KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+60
Mika
Ancica 87
mamadabudem
tiramisu
Padobranka
Bobaue
pegaz
Gogoli
Pikseta
d77
dacans
Niny
AriesGirl
marija123
spring
greeneye
nina :)
Erata
Vuchica
luckystar74
ganedina
SoJa
millena
Tavita
SladZana
Sofija Veks
lenjivica
libra35
JocY
masato
Zmajuška
lelas
KoMetaK
Vanja80
leptirica1977
tatjanica
BiKsi :)
Blanka
bak
Baš za andjele 75.
sandrolina
Sirijus
winni
srculence 84
saska1
zsuki75
Eho
micaubica83
*Titi*
snowwhite
Amna84
lela1984
moze_biti
noja
Šašava
annci
PalcicaBg
ahosame
dada88
jelena*mama2andjela*
64 posters

Strana 16 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Šašava 16/6/2015, 08:57

hvala, Noja, Zmajuska, ajmo, hocemo jos prirodnjakaaaa :)
Spring :* Srecno i tebi! Vuceem!
Srculence, bila sam vredna jedno vreme, onda me nesto boluckali jajnici (u sred ciklusa), pa sam stala... kad smo ga uboli, pojma ne znam! Tebe vuceeeem jako!
Hvala, Blanka, jes bilo to ludo jutro... i dan!
Amna84, otvaram ta teska vrata, pa da svi podjete zamnom :))
Jooj, ta strina je bas.... strina!
da pitam jedno glupo pitanje, kako se vade ta jaja za donaciju drugim zenama?
Ancice b
Snowwhite ff

Znaci, Annci, obe imamo sutra "udarni dan", drzmo seee!! Bice sve dobro!
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od snowwhite 16/6/2015, 09:20

Sad moram malo da stanem sa spasavanjem, posebno ne bi valjalo da se petljam sa mackama sa ulice Sad Ima tesko da mi padne ta apstinencija... Zna neko gde se rade antitela za toksoplazmozu, kad smo kod toga? Moram, za svaki slucaj. Sigurno da sam ih stekla, baveci se mackama, ali valja proveriti Wink


Šašava, drugarice moja po zivotinjama :o) Ne znam koliko mi je ih je kroz ruke proslo, sto sam udomljavala, sto ih kod mene zadrzavala.
Inace, analiza se radi na Torlaku, na uput besplatno. Samo trazis uput za TORCH (meni je dala ginekolog). Uradi zlu ne trebalo, ali evo ja ih vucem ceo zivot po rukama, pa nemam nista. Uzivaj u trudnoci osmeh srce srca1
snowwhite
snowwhite

Broj poruka : 67
Datum upisa : 19.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Eho 16/6/2015, 09:55

Sasava, meni profesorka Kopitovic rekla da nakon VTO obavezno idem na letovanje. Ne vidim sto ti ne bi mogla u tom prirodnom stanju. lol!
Naravno, cuvas se jakog sunca i to je to.

I ja se ceo zivot petljam sa zivotinjama, a TORCH sam uradila i pokazao je da nikada nisam imala toxoplasmosu. To zapravo znaci da upravo i treba da se pripazim, da ne zaradim negde sad. Ali, doktori su mi rekli da je vazno da su zivotinje vakcinisane, redovno ciscene od parazita i da im se pere njuska nakon setnje (nakon sto su njuskali napolju svasta). Ali, svakako, sa spasavanjem zivotinja sa ulice treba biti na dodatnom oprezu.

Ako si iz BG, rece ti snowwhite gde se radi torch. U NS se radi u Higijenskom, na uput.
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 16/6/2015, 10:01

Hvala sasavice😊
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vanja80 16/6/2015, 11:14

Annci, slusaj ovo, zenica iz kraja, trudna, sedam meseci imala redovno menstruaciju, kao da i nije trudna...ima raznih situacija, nemoj da se brines, beta je tu, bice to sve u redu.
ljubav
Devojke moje, pratim, navijam igracice igracice igracice igracice igracice
Palcice zalivam zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marija123 16/6/2015, 11:42

Devojke, imamo puno trudnica koje treba da se porode u julu i avgustu, tako da cete morati u velikom broju da se preselite na trudnicke strane :)
Navijam da to bude sto pre! Cmok
marija123
marija123

Broj poruka : 299
Godina : 48
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 16/6/2015, 12:02

marija123 ::Devojke, imamo puno trudnica koje treba da se porode u julu i avgustu, tako da cete morati u velikom broju da se preselite na trudnicke strane :)
Navijam da to bude sto pre! Cmok
potpisujem !!! likeit
trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica
beba beba beba beba
igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 16/6/2015, 12:50

Sasava, ako je trudnoca uredna, nema razlloga da odlazes letovanje. VTO price su ipak malo komplikovanije, te neka krvarenja, injekcije, vadjenja rezultata cesce, no ima zena koje idu na more, evo Niny je isla avionom fino. Poneka mucnine umeju da iscrpe, ako ih zena ima. Koja nema, blago njoj! Very Happy

Annci, moja drugarica je imala krvarenje sigurno 4 meseca. Prag, sesta vto, uspesna. Evo ga Djole, za deset dana puni godinu dana. Isto imala dva meska, beta bila preko sest hiljada. Nije se pravilno duplala jer joj je jedan mesak otisao, a imala dugo i hematom. Prelezala veci deo trudnoce, jer joj je beba bila nisko i zbog tog krvarenja. Cak joj je heparin bio iskljucen zbog krvarenja, ima mthfr trombofiliju, i izgurala punih devet meseci. Imala je odlive, ali bukvalno. Secam se kad mi je pricala krvi svuda, bila istraumirana, pa je sve bilo ok. JOs ona ima i priraslice od silnih intervencija od ranije. Iz dana u dan ce ti biti lakse, videces, samo dok cujes srculence!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zsuki75 16/6/2015, 13:23

marija123 ::Devojke, imamo puno trudnica koje treba da se porode u julu i avgustu, tako da cete morati u velikom broju da se preselite na trudnicke strane :)
Navijam da to bude sto pre! Cmok

važi Marija, razumele smo!! osmeh srce osmeh srce queen

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 16/6/2015, 16:19

[quote="
Amna84, otvaram ta teska vrata, pa da svi podjete zamnom :))
Jooj, ta strina je bas.... strina!
da pitam jedno glupo pitanje, kako se vade ta jaja za donaciju drugim zenama?
[/quote]
Ne znam,kako sam ja razumjela piju hormone ili nesto za stimulaciju i idu na punkciju ???Ili grijesim..
Moja kolegica je mislila bukvalno da mi da jaje lol! lol! lol!


Poslednji izmenio Amna84 dana 16/6/2015, 16:24, izmenjeno ukupno 1 puta
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 16/6/2015, 16:23

zsuki75 ::mislim da je amna nešto slično spominjala, ali ja se samo sećam da joj se muž prepao neće valjda još i u japan ići ahahahahah
Ja sam pisala o kloniranju janika,ako neko zna dokle je to naprdovalo??Gdje su Japanci zapeli  b b
Ima li sta na stranim sajtovima,je li ko pronasao sta??Moja doktorica je rekla da se tek sprovodi istrazivanje na misevima... c c
Evo javila se Lucky,ona je bila ta b
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 16/6/2015, 16:35

Ja sam danas trebala da imam kontrolu nakon laparoskopije,ali dosla vjestica ! Kontrola odgodjena :-(
Hormone moram da provjerim od 3-5 dc. ??!! Mislila sam da je 2dc.
Iduca sedmica burna,kontrola,termin u Beogradu,termin u Becu za imunologiju(napokon), i genetika u Grazu.. Ojjjjjj radost radost fd
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 16/6/2015, 16:42

Amna84 ::
zsuki75 ::mislim da je amna nešto slično spominjala, ali ja se samo sećam da joj se muž prepao neće valjda još i u japan ići ahahahahah
Ja sam pisala o kloniranju janika,ako neko zna dokle je to naprdovalo??Gdje su Japanci zapeli   b  b
Ima li sta na stranim sajtovima,je li ko pronasao sta??Moja doktorica je rekla da se tek sprovodi istrazivanje na misevima... c c
Evo javila se Lucky,ona je bila ta b

Ti si mene pobrkala sa nekim
Ja sam rekla da moj dr to radi...
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 16/6/2015, 17:04

Palcice b
Nije lepo stresirati trudnu zenu.
Da ipak ja malo ponavijam
d d d d d d d d d d d d d d d
b b b b b b b b b b b b b b b b
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 16/6/2015, 17:07

Joj, Biksi!
Puno ti hvala. Prosto vise nemam za sta da se uhvatim, jer mnogo je tesko biti pozitivan kada ovako lipti.
Taman zaboravim i povratim se, kad odem u wc...imam sta da vidim.
Ali cela prica tvoje drugarice zvuci tako poznato...bar pocetak.
Necu ti reci da ako bude sin, nas ce zvati definitivno Djordje srca srca srca
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micaubica83 16/6/2015, 17:36

Annci i moja kuma je dugo krvarila cistio se treci plod.Bas je imala obilna i gusta krvarenja.U januaru je rodila 2 zdrave devojcice.
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 16/6/2015, 17:38

Cekamo jos,prof.kasnila b
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od snowwhite 16/6/2015, 17:43

Palciceeee sve najbolje mila, no sikiriki

b vv d
snowwhite
snowwhite

Broj poruka : 67
Datum upisa : 19.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 16/6/2015, 19:01

Lucky,zar nisi ti rekla da si cula za tu mogucnost, i da ces se rapitati jer uskoro imas termin,to smo pisali na temi AMH ili grijesim..Ali i nebitno.. Very Happy
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 16/6/2015, 20:23

Da, ali nisam ja to radila...
Moj dr to radi ali mi nije bio trenutak u operacionoj sali da ga bas tako nesto pitam...
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 16/6/2015, 22:18

Cure evo jedna tuzna ali i radosna vjest. Nakon par mejlova sa BelMedic klinikom i konsultovanja sa DR.Sumarac dobila sam i konacan odgovor.
[size=10]
Postovana gospodjo Amna ........ ,

prof Šumarac smo predocili vas raniji mejl vezano za laboratorijske analize koje ste radili kao i za terapiju koju trenutno koristite. Prof Šumarac se u potpunosti slaže sa postupcima i savetima koje su vam predložile kolege iz Beča, a što se tiče terapije ciklo proginovom prof Šumarac je mišljenja da je potrebno nastaviti i dalje nastaviti sa istim korišćenjem nezavisno od toga da li ste u toku sa određenom procedurom.
[/size]


Svaka cast na iskrenosti....Para ima ali treba povjernje i iskrenost!! Eto da znate da tamo ne deru tek tako..I samo tako  mogu i uspjeti..Moja preporuka--Tako da mi termin nije ni potreban,bas me zanima sta ce biti kod Vujovicke
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 17/6/2015, 06:59

Annci,da danas bude sve ok kod Jurisica, a verujem da hoce! Navijam! osmeh srce

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 17/6/2015, 07:54

Amna dobro je da si cula jos jedno misljenje.Lepo od njih sto te nisu navodili da dodjes.
Cekamo sad Vujovicku,nadam se da ce ti biti od pomoci.

Anci navijam za dobar ultrazvuk i ne sumnjam da ce biti divan srce
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 17/6/2015, 08:03

Da bas lijepo od njih ali eto krug se smanjuje..
Annci sretno curo...
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od *Titi* 17/6/2015, 09:15

Annci, draga, drzimo fige!  molitva Srecno!  srca1
*Titi*
*Titi*

Broj poruka : 121
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 16 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu