KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+65
hocukusurnecuzvaku
Mika
makac71
Šašava
moze_biti
DMANA
ivanicasale
dada88
winni
dragmilk
Ninche
Orline
tofita1
Smrdica
dzenica
Amna84
*Titi*
SladZana
zvoncica36
spring
sandrolina
ragaco
brinbili
MAAKKI
Baš za andjele 75.
nina :)
mamadabudem
dragana76ns
Sofija Veks
SannI-AlL
lenjivica
Vuchica
lelas
Niny
ganedina
boni m
Nataly17
luckystar74
Hiperaktivna
pegaz
Padobranka
annci
lela1984
daki_mm
JocY
Vecka
noja
Zmajuška
marija123
jelena*mama2andjela*
BiKsi :)
AriesGirl
Jerapetra
Ancica 87
bak
MalaSaJuga
tatjanica
ncoka
Vanja80
KoMetaK
Blanka
PalcicaBg
Eho
srculence 84
saska1
69 posters

Strana 15 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 22/4/2015, 13:04

NCOKA da brzo prodje cekanje i da nas obradujes Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy moze farba al kao sto ragaco kaze bez amonijaka,imas BIOKAP farbe ,probaj u apotekama da ih trazis

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ancica 87 22/4/2015, 13:22

Meni rekli smes da se farbas posle 12 nedelje a ja se jos nisam ofarbala lol! Licim ni na sta,a bas me briga Very Happy Devojke,navijamo svim srcem...Saljem rode svim cekalicama,da ne nabrajam trenutne da neku ne izostavim pa da se ne naljute... roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 22/4/2015, 13:39

Ja samo cekam da mi prodje ova alergija za koju niko nema objasnjenje, pa da se ofarbam. Bojim se da ne buknem od farbe, pa zbog toga. Inace, farbam se sa Garnier Olyom, u njoj nema amonijaka, i mislim da je to skroz O.K. I gel na noktima sam stavljala u periodu cekanja bete. Vidjala sam more trudnica sa gelom. Jedino se nisam usudila da se dole izdepiliram, a ni stomak.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 22/4/2015, 13:56

Bakili, Sale, znate i same koliko skacem, navijam i vucem vas za nosice! Veteranke moje, da sto pre odte sa koraka i preselite se na trudnicke strane!!!
molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva
navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1
tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje  tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje
beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta
roda roda roda roda roda roda roda roda roda

Ncoka, Spring, Brinbili, Blanka, Zmajuska, Marija, i sve one koje prospustih (ako propustih, navijam jako za vase bete i vucem vas za nosice!
molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva
navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1
tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje  tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje
beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta
roda roda roda roda roda roda roda roda roda


Hiperaktivna, bravo za 2 srculenca! Cestitke! osmeh srce osmeh srce
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 22/4/2015, 14:45

Jocy žao mi je. Sad sam videla. Želim ti da što pre postaneš mama.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 22/4/2015, 14:46

Žene navijam za što više pozitivnih beta.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 22/4/2015, 14:47

Hiperaktivna čestitam. Posle porođaja ćeš biti još hiperaktivnija.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 22/4/2015, 15:09

BAK Navijamoo    navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1
tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje  tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje
beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta
roda roda roda roda :jkkfjk:
Ncoka, Spring, Brinbili, Blanka, Zmajuska, Marija,,,,
Koraci samo napred velikim koracima !!!
navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1
tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje  tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje
beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta
roda roda roda roda roda roda roda roda roda


Hiperaktivna, bravo za 2 srculenca! Cestitke! osmeh srce osmeh srce[/quote]
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od spring 22/4/2015, 15:15

Stvarno ne stizem da pisem,imam neki stari tel nema internet Very Happy ,tako da mogu samo kad sam kod kuce,a to nisam nikad,vracen mi je jedan embrion jer smo samo jedan i imali treci dan,lep je i nadam se da je tu angel Radili smo u spontanom ciklusu,nemam nikakve simptome nista bas!Sinoc sanjam da imam vec poveliku devojcicu i mojoj kumi kao objasnjavam kako smo se namucili dok smo je dobili,evo opet placem,ceo dan sam nikakva...
spring
spring

Broj poruka : 101
Datum upisa : 15.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 22/4/2015, 15:24

spring ::Stvarno ne stizem da pisem,imam neki stari tel nema internet Very Happy ,tako da mogu samo kad sam kod kuce,a to nisam nikad,vracen mi je jedan embrion jer smo samo jedan i imali treci dan,lep je i nadam se da je tu angel Radili smo u spontanom ciklusu,nemam nikakve simptome nista bas!Sinoc sanjam da imam vec poveliku devojcicu i mojoj kumi kao objasnjavam kako smo se namucili dok smo je dobili,evo opet placem,ceo dan sam nikakva...

Hoće snovi i plač u trudnoći. Držim palčeve za malu devojčicu koja će porasti i biti velika kao u tvom snu.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od spring 22/4/2015, 15:33

zvoncica36 ::
spring ::Stvarno ne stizem da pisem,imam neki stari tel nema internet Very Happy ,tako da mogu samo kad sam kod kuce,a to nisam nikad,vracen mi je jedan embrion jer smo samo jedan i imali treci dan,lep je i nadam se da je tu angel Radili smo u spontanom ciklusu,nemam nikakve simptome nista bas!Sinoc sanjam da imam vec poveliku devojcicu i mojoj kumi kao objasnjavam kako smo se namucili dok smo je dobili,evo opet placem,ceo dan sam nikakva...

Hoće snovi i plač u trudnoći. Držim palčeve za malu devojčicu koja će porasti i biti velika kao u tvom snu.
Hvala zvoncice nadamo se da ce biti tako!
spring
spring

Broj poruka : 101
Datum upisa : 15.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 22/4/2015, 16:38

...spring,da devojchica iz snova usheta u tvoj zhivot za 8 meseci!!! :)
...shto se farbe tiche,koristila sam biokap u prvim mesecima ali mi ne pokriva sede lepo pa sam preshla na revlon bez amonijaka .. .shto se manikira tiche,gel za ojachanje noktiju koristim godinama tako da ni sad nisam prekidala u trudnochi...
...ljubim moje chekalice,bockalice i nove mamiceee!!!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Eho 22/4/2015, 17:25

Zasto je amonijak problem? Ne farbam se uopste, samo me interesuje. Very Happy

Spring, bice to sve ok. Da nam uskoro javis lepe vesti. :)
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od spring 22/4/2015, 17:49

Hvala devojke divne ste i ja vama zelim svu srecu i ostvarenje nase zajednicke zelje da budemo mame,a one koje to vec jesu zelim puno dece iz prirodnih radova sex Laughing
spring
spring

Broj poruka : 101
Datum upisa : 15.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 22/4/2015, 20:40

Spring navijamo za jedince i ostvarenje sna.

Mi smo resili da idemo u Feronu.Cula sam se sa prof.Kopitovic,od 5og dana ciklusa krecem sa mikroginonom i u tom ciklusu ce biti histeroskopija,a u narednom postupak. radost
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 22/4/2015, 21:03

Bakisa lepo ona raste, ajde da i ja poskocima da bude trocifrena igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 22/4/2015, 21:03

...palchiceeeeeeeeee,puno srecheeee dragaaa!!!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 22/4/2015, 22:23

Bakonja, za sutra najjace! Nek bude onako kako smo se dogovorile: ko rano rani, trocifrenu betu grabi! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Palcice, nekako imam dobar predosecaj sto ste odmah krenuli u novu akciju!

Cekalice, navijam jakoooooo!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 22/4/2015, 22:24

Bak navijam jako za sutra da bude preko sto  igracice igracice igracice igracice igracice
Palcice srecno  radost radost radost radost
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 22/4/2015, 22:49

Cekalice  radost radost radost radost radost radost radost radost radost Da ne nabrajam, uvek se bojim da neku ne zaboravim, slucajno  Embarassed Embarassed

Nema nam Marije  b

Palcice, super sto krecete odmah, ja sam uveh za akciju odmah ako okolnosti dozvoljavaju  yes

Hvala na navijanju, treba nam sreca. Videcemo sutra ....

Ljubim  osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 23/4/2015, 01:35

Bak, za danasnju trocifrenu betu!!!!
molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva
navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1
tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje  tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje
beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta
roda roda roda roda roda roda roda roda roda
molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva
navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1
tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje  tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje
beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta
roda roda roda roda roda roda roda roda roda
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 23/4/2015, 02:10

Jos jedna noc bez sna... Vilenim nocas, vilenim sinoc, vilenim preksinoc... oci ko u ludog zeca nema trika da mogu da zaspem. Isto kao proslog puta, samo se nadam ovaj put uspjesno! Grudi moje junacke me izdale, bole i na dodir, bradavice ko antene garant hvatam neku svemirsku stanicu jer su mi misli potpuno lude Very Happy Kako bi bili dobro da se sad negdje fino teleportujem i da ne mislim ni na sta, mada kako radi utrogestan i gasovi mozda me i teleportuju negdje.
Tesko je cekati betu... ali sa vama je sve lakse , ljubi vas Blanka vilenjak :-*
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 23/4/2015, 04:01

Bakisa navijamo svom snagom za sutra.

Blanka sad vilenis od cekanja a uskoro ima da vilenis iznad kreveca.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 23/4/2015, 06:39

....baaaak,navijamooo!!! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
.....blankiiii,samo da znash i ja sam vilenila chekajuchi betuuuu!!!    ...kad je dan koji chekamo???
...sladzo,kiss za tebe i ksenijuuuu!!! :*
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 23/4/2015, 08:09

Bak, navijam najjace!!!

Blanka, Ncoka, Spring, Zmajuska, Marija i sve ostale cekalice, zelim vam velike bete! Ako sam neku preskocila nije namerno.

Palcice, zelim ti da naredni postupak bude dobitni.

Devojke, stisak.

AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 15 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu