KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+51
Padobranka
marija123
Vanja80
masato
tatjanica
Ninche
Niny
lilyt
Jeka1984
Bobaue
spring
Sirijus
AriesGirl
bebko
Šašava
micaubica83
bak
greeneye
snowwhite
jelena*mama2andjela*
d77
BiKsi :)
saska1
JocY
winni
Mika
zvoncica36
Ancica 87
sandrolina
Baš za andjele 75.
diki81
Zmajuška
PalcicaBg
srculence 84
ahosame
lela1984
Sofija Veks
noja
zsuki75
nina :)
annci
SladZana
Blanka
leptirica1977
Eho
Amna84
dzefri
lelas
pegaz
luckystar74
dacans
55 posters

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od diki81 6/7/2015, 10:22

lilyt ::diki81 kad su ti radili stimulaciju endometrijuma? da li si ti u svakom ciklusu imala po jajnu celiju, u ta tri ciklusa u kojima ste skupljali? koliki je bio tvoj estradiol? ja se jako plasim jer sam proslog meseca imala transfer, i bila sam na utrogestanu i progesteron depo sam primala i ciklus mi je pomeren. danas je treci dan kako mi curi, a folikuli su vec veliki. da li se to nekome tako desilo ? veceras treba da primim pregnil a u sredu treba da bude aspiracija, strah me je i osecam koliko mi je sve ovo psihicki tesko, ali moram naci snage da ostanem smirena i da uspemo, da budem trudna

Draga lilyt,stimulacija endometrijuma mi je radjena u ciklusu pre embriotransfera, znaci u maju da bi bio spremniji za juni,kada je radjen transfer. Ja sam inace poor responder i nikada nisam uspela ni sa stimulacijom da imam vise od jednog folikula i 1jć, ali imam redovne cikluse i u sve tri aspiracije je bila po jedna dobra jajna ćelija. Meni je endokrinolog, zbog niskog AMH i inhibina B, u sva tri ciklusa, pored eutiroxa koji pijem zbog hipotireoze uveo i cikloproginovu od 5-25 dana ciklusa, da bi po njegovim rečima malo relaksirali jajnike i bilo je sve ok. Estradiol mi je bio u poslednjem ciklusu 195 pre primanja ovitrel injekcije i bilo je jć.
Ne brini, biće sigurno lepa ćelija i samo treba malo strpljenja u ovoj varijanti ali će se sigurno i tebi isplatiti.
Javi nam kako je bilo, mislimo na tebe sve osmeh srce
diki81
diki81

Broj poruka : 117
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 29.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od diki81 6/7/2015, 10:24

Sandrolina srećnooooo mislimo najbolje srce ljubav
Lela da bude odlicno na aspiraciji :)
Pegaz čekamo da slavimo :)
konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete
diki81
diki81

Broj poruka : 117
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 29.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 6/7/2015, 10:26

sandrolina ::ehej devojke, u Pragu sam, stigli juce...
sutra je transfer u 10...
lelice srecno, javljaj kako si prosla, navijam za zurkicu u labu...
pegaz navijam za betu ko kuca...
ostale sve  d d d d d d

Sandrolina, uzivajte jos danas u Pragu...
Od sutra si trudnica i sve ce biti posveceno bebici/bebicama...
Kako ide sa odmrzavanjem? Kad cete znati koliko vam bebirona vracaju?
Navijamo jaaakooooo!!!!

igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od diki81 6/7/2015, 10:32

pegaz ::Ja utros opet vadila betu danas 17. dpt....
Navijam ja i za vaše bete radost radost radost radost radost radost

Draga Pegaz sigurno je beta odlična ali nam ipak javi da se radujemo ponovo sve zajedno bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb
diki81
diki81

Broj poruka : 117
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 29.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 6/7/2015, 11:15

Sandrolina uzivajte u Pragu,neka ovaj put bude ono pravo!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilyt 6/7/2015, 11:34

diki81 hvala na odgovoru, sad si me malo smirila yes nadam se da ce i nama ubrzo uspeti

Jelena srecno!
Sandrolina i ja navijam za tvoj uspesni transfer sutra!!!!
lilyt
lilyt

Broj poruka : 295
Datum upisa : 04.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilyt 6/7/2015, 11:36

diki81 a jesi pila nesto od vitamina za kvalitet jajne celije ?
lilyt
lilyt

Broj poruka : 295
Datum upisa : 04.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od diki81 6/7/2015, 11:48

lilyt ::diki81 a jesi pila nesto od vitamina za kvalitet jajne celije ?

Ja sam pila samo svoju terapiju tj eutirox i folnu kiselinu, pošto sam posle 4 neuspele vto bila potpuno obeshrabrena i mislila sam, ako uspe super ako ne idemo dalje pa ćemo videti.
Trudila sam se jedino da manje jedem slatko i prestala sam da jedem hleb, malo više povrća i voća, kafu nikako nisam uspela da smanjim i pila sam barem 2-3 dnevno, nekada i više ali to mi je jedini porok :).
Meni je ovaj put isto bilo psihički teško u smislu stresa,da li će biti jć, da li će se dobro deliti i napraviti dobar embrion za zamzavanje, ali sam se stvarno trudila da posle transfera budem opuštena koliko mogu. Nedelju dana posle transfera sam nastavila da radim doktorat ali sam se i odmarala, gledal tv, čitala i malo sredjivala po kući svaki dan i ispalo je bolje nego ranije.
Samo imaj volje i srpljenja, uspeće sigurnooooo. Poljubac i samo hrabro:aa75: b b b b b b b b b
Možda su druge devojke nešto uzimale pa će ti sigurno napisati neke korisne informacije.
diki81
diki81

Broj poruka : 117
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 29.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od diki81 6/7/2015, 11:49

PalcicaBg kada će ta beta da se radujemo radost radost radost radost radost radost radost radost
diki81
diki81

Broj poruka : 117
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 29.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilyt 6/7/2015, 11:54

i ja pijem eutirox , svaki drugi dan. pijem femibion, magnezijum 375, d3 vitamin,koenzim q10, dhea, vitamin C, omegu i ne znam mozda jos nesto ali sam propustila da napisem. trudim se da jedem sto vise voca i povrca, probacu i ja da izbacim hleb. kafu popijem ili jednu dnevno ili ni jednu. pijem cimet, jabukovo sirce i med. maslinovo ulje takodje i ono sa kurkumom, onaj napitak. svasta pijem, jedno vreme sam pila i caj od lanenog semena. moram opet. ako neko ima jos neku ideju nek je podeli :)

palcice navijam i ja za betu radost
lilyt
lilyt

Broj poruka : 295
Datum upisa : 04.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od diki81 6/7/2015, 11:56

Mislim da je to već sasvim dovoljno podrške tvojim jajnim ćelijama doktor
Biće sve u redu, samo budi pozitivna i smirena koliko god možeš.
Mislimo na tebe danas i u sredu i čekamo dobre vesti.
diki81
diki81

Broj poruka : 117
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 29.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilyt 6/7/2015, 12:53

hvala diki81, nadam se najboljem. brine me jedino to sto mi je ciklus poremecen, i ne znam da li je stvarno moguce da mi sad curi,i da su jajnici poceli da rade jos pre 10 dana da proizvode folikule, pa da su folikuli dostigli svoju velicinu u vreme kad sam dobila. to je sve naravno od utrogestana i progesterona, inace bih ja dobila na vreme. ali sad brinem zbog toga Sad
lilyt
lilyt

Broj poruka : 295
Datum upisa : 04.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilyt 6/7/2015, 13:00

diki81 da li mi mozes reci koliki je bio tvoj fsh, ako znas? koliko dana od ovulacije su ti ubacili embrione ? koliki su bili embrioni, od koliko celija i da li su mozda bile blastociste ? i jos jedno pitanje, da li su ti ubacili sva tri embriona isti dan, ili su ti ih ubacivali u dva dana?
lilyt
lilyt

Broj poruka : 295
Datum upisa : 04.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od diki81 6/7/2015, 13:18

lilyt ::diki81 da li mi mozes reci koliki je bio tvoj fsh, ako znas?   koliko dana od ovulacije su ti ubacili embrione ? koliki su bili embrioni, od koliko celija i da li su mozda bile blastociste ? i jos jedno pitanje, da li su ti ubacili sva tri embriona isti dan, ili su ti ih ubacivali u dva dana?

lilyt meni je tsh sa terapijom 2.56 a ft4 15,3, fsh mi nije svež, provericu negde u nalazima pa cu ti poslati.
Ja imam skraćen ciklus na 24 dana, ovulacija mi je uvek 9-10 dana, aspiracija je uglavnom bila 11, 12 dana a transfer dva dana posle aspiracije, znači 14, 15 dan ciklusa. Ne vraćaju sve embrione isti dan, meni su prvi dan vratili svež 4 ćelijski a sutradan odmrznuti 8 ćelijski, kojim je embriolog bio baš zadovoljan, nikada nisam mogla da dođem do blaste pošto sam imala po 1jć nikada više za pravljenje embriona pa se onda ne rizikuje. Ostao nam je još jedan zamrznuti embrion, ja sam zamolila profesora da ne vrati sva tri, pa predpostavljam da bi dva odmrznuta vraćali zajedno drugi dan.
diki81
diki81

Broj poruka : 117
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 29.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilyt 6/7/2015, 13:58

meni je tsh isto tako ko tvoj, fsh mi je bio preko 20, sad nisam to vadila od aprila. i moji ciklusi su skraceni, tako da je i meni ovulacija jako rano. prosli mesec su mi izvadili lepu jajnu celiju 10 dana ciklusa, a onog meseca kad je bila stimulacija, nisu me dobro pratili, pa je jedan folikul puko pre vremena a u preostala tri nije bilo jajnih celija. doktorica je rekla da je materijal u njima bio zastareo. sto znaci , po meni da smo zakasnili sa aspiracijom. mi smo mislili da skupimo daj boze 3 embriona, pa da ubacimo sva tri, ali tako kao sto si ti napisala, prvo jednu svezu,a sledeci dan dve odmrznute. koliko je kostao taj transfer, jel to sme da se pise ovde? jel to racunaju kao jedan ili kao dva transfera , kad ubacuju u dva dana ?
lilyt
lilyt

Broj poruka : 295
Datum upisa : 04.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 6/7/2015, 14:06

Jeco navijamo da se bebe lepo ugnjezde kod mamice sunny king queen jesi se lepo doterala mamice sunny
Lela svim silama trudimo sunny sunny sunny
Ostale devojke navijamoooo. Koraci koracajte !!!
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 6/7/2015, 14:08

Sandrolina srecno draga ! sunny male praske sunkicice .....prasimo
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 6/7/2015, 14:13

sandrolina ::ehej devojke, u Pragu sam, stigli juce...
sutra je transfer u 10...
lelice srecno, javljaj kako si prosla, navijam za zurkicu u labu...
pegaz navijam za betu ko kuca...
ostale sve  d d d d d d
Sadrolina uživaj u lepotama zlatnog Praga, i jeste zlatan kada nam pruža takve mogućnosti. Srećno sutra i znaš da smo mi ovde uz tebe....
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od diki81 6/7/2015, 14:17

Lilzyt u Jevremovoj je aspiracija sa icsi metodom 100000, 25000 zamrzavanje embriona, odmrzavanje embriona 40000, stimulacija endometrijuma 35000, poslednja aspiracija sa embriotransferom (računaju se oba) je 140000. Ukupno nam bilo sve 465000 + analize krvi i 3 stop injekcije.
diki81
diki81

Broj poruka : 117
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 29.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 6/7/2015, 14:26

javljam vam se sutra kada dodjem sa klinike, najverovatnije 2 bebca vracaju jer mi je ostalo 4 ukupno zamrznuta, svu sam decu potrosili :)
prag je prelep i 5 put sam ovde i opet se odusevljavam...
navijam zenice moje za sve i nadam se da je sad to, to....

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilyt 6/7/2015, 14:38

auuuu diki, to je haos od cena Crying or Very sad mi smo vec potroslili toliko, do sad, nadam se najiskrenije da ce nam sad uspeti sa ovim skupljanjem, malo sam se rastuzila bila ali moram sad ponovo da budem optimista radost roda
lilyt
lilyt

Broj poruka : 295
Datum upisa : 04.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 6/7/2015, 14:52

Lily ne znam da li si pisala sve mi se pomesalo . Sta si vadila od didatnih rezultata imunologije I trombofiije ?
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 6/7/2015, 15:50

gdje si Pegaz? Ja virim....
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 6/7/2015, 16:13

Devojke, navijam za sve vas! igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 6/7/2015, 17:14

Evo meeee beta 867 danas 17. dpt as as as
Prvi korak smo prošli čekamo taj UZV i molimo se da sve bude uredu...
Želim vam isto što i sebi....
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu