KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

+15
Nekica
gogs-ii
NINA1
terka
Hitron-Luka
adriatika
TetaSneki
vakic
HappyGirl
Jelence
maus
rsrce
jul
sneza ch
nadalina
19 posters

Strana 6 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 6 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od Nekica 13/6/2008, 20:43

Sad sam usla u kucu i odmah pohitala ovde da se radujem sa vama!!!!
:cheers: :aa12: :aa12: :aa17: as srce trudnica roda beba igracice love igra igra klizanje ljubav ljubav ljubav

Nadalina, od srca ti cestitam tu prelepu betu i zelim da sve prodje kako treba i da nam se rodi jedno ili dva mala slatka angel
Nekica
Nekica

Broj poruka : 528
Godina : 48
Location : Kragujevac
Datum upisa : 04.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 6 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od terka 13/6/2008, 21:06

Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 6 2ugi2ps

Nadalina,cura fina,docekala svojih 9 meseci vv vv konfete beba u kolicima konfete beba u kolicima !
terka
terka

Broj poruka : 271
Datum upisa : 06.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 6 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od Gala 13/6/2008, 21:09

as as as as as as as as as as as as as roda roda roda roda roda roda roda b b b b b b b b b b b b b b
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 6 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od Hitron-Luka 13/6/2008, 23:18

Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 6 Bravo11 Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 6 Betapl10 454 Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 6 Bravo10 Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 6 Betapl10 454 Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 6 Bravo10 Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 6 Betapl10454 Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 6 Bravo10 Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 6 Betapl10454Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 6 Bravo10



Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 6 K1z4ox10
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 6 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od maus 14/6/2008, 08:59

KAKO LEPA BETA wavecrowd wavecrowd wavecrowd konfete konfete konfete konfeteMORA DA SU SE OBADVA EMBRIONA ZAKACILA konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 6 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od TetaSneki 14/6/2008, 10:36

:cheers: NADO :cheers: . Navijamo za blizance :flower: :flower:
Nado, molim te, verovatno sam propustila, objasni mi zašto dobijaš pregnil?
TetaSneki
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 6 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od maja76 14/6/2008, 11:36

beta 4 5 4 F A N T A S T I C N O ! ! !

NADA JE MAMICA, NADA JE MAMICA, NADA JE MAMICA
d d d d g g g g g
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 6 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od nadalina 14/6/2008, 11:38

v d v d v d

Probudila sam se TRUDNA!!!!!!!! Jupi, juhu, sto je lepo!!!!!!!!

Evo sela sam - NAJZAD!!!, dok kuckam, ono stajanje me ubijalo u pojam, ali ne smem ni sad da preterujem...
Teta Sneki, pregnil podstice finkciju zutog tela, zato ga ja primam. Ja sam izraziti predstavnik indikacije za koriscenjem vestackog progesterona - zbog moje insuficijencije zutog tela. Uglavnom je dovoljan samo utrogestan - jer se prilikom aspiracije izvuku - zajedno sa jajnom celijom i sve "granule" koje valjda sadrze progesteron - i zato je NEOPHODNO nadoknaditi taj deficit utrogestanom. Ali, kod zena koje nemaju problem sa zutim telom - sve to potpomaze i zuto telo koje i samo proizvodi do 12. nedelje progesteron, i zato one nemaju potrebu za pregnilom. A ja - IMAM! I zato je doktorka pokusala da me opskrbi progesteronom sa dve strane - vestacki ali i prirodni - kojeg sad moje zuto telasce luci uz pomoc pregnila.
Eto, - laicki, valjda te nisam zbunila jos vise....

Ljudi, ja nisam skontala da postoji mogucnost i da su blizanci - dok se juce nisam cula sa Happy! Bas bi bilo lepo!!!! Kako Goca pravi musku decu, narocito ovim ICSI postupkom, ja imam spremna imena, tako da, BLIZANCI, DOBRO STE MI DOSLI!!!
nadalina
nadalina

Broj poruka : 816
Location : Beograd
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 6 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od adriatika 16/6/2008, 09:45

Nadalino nasa, evo sva sam se najezila citajuci tvoj post. smajli angel
Hvala dragom Bogu da ti se zelja konacno ostvarila.
Bilo bi lepo da su blizanci, pa kud vise srece.Uzivaj draga u svojoj sreci i svojim bebcima. ljubav ljubav
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 6 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od nadalina 16/6/2008, 20:26

Pozdrav svim devojcicama koje me bodre i misle na mene!
Nisam vas zaboravila, naime desilo mi se nesto sto me je malo uplasilo... Pre dve noci sam imala kontrakciju... Uh, covece, bas onaj bol u jednoj tacki stomaka koji kao da se krece ka dole i kao da bi da izgura nesto, i osecaj da bih trebala da se napnem da to olaksam....Joj, ala sam se uplasila... Ukocila sam se od straha, naravno nisam se napinjala, mada nisam ni sigurna koliko se to moze kontrolisati...Jedva sam docekala da svane i da zovem kliniku ... Rekli su mi da se to desava, da ponovo mirujem sto vise do daljnjeg, i da ce proci... Naravno da sam se zakucala u krevet, evo i sad stojim samo da vam se javim i da znate da mislim na vas, ali ne bih da rizikujem, sacekacu neki period - cula sam jos i da se takvi bolovi mogu javljati u prvim mesecima trudnoce u periodu kad bi trebala nastupiti menstruacija, i da je to ok...
Srecom , nije se vise javljalo, ne u tom obliku, mada neki osecaj kao da cu dobiti - kao neka toplina po celom stomaku - i dalje postoji, jos od pre bete... Misica i moja sestra smatraju da bi sve to moglo biti zbog toga sto su unutra MOZDA blizanci, pa se materica malo brze prilagodjava...

Eto, do daljnjeg, budite mi dobro, mislim na sve vas!
PS> Jedva cekam ultrazvuk....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nadalina
nadalina

Broj poruka : 816
Location : Beograd
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 6 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od HappyGirl 16/6/2008, 20:49

Draga Nadalina, leškari i odmaraj, zna se ko je sad u prvom planu yes srca Samo ti slušaj mišicu vidiš da je sve što ti je rekla bilo tako radost Navijam iz sveg srca da ti trudnoća bude savršena, radosna , srećna srca molitva radost I ja jedva čekam UZ radost radost radost radost
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 6 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od gogs-ii 16/6/2008, 23:50

Nadalina, evo sad sam procitala da si trudnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!! d d d
Jako mi je drago zbog tebe!!! Zaista predivne vijesti. Uzivaj u svojoj trudnoci i zelim da sve prodje sto brze, i da za devet mjeseci zagrlis svoju bebu (bebe) jednom i za mene..
A do tada uzivaj u trudnoci svakom trenutku
Pusa za tebe i za tvoju bebanu (bebane) ljubav ljubav


Poslednji izmenio gogs-ii dana 17/6/2008, 09:41, izmenjeno ukupno 1 puta
gogs-ii
gogs-ii

Broj poruka : 269
Location : Nederland
Datum upisa : 01.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 6 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od maus 17/6/2008, 08:06

Nadalina trudnice fina bice to sve super. To se samo bebe javljaju da ti daju do znanja da su tu i da svaki dan po malo rastu. Lezi i samo osmeh na lice! usne
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 6 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od TetaSneki 17/6/2008, 08:18

Nado, verujem da će sve biti u redu i da je to potpuno normalno. Samo ti leškari i uživaj. Mi mislimo na tebe yes . Jedva čekam i ja UZ radost
Hvala za objašnjenje za pregnil. Nisam imala pojma da se i za to koristi. U svakom slučaju svaka čast doktorki da ti je dala tu terapiju.
usne usne usne
TetaSneki
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 6 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od vakic 18/6/2008, 10:25

kako nam je nasa trudnica danas kako se osca
A to sa pregnilom i ja nisam cula do sad
konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 6 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od adriatika 18/6/2008, 14:25

Nadalina, opusteno.Leskari, odmaraj i uzivaj. :aa17:
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 6 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od nadalina 20/6/2008, 18:57

Hej devojcice, evo me opet sa rezultatom jos jedne moje nestrpljivosti...
Juce sam bila do grada da me bocnu pregnilom i rekoh - aj da proverim kako raste beta posto cu se do UZ nacekati...
I Bogu hvala, beta se lepo ucetvorocifrila - juce, 20 . dana od transfera je bila 3896!!!!
Sad mirnija mogu da sacekam UZ!
nadalina
nadalina

Broj poruka : 816
Location : Beograd
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 6 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od HappyGirl 20/6/2008, 19:58

Draga curo, nikad nisam srela tako nežnu, tihu i mirnu ženu a tako nestrpljivu Very Happy Baš sam tipovala da li ćeš izdržati bez ponovljene bete do UZ Very Happy Naravno da nisi! good job radost Ako, sve je to razumljivo i meni jako simpatično grljenje cmoka ! Ljubim vas, ljubim, čekam UZ sa nestrpljenjem i zahvaljujem Bogu za ovakvu betu igra igra Neka se tako i nastavi d d b wavecrowd jumping love
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 6 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od jul 20/6/2008, 20:10

Bravo za Nadalininu beta 3896 toooooooooo f
g x d bb vv vv
jul
jul

Broj poruka : 616
Location : ...na jug
Datum upisa : 11.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 6 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od maus 22/6/2008, 09:01

:cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: Nadalina jos 5 dana do uz. :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 6 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od Nekica 22/6/2008, 09:56

E Nadalina mogu da zamislim tvoju nestrpljivost...
Ja prvi put kad sam bila trudna uradila sam 5 testova, prosto kad god bi prosla pored apoteke vuklo me je da kupim testic, da jos jednom proverim..., sam to kod mene nije imalo Happy end Sad , ali zato kod tebe sve raste, kako i treba da raste i vidi se i iz aviona da ces biti MAMA!!!! usne
Nekica
Nekica

Broj poruka : 528
Godina : 48
Location : Kragujevac
Datum upisa : 04.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 6 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od mijica 22/6/2008, 11:57

Nadalina cestitam na velikoj beti srca1
wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd
Zelim ti da na prvo UZ cujes srce i da ti ovih 9 meseci prodju sto pre i bez problema
konfete konfete konfete konfete
c
mijica
mijica

Broj poruka : 488
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 6 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od maja76 22/6/2008, 12:09

:aa17: :aa17: :aa17:
Ubedjena sam da su dva bebca!
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 6 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od TetaSneki 22/6/2008, 12:34

Bravo Nado za preduzimljivost. To je duh :aa13: , nema isčekivanja i zabrinjavanja. Stvar u svoje ruke likeit . Bravo :cheers: .
TetaSneki
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 6 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od nadalina 23/6/2008, 14:29

Hvala na razumevanju!
MM i moja mama su se bunili kad sam im rekla sta nameravam, a onda su celog dana zivkali telefonom da pitaju: Jel stigao rezultat?! A sto ih ne zoves, mozda ce ti reci telefonom? A sto toliko dugo?...

Danas sam zvala Ivanovice da zakazem UZ. Bice u petak, u 10h, jedva cekam!
nadalina
nadalina

Broj poruka : 816
Location : Beograd
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 6 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu