole mami ustedeo 25.000. Bez reci su mi ga skinuli, cak su bili toliko ljubazni, da sam ih castila cisto za pice...

A sto se tice odnosa prema trudnicama, mi smo zlatni kakvi su Ameri. Drugarica kaze da je odnos prema trudnicama apsolutno izjednacen kao sa svim ostalim. Kod njih trudnoca nije bolest, te ne pustaju trudnice preko reda, i nemaju nikakve olaksice. Meni je to nedopustivo, ali je tako! Kako mogu da budu izjednaceni momak od 20 god i zena koja ima 20 kg vise od svoje normalne tezine, jedva nosi i stomak i sebe i hormoni joj prave haos u organizmu?!?
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 29/9/2015, 00:40

Drage zene,da li smem mom deckicu da dajem adaptirano mleko malo cesce?Trebalo bi da jede na 3h ali on vristi ranije na sat,sat i po.Nema sanse nikako da ga smirim,povecala sam mu i dozu ali on ne moze da izdrzi 3h.Da li neko zna smem li da mu dajem ranije mlekce?Ljubim vas sve
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 29/9/2015, 00:45

Mico,

Deca se doje na zahtev, a ne na 3 sata, dakle kada god je gladan.

Zar ne bese da ti imas mleka za dojenje? Kako ti je oko sada?

Annci, bas lep primer, kamo lepe srece da je takvih vise... <3
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 29/9/2015, 10:47

Sofija Veks ::

Hvala na poljupcu, evo dve nase curice danas napunile 11 meseci, i obe pustile po samostalni korak (Sara dva!) yes yes

ljubav

Bravo za velike devojcice!
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 29/9/2015, 10:52

Annci, super si prosla, bas se radujem sto jos ima humanog i normalnog sveta.

Svima saljem poljubac.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 29/9/2015, 13:11

...sofija,bravo za prve korakeeee!!! ...ljubi svoje lepoticeeee... radost radost
...ancci,i ja imam lepa iskustva....dok sam bila trudna uvek su me propushtali na shalterima pa mi je brat uvaljivao da platim i njegove rachune na poshti...,u redovima na kasi u maxiju isto tako...a u bolnici u laboratoriji i na pregledima trudnice svakako imaju prednost....e sad,da li je to zato shto mi je stomak bio ooogroman ili shto smo mi vojvodjani poznati kao fini,pojma nemam... Wink
...aries,bash mi je zhao shto si naletela na tu gospodZu,ali vidim ja da si ti opasnica tako da joj ne bih bila u kozhi!!! Razz
...mico i ja mislim da treba da im dajesh kad i koliko zhele...bar ja tako radim sa sofijom...
...poseban pozz za eratu chije postove je milina chitati...
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 30/9/2015, 02:01

Oko mi je bolje,za majcino mleko znam da moze kad beba pozeli a za adaptirano su mi pedijatri rekli da mora minimum 2,3h da prodje da bi bebin stomacic provario hranu
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 30/9/2015, 10:42

Mico, ja sam adaptirano mojima davala na 2, 2.5 sata po manje kolicine. Mora da prodje minimum 2 sata, ali onda daj manju kol, ne znam koliko sada dajes.
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 30/9/2015, 22:54

Bila sam danas kod pedijatra,kaže da mu dajem kad pozeli
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 1/10/2015, 11:17

Annci, meni za sad nije tesko da ceakm u redovima, sto se samog reda tice...
Ali cim stanem mislim da ce mi se sigurno piskiti, i hvata me nervoza.
Pre neki dan sam cekala za dokumenta nesto, toliko mi je manjkalo vazduha tamo da sam mislila da cu se onesvestiti. Tad sam prvi put kukala da udje preko reda jer imam i onako prednost... Generalno cutim i cekam, ali tada nisam mogla.

p.s. Da li je moguce da je kazna 25.000 affraid ?
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 1/10/2015, 11:19

A sad izvestaj od juce...

Beba ima 369g, sve je u redu i sa njom i samnom, misle da je devojcica,
sto ce se 100% znati na EUZ za dve nedelje Wink
Aktivna je bas, kazu vec je guzva nastupila u stomaku :)
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 1/10/2015, 11:28

....shashava,bravo za vojchicu!!!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Eho 1/10/2015, 13:01

Bravo, Sasava!

Ne znam da li sam pisala, mi cemo imati decaka. Za sad je sve u redu, rezultati ekspertskog i dabla odlicni, a i na narednom UZ je sve izgledalo super. Sad se vec ozbiljno mrda, ponekad se i vidi - kad uspem da uhvatim. lol! Ja se osecam super, u prvom tromesecju sam bila malo slogirana (i bilo mi vruce Very Happy), sad u drugom sam ko nova Very Happy - dok ne dodje treci. lol!
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 1/10/2015, 14:07

Hvalaa :)))

Bas je lepo kad se zna pol,
mada ipak cekam da potvrdimo/utvrdimo,
znam da moze da se pogresi sto se toga tice,
pa ne bih preterano da se zalecem ni u jednu varijantu Wink

Eho, i meni je drugo tromesecje super,
videcemo kako ce biti dalje!
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 1/10/2015, 15:40

Eho ::Bravo, Sasava!

Ne znam da li sam pisala, mi cemo imati decaka. Za sad je sve u redu, rezultati ekspertskog i dabla odlicni, a i na narednom UZ je sve izgledalo super. Sad se vec ozbiljno mrda, ponekad se i vidi - kad uspem da uhvatim. lol! Ja se osecam super, u prvom tromesecju sam bila malo slogirana (i bilo mi vruce Very Happy), sad u drugom sam ko nova Very Happy - dok ne dodje treci. lol!

Bravo, Eho, za lep izvestaj i za malog decaka! :-*
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 1/10/2015, 15:42

Sasava, bas bi bilo lepo da bude devojcica. Nesto ove godine na Kutku vode decaci... Mada, zaista je vazno samo da sve bude u redu, a da li je decak ili devojcica, skroz je nebitno.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 1/10/2015, 15:53

I daaa, Eho, super za decaka :)

Aries, kontam da sve ima svoje,
i decaci i devojcice su super na svoj nacin :)
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 1/10/2015, 16:29

.... mamiceeeee,uzhivajte u drugom tromesechjuuuu,najmirnijem delu trudnoche....ljubim vas!!!
....ehoooo,bravooo za dobar izveshtaj i maminog momkaaaa!!!
...tako je aries,momci vode ove godine na kutku!!!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu