KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+49
Dacaa
mcanji
Vecka
jadranka
Mika
lenjivica
daki_mm
Bobaue
ahosame
saska1
Blanka
Tebi
nina :)
masato
Mimi12
Amna84
Sofija Veks
Zmajuška
jelena*mama2andjela*
sandrolina
Sirijus
Ancica 87
KoMetaK
zvoncica36
winni
dada88
Jeka1984
Sanjci87
noja
d77
micaubica83
pegaz
fight&faith
sunny.tp
srculence 84
leptirica1977
zsuki75
tatjanica
PalcicaBg
lilyt
Vanja80
Eho
BiKsi :)
annci
lela1984
tiramisu
lelas
AriesGirl
Erata
53 posters

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 19/8/2015, 06:45

Mimi12 ::Ja kao Tiramisu danas radila betu cisto da vidim da lu sam jos trudna s obzirom da nemam nikakve simptome Razz .
21. dpt - 4.500
Rekla bih da sam jos trudna igracice
Naravno da ''malo'' trudna.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 19/8/2015, 07:40

Blankic, neka ti postupak u septembru bude dobitni! Vucem te za nosic jako, jako, jako!

Lucky, srecno u narednom postupku!

Mimi, navijam za mirnu i dosadnu trudnocu!

Nisam bas u toku, ali zelim srecu svakoj od vas!
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 19/8/2015, 07:55

Blanka da septembar bude vaš mesec. Nadam se da ćeš dobiti bar jednog vragolana kao što je moj.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 19/8/2015, 07:57

Blanka navijam da ovaj septembar bude dobitni igracice roda gde radis postupak?
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 19/8/2015, 08:22

annci ::Blankice, za nove pobede!!!! Septembar je vas!
d d d d d d d d d d d d d d d

Lucky, skontah da si sada kod Ljubica i da se spremas za novi pokusaj, ali ne i kada. Kako god bilo, navijam za tebe iz sve snage! Znamo koliko borba traje i kroz kakav pakao si prosla. Neka ovaj sledeci pokusaj bude kruna svega i konacno ti donese jednu-dve bebice. Evo prasim, mantram i navijam
vv vv vv bb bb bb d d d vv vv vv bb bb bb bb d d d
vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv


Hvala Anci...Nadamo se najboljem posle svega sto je bilo...
Jeste kod prof Ljubica sam od februara (negde posle rodjendana sam uspela da zakazem i prelomim da idem u novi postupak, bilo je jako smesno jer sam taj dan kada sam nosila svoju medicinsku dokumentaciju zavrsila i sa mojim dugogodisnjim skolovanjem tj ispunila zelju mojih roditelja da diplomiram i smesno je bilo e sada odoh da pravim decu Wink
Cicek je fenomenalan dijagnosticar i odmah je rekao a jel vama neko nekada video cistu. Poslao na magnet, odradila gomilu TU marker i rekao da nema sanse u postupak da idem dok ne odradim laparo.
Odmah nakon laparo dat mi je Zoladex 3 meseca... i cim zavrsim sa njime pise u izvestaju da se javim da bi se planirala stmulacija i postupak... sto znaci vrlo brzo ili ti u oktobru sam u postupku...
Ja sam bila na operaciji onaj dan kada si ti cekala betu i secam se da mi je Kusurko uletela u intenzivnu i rekla anci ceka blizance... to je ujedno i jedino cega se secam od tog dana tako da draga moja znala sam da tvoj mesak/smesak je borac....
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tiramisu 19/8/2015, 08:37

Mimi12 ::Ja kao Tiramisu danas radila betu cisto da vidim da lu sam jos trudna s obzirom da nemam nikakve simptome Razz .
21. dpt - 4.500
Rekla bih da sam jos trudna igracice
hehe dobro je da nisam jedina. Ali draga ja sad presla na novi nivo,ne vadim betu nego trazim UZ od doktorke.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vanja80 19/8/2015, 08:46

Blankic, navijam za septembar!!! igracice igracice igracice
ljubav

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mimi12 19/8/2015, 08:57

tiramisu ::
Mimi12 ::Ja kao Tiramisu danas radila betu cisto da vidim da lu sam jos trudna s obzirom da nemam nikakve simptome Razz .
21. dpt - 4.500
Rekla bih da sam jos trudna igracice
hehe dobro je da nisam jedina. Ali draga ja sad presla na novi nivo,ne vadim betu nego trazim UZ od doktorke.

Vodis malo u ovoj igrici...sta da radim? Very Happy
Otezem s tim UZ da se ne traumiram. Ako izdrzim po "praskom protokolu" do pocetka sled.nedelje....mada mi strpljenje generalno nije bas neka jaca strana...

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 19/8/2015, 09:10

tatjanica ::...blankiiii,bash sam se pitala gde si...bravo za plan koji mora da uspe!!! :*
....zmajushka,kakav je tvoj plan draga? :)

Tatjanice, draga, hvala na pitanju! Very Happy
Mi smo napravili prvi kontakt sa prof. Vujović kada je suprug bio kod nje na pregledu, dala mu je da uradi pregil test, prvo je izvadio krv za slobodno testosteron, onda je 3 dana za redom primao inekcije pregnila od 5000 i.j. pa sutradan ponovo dao krv za slobodni testosteron. Prvi rezultat nam je stigao i pokazao da je manji nego što treba, drugi još uvek čekamo. Na osnovu tih rezultata videće da li je za terapiju i koju.
Meni je napisala šta od analiza da uradim privatno jer se ne rade u KCS, čekam rezultate NK ćelija, u petak idemo kod nje ponovo na Kliniku za endokrinologiju da mi da upute za analize koje se rade na kliničkom. Mislim da smo sada konačno na dobrom putu Very Happy .
Sledeći postupak bih radila sledeće godine u Novom Sadu, mada nisam još prelomila gde Genesis ili Ferona, mada sam bliža Genesisu zbog Balasa.
Baš sam se raspisala i dala detaljan odgovor. lol!

Ljubi svoji sirenicu Sofiju!! srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tiramisu 19/8/2015, 09:29

Mimi, ako se ne varam 3 dana sam ispred tebe. 28jula je bio tvoj ET.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mimi12 19/8/2015, 10:13

Da. Ali su mi napisali u otpusnoj listi da odem na UZ dve nedelje posle testa koji je po njima trebao biti 12.-og. (ja sam ga uradila mnogo ranije).

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tiramisu 19/8/2015, 11:10

Ma znam.pa i meni isto ali smo sve radile ranije.ako se meni mesak video u pon.sutra ce tvoj 😊 ili tvoji meskovi. Moj je ako sam dobro razumela 7,5 *4,5mm. Lici na jaje na oko.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mimi12 19/8/2015, 11:14

tiramisu ::Ma znam.pa i meni isto ali smo sve radile ranije.ako se meni mesak video u pon.sutra ce tvoj 😊 ili tvoji meskovi. Moj je ako sam dobro razumela 7,5 *4,5mm. Lici na jaje na oko.

Uuu, pa to je veliko! Sad si me pokolebala bas Very Happy Very Happy Very Happy Javljam svakako.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 19/8/2015, 12:51

Mimi, itekako si trudna!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Poslusaj sebe kada je UZ u pitanju. Ja nisam nikakav primer, ali mene je dr (radni naziv kreten) na uz 22 dpt video slobodan mesak i nije cuo srce, pa je odllucio da je Missed. Ja sam sigurno bila poseban sllucaj, ali taj stres ne zelim nikom. Ako beta tako lepo napreduje i ako ti nemas (ne daj Boze) nikakva krvarenja i mrljanja, sacekaj te dve nedelje od bete. Jer ja sam se posle tog stresa pratila na pet dana, i tacno dve nedelje posle bete, crl je bio 9 mm i srcana radjna savrsena.
Kako god odlucis oko UZ, navijamo jako za tvoj mesak/smesak Very Happy
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 19/8/2015, 12:54

Lucky, u odlicnim si rukama. Za Ljubica kao dijagnosticara imam samo reci hvale. Mojoj drugarici je u okviru priprema provalio na uz da nesto nije ok sa zucnom kesom. Otisla kod hirurga i hitno operacija. Njemu je zdravlje zene na prvom mestu, i ja to pozdravljam. Samo zdrave zene mogu da radjaju zdravu decu. Drago mi je sto ste sve to zavrsili i navijam jaaako za tvoj novi postupak.
Hihihi...sada ti je i vreme. Imas lepo diplomu i sada je vreme za bebu Very Happy
Da tvoja beta bude visoka ko moja, ali da preskocis onaj moj period nerviranja i odmah utones u dosadnu trudnocu kakva je trenutno moja.
Jako vucem za nosic...
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 19/8/2015, 13:21

Cure moram da vam javim , upravo me zvala prof.Vujovic.znate da vec drugi mjesec uzimam terapiju I da prokrvarim na polovini ciklusa...I rekla je da je to dobar znak da to znaci da se mozda pojavila neka jajna celija koja je sazrela..da nastavim uzimat istu terpiju I vidimo se u oktobru..
a ja sam jos jutros mislila na vas I htjela vam javiti da opet
osjecam svoje jajnike kao nekad...bila sam presretna..
oprostite sto nisam aktivna na forumu tako mi je lakse jer ne mislim o sebi ali ipak vi ste mi cesto u mislima..ljubim vas
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 19/8/2015, 13:25

Anci ja sam prvo otisla po preporuci koleginica kod Jurasica i nije mi se dopao njegov stav i to sto je hteo klasicno da me operise, kaze ne moze to laparo, ali moram priznati da je pogodio dijagnozu...A stav je bio vi ste ginekoloski zapustena zena, samo sto se nisam rasplakala... Otisla kod Lubica i on mi sve to isto kaze ali na mnogo lepsi nacin i kaze nikako klasicna ako planirate da radjate decu. Pokusacemo da spasimo jajnik i sve sto se moze spasiti. Uciccemo i onda jedno po jedno... Inace Ljubic je odradio laparo savrseno...A dijagnosticar je odlican... Zaista ja ga svuda hvalim i njegov tim u Medi Group-u (Nedeljkovic koji je isto bio na operaciji i Maricic koji je odlican dr). Vrhunski doktor...
Anci vazno je da se mesak/smesak rita i da je sve OK :)
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 19/8/2015, 14:00

Amna, baš mi je drago zbog tebe, ide na bolje! Very Happy
osmeh srce
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 19/8/2015, 14:54

ljubav
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mimi12 19/8/2015, 17:12

luckystar74 ::Anci ja sam prvo otisla po preporuci koleginica kod Jurasica i nije mi se dopao njegov stav i to sto je hteo klasicno da me operise, kaze ne moze to laparo, ali moram priznati da je pogodio dijagnozu...A stav je bio vi ste ginekoloski zapustena zena, samo sto se nisam rasplakala...  Otisla kod Lubica i on mi sve to isto kaze ali na mnogo lepsi nacin i kaze nikako klasicna ako planirate da radjate decu. Pokusacemo da spasimo jajnik i sve sto se moze spasiti. Uciccemo i onda jedno po jedno...  Inace Ljubic je odradio laparo savrseno...A dijagnosticar je odlican...  Zaista ja ga  svuda hvalim i njegov tim u Medi Group-u (Nedeljkovic koji je isto bio na operaciji i Maricic koji je odlican dr). Vrhunski doktor...
Anci vazno je da se mesak/smesak rita i da je sve OK :)

Ja sam za tog Jurasica isto cula kao za nekog velikog eksperta, da idu kod njega na ekspertski uz. Ali posle tvog i Anncinog iskustva-sigurno cu ga zaobici u sirokom luku. Pa kad idemo kod dr zar ne idemo po pomoc, a ne kritike?! Dzabe mu sve znanje ovog sveta sa takvim pristupom.


Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilyt 19/8/2015, 17:43

ja bila ali ne stizem da se javim. kaze dr da su delimicno otpuseni, ili ako cete drugacije, delimicno zapuseni. rekla je da je bolje da ne pokusavamo prirodno, zbog vanmatericne, ali kao kako hocemo, mozemo ako hocemo, ne moze nas niko spreciti osim nas samih...inace u ovom ciklusu ni jedan folikul nije videla, vise srece u sledecem mesecu.

jeka, srculence, nisam stigla odmah da vam odgovorim jer sam na poslu u nevidjenoj guzvi, citam sve za ostale zenice ! sve pozdravljam :)
lilyt
lilyt

Broj poruka : 295
Datum upisa : 04.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 19/8/2015, 17:45

Lilyt jel si ti to bila na hsg ili histero?nesto sam propustila u strasnoj sam guzvi bila
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilyt 19/8/2015, 18:37

isla sam na sonohisterografiju, to je sa nekim gelom, al eto,delimicno otpuseni ili delimicno zapuseni. u septembru era, u oktobru histero i posle transfer :)
lilyt
lilyt

Broj poruka : 295
Datum upisa : 04.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 19/8/2015, 18:42

Pa znaci da moze i priridno da se desi tu nema pravila cuda se desavaju Very Happy znaci svaki mesec po nesto a u novembar transfer tako?
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 19/8/2015, 18:43

Drage, predrage moje saborke, hvala puno na podrsci. Sta bih ja bez vas i vase pozitivne energije, prasite, masite, zalivajte i nemam ja sta da brinem. love yes likeit Danas je pao prvi diferelin depo, prvi koraci su poceli. klizanje
Grlim vas i ljubim svaku po na osob, onako jako da pukne. usne usne usne
PS. U potrazi sam za stanom u NS ako imate neke kontakte pisite na pp. Srculence, ovaj put Ferona, a dr Kopitovic ne mijenjam, gdje ona tu i ja  b
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu