KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+65
hocukusurnecuzvaku
Mika
makac71
Šašava
moze_biti
DMANA
ivanicasale
dada88
winni
dragmilk
Ninche
Orline
tofita1
Smrdica
dzenica
Amna84
*Titi*
SladZana
zvoncica36
spring
sandrolina
ragaco
brinbili
MAAKKI
Baš za andjele 75.
nina :)
mamadabudem
dragana76ns
Sofija Veks
SannI-AlL
lenjivica
Vuchica
lelas
Niny
ganedina
boni m
Nataly17
luckystar74
Hiperaktivna
pegaz
Padobranka
annci
lela1984
daki_mm
JocY
Vecka
noja
Zmajuška
marija123
jelena*mama2andjela*
BiKsi :)
AriesGirl
Jerapetra
Ancica 87
bak
MalaSaJuga
tatjanica
ncoka
Vanja80
KoMetaK
Blanka
PalcicaBg
Eho
srculence 84
saska1
69 posters

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 20/4/2015, 06:31

Bak, Saska, navijam za vase velike bete!!!! ♡☆♡☆♡☆♡☆♡☆♡☆♡☆♡☆♡☆

Blanka, Ncoka, mazite bebice, a ja vucem za nosice.

Zmajuska, srecno na transferu.

Devojke, srecno svima!
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 20/4/2015, 08:27

Bak , Saska navijamooooo roda roda trudnica trudnica
Blanka, Nocka setajte stomake sad lagano po suncu .
Zmajuska sretno vv vv vv vv
Koraci sretno I bebicetno .....
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ncoka 20/4/2015, 10:24

Aries, Noja i ostalim devojkama hvala sto navijate za sve nas, verujte i ja vama zelim sve isto sto i sebi, samo najbolje jer to zasluzujete, jer vi ste divne. Ni rodjena porodica ne navija tako jako kao vi Very Happy . Ja sam pocela da radim, imam kancelarijski posao tako da u sustini mirujem, a vreme ce valjda tako brze da prodje.
Jedva cekam da cujem kako bete rastu!!!
ncoka
ncoka

Broj poruka : 57
Godina : 42
Datum upisa : 12.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ancica 87 20/4/2015, 11:02

Devojke....Srecno na transferima,da brze prodju dani do pozitivnih beta...Srecno na zurkama u labu...Nek ovo prolece bude najbebicetnije na kutku....

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 20/4/2015, 11:18

Mene vratili iz Biomedice,pitali me jel sam jela,ja kazem jesam,kaze mora na prazan stomak vitamini,gvozdje,feritin.

Eto,dzabe sam isla.Idem sutra ujutru i ujedno da predamo za prvostepenu komisiju,skupila sam sve analize.
A u Feronu cu se svakako javiti ovih dana,pa sta bude bude.Nesto od ta dva ce upaliti valjda.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 20/4/2015, 11:34

Divne, predivne zene, hvala vam beskrajno sto ovako bodrite sve nas ovdje.

Danas je dan predivan, sunny pije se kafica na terasi i sunca se malo stomak.
trudnica
Roda nigdje na vidiku, tako da ocekujem jato iz Srbije danas roda roda roda
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 20/4/2015, 11:38

Stizeeee, doduse ove su malo sporije, ali ce taman na vreme  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 20/4/2015, 11:39

Pa kad ti napunimo kucu, psovaces nas kud ces s tolikim pticama  lol!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 20/4/2015, 12:21

....evo jedno jato iz suboticeeeeeeee,nose blanki bebca!!!! roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 20/4/2015, 12:23

....a ovo su dva jata roda specijalaca koje dizhu betu za bak i sashku!!!
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda


roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vanja80 20/4/2015, 12:57

Devojke, mislim na vas, pratim, navijam i saljem rode! ljubav
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 20/4/2015, 13:02

Ja sam rode opcela da vidjam tek kad sam resila da radim postupak u NS-u. Kad sam imala prvi uspesan, roda je preletela tacno preko busa, dok sam se vracala sa kontrole, ovaj poslednji sam isto imala situaciju da nam je preletela preko auta... tako da, samo ih vi vidjate, bice beba! yes A ko ih nije video, neka se vrati par stranica unazad, postavila 2 crtaca, onaj drugi je mnooogo lud! lol! lol! lol! POgledajte ga , da se nasmejete!

Blanka, navijamo i saljemo rode, ove su zapadnjacke, 'talijanske, ali znam da vi, montenegrini volite njih, i one vas!

Za sve vas saljem rodice!!! Malo vise za Bakicku, da sutra bude beta mnoooogo veca! A za sotale cu kad dodje dan B!

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Flock-of-white-storks-next-to-lake-on-migration
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 20/4/2015, 13:15

Bakonja, draganovicka fino primeti, ja i zaboravila da je tebi transfer bio popodne, tako da bi ti beta vec popodne sigurno juce bila veca nego ujutru rano, sto rece dragana, to ti je kao deveti dan! Za sutra najjace, znas! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Onaj drugi crtac je pis zivi!

Koliko imamo cekalica, razbroj se! Ariesgirl ceka uz! Hiperaktivna ceka uz! Sale, Bak, Brinbili,  Blanka, ncoka cekaju visoke teta bete, jesam neku izostavila?!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 20/4/2015, 13:22

Bakisa dragi, hvala na rodicama, ja cu malo da djipim i navijam za tvoju veliku betu!!!
igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice Ovo sto si mi poslala pola saljem tebi da podijelimo bratski
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Tatjanice, lijepa trudnice hvala na podrsci, nadam se da ce ovaj put uroditi plodom i bebom copy paste od tebe love Ps. Super sto ti je mama dobro, bas mislim na tebe i pratim da znas.
Vanja80, hvala draga na bodrenju, pa da i tebe ovdje bodrimo uskoro usne
Kometice, kako da ne volimo italijanske rodice, bas ti hvala na njima ljubav
Ncoka, polako na poslu, nadam se da ce nam bebironi isti dan slaviti rodjendan ff
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 20/4/2015, 13:32

Od 6 kvalitetnih i zrelih jajnih ćelija, 1 kvalitetan embrion vraćen tj.ubačen meni, budućoj mami. Nadam se da će biti uporan kao što sam i ja. Saska, da beta bude trocifrena danas.! Bak, za tebe isto važi! Blanka, Ncoka, Marija123, navijam jako za pozitivne bete, lepe i debele, onako trocifrene. Navijam!!!
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vanja80 20/4/2015, 13:33

Blanka draga, nadam se da cu vam se i ja pridruziti ove godine.
c poljubci
Evo jos malo navijanja za sve cekalice, da nas obradujete uskoro lepim vestima!
igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 20/4/2015, 13:38

Blanki, Zmajuska saljem pozitivne vibracije!!
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 20/4/2015, 13:39

Zmajuska navijam za jedince,bice to lepa bebica za 9 meseci. yes
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 20/4/2015, 13:55

Zmajuska  radost radost radost radost radost radost radost radost radost

Hiperaktivna, daj nam jedan divan izvestaj da skacemo jos vise  igracice igracice igracice igracice

Koliko rodaaaaa  love
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 20/4/2015, 14:12

Saljemo I Novosadske ima ih mnogoooo vratile se sve sad ovde izlegu jaja i zajedno sa pticima putuju u jednom gnjezdu i po cetiri budu ....o za sve devojke roda roda roda roda kad god ih vidim pomislim na vas ...
BAK SALE igracice igracice igracice
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 20/4/2015, 14:15

Zmajuška ::Od 6 kvalitetnih i zrelih jajnih ćelija, 1 kvalitetan embrion vraćen tj.ubačen meni, budućoj mami. Nadam se da će biti uporan kao što sam i ja.   Saska, da beta bude trocifrena danas.! Bak, za tebe isto važi! Blanka, Ncoka, Marija123, navijam jako za pozitivne bete, lepe i debele, onako trocifrene. Navijam!!!
roda roda roda roda roda trudnica srca trudnica srca
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Hiperaktivna 20/4/2015, 15:10

Ispod maminog srca, kucaju jos 2 srca1 srca1 Ljubi ih mama Very Happy
Otvarajte prozore, da saljem rode
Hiperaktivna
Hiperaktivna

Broj poruka : 203
Godina : 39
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 20/4/2015, 15:14

Bravo!!!!! Salji rode, vuci za nos, sve nam radi  lol! lol! lol! lol!

d d d d d d d d d d d
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 20/4/2015, 15:14

Bravo Hiperaktivna,znala sam da su dve sreca
Uzivaj u tom bozijem daru,neka ti trudnoca protekne u najboljem redu!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 20/4/2015, 15:19

Hiperaktivna ::Ispod maminog srca, kucaju jos 2 srca1 srca1 Ljubi ih mama Very Happy
Otvarajte prozore, da saljem rode

Hiperaktivna  kakva sreca, kakva radost,  cestitam!!!!!! sreca love vv vv vv bb bb bb bb bb bb vv vv vv vv vv vv

Zmajuska, navijam za jedince i super sto zajedno cekamo betu. Razz


Poslednji izmenio Blanka dana 20/4/2015, 15:24, izmenjeno ukupno 1 puta
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu