KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+49
Dacaa
mcanji
Vecka
jadranka
Mika
lenjivica
daki_mm
Bobaue
ahosame
saska1
Blanka
Tebi
nina :)
masato
Mimi12
Amna84
Sofija Veks
Zmajuška
jelena*mama2andjela*
sandrolina
Sirijus
Ancica 87
KoMetaK
zvoncica36
winni
dada88
Jeka1984
Sanjci87
noja
d77
micaubica83
pegaz
fight&faith
sunny.tp
srculence 84
leptirica1977
zsuki75
tatjanica
PalcicaBg
lilyt
Vanja80
Eho
BiKsi :)
annci
lela1984
tiramisu
lelas
AriesGirl
Erata
53 posters

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mimi12 18/8/2015, 11:06

luckystar74 ::
Mimi12 ::Izvini, ne zelim da te plasim, ali poludim kad vidim da se neko od dr ne udubi ni malo. Kakvo "smirivanje jajnika" sa 40 god? Imam tvoju dijagnozu, na zalost, znam sto pricam.

Trenutno sam kod odlicnog dr, jedno od najboljih za sterilitet pa valjda zna sta radi Wink
Inace imala sam operaciju pre dva meseca a pre toga silne upale, za malo izbegla klasicnu operaciju i vadjenje celog jajnika
kada sam dobila prvi ciklus nakon laparo htela sam da umrem od bolova....
Ukljucen mi je Zoladex kao deo terapije pred VTO, cim dobijem poslednju inekciju nakon dve nedelje idem na kontrolu...
Inace pre toga su mi radili VTO pa sam zavrsla u bolnici... svaki lekar druga dijagnoza i svako je hteo nesto da vadi...
Onda sam otisla kod Ljubica i covek me je pregledao i rekao kakav crni VTO dok se ovo ne resi... Operisao me je i sada idem dalje...

Moras da ukljucis endokrinologa, pusti poznata imena dr.
I ja sam tako razmisljala pa mi je ostala samo donacija kao opcija. Nijedan endokrinilig ti Zoladex ne bi prepisao, potpisujem. Postoje i drugi nacini da se pomogne jajnicima.
Ajd sad nema nazad, vec si na tome. Ali ne ulazi ni u jednu dalju pricu bez endokrinologa. Samo jedna greska i cao zauvek!

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Eho 18/8/2015, 11:21

Tiramisu, bravo, divno za mesak!
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mimi12 18/8/2015, 11:22

Operativna laparoskopija se ne predlaze bez nekih indikacija. Rec je o pravoj operaciji koja nosi sve rizike kao i bilo koja druga operacija u anesteziji. Smrtnost u zap.Evropi je 3%, kod nas nema statistike, ali moze biti samo veca.
Naravno, kad postoje indikacije da treba, OK. I ja sam prosla kroz to.
Mislim da kod nas ispravno doktori dele kad treba, kad ne.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 18/8/2015, 11:31

Tiramisu bravo, draga, za mesak radost radost radost radost radost da uskoro cujes i najlepsu muziku yes yes yes yes yes yes

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 18/8/2015, 11:53

Mimi12 ::
luckystar74 ::
Mimi12 ::Izvini, ne zelim da te plasim, ali poludim kad vidim da se neko od dr ne udubi ni malo. Kakvo "smirivanje jajnika" sa 40 god? Imam tvoju dijagnozu, na zalost, znam sto pricam.

Trenutno sam kod odlicnog dr, jedno od najboljih za sterilitet pa valjda zna sta radi Wink
Inace imala sam operaciju pre dva meseca a pre toga silne upale, za malo izbegla klasicnu operaciju i vadjenje celog jajnika
kada sam dobila prvi ciklus nakon laparo htela sam da umrem od bolova....
Ukljucen mi je Zoladex kao deo terapije pred VTO, cim dobijem poslednju inekciju nakon dve nedelje idem na kontrolu...
Inace pre toga su mi radili VTO pa sam zavrsla u bolnici... svaki lekar druga dijagnoza i svako je hteo nesto da vadi...
Onda sam otisla kod Ljubica i covek me je pregledao i rekao kakav crni VTO dok se ovo ne resi... Operisao me je i sada idem dalje...

Moras da ukljucis endokrinologa, pusti poznata imena dr.
I ja sam tako razmisljala pa mi je ostala samo donacija kao opcija. Nijedan endokrinilig ti Zoladex ne bi prepisao, potpisujem. Postoje i drugi nacini da se pomogne jajnicima.
Ajd sad nema nazad, vec si na tome. Ali ne ulazi ni u jednu dalju pricu bez endokrinologa. Samo jedna greska i cao zauvek!

Sam dr je napisao da pre vto moram kod endokrinologa.
Sada nema nazad, počela sam terapiju. Još samo jednu treba da primim. A i dr zna sta radi
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 18/8/2015, 13:53

Tiramisu, bravo! Zelim ti da uskoro cujes srculence!
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zsuki75 18/8/2015, 14:34

tiramisu, ogladnim svaki put kad ti napišem nick, bravooooooooooo!!!!!!!!!!!!! divno. čestitam.

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micaubica83 18/8/2015, 14:37

Zvoncice,kavijar se podrazumeva :-D.Na VTO su me pitali da li sam radila laparoskopiju,a moja dr u dz je htela da me posalje ako ne uspe VTO.Mimi,jos nisam cula da je neko umro tokom laparoskopije.I carski rez je operacija pa ga svaka druga radi.Znam zene koje su radile vise puta lapar.Lucky bi do sad verovatno postala majka da je ranije radila laparo i otkrila endometriozu koja je postepeno unistavala i dovela do manjeg br jc.Tako da sam ja uvek za lap. ako VTO ne uspeva.U svakom slucaju po meni je gore ici na 10 VTO i primati tolike hormone nego odraditi laparo.
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 18/8/2015, 14:57

Mico, ne mozes ti sam da kazes e ja bih na laparo! NIKO Ali NIKO ti je nece tek tako odraditi!
Treba dr da ti predlozi meni dr koja mi je radila vto nije to predlagala ja nisam ni razmisljala o tome...
postoji dijagnosticka laparo koja se radi ako hsg nije uredu. Meni je bio. Meni je i MRI bio ok... cak ni MRI nije pokazivao endometriozu.
Jurasic je prvi posumnjao na endometriozu ali je hteo klasicno da me sece pa nisam pristala...
Mico, nisi radila laparo pa ne znas kakav je zahvat, koliki je oporavak itd.... Ja ne bih isla da nisam morala... I jedva sam se oporavila jer je bas bila komplikovana laparoskopija.... dugo je trajala...
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 18/8/2015, 15:22

...tiramisu,jakoooo se radujeeem mamice...jedva chekam taj izveshtaj sa uz...
...bash za andjele,navijaaaam za transfer I debelu betu!!!
....koraci,ljubim vas!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micaubica83 18/8/2015, 15:36

Pa ne mozes sad da me ubedis da je bolje da nisi radila laparo zato sto je komplikovano.Sad bar znas u cemu je problem.Stojim iza svojih reci da mi je gore primati toliko hormona na nekoliko VTO nego odraditi lap.Da su meni predlozili ja bih prihvatila.
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micaubica83 18/8/2015, 15:38

Pa ne mozes sad da me ubedis da je bolje da nisi radila laparo zato sto je komplikovano.Sad bar znas u cemu je problem.Stojim iza svojih reci da mi je gore primati toliko hormona na nekoliko VTO nego odraditi lap.Da su meni predlozili ja bih prihvatila.
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 18/8/2015, 16:20

Sa tobom moze covek do prekosutra ali da ne gusimo vise temu. Naravno da dr koji ce da mi radi VTO noje hteo da mi radi VTO bez laparo.
Mislim da priču treba zatvoriti time sto ni jedan dr neće raditi laparo bez indikacije za istu.
Ne znam sta te jos zanima sto se mene tice. Odradila sam laparo i sada idem na VTO...
Ti uzivaj u bolnici i cekaj lepo porodjaj...
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mimi12 18/8/2015, 16:45

Slazem se Lucky da ovo nije tema, zato stop. Postoje druge na ovu temu.
Ja mnogo emotivno reagujem na ovu temu, posto zbog sopstvenog neznanja i verujuci poznatim dr sam platila ceh. Znas ono "eeee da mi je ova pamet bila". Sad vise nikom ne verujem i sve proverim sto puta i na sto mesta.
Srecno u svakom slucaju u borbi sa tom bestijom od endometrioze.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 18/8/2015, 17:48

Tiramisu, bravo za mešak Very Happy ! Čućeš ti i srculence kako kuca, nema sumnje! sunny

Baš za anđele,brzo će septembar i tvoj trensfer a zatim veeelika beta! konfete konfete konfete konfete konfete
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 18/8/2015, 18:12

Tiramisu bravooooo za meskic smeskic osmeh srce

Bas za andjele , navijam bas za septembar, jeeeee :aa7 igracice igracice

Cekalice, bockalice ljubim, navijam prasim.

Ja vam se spremam polako za odmor, onda me eto pocetkom septembra u Feronu, dolazim na 5 histero nadam se i poslednju u svom zivotu, vadim nalaze, snimam grudi, pregled kod hematologa i boze zdravlja krajem septembra u nove pobjede. Ja sam odlucila da sad mora da uspije, treca - sreca beba u kolicima

Grlim vas sve zagrljaj

Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 18/8/2015, 18:16

Blankić, dobar ti je plan! Držim fige da ti ovaj put uspe! sunny
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 18/8/2015, 18:20

Zmajuška ::Blankić, dobar ti je plan! Držim fige da ti ovaj put uspe! sunny

ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micaubica83 18/8/2015, 19:51

Lucky,ne pricam samo o tebi vec uopsteno.Ja rekoh samo bravo Lucky sto si konacno nasla u cemu je problem,ali tebi i to smeta kad ti neko kaze,nazalost.Zatvaramo temu.Blanka ovaj put mora da uspe,5 histero svaka cast hrabra zeno,samo napred!
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micaubica83 18/8/2015, 19:52

Lucky,ne pricam samo o tebi vec uopsteno.Ja rekoh samo bravo Lucky sto si konacno nasla u cemu je problem,ali tebi i to smeta kad ti neko kaze,nazalost.Zatvaramo temu.Blanka ovaj put mora da uspe,5 histero svaka cast hrabra zeno,samo napred!
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 18/8/2015, 21:36

...blankiiii,bash sam se pitala gde si...bravo za plan koji mora da uspe!!! :*
....zmajushka,kakav je tvoj plan draga? :)
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ancica 87 18/8/2015, 21:44

Blankic...u septembru da se sretnemo u NS,ja kad se poradjam a ti kad ususkas tvoju decu... I sigurna sam da ce sve biti u najboljem redu i da je to to! Svom snagom vucem za nos!
Tiramisu,trudnice bravo!
Devojke,vucem vas i navijam...ne pohvatam bas sve,ali navijam za sve...

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 18/8/2015, 22:41

Blankice, za nove pobede!!!! Septembar je vas!
d d d d d d d d d d d d d d d

Lucky, skontah da si sada kod Ljubica i da se spremas za novi pokusaj, ali ne i kada. Kako god bilo, navijam za tebe iz sve snage! Znamo koliko borba traje i kroz kakav pakao si prosla. Neka ovaj sledeci pokusaj bude kruna svega i konacno ti donese jednu-dve bebice. Evo prasim, mantram i navijam
vv vv vv bb bb bb d d d vv vv vv bb bb bb bb d d d
vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 18/8/2015, 23:31

Mico hvala puno sreca

Ljubim i grlim jako mamicu Tatjanicu i princezu Sofiju, citam kad stignem, i znam da lijepo napreduje, i da kod tatice u narucju najvisevuziva, grlim vas i hvala zagrljaj
Ancice87 dogovoreno, bas volim kad me tako draga i mila trudnicica vuce za nos, to volim, to volim konfete konfete konfete

Annci, puno hvala, mazi stomacic, mazi malog borca ljubav ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mimi12 19/8/2015, 02:13

Ja kao Tiramisu danas radila betu cisto da vidim da lu sam jos trudna s obzirom da nemam nikakve simptome Razz .
21. dpt - 4.500
Rekla bih da sam jos trudna igracice

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu