KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+49
Dacaa
mcanji
Vecka
jadranka
Mika
lenjivica
daki_mm
Bobaue
ahosame
saska1
Blanka
Tebi
nina :)
masato
Mimi12
Amna84
Sofija Veks
Zmajuška
jelena*mama2andjela*
sandrolina
Sirijus
Ancica 87
KoMetaK
zvoncica36
winni
dada88
Jeka1984
Sanjci87
noja
d77
micaubica83
pegaz
fight&faith
sunny.tp
srculence 84
leptirica1977
zsuki75
tatjanica
PalcicaBg
lilyt
Vanja80
Eho
BiKsi :)
annci
lela1984
tiramisu
lelas
AriesGirl
Erata
53 posters

Strana 18 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 6/8/2015, 22:37

Zsuki na odmoru je do 15og avgusta otprilike.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mimi12 6/8/2015, 23:31

lilyt ::da li neko zna koja je cena cyclo progynova kod nas? jel to ima u nasim apotekama, pita me jedna drugarica sa drugog foruma
Ima je u skoro svakoj apoteci (bar u Beogradu), cena oko 300 rsd, zavisi od apoteke do apoteke.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 6/8/2015, 23:32

lela1984 ::Samo vi navijajte,hvala svima,i ja navijam da konačno čujem to srculence.

Blanka,i ja navijam za guzonju,priznajem.Uvek sam želela sina.Srce mi govori da,ako je jedno,biće muško.Prosto znam!

srca1 beba bebe trudnica srce usne

tvoje srce je u pravu !
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilyt 7/8/2015, 07:35

jel neka od vas slala nekome u inostranstvo lek ? ja sam se juce raspitala , kazu mi da to nije dozvoljeno, i da treba odobrenje od ministarstva, ali da li je neka ipak slala, i da je stiglo?
lilyt
lilyt

Broj poruka : 295
Datum upisa : 04.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 7/8/2015, 08:47

Blanka ::
lela1984 ::Samo vi navijajte,hvala svi

ma,i ja navijam da konačno čujem to srculence.

Blanka,i ja navijam za guzonju,priznajem.Uvek sam želela sina.Srce mi govori da,ako je jedno,biće muško.Prosto znam!

srca1 beba bebe trudnica srce usne

tvoje srce je u pravu !

Nego sta,nego je u pravu!Biće Stefan!

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ahosame 7/8/2015, 09:20

lela1984 ::

Nego sta,nego je u pravu!Biće Stefan!

Lela, rasplaka me od sabajle...   zagrljaj
Nece biti, vec je...   yes

srca1 srca1  srca1  srca1  srca1
Mnogo, mnogo mi je drago zbog tebe...
Neka je sa srecom...
cveće  cveće  cveće  cveće  cveće
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 7/8/2015, 09:26

ahosame ::
lela1984 ::

Nego sta,nego je u pravu!Biće Stefan!

Lela, rasplaka me od sabajle...   zagrljaj
Nece biti, vec je...   yes

srca1 srca1  srca1  srca1  srca1
Mnogo, mnogo mi je drago zbog tebe...
Neka je sa srecom...
cveće  cveće  cveće  cveće  cveće

Jeste,sigurno,Stefi je tu,nemam ni najmanje sumnje.Simptomi samo pice,a i bete ne greše.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ahosame 7/8/2015, 09:32

lela1984 ::
Jeste,sigurno,Stefi je tu,nemam ni najmanje sumnje.Simptomi samo pice,a i bete ne greše.
Mnogo, mnogo mi je drago Lela, radujem se od srca zbog tebe!!! Neka je sa srecom!
ljubav  ljubav  ljubav  ljubav  ljubav  ljubav
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Eho 7/8/2015, 10:05

lilyt ::jel neka od vas slala nekome u inostranstvo lek ? ja sam se juce raspitala , kazu mi da to nije dozvoljeno, i da treba odobrenje od ministarstva, ali da li je neka ipak slala, i da je stiglo?

Ljudi obicno salju autobusom takve stvari, po vozacu. Za neku sitnu nadoknadu.

Lelo, za sutra igracice
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tiramisu 7/8/2015, 10:31

lela1984 ::
ahosame ::
lela1984 ::

Nego sta,nego je u pravu!Biće Stefan!

Lela, rasplaka me od sabajle...   zagrljaj
Nece biti, vec je...   yes

srca1 srca1  srca1  srca1  srca1
Mnogo, mnogo mi je drago zbog tebe...
Neka je sa srecom...
cveće  cveće  cveće  cveće  cveće

Jeste,sigurno,Stefi je tu,nemam ni najmanje sumnje.Simptomi samo pice,a i bete ne greše.
jel mozes da mi kazes koji simptomi. Ja nemam nista,bolne grudi i velik stomak ali to imam od pocetka,nista novo. Nocas sanjam UZ i dr.pita jel krvarite pomalo.ja kazem ne.a ona "pa pocecete" 😢
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 7/8/2015, 11:26

Necas krvariti,tiramisu,bice dobro.Pozitivne misli privlace pozitivan rezultat.

Isto bolne i tvrde grudi,sve vene okolo i zlezde po njima izasle,grcici svakodnevno,nadutost isto,gorusica,podrigivanje,progesteronska temperaturica,vrtoglavice,mucnine,umor,zedj,cesto mokrenje,apetit prvo bio slabiji,sad se pojacao,bolovi u ledjima,valunzi.

Ovaj put ce biti kako treba kod obe,kad ti kazem!Jednom je moralo!

Da poskocim za tvoju betu sutra!Ponavljaj je i zakazi UZ!A ja navijam! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tiramisu 7/8/2015, 11:41

Ja sutra ponavljam betu. Bice 14 dan et.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 7/8/2015, 11:43

Eho ::
lilyt ::jel neka od vas slala nekome u inostranstvo lek ? ja sam se juce raspitala , kazu mi da to nije dozvoljeno, i da treba odobrenje od ministarstva, ali da li je neka ipak slala, i da je stiglo?

Ljudi obicno salju autobusom takve stvari, po vozacu. Za neku sitnu nadoknadu.

Ja sam htela da mi busom posalju Fragmin iz Bosne, pa su mi rekli da bolje to ne radim, jer carinici znaju za tu foru, pa gledaju sta vozaci nose i ako nesto nadju, oduzmu im. Da li je to tacno ili ne ne znam, ali sam nakon te informacije odustala.


Poslednji izmenio AriesGirl dana 7/8/2015, 11:56, izmenjeno ukupno 1 puta
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 7/8/2015, 11:46

Lala, navijam jako za dobre rezultate na sutrasnjem UZ!

Tiramisu, navijam da ponovljena beta bude velika!
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 7/8/2015, 11:49

zsuki75 ::Devojke iz ferone da li Kopitovićka radi ili je na odmoru?

Ja sam je juce gledala u direktnom prilogu na TV-u (nije neki stari snimak). Pocrnela, ima lepu boju, sigurno se vratila sa godisnjeg. A cini mi se da je neka od devojaka pre par dana na prethodnim stranama pisala da je bila kod nje na konsultacijama. Najbolje zovi Feronu, pa ih pitaj.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 7/8/2015, 12:15

Mene kad su zvali da mi zakazu UZ iz Ferone,rekli mi da je profesorka do 15-og avgusta na odmoru i da ce mi zato UZ raditi njen brat,dr. Ilic.Tako da,definitivno je na odmoru do tad.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sunny.tp 7/8/2015, 12:26

Ja sam bila kod nje 4. avgusta, ali mislim da je bila samo taj dan zbog nekoliko slučajeva i da je i dalje na odmoru. Kao što Lela kaže, vraća se 15.
A što se tiče leka, pošto su to tablete, što ih ne upakuješ tako da se ne vidi šta je i lepo pošalješ. Stavi u neku čokoladu ili kuttijicu, valjda niko neće toliko detaljisati Very Happy .
Da vas pitam za ono proveravanje hormona 5. dana stimulacije. Ne znam kako da odnesem rezultate doktorki kad mi nije rekla to da radim, malo mi glupo. Jeste vi javljale rezultate ili same uvodile terapiju? Meni je prolaktin malo blizu gornje granice, pa bih njega uradila, ali mi profesorka nije to rekla, već samo kod njih E2 Embarassed .
sunny.tp
sunny.tp

Broj poruka : 381
Datum upisa : 16.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 7/8/2015, 12:33

sunny,i meni isto tako rekla,a ja isto uradila prolaktin na svoju ruku i javila.Isto bio malo iznad gornje granice i uvela mi terapiju bez problema.Javi im obavezno.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilyt 7/8/2015, 12:50

sve sam zivo probala, nema sanse da se posalje, proveravaju sve. odmah tu na salteru poste
lilyt
lilyt

Broj poruka : 295
Datum upisa : 04.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sunny.tp 7/8/2015, 12:53

E super, tako ću i uraditi. Ima još vremena do početka, ali da splaniram ja već sada Very Happy

Lilyt, baš bez veze. Mislim, ima logike, tako bi onda svakakve tabletice ljudi slali Wink . Jedino ako tvoja drugarica može online da naruči te tablete, možda mogu još negde da se nabave.
sunny.tp
sunny.tp

Broj poruka : 381
Datum upisa : 16.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilyt 7/8/2015, 13:09

pa nesto je uspela, dali su joj neku zamenu. bas mi je bilo krivo ,zelela sam da pomognem al eto, nasla je neku zamenu. predlozila sam joj da se uclani ovde, pa da napise svoj slucaj, mozda ima nekog ovde ko bi joj pomogao sa nekim savetom
lilyt
lilyt

Broj poruka : 295
Datum upisa : 04.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Eho 7/8/2015, 13:59

Profesorka je bila tu par dana, na kratko, ali i dalje je na godisnjem, nece se vracati do 15. najmanje.

Tiramisu, ja nisam imala nikakve simptome tako rano. Jedino sam u vreme kada je inace trebalo da dobijem imala identicne bolove kao da cu dobiti. A nisam dobila i sve je bilo ok.
U sustini, to je kod svake od nas razlicito i ne vredi se oslanjati na tudje simptome.

Sto se slanja lekova tice, vozac uvek moze da ih drzi samo u originalnoj kutiji, kao svoje. A papir sa podacima kome treba da isporuci moze da drzi na drugom mestu. Samo ako ima dobru volju za to i ako nema previse takvih posiljki. Nije zabranjeno prenositi lekove za licnu upotrebu preko granice, ako su u dozvoljenim kolicinama. E sad, ako se radi o injekcijama, onda je to vec malo zeznuto (ko ce cariniku objasniti kakve su to injekcije i cemu sluze), kao i ako se radi o vecoj kolicini lekova. Ali mislim da vozaci bolje od nas znaju sta i kako ide, pa ce znati da ti kazu kad budes pitala (u smislu da nece ni pristati da nose ako znaju da je rizicno).
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilyt 7/8/2015, 14:31

eho hvala. ovde se radi o cikloproginova, ne znam da li postoji neka zamena za nju, pod drugim imenom. zena nije nikako mogla da je nadje, a hitno joj je trebalo. nasla je sad neku zamenu, ali kaze da nije potpuno isti sastav
lilyt
lilyt

Broj poruka : 295
Datum upisa : 04.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Eho 7/8/2015, 15:03

Ja ne znam da li postoji zamena. Ali bih pokusala najpre da vidim da li neko putuje na toj relaciji (obican putnik) pa da posaljem, a ako ne, da pitam nekog vozaca. Pa ako ne moze ni tako, onda stvarno nemam ideju, barem trenutno. Slanje postom nije izvodljivo, svakako.
Nadam se da cete uspeti da nadjete resenje.
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 7/8/2015, 16:45

Lilyt slazem se sa Eho. Sve je do vozaca vjeruj mi. Meni su slali u Cg ljekove iz Srbije bez problema, i to vise puta. Vozaca castis i ne brigaj. Na kraju krajeva pitas ga pa ce ti reci hoce li ili ne. Ja takodje uzimam Bromokriptin iz Trebinja, vozac to donese bez problema, na kraju krajeva svi carinici poznaju vozace koji voze na tim relacijama.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 18 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu